• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
nebo tveret, tam se mi líbilo - je to v Tylovce, naproti trol. zastávce, v domě kde bývala Kreditní banka.
8. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: Ahoj, dlouho jsem tu nebyla.
No jo, můj nastávající bude taky "manžel" podruhé, tak to asi taky nijak neprožívá, musím říct, že zatím ani já ne, pokud by nebylo potřeba organizovat. Radnice je hezká, ale přijde mi, že to je hodně oblíbené místo. Proto bych raději jinde, i když to zas nemusí být vrchol originality :grinning: Přemýšleli jsme, že jsme nikdy neviděli svatbu v kostele Sv. Bartoloměje, to tam neoddávají?
Jinak vůbec nevím, s čím ohledně shánění začít. Nebudem to hrotit, bude tam jen asi 15 lidiček, nejbližší rodina, svatba je drahá záležitost a peníze můžem investovat jinak :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikul já od příštího týdne budu chodit do hobitu na Borech. http://www.dac-hobit.cz/tehotne

Je tam ale strašně narváno, volala jsem tam už někdy začátkem ledna a volno bylo až 17. února :confused: Tak třeba se tam potkáme :wink:
9. únor 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael- já začala šatama, obešla jsem několik salonů, zakotvila hned ve třetím :slight_smile: , šaty, závoj a rukavičky, to bylo hned :grinning: , radnici jsme zvolili hlavně taky proto, že se tam za obřad nic neplatí a v březnu by stejně nějaká svatba v zahradě asi moc nevynikla..nebo na hradě :grinning:
taky máme jen rodinu a nejbližší, ale i tak so vylezlo na 22 lidí a peníze se taky kutálejí, no nedá se nic dělat :frowning2: , to by fakt člověk musel vzít jen svědky, vzít se, dojít na oběd a tím to skončit
9. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kostele sv. Bartoloměje oddávají, ale mám pocit, že pouze věřící, ale jistě to nevím
min. 3x jsem tam svatbu zahlídla

panti, na šaty jsem zvědavá, v červenci se vdává švagrová, tak to teď taky hodně probíráme

petraluk: Nelinka je prý v pohodě všechno se kolem ní točí, tak musí být spokojená už sis zjišťovala školku?
my jdeme v polovině března na zápis
9. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem chtěla chodit do hobitu, ale volal jsem tam v říjnu a oni mi řekli, že mají do vánoc plno, tak jsem to vzdala :frowning2:
9. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Pokud stačí jen cvičení, tak já chodila cvičit na Lochotín na bazén, nemusí se nic předplácet, narváno nikdy neni a vede to PA z FN. Učí i dýchání a řiká vše co je třeba si vzít sebou, takže je to i takový jakoby kurz jak to chodí ve FN.

Mell u nás je zápis 17-18.3. ale my tam nejdeme, jsme akorát na horách. Vyšlu tam někoho s přihláškou. Dítě u zápisu být nemusí tak je to jedno, stejně bych tam šla spíš sama.

Na svatbu v kostele musí být oba pokřtěný :wink:
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat? Koukám, že řešíte Hobit, já tam volala před dvěmi týdny a bohužel plno snad až do dubna, takže se cvičením mám smůlu:(jedině ten bazén, ale nevím...tam jsem našla jen nějaký Tehubik či co:( na kurzy ale jdeme do hobitu protože na fakultce také už nemají volno:(
9. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem chodila na něco podobného jako Petraluk akorát, že to bylo na Skvrnanech

Petraluk: my máme zápis taky 17.-18.3., ale s malou tam jít chci
10. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mell mě bylo řečeno, že pomalu ve dveřích odevzdáš přihlášku, nikdo se tě na nic neptá, takže je úplně jedno jestlis tebou to dítě jde. Někde na netu jsem ale četla, že má jít dítě taky, jenomže už nevim kde. My jsem na těch horách a jen kvůli tomu sem opravdu nehodlam jezdit.

Tygrous ptala jsem se na to MC na Vinicích, kámoška tam byla v pondělí prvně, což jsem ani netušila, myslela, že už tam chodí dlouho a nic moc. Ale chodí na cvičení pro děti od roka do 2 a prý tam po těch ročních dětech chtějí aby běhali, skákali atp. což samozřejmě dítě který sotva začalo chodit nezvládá. Takže ti moc neporadim, u těch menších dětí to bude jistě jiný.
A s kočárem se chodí tim zadním vchodem :wink:
10. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: možná v těch městech je to jiný, ale na vesnici se to bere jinak a já to tam chci pořádně okouknout a ráda bych tam občas i Nelinku dala, tak ať se koukne, co tam mají
10. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak okouknout to můžeš když je den otevřených dveří nebo když si jdeš pro přihlášku. přímo u toho zápisu to prý nejde, protože je tam hodně lidí. prý to nemá nic společnýho se zápisem do školy, někde se dokonce dají přihlášky poslat meilem.
10. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné zasněžené ráno!!!

Dopoledne asi půjdem na boby, od jedenácti na cvičení a pak asi zase bobovat :grinning:
11. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

teda toho sněhu už by stačilo :angry: Já ho tak nenávidím, už ať je teplíčko a sluníčko, prosííííím :frowning2:

A to mám jet dneska odpoledne nakupovat :confounded: Asi přemluvim polovičku, aby jel se mnou a řídil, mám v tomhle nečase strach...

panti: bobování vám závidím, dneska mě to v práci neba. Poslední dobou mám trochu depkózní dny - chybí mi to sluníčko a taky bych už ráda byla těhu :sunglasses:
11. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aji: a něco nového? myslím, jestli Ti dělali ještě nějaké testy

petraluk: je to zápis a oni počítají, že přijdu s Nelinkou, každá školka to má jinak
11. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mell nechci se hádat, mě to tak bylo řečeno, že tak to funguje v celý Plzni. Vim to jak od kámošek, co mají starší dětii, tak od paní co pracuje na školáku a má na starosti školky. U vás je to třeba jiný, netušim. Třeba v Plzenci je to tak jako v Plzni.
Cermonca když byla u zápisu s Niky to řikala taky tak, že se tam s dětma nemusí :confused:
11. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
jsme doma po cvičení, malá usnula a já bych spala taky, než jsme se dobrodily tam a zpátky tak jsem utahaná jako kůň :confounded:
11. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
můžu se taky přidat?

Panti, gratuluji ještě jednou ke svatbě. já mám pocit, že se k tomu nikd ynerozhoupeme.. :grinning:

Malá kupodivu spí, tak odpoledne asi půjdeme na boby...když je tolik sněhu...
11. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petraluk,tak já bych tam s malou rozhodně chtěla jít, aby toprostě okoukla...a třeba se jí tam na něco budou ptát. chci se s nima domluvit, jestli by to nešlo tam podat tu přihlášku dřív...z hor se mi nechce, to máš pravdu. :wink:
11. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk, neříkám, že ty děti tam musí, ale já tam tu malou vzít chci a já malou do Plzně ani do Plzence nedávám

panti, to je dost, že ses taky ukázala
11. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však já neřikam, že tam nemůžou, jen že nemusí, tudíš tam tu přihlášku klidně může po domluvě odnést cizí člověk. O nic jinýho mi nejde.
11. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: diky :wink: Chtela jsem jit dneska, ale mam pocit,ze na me neco leze, tak radsi nepujdem, at tam nenakazim ty male deticky... S tim behanim to je teda sila, vzdyt nektere deti jeste ani nechodi,ne? No, uvidime za tyden, nas nutit behat urcite nebudou :grinning:
11. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: ty to řešíš, že já tam jdu s malou a nemusím, já prostě chci a školka nic nezakazuje to je všechno
já jsem ani nic nenapsala na to, že tam ty nejdeš, ale to je debata o ničem

hlavně ať je ve školkách volno :wink:
11. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

tak jsme na ty boby nešly, byly jsme na tom cvičení, pak malá spala, já letěla na gyndu a pak ve sněžení a větru uase dolezla domů a už se mi tedy opravdu nikam nechtělo :wink: , tak koukáme na tv :grinning: ,

teď si uvědomuju, že je už pět hodin a venku je ještě světlo....to už bude brzy jaro :grinning:
11. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: a ta jarní vánice :grinning: Tak jsme se dnes šli projít na valentýnské trhy, no nic tam nemají. I je tam mnohem míň stánků než obvykle.
11. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jaro nějak nepřichází :grinning: :grinning: :grinning:

malá spinká, pak ji odvezu k našim a frčím do práce, no žádnej šlágr, ale snad bude klid :wink:
12. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: To máš pravdu, a proč už březen?Není hezčí léto?Hlavně je to hrozně brzy, ani se nenadějete, nic bych nestihla. :grinning: Dvaadvacet lidí je akorát, a nebude to tolik nákladná svatba.Vy si všechno platíte sami?My právě chceme, tudíž to nebudem přehánět :wink:
Šaty si nechám šít, nějakou představu mám, ale uvidíme co z toho nakonec bude, myslímn, že každá nevěsta začne šatama :grinning: Každopádně je fůra věcí co "není vidět" a co dají spoustu organizování, tak jsem na sebe zvědavá.Svědkyně se přislíbila, že pomůže :grinning:
12. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak jdu k vám :slight_smile:

my s Davídkem se máme celkem dobře, papkáme ted po večerech banánovou kašičku a zřejmě to pomáhá k lepšímu spánku :slight_smile:

koukám že řešíte svatbu :slight_smile: já už taky příteli naznačila, že už když mi dal ten prstýnek z lásky, žeby k tomu chtělo nějaký oficiálný zásnuby, ale on se zřejmě bojí, jednou už byl ženatej a ted je svatba pro něj cizí slovo :frowning2:
ale řekl, že příští rok v létě to bude ideální, ted toho máme hodně k placení a k pěknej svatbě potřebujeme i hodně penízku :pensive: přišel nám do toho Davídek a on potřebuje asi nejvíc :slight_smile:

sirael- my by taky chtěli tak 20 lidí, alespon tolik jsme napočítali, ze Slovenska by nikdo nepřišel, tak těch 20 by bylo asi nejlepší, já ušetřím na kosmetičce a kadeřnici, protože moje sestra je skvělá, ta zvládne jakejkoliv účes, umí to suprově a šatičky z pujčovny,, svědky by jsme taky měli :slight_smile:

holky co máte dětičky ve školkách, jak dlouho jste se museli předem zatregistrovat, kamarátka říkala, že je ted do školek strašnej nával a musí se to domlouvat nějak dopředu

gejsa- koukám, že už to máš zachvilku, držím pěstičky :wink: :slight_smile:

ještě k ty svatbě: já jsem křestanka, na Slovensku snad každej :slight_smile: ale je fakt, že musíte být pokřtěný oba, oni jsou faráři na to přísní, kámoš chtěl pokřtít mimčo a oni mu to nepokřtili prottože nejsou oddaný v kostele

HOLKY PROMINTE ZA TEN ROMÁN :pensive: :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: To se nediv, většinou chlapi, kteří už ženatí byli, se do další svatby s přílišným nadšením moc nehrnou! :wink:
Myslím, že na letošek je to opravdu narychlo, sama přemýšlím, zda bychom to neposunuli, ale snad se vše stihne. Navíc když už je Davídek na světě, myslím, že je v podstatě jedno, kdy se vezmete...Plánujeme taky do 20ti, nemá smysl za svatbu utrácet obrovské peníze, jsou jinde potřeba víc...

Školky jsou opravdu nadupaný dětma, slyším z každého rohu, jaký je problém, berou skoro jen předškolní děti, to víš, rodí silné ročníky.
13. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sirael: my asni možná víc lidiček nenazbírame :grinning: ze Slovenska se tu nikomu chtít nebude, babky mám moc starý na tu dlouhou 12-hodinovou cestu,,,, včera jsem vybírala šatičky jenom tak provizorně, líbí se mi to na sadech v salonu ORCHIDEA, tam měli přesně to co chci, a hostina, tak restaurace Ve Vilech má krásnou zahradu, nebo U pramenů je taky krásně :slight_smile:

jj ono se to nezdá, ale hodně rýchle to utíká, ted bude mít Dáda 5 měsíců, pak pů roku, fúúúha, za chvíli bude běhat, tak proto se ptám, kdy tak předběžně se domlouvá ta škola víš :wink:

jéé Davídek už 4 dny za sebou začnul krásně hajat, jde třeba večer tak okolo pů 9 a budí se na jídlo až ráno v půl 5 a pak až v 8, asi hodně dělá ta kašička co dostne večer, banánová od Hami, je skvelá, vypije tak 150 a už 2krát mi usnul při ní na rukou :grinning:
14. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek