• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@wwercaa jsem z Humenného :wink:
8. črc 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se tu máte? Nějak nestíhám moc psát:( Koukám plánují se dovči, my letos také rozhodně žádnou neplánujeme, max. v srpnu u rodičů s malinkým:o)
Tak mi dnes na FN udělali hamiltona, holky máte zkušenost? Také jste krvácely? no uvidím jestli něco rozjede...ale byla jsem v šoku že se ani nezeptal a až když "ho" dělal tak mi to sdělil :sweat_smile: no sotva jsem celé odpoledne lezla tak uvidíme co na to nás mimís:slight_smile: kéž by!
8. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!!

@levander mě dělali Hamiltona, až když jsem jela rodit, taky se mi nikdo neptal, bolelo to tak, že jsem chtěla doktora kopnout :angry: , ale udělali ho asi v devět a v pět byla malá na světě...nejsi už maminka??? :grinning:

jedu na krev, jdu si nechat udělat oGTT, fuj, už teď je mi blivno :confounded:
9. črc 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Dobré ránko, nene stále ne. Pořád trochu špiním ale jinak nic, teda kromě bolesti v podbřišku, ale na kontrakce a natož pravidelné to tedy zatím nevypadá:(
Já četla že někoho to bolí tak že je to na kopnutí toho dr. :grinning: já se naštěstí dobře zapřela v křešle a to jsem drtila :confused:
9. črc 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Jdem dneska očkovat, tak jsem zvědavá jak to bude snášet... :zipper_mouth:
9. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ta Vltava musela být masakr v tomhle termínu, manžel se vrátil z Lužnice a říkal že nikdy víc - přes ty červencové svátky je všude narváno
9. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi ať to malýho moc nebolí
9. črc 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čav holky :slight_smile:

a co je to ten Hamilton?? :grinning: já jsem blbá, jsem o tom neslyšela, aspon teda v porodnici ne :slight_smile:

@levander ty už to máš zachvilku, moc držím palce :slight_smile: :dizzy_face:

@flapi neboj možná bude ok, hele můj malej jednou řval, podruhé objevil nějakou hračku co mela dr na přebalováku a celou jí požužlal bez toho, aby věděl, že dostal vakcínu :grinning:
9. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Je to nějaký hmat kterým oddělí tu blanu od dělohy a tím se vyplaví nějaké hormony a ty by měly vyvolat porod...to je můj laický popis :wink: jojo už se to blíží, ale v těch vedrech už bych to brala :sweat_smile:
9. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander faaakt, to musí bolet auuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: me teda nejvíc bolelo když zjistoval rukou na kolik prstů jsem otevřená, až mi jí tam vrazil, tak to pro me bylo nesnesitelně bolestivé :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná pro někoho ne, ale me to bolelo šíleně...ale nechci strašit, to ne :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa tak nestraš :wink:
9. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bolelo to neříkám že né, ale přežilo se :sweat_smile: no to lepší nás ještě čeká :o)
9. črc 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já teda taky nechci strašit, ale hamilton bolí jako prase. mě ho dělala PA několikrát během porodu. nikdy dopředu nic neřekla, až když jsem skučela bolestí tak mi vždycky řekla " já vim, že jsem děsně nepříjemná, ale já vám ti ušetřim tak hodinu" . jako ještě jednou by to udělala a přísaham kopla bych jí s chutí...to raději hodinu navíc než tohle. hlavně když mi to řekla asi tak 3x. naštěstí to pak už nebylo potřeba.
9. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi a co máte za očkování ?
9. črc 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ty jsi slovenka ? tak to umíš vážně krásně česky :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander držim pěsti ať to brzy klapne. tak mě napadá, že by to chtělo nějakou bouřku . nám na kurzu tvrdila PA, že prý vždycky když je bouřka tak mají plno, neb najednou všechny těhule začnou rodit :slight_smile:
9. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně dělali Hamiltna několikrát, bylo to nepříjemné, ale mě to zas až tak nebolelo :wink:

Flapi, tak ať je to bez reakce :wink:
My jdeme v úterý na poslední pneumokoky a pak bude mít Agi chvíli pokoj. Musím zaťukat, u nás to bylo vždycky bez teplot.
9. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka Nebo prý zabírá úplněk ten je tuším dnes:slight_smile: tak uvidíme zda to s tím naším spinkálkem hne... :grinning:
9. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander tak to nevim, ale na seznamu píšou, že bouřky by měly začít v neděli. tak jedno z toho by klapnout mohlo :grinning:
9. črc 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka jdeme na hexu a asi i pneumokoka
9. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi no vidíš. tak hexu ještě nemáme. malýmu se nechtělo dlouho zahojit ramínko po tbc. tak hlavně ať je v pořádku., žádný teploty a tak.
9. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravim vas ze severni Moravy:wink: Jsem tu na 14 dni u rodicu. jak je v Plzni?? Tady 29°C a jasno :sunglasses: Vyslala jsem mamku koupit bazenek:wink:

@flapi: My dostali prvni hexu minule utery. Dost jsem se bala, taky proto, ze v patek jsme pak vyrazeli na dlouhou cestu, ale uplne v pohode. Nemel ani teplotu, jen ten druhy den po ocko byl desne protivny a porad uplakany. Myslim, ze dost pomohly homeopatika, co jsou prave na zmirneni reakce po ocko. Pneumokoka mu nedam, aspon ne v nejblizsi dobe, nerada bych, aby se mu zas rozjel atopicky ekzem, ktery jsem snad trochu zdolali...a nechci mu trapit imunitu, davame ji do kupy homeopatiky (ma totiz alergii na kravskou bilkovinu:frowning2:)
9. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jé tak to taky vypadá nádherně teda. Špatně vařili?
9. črc 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa v Humenném byla nějaká větší kasárna ne?

@tygrous já jsem momentálně v Praze, ale tady je taky krásně a nádherně teplé večery.Na Moravě musí být prima.
9. črc 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik tak tak, člověk ušetřil dovču, navíc vodáci natěšení na první prázdninový víkend, no masakr to fakt byl, nebylo kam dát stan pomalu. A v jednom kempu jsme ho po návratu nemohli najít, jak byl obestavěný ostatními stany. :sweat_smile:
9. črc 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak naočkovaný opět nejsme. Doktorce se nezdála ta jizva po TBC. Už to měl hezký ale začalo mu to zase červenat :confounded: No, další pokus za měsíc, tak snad už
10. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi My dostali prvni ocko az v 6 mesicich - nejdriv se mu taky dlouho hojila jizva, porad mu to trochu hnisalo. Ale teda cervene to ma porad, jen je to uz opravdu hladka jizva bez boulicky... no a pak jsme jeli na dovcu, to jsem nechtela pred ni ockovat, tam zacal kaslat...pak zvetsene uzliny asi 3 tydny... Uz jsem z toho byla nervozni, ze jeste neni ockovany, ani jsem s nim radsi nikam moc nechodila, aby nic nechytil...
10. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takhle se koupeme u babičky na zahradě:wink:
10. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous to jsme to ale šťastní :slight_smile:
10. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous krásně se koupete:slight_smile: My se koupali dnes 3x, ale ve vaničce, máme vodní živel, strašně cákala a potápěla se, bylo to bezva. :dizzy_face:
10. črc 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek