• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@flapi malej je fešák
2. črc 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že všichni utekli někam k vodě ... dobře děláte
kdybych se nebála že nastydnu (teda jako že budu sedět v mokru) tak už teď odháním komáry někde na Lužnici
doufám že tam manžel beze mě moc nezvlčí
4. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink: U nás to vypadá asi takhle :grinning:
4. črc 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme pořád někde venku, tak nepíšu :grinning: :wink: :slight_smile:
5. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my byli v sobotu na zahradě, můj ted spravoval auto, ted bude 4 dny v práci, ael snad příčtí týden vyrazíme na venkovní bazén, moc se těším :slight_smile:

tady malej v bazénku :slight_smile:
5. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to odeslala bez fotek kurna :grinning: :grinning:
5. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu parááádnííí pohoda:slight_smile: já chci takkkkkkyyyyy :grinning: :slight_smile:
5. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych hupla někam do bazenu, ale dneska možná stačí jít na procházku a nějaká ta sprcha mě nemine
5. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to vypadá podobně, malá by z bazénu nejradši nevylezla celý den :wink:
6. črc 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://pantomima.rajce.idnes.cz/ZOO_6.7.10/

Pěkný večer po prodlouženým víkendu a pár fotek z nových částí ZOO :slight_smile:
6. črc 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
Kubula se začal včera nahlas chcechat. Je to super :grinning:
Dneska nás čakají prváí vaničky, tak jsem zvědavá jak se mu tam bude líbit.
7. črc 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..... :slight_smile:

@flapi to je krásnýýý, já jsem byla taky moc nadšená, když se malej porvně nahlas zasmál :slight_smile: :slight_smile: ale ted se víc vzteká ječidlo malý :grinning:

@pantomima jééé žirafky :slight_smile: krásný fotky, pání, ty seš teda krásně kulatá těhule :slight_smile: :dizzy_face:
7. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět z vaniček. Ani nevím, jestli se mu to líbilo. Asi ale jo, i když občas zafňukal a mručel...
7. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima teda vždyť ty máš hrozně malý bříško ... máš v něm vůbec něco? :wink:
7. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima taky jsem chtěla vyrazit do Zoo ale bála jsem se že tam bude moc lidí
7. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik podle toho jak kope, tak tam něco je :grinning:
7. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpět z dovči, počasí bylo fakt prima, až na pondělní déšť :slight_smile:
@wwercaa krásný fotky, Davídek je kouzelnej, těším se, až ho uvidím.
8. črc 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: ahojky, kdepak jste byli?
8. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik: jeli jsme Vltavu se známými :wink:
8. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslim, že pantomima má neviditelný bříško:slight_smile:
@pantomima Oskárek je originální jméno :wink: Mě přijde, že pro kluky není moc na výběr, na písku samej Matýsek......
8. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to máš pravdu, že pro kluky není žádný výběr....sama nevím, pokud bude klučina, jaké jméno dát :wink:
8. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 večer si myslím, že jsem jak koule, jinak bříško ze včera ve fotkách :grinning:
8. črc 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 tak to muselo být moc pěkné. Jeli jste na kanoích nebo na raftu?
My jsme se minulý týden vrátili z Českého ráje, první dovolená s malou a bylo to moc hezké.
8. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik tak to musela být paráda :wink: já se taky těším na první dovču s miminkem. V Českém ráji se uskutečnila naše první společná dovolená s nastávajícím manželem, tak mám k němu hezké vzpomínky, bylo to poblíž hradu Kost a pak v Turnově. Jeli jsme na kánojích. Nevěřila bys, jak mohou být přeplněné kempy a jak může být přeloděná Vltava :slight_smile:
8. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi Kubula už je pěknej chlap:slight_smile: :dizzy_face:
@denisa31 u nás je výběr jména pro chlapečka těžkej, protože příjmení máme jako je jedno obvyklé mužské jméno :frowning2: Měli jsme Filipa, ale příjmení začíná na P. A líbí se mi Richard, strašně moc, jen nevím, jak by o sobě mluvil, kdyby ještě neuměl R.
8. črc 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 věřila :grinning: Taky jsme jeli Vltavu, posl.týden v červnu (už dřív), na raftu a byl to děs. Co teprve o prázdninách.
8. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik no to musí být úplná síla.S romantikou to nemá společného asi už nic :grinning: nevím, možná na tom bude o něco lépe Sázava :wink:
8. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženský :grinning: :wink: :slight_smile: ....tak my jdeme na dovču k nám domů až někam na Východné Slovensko :grinning: :grinning: :grinning: 800km-12hodin cesty, podobně jako do Chorvatska :grinning: :slight_smile: ale už jsem dva roky neviděla rodinu, tak to má přednost před mořem, předse :slight_smile: a taky chtějí vidět malýho prababičky, už se docela těším, moře snad vyjde příští rok,,,,ale koukám, že tady věčšina upřednostnuje dovči po krásné ČR....to bych brala tak nějaký penzionek v přírodě na čerstvým vzduchu :slight_smile:

já bych chtěla jméno pro holku, teda když jednou se poštěstí druhý...tak by byla Sára a pro kluka vybráno nemam ale byl by hezkej Daniel :slight_smile: to by byli všichni mojí kluci se začátečním písmenem na "D" :grinning: :slight_smile:
8. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa my letos k moři taky nejedem a nějak moc mě to zas nemrzí :wink: ty jo, to je pěkná dálka, odkud pocházíš?
Určitě je plno krásných koutů v ČR, kde se dá s rodinkou strávit dovolená.
tady je to krásné http://www.biofarmavojetice.cz/index.html
8. črc 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 pěkná dovča by byla :slight_smile: ...my byli s podzimkama na srazu tady ale jídlo naprostá katasrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:škoda :pensive:
http://www.vanuv-statek.cz/cz/page/652/fotogalerie.html
8. črc 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek