• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
No a denně mají cca 10 porodů. Takže bych řekla, že v pohodě.
30. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 když nebudeš rodit v září, tak fleka určo mít budeš :grinning: protože září se rodí nejvíc dětí, vždyt na šestinedělí ani pro me nebylo místo, po porodu me převezli nekde na pooperační odddělení a jiný maminky taky, protože oddělení šestinedělí bylo napraskaný úplne :stuck_out_tongue_closed_eyes: až odpoledne když se místo na pokojích uvolnilo, tak me převezli tam...já jsem se jich ptala jsetli může nastat situace, že budou mít plno a oni me řekli, že může, ale že oni si to umí zařídit tak, aby každá maminka mela kde odrodit...v ten den co jsem rodila já se jim narodilo asi nejvíc dětí doposud :slight_smile:
sotva jsem dorodila a už připravovali můj sál pro další ženskou, proste jeden porod za druhým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sestřička na šestinedělí nám řekla, že se na Silvestra všichni ožerou a že v září pak porodnice nestíha :grinning: ale my to počali ještě po novým roce :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa to je hezký s tim Silvestrem :grinning: ale když jsem rodila já tak bylo to samý v bledě modrým - únor :grinning:
30. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 faaakt? :grinning: to byl nářez v září to je co říct :slight_smile:

ty brdo, bouře jako hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon bude vlhčí vzduch ale vzbudilo me to prcka :angry:
30. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa mě přijímali s tim, že mají poslední místo, tak ať jsem ráda, že mi už prasklal voda a mám tím pádem flek jistej, protože kdyby mi poslali domů a přijela jsem dopo, tak mám možná smůlu
30. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 me zase nechtěli věřit, že mám kontrakce, mela jsem bolesti od rána, pak od 3 odpoledne me to už bolelo fest a na monitoru nevideli nic, takže jestli to byli jenom takový poslíčky, ale když u vyšetření zjistila, že jsem otevřená na 2 prsty, tak me hned hnala na sál s papírama, že jdu rodit a taky jsem pořád slyšela nějaké naříkající maminky, pak přivezli nejakou ženskou, která už rovnou tlačila a vřískala tak, že me to dost negativne neladilo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem vůbec při tlačení nemela sílu křičet, nechápu, jsem bručela :grinning:
30. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
wwercaa: ja na monitoru nemela nic, bolesti snesitelne, interval co 10minut (sestricka na prijmu v ambulanci me mela za vyplasenou prvorodicku) a otevrena jsem byla na 8cm :grinning: A po porodu jsem dopoledne stravila na gynde, protoze na sestinedeli nebylo misto - v prosinci tesne pred vanocema...
30. čer 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Super bourka - a ja mam na balkone po kytkach :frowning2: Jesteze jsem stihla dat pryc suche pradlo :sweat_smile:
30. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrous V lednu to bylo to samý :grinning:
Já kytky sklidila, mám už nádherný muškáty, nás to ale jenom lízlo, takže zbytečná práce :sunglasses:
30. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy jste toho napovídali

já teda na kurz asi nepůjdu, kamarádka mi říkala že když budu chtít tak mi všechno poví a domluví mi prohlídku sálu
asi si najdu jen nějaké to těhu cvičení, chodím teď na rehabilataci se zádama a bojím se že bude hůř až přiberu ... musím se prostě hodně hejbat
30. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
bouřka byla báječná ale moc to nepomohlo zdá se mi že je pořád dusno
30. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám, že nezáleží kdy, spíš na štěstí, jestli rodí málo nebo hodně mamin :grinning: i když s tím Silvestrem, co povídala @wwercaa to zní logicky :sweat_smile:

Včera ta průtrž, no hrozné, měla jsme velké štěstí že přestalo těsně než jsem vylezla z autobusu :grinning:
1. črc 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
1. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@vycu na Radyni bych vyrazila s malou hned, ale v tomhle hycu fakt ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 No my taky půjdeme dopoledne, máme to tam pěšky 20 min. :grinning:
1. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
me se v tom horku ven vůbec nechce, asi vyjdeme s prckem až někdy kolem večera, ted spí, tak ho pak šupnu do vaničky na balkoně :slight_smile:

tu Radyni bych v tom horku asi nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já venku s malou byla, ale byl to očistec.... :confounded:
1. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima ty jsi ale odvaha :sweat_smile: já se bavila s jednou pražskou kamarádkou a prej včera tu hroznou průtrž vůbec neměli :grinning:
1. črc 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 ta bouřka byla fakt jen tady :wink: , odvaha neodvaha, s malou se doma zvřená nedá vydržet, je živel a k nezvládnutí, na písku se alespoň na chvíli zabaví..teď už ale zase demoluje byt a pokojík :angry:
1. črc 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak my byli ted v 5 hodin venku ale je to stejne šílený, chce to bazén na dvorku, kde se nechá schladit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Davídek má na balkoně vaničku, tam ho párkrát strčím, aby se chvíli vyčvachtal, prostě je lepší asi fakt trčet doma, dávat si sprchu....venku to bez vody nejde, prošla jsem se ted do Dvořáka a zpátky a mela jsem dost, malej byl úplně červenej a spocenej, zbytečně ho jen trápím, radši si zítra posedíme na balkonku :slight_smile:
1. črc 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
máme balkon na západ, od dvou hodin odpoledne do deseti do večera, než slunce zapadne za obzor je tam neobyvatelno....mám slíbenej slunečník, ale už dlouho!!! :angry:
1. črc 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima nám právě na balkonu svítí tak do těch 2 hodin odpoledne, pak je tam stín, což je lepší si tam večer posedět...ale naopak, nám to až do 9-10 pokým slunce nazapadne svítí do pokoje v kterým spíme, takže jsme jak v sauně, šílených 28 stupnu v pokoji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám na balkon svítí celý den, ráno hodím přehoz přes postele co nepoužíváme přes šňůry, zábradlí dřevěné, skrz to nesvítí a máme pohodu :grinning:
Důkaz :grinning:
1. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je pohodička, taky jsem hledala nějakej hadr, co bychna to dala, ale nic jsem tu nenašla :angry:
1. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@vycu pčřesně tak to dělám já, ja zase natáhnu velkou deku na šnuru a krásně to malýmu stíní :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
v tomhle počasí fakt lituju, že nemáme balkon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno.
To zas byla dneska noc. Prcek se probudil ve 3, najedl se, ale pak zjisil, že je děsná stranda kopat si a přetáčet se na bříško. Usnul až v půl pátý :confounded:
2. črc 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my teda máme balkon jen na chodbě, takže na posezení ho nevyužíváme, ale celý den tam pere slunce, takže je to skvělé na prádlo, je za 10min suchý :grinning:
2. črc 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady taky nějaké to foto
2. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi ježiš, to je krásný kukuč :slight_smile:
2. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek