• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@tygrous fuj, to bych nejedla ani já, natož dávat dítěti :sweat_smile:
15. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31@vycu Jee,holky, ty obrazky papajicich deticek jsou uzasne, ale asi jen dokud to nebudu mit taky doma:grinning: A to bude asi uz brzo...uz ted si chce cpat lzicku s jidlem do pusy sam, ale vasich kvalit to zatim nedosahuje :grinning:
15. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta "papka" se tady u nas pry davala detem kdysi daaavno (rikala mamka). A sestrenka bydli v podhorske vesnici, kolem jen same stare babky sousedky, ktere ji davaji tyhle rady. A kdyz jsem ji ja dala odkazy na net o prikrmech,t ak si to sice procetla, ale pry ji to prijde ujete jidlo takhle hlidat a dite setrit a ze ona nema cas... ze pry my jsme to dlabali taky a zijeme a jsme zdravi... Mluvi jako ty sousedky a ne jako soucasna 27-leta holka :frowning2:
15. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no já jsem teda taky zastáncem toho že nic se nemá přehánět, asi nebudu šílet s bio stravou a racionální výživou, ale zase čeho je moc, toho je moc :wink:
15. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Tak nejak:wink: Ja teda ted trochu silim :wink: a dost to hlidam, ale jen kvuli tomu jeho ekzemu. Jakmile budu mit jistotu, ze je to zazehnane, tak taky bude bastit to, co my... Ale v 8,5 mesicich je fakt na nasi stravu brzo!
15. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous a je jisté, že mu strava pomůže na ten ekzém?
To rozhodně, myslela jsem klasickou miminkovskou stravu :wink:
15. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 On ma ten ekzem pravdepodobne jako projev alergie na kravskou bilkovinu, takze ja jsem u sebe vysadila vse mlecne a jemu zatim taky nebudu davat jogurty a instatni mlecne kase apod. Proste tohle ochutna pozdeji. takze tomu taky musim prizpusobit zavadeni prikrmu. Ale zatim je to pohoda a zelenina mu chutna a kase holt zatim bude dostavat doma varene ryzove, jahlove a kukuricne jen ve vode (ja to tak jim taky a jde to:wink:, pripadne s ovocem, to zacnem zkouset pristi tyden.
15. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous to by taky možná chutnalo i mě :grinning:
15. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 No me to z pocatku s tou vodou nechunalo ( ja fakt predtim pouzivala mliko v litrech :grinning: ) a desila jsem toho, co budu teda vlastne jist. Ale fakt je to o zvyku, ta jahlova kase je mnamka a uplne nejlepsi je pridat do ni nastrouhane jablko:wink: A vcera mi zbyla ryze od obeda, tak jsem to dala jeste znova varit, pridala jsem taky nastrouhane jablko, vanilkovy cukr a nakonec skrob a mela jsem ryzovy jablecny pudink a olizovala jsem se az za usima :grinning:
15. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na par minut ven, at chytnu trochu bronzu :wink:, dokud to dite spi. Pak me ceka zase staveni kominu z kostek a kouleni balonku - to ted uplne miluje. koupila jsem 4 ty male micky, co jsou v hracich koutcich nebo v bazenu, a koulim to na nej a on mi to normalne posila zpatky:wink: Jo a vcera jsem dostala od Honzika prvni pusu - mamka mi ho predavala a on me popadl kolem krku a mamca mu rika, at ukaze, jak me ma rad, a on me skoro uskrtil a obliznul mi tvar:grinning: :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous já někde jedla pohankovou kaši se skořicí, jablky, medem a mlíkem teda (nevim co na to voda..?) a fakt nej jídlo :grinning:
15. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Tak pohanku jsem taky uz zkousela, ale mela jsem v te dobe zrovna rymu a ztratila jsem krome cichu i chut, takze nevim...musim ji uvarit znova:grinning:
15. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous určitě zkus :wink: je dobrá.
Mám ráda i kus kus ale nevim jestli to patří do stejné kategorie
15. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Kuskus jim taky, hlavne kdyz me honi mlsna, tak si ho udelam na sladko jen tak s cukrem nebo marmoskou nebo v jablecnem dzusu, je to rychle hotove:wink:
15. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous o tom jsem slyšela, že se dělá i nasladko, je to dobrý?Mě spíš připadá vhodnej ke slanýmu, často si tam dám papriku, cherry rajčata, sýr a dlabu :wink:
15. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 No me to prave chutna spis sladky. Kdyz jsem to jednou udelala do zeleninoveho salatu, tak treba manzovi to vubec nejelo...tak to uz ani takhle nedelam :sweat_smile:
15. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, teď jsem trochu poklidila byt a cáká ze mě pot, to je děs, fuj a hnus :grinning:
16. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ahoj, tak to jsme na tom stejně. nejhorší je, že se ani nevyvětrá, protože i takhle pozdě je venku pořád horko. sleduju snímky z družice a čekam na mrak :slight_smile:
16. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já se osprchuju, pak stelu postel a zase jsem mokrá jak myš :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka přesně tak, já větrám celou noc, párkrát to foukne, ale co mi z toho, když jsme v posledním patře a střecha je tak šílene rozpálená, že by jsi na ní dokázala udělat volský oko behem 20 vteřin :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se tu k vám přidat? Budem se teď na rok stěhovat kvůli manželově práci do Plzně, tak uvítám nějaké kamarádky :slight_smile: Jinak jsem z Valašska, z Rožnova p. R. :wink: a máme 8měsíční Johanku :slight_smile:
16. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij Ahojik, jasne, že se můžeš přidat, to je super, že se sem stějuheš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: davídkovi bude tedka 10 mesíců, aspon budu mít s kým na procházky :grinning: :wink:
16. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jéé tak to jsme na tom stejně. my jsme zase v půdním bytě. my máme rozhicovaný úplně všechno. nejhorší je, jak to rozpálí okna. to bych já mohla smažit nonstop :grinning: . i když teda ono je to spíš k pláči. já se teda po zimě těšila na sluníčko, ale tohle už je vážně moc. já bych to ještě zvládla , ale je mi děsně líto malýho.
16. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ahoj a už víš kam se budete stěhovat ?
16. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka jj můj malej ted taky trpí horkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi všechny detičky, uknouraný noci, nejí moc, prostě hruza, ještě že přes den docela pije, jinak by byl konec, kdyby onemocněl z horka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zatím tuk-tuk jje zdravej :slight_smile: máme ted nemocnýho pejska, chudáček, asi už dlouho nebude a to jsou mu teprve dva roky a nepracujou mu játra :frowning2:
16. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa
@ajsbirka Dík holky :slight_smile: Johanka má zítra 8 měsíců, tak jsme si celkem blízko věkově s Davídkem. A Dennisek je ještě miminečko :slight_smile: No my máme pronajatý podkrovní byt na Severním předměstí, na aleji svobody. No a jak se ukázalo v těch horkách je to na houby, je tam úplná sauna, takže už jsme tam měli být s manželem, ale zatím to odkládáme, aby se tam malá zbytečně nepekla. Manža už je teda v Plzni a my zatím doma.
16. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, my se dneska dopolčo viděly s Adélkou - sirael4, bylo moc fajn, na kecání bychom potřebovaly celej den :grinning: ale nešlo to, bylo děsný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady pár foteček :slight_smile: to z ní bude hezká mamča co vy na to :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij to jo, ty vedra jsou děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma je super, ale zas bez manžílka na prd co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa vedra jsou fakt hnus, malá má z toho asi rýmu a mě už bolí v krku od rána :confounded: takže jsme dnes celý den seděly doma....... No doma je to fajn, ale bez něj na houby, už je pryč skoro měsíc, byl doma 2 dny, takže si moc malé neužil a zas jel........ ach joooo, ale už jen pár dní a budem spolu :slight_smile:
Fotky krááásné, Adélka je teda kočka, vypadá ještě mladší, než je!!!! Taková holčička! No a Ty jsi taky dvacítka :slight_smile: mlaďoulinká maminka! :wink: Fotíš zrcadlovkou co? Já si ji budu přát k narozkám v lednu :wink:
16. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij chudinka, to jo určo z horka, víc maminek co znám mají dětičky zahleněný :frowning2: my byli dopoledne ven, pak už se vážne nedalo, zítra by se prý melo ochladit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............tak to jsi fakt trpelivá, když to tahkle bez nej vydržíš, asi nemáš ani na výber, můj dělá 4 dny dvanástky a pak 4 dny volna, takže to máme trochu volnější, i víc času na sebe, ted mu začíná dovolená, tak se těším :slight_smile: tak jo, už aby jste s Johankou zase mely doma tatku :dizzy_face:
Adélka je teda kočka a hodne příjemná holka, jen já jsem jí moc dneska nepustila ke slovu, mé vyprávění o porodu, maminkování atd... :grinning: jj taky mi je než 20, malýho jsme neplánovali, ale ted bych nic nemenila :slight_smile:
jo, mela jsem Sonny alpha 200 a ted mi přítel koupil Olympuse e-520 a jsem spokojená :slight_smile: tak se budu tešit na tvé fotečky až budeš mít zrcadlovku, určo budu krásný :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek