• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@tygrous jj, jen po ukoncenem 37.tt. Co je dřív berou jako rizikový porod a posílají na Locháč, protože tam mají neonatologii...
28. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi A to opravdu skvělou :slight_smile:
28. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubula se právě sám přetočil na bříško :grinning:
28. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi Gratuluju :slight_smile: :wink:
28. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi: Tyjo, tak ten je šikovný! To Honzík si dal na čas a sám se přetočil až v 5,5 měs. Ale je fakt, že polohu na bříšku dlouho nesnášel, takže ho k ní asi nic netáhlo :grinning:
29. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě by u Mulačů asi nepříznivě působila budova.....sice architektonicky Lochotín taky není skvost, ale to mi nevadí, protože pokoje jsou nové, moderní....je tam spousta světla....já ale nemám ráda staré budovy....
29. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 já nevím, ale podle mě když rodíš tak je ti asi fuk kde jsi, hlavně že je o tebe postaráno :grinning: Pokoje jsou tam fajn, určitě by to mohlo být lepší, ale to vždycky... :slight_smile:
29. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi to jo ale je lepší se tam určitě cítit dobře :wink: mě se strašně líbí Lochotín
29. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jo to určitě, pokud by ses tam měla cítit špatně tak to není dobrý. Jenom poznatek od PA co jsme ji měli na předporodní kurz. Než tam pojedeš a nebude to rizikový, je lepší si tam zavolat. Prý se stává že mají stopstav a mohli by tě poslat jinam...
29. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi myslíš na Lochotíně nebo u Muláčů?
29. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavec holky, já k vám ted absolutne nestíhám :frowning2: malej leze po čtyřech po celým bytě, mám co dělat abych ho dohonila :grinning: všechno tahá, hračky nezájem, prostě nevim co mu pořídit aby byl spokojenej :unamused: když jeho nová hračka zajímá 2 dny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jéé, Lochotín, tak tam já pojedu rodit zas :slight_smile: líbil se mi porodní sál, ten klid a soukromí, co jsem tam s přítelem meli... rodilo se mi na Locháči fakt dobře :slight_smile: tto je na každým, kterou porodnici si vybere, já mam s Lochotínskou dobrou skušenost, je jasný, že podruhý to stejný nebude, ale proč jít rodit tam kde to neznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: na Locháči jsem se byla s přítelem asi 2 mesíce před porodem podívat, sestra nám všechno vysvetlila, kde se hlásit, ukázala nám sály atd. , abych mela představu jak to tam vypadá a spokojenost.....předporodní kurz jsem neabsolovala, byla by to pro me ještě věčší depka :grinning:

@flapi jéééé, gratuluji k přetočení, je to šikula :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musíme udělat nejjakej kočárkovej výjezd.....ale ty vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa pane jo, vidím prvně někoho kdo nebyl na předporodním kurzu a koukám že jsi to i tak zvládla :wink: a já myslela že je takové nepsané pravidlo že se tam chodí.....
Mě se to tam podle fotek líbí moc, myslím, že skutečnost je ještě o trochu lepší, navíc bych nerada zažila při nějakých komplikacích převoz na Lochotín, to radši budu rovnou tam. Všude se najde horší a lepší personál....a moderní vybavení je určitě plus. Navíc to mám blíž :grinning:
Ty vedra jsou hrozná, to je pravda.Včera jsme chtěli do města a nakonec jsme jeli autem do Globusu, protože v tom horku se nám nic nechtělo :wink:
Koukám, že je synek pěkný neposeda.
29. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 na Lochotíně
29. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 nejdřív jsem nad kurzem přemýšlela, vnucovala me ho gyndarka, že prý jsou tam ruzna cvičení, pak prý se neco dozvím jak to všechno probíhá, jsem se tam byla ptát, pak me mamka odradila, at se ještě víc nestresuji, pro me by to bylo neustýlý myšlení na porod :grinning: :wink: ano a všechno jsem zvládla i bez toho, dýchání a všechno, cvičení v tehu me nebralo, me prostě delali dobre procházky, v 7. mesíci jsem ještě s pupkem trajdala po Hluboké a byli jakový vedra, me to problem nedelalo, nemela jsem oteklý nožky, to byla moje výhoda a přitom jsem nabrala 20kg, což je dost :slight_smile: ....já myslim, že na Lochotíne se taky našel blbej personal, neříkám, jednu noc k nám chodili sestřičky asi 20 krát a druhou noc se vystřídala smena a naukázaly se vůbec a to me malej trpel prdíkama řval furt, usnula jsem ve 4 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 podle me je v tehu důležitej pohyb, kamarádka je účetní, moc toho nenachodila, protože seděla pracovne za PC malá jí byla v bříšku úplne klidná, přenášela snad 2 týdny, na Lochotíne jí nechali 3 dny, vubec se neotvírala až ten třetí jí nakonec udelali cisařák, ona tam proto rodit nechce.....malá jí prý po vytáhnutí z bříška ještě spala, proste se jí nechtelo ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to ten můj kanec malej me po nocích dával :grinning: :grinning:
29. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa zase se člověk stane hned samostatnějším :grinning: na všem jsou pozitiva...
doma si stejně musí poradit každý sám.... :confused:
a kdepak jsi se dozvěděla o dýchání atd?
jinak cvičení v těhu do budoucna taky neplánuju, no uvidíme.....ale je překvapivé že ti neotékaly nohy při 20kg :wink:
29. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to je dobrý, určitě procházky atd chci praktikovat :grinning: ty jsi chodila v těhu do práce?
29. čer 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ne vůbec jsem nemela oteklé, každý se divil, mela jsem 80kg a nic... :confused:
o dýchání??? rovnou u porodu :grinning: :grinning: mela jsem hrozne mladou PA, všechno mi ukázala, byla v pohode, hodne me povzbuzovala, že to zvládnu, že tlačení bude z porodu to nejlehší, což jsem se nejvíc bála a zvládla jsem to :slight_smile: moc pozitivne na me působila, brala bych jí klidne znovu....ono na Locháči je hodne mladých doktorů :wink:
29. čer 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ne mela jsem rizikový, protože jsem delala s plastama a ještě k tomu jsem špinila, tak proto :wink:
29. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ty jo, to jsi vážila dost, to jestli ěm to taky čeká tak se to se mnou asi nerozloučí :grinning:
určitě mladí zdravotníci jsou fajn, starší jsou možná zkušenější, ale mladí dodají energii :slight_smile:
tak to nemusel být špatný "oddych" před mimčem a jak jsi měla vycházky, libovolně?
Já teda nevím, jak dopadnu ale vzhledem k dojíždění do práce bych možná taky nejradši zůstala doma.
29. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jj vycházky jsem mela od 8 do 20., což bylo akorát na výlet a zpátky :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ty jo, supr :wink: to je pěkné, to úplně stačí.A vycházky záleží na gynekologovi jaké napíše?
29. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 asi jo, ale myslim, že jako pro tehotné ženy jsou vycházky tech 12 hod. teda me nic nebylo, pak jsem přestala špinit, ten první trimester byl na prd, ale pak jsem si výlety naprosto užívala :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa tak to muselo být prima, a jak jsi si krátila čas při čekání na mimčo, když jsi měla D. v práci?
29. čer 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ani sama nevim :grinning: hodne jsem se teda courala s tchýni, pak jsem schánela nejaký miminkovský vecičky, všechno možný, moc si toho nevybavuju :wink:
29. čer 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ono to asi uteče jako voda :wink: vůbec si to neumím představit, jaké může být těhotenství, ale určitě moc krásný....Těšení je vždycky krásný.
29. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 určitě bude krásný :slight_smile: , když budeš jedna z těch štastných jako já, která se za celý tehu nepoblila, tak to bude ok :grinning: :grinning: :wink:
29. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem na žádnym předporodním kurzu nebyla a odrodila jsem :grinning:
29. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no kéž by, to je muj sen, stačí že je mi blbě dost často i netěhu :grinning:
to jsi měla fakt štígro, že jsi na nevolnosti netrpěla :sweat_smile:

@pantomima tak to je další šikula :slight_smile: no je vidět že to asi potřeba není, já myslela že je to nutné aby se člověk naučil dýchat :grinning:
29. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek