• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@tygrous jak se říká, když musíš tak musíš :grinning: ale dokud mi to nikdo nezakáže (doktoři, obezita :sweat_smile: ) tak se toho jen stěží vzdám :grinning:
No vidíš, jaká jsi hubená mamina, to se stává docela často, že po porodu ženský váží ještě míň než předtím...no nevadilo by mi to :grinning:
13. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 no já nevim,mě po porodu zůstalo 20kg navíc a horko těžko jsem je sundavala :grinning:
13. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima to jsi měla zrovna smůlu, která mě patrně čeká taky :grinning: moje mamča třeba nabrala asi 27kg a hned po porodu vážila 49 kg :grinning: nechápu...
13. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nabrala 28 a těch 20 se mi drželo rok a půl :confounded:
13. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jej to je škoda, ale už je to ok ne? (teď už tedy asi zase nabíráš s Oskárkem :wink: )
13. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nabrala 24 a shodila 29 :grinning: :Ale teď jsem přestala kojit a už mám kilo zpátky a taky se mi naplnil zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jsme jeli do poradny, sednu do auta a prd, nenastartovala jsem. Naštěstí nás zachránil švára a odvezl nás. Agi má 7,15kg a 69 cm a dostala poslední pneumokoky a teď spinká :slight_smile:
13. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 teď naštěstí nenabírám tolik :wink: , v tomhle týdnu už jsem s malou měla16kilo nahoře, teď mám 5

kojila jsm intenzivně 2 roky, hubnoucí efekt to určitě nemělo
13. črc 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já při malým nabrala 20kg a dolů mám 13 už koneeeečněěě :stuck_out_tongue_closed_eyes: na váze me furt svítilo číslo 70 a ted už 67 :grinning: aspon neco

@vycu jéé, krásná váha, malá roste pěkně :slight_smile: :dizzy_face:
13. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu no vidíš, tak to jsi měla skvělé :wink: co víc si přát. A kilo sem kilo tam :wink:
@pantomima a to samo, nebo se držíš více zkrátka?
@wwercaa tak to velká gratulace, zbytek už dáš dolů, uvidíš
13. črc 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 prcek mě pěkně prohání...ještě se v něčem omezovat, tak mi to položí a chodila jsem ještě do práce a tam máme frmol, takže pohybu dost a dost
13. črc 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ahá tak to potom jo, já mám sedavé zaměstnání, tak je to spíš o té psychické únavě, ale uvidíme jak to bude :wink:
13. črc 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima No jo, s tím kojením je to jak u koho, u mě to prostě zabíralo, teda ze začátku se nebyl ani čas najíst, jsem večer zjistila, že jsem měla jeden jogurt, ale pak už jsem se cpala jak nezavřena, samo teda hlavně sladkým a teď se nějak neumím krotit :frowning2:
13. črc 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, zprávy docela OK, jako že se čípek nezkracuje, měřil to ultrazvukem, jinak nic jinýho, magnéskomám snížit na 2 tablety denně a za dva dny vysadit, tak snad se mi ty křeče nevrátí

jinak mě zase dneska asi blbně tlak,vždycky se mi zamotá hlava a musím si sednout, jinak bych sebou sekla, snad už se to nebude opakovat

malá usnula, tak mám chvíli klid, dám si nohy nahoru a budu relaxovat
14. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima to je dobře, že jsou zprávy OK
14. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem asi asi magor, ale dneska jsem si vychutnavala veseni plinek. U nasich na zahrade je to super, krasne to schne, vybeli se fleky a jak to tam ted hezky vlaje...to na nasem na sever orientovanem balkonu si to vubec neuziju:grinning:..tak jeste asi v patek vyperu a v sobotu trada zpet do Plzne...
14. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v rádiu říkali, že si důchodci na Slovanech v Bazénu stěžovali, že je děti opačného pohlaví pozorujou nahý a smějou se jim a proto tam děti od 6ti let výš nesmí. Nevím nevím, ale nebude se mi chtít pustit samotnýho 6ti letýho caparta samotnýho do šatny :confounded:
14. črc 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi taky jsem to četla ...to je ale hovadina ... jsem zvědavá jak ty děti najdu skříňku se správným číslem a ještě si ji zamknou
ať udělají převlíkací kabinky jako všude jinde a budou mít po problému
14. črc 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi tak to už je trošku moc :unamused: jak to má sakra ten rodič udělat? my chodili s tátou na slovany do venkovního bazénu a taky nás bral do pánský šatny, protože to prostě jinak nešlo, těžko pustí 7-8mi letou dceru samotnou do dámský šatny :angry: vždycky nám jen řekl, ať se nedíváme kolem :sweat_smile: ten samej případ je maminka s podobně starym synem....
14. črc 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik jj, převlíkací kabinky jsou super řešení, kdysi o tom mluvili, ale asi na nějakou rekonstrukci nebyly peníze jak to tak bývá, tak to upadlo v zapomění :unamused:
14. črc 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha přesně, stálo by to prachy, takže z toho nic nebude :frowning2: Doufám, že než do toho věku dorostem, tak se to vyřeší.
14. črc 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Viď, já si to taky užívám :grinning: My teda máme balkon na jih :wink:
Tak to je drsný, určitě bych nenechala dítě samotné v šatnách :angry: Pamatujete si ty obrovské převlíkací kabinky v lázních? :slight_smile:
14. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jsem psala o te me sestrence, ze dava male zmrzlinu apod, tak ted jsem zjistila, ze ji taky dela tzv."papku". To je jiska z masla a hladke mouky rozredena vodou na kasi....
14. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous ježiši fuj :frowning2:
14. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyžř jsme u toho jídla :grinning:
14. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu vypadá že Agátce chutnalo :grinning:
14. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no to je fakt papka... :zipper_mouth:
14. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno všem,konečně pod mrakem,tak větrám, co můžu a doufám, že ten pupenec za těma mrakama chvíli vydrží :wink:

15. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj teď ráno je příjemně ...snad to vydrží co nejdýl
15. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous k tomu už fakt není co dodat
@vycu s věkem se to nelepší, malá se odmítá nechat krmit a já mám co uklízet
15. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek