• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@wwercaa hlavní je, když pijou. hrůza si představit vézt je do nemocnice dehydratovaný... pejska je mi líto. to je nějaká vrozená nemoc, když je takhle mladej a už ho zlobí játra ? tak to držim palce ať se z toho vylíže. a copak je to za rasu ?
16. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ono je to teď hrozně naprd. všichni - dospěláci i děti - jsme zpocený a pak stačí že někde trošku foukne a nastydnem do jednoho. já už se děsně těšim až se ochladí. fakt že jo. kdyby do konce léta bylo 20 tak budu chrochtat blahem.
16. črc 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa teda holky, vy jste takový mlaďoučký. kde ty léta jsou co mi bylo 20 :grinning: . a nemůžu si pomoct, na adélce je vidět jak se na mimčo těší :slight_smile:. a sluší vám to oběma moc. a malej má super kukuč :grinning: .
16. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa No moc na výběr neměl hlavně on, chtěl povýšit a to šlo pouze přes tu Plzeň. Ale tak já mu slíbila, že za ním půjdem kamkoliv, takže s tím to vzal, bez nás být nechce a my bez něj už vůbec ne :slight_smile: :slight_smile: Byly bychom tam, kdyby bylo venku normálně. Ta vedra by klidně mohla skončit, i když to zatím moc nevypadá.....ufff........
No Ty jsi taky kočka!!!! Mrkla jsem na pár Tvých foteček - moooooooooc hezkééééé - Davídek je krásné sluníčko! To jste se s Adélkou sešly poprvé? Se znáte z koníka? :slight_smile: Jo, dívala jsem se na její profil, že plánují skočit na věc :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka Jojo, však vím, je to z toho horka a bránit se tomu dá je těžko. Nejdřív je malá celá zpocená, pak ji trochu odkryju tak je zas hned studená, no je to děs a hrůza...... Přesně!!!!! Kdyby bylo celý rok kolem 20 stupnu, tak budu spokojená!!!!! Hlavně kvůli malé! Jak byly ty vedra tehdy v tom červnu, tak to bylo ještě horší, to nemohla ani spát, ani být chvíli v kočárku.... Teď aspon docela spává doma v pohodě, i venku občas.

A Tobě je kolik? A proč tu nemáš fotoblog? :wink: Mně je 29, ale samozřejmě se cítím na krásných 20 :grinning:

16. črc 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka je to jorkšír a na veterine nám řekli, že prý tuta rasa na tyto choroby hodně trpí :unamused: takže kdyby mu bylo do 1,5 roku, operatívně by se zachránit nechal, ale kedže mu jsou 2 roky, šance že přežije je 25% takže skoro žádná :frowning2: je to smutný, je to pejsek tchýne, máme teda ještě jednoho pudla ale to je takový nepudlík s nečím šmrcnutý :grinning: a tomu je 14 let a má problémy se srdíčkem ale vekem se to nechá pochopit, ale tenhle je moc mladulinkej na to, aby už nebyl, přitom, když vím, jak to byl veselej pejsek plnej života, no nic, musíme to nejak překonat, promin, že se rozpisuju ale jsem typ člověka, který je na takpvýhle veci hrozne citlivý.......................no jo Davídkovi se Adélka moc líbila, pořád se na ní šklebil, jak je vidět na fotkách, hold pořádnej chlap na ženský no :grinning: :grinning: a kolik ti vlastne je :confused:
16. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij malýmu se teď v těch vedrech příšerně potí hlavička. včera jsem mu do kočárku rači dala i čepičku, protože venku trošku foukalo, tak jsem trnula hrůzou aby nenastydnul. pěkně naprd :unamused: .
mě je 33. ale cítim se na 17 :grinning: . fotoblog ? tož bych tam ráda něco šoupla, jenže čas neni . malej je šídlo, ten spí přes den tak 3 x půl hodiny a večer usíná mezi 9-10, takže s nim jsem ráda, že jakž takž stihnu běžný věci, natož fotky :confounded:
16. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij tak snad už budete przy pokope, jako správná rodinka :slight_smile: hold to nekdy nejde, penízky jsou taky důležitý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj známe se tady z MK :slight_smile: dekuju za pochvalu, foteček :dizzy_face: Davídek je naše sluníčko, ale ted zrovna pěknej čertík, všechno objevuje, leze, dělá že neslyší :grinning: :grinning: ......já myslím, že kdybys tam nemela vek, tak bych klidne tipla, že nemáš daleko od dvacítky :grinning: taky ti to moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa tak to je smutný. vůbec se neomlouvej, já tohle taky děsně špatně nesu. nejhorší je pocit, že nezmůžeš nic. a je to na 100% že je to tenhle problém, nebo je naděje, že je to jiná nemoc co by se dala vyléčit ?
16. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to je mi líto s pejskem............ musíte to nějak zvládnout...... :frowning2: :frowning2:

@ajsbirka Malé se taky strašlivě potí hlavička, pořád stírám krůpěje potu nebo otírám mokré vlásky....bobek :pensive: No to spaní je teda naprd, Johani spí taky většinou tak 40 min, a to 2-4x denně, dnes třeba vyjímka 2 x 1,5 hod. Ale večer ji učím usínat brzo, takže záleží dokdy spí odpoledne ale nejpozději v sedm, o půl osmé jde spát. A když spí jen 2x tak klidně v šest, o půl sedmé. Teď koupu každý den /jinak obden/, takže se ocáká a jde hajat. Teda jdem uspávat, to jsou u nás totiž STORY :angry:
16. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka to je fajn, když se cítíš tak mlade :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:....malýmu se taky šílene potí hlavička a hlavne venku, v noci když spinká, no vkuse, horko nás zabíjí, já bych takový vedra brala ale jen s mořem 5 minut od domova nebo s krásným bazénem na zahradě, kterou nemáme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................a jinak, přesne, malej má přednost, vím co to je nic nestíhat, můj andílek byl od narození asi 2 mesíce ořvanej,, nechtěl se chovat, pořád ječel, brečel, vztekal se hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se vše otočilo a mela jsem doma usmevavý, spokojený miminko :slight_smile: za to tedka , je to sluníčko ale taky ho dokážu honit celý odpoledne po bytě a pořád od nečeho odtahovat :grinning: když mám chvilku času, vypráno, vyžehleno, tak se venuju footkám, je to můj koníček, focení :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Tak kolik máte těch zoubků? My už skoro 6 :grinning: První dva nám vylezly už ve 4 měsících :wink: a pak dlouho nic a teď má vylezené způlky vrchni jedničky a taky už dvojky dole se klubou, potvůrky.
Davídek už leze, šikulka. Johanka se zatím jen plazí nebo válí sudy. Někdy si v klidu prohlídnu všechny Tvé fotečky, máš je moooc krásné.
16. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka jako nevim, podle toho, co nám řekli, si myslím, že asi není šance, ale bůh ví, v pondělí se udelají další odbery krve, tak uvidíme co ukážou výsledky, nebudu to nejak řešit, dokud nevím jak bude dál

ale jinak vám díky holky za podporu, pochopení, jste moc hodné :slight_smile: já pohřby a podobný veci težko nesu, jsem proste taková...ale co bolí to přebolí, koupíme jinýho, až se odhodláme :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no to vidíme, že to je Tvůj koníček focení :slight_smile: Já taky furt třídím fotky, doplňuju rajče a ještě stahuju popisuju a ukládám videa........... Že na to ti chlapi nejsou......teda ten můj vůbec, všechno musím já. I fotit :grinning: :grinning: Pak se divím, že jsem na tak málo fotkách :grinning: :grinning: ale to je jedno, hlavním objektem je ted stejně naše holčička.
16. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij zatím máme dva zoubky :slight_smile: ale taky jsme na ne jakou dobu čekali, pořád jsem kontrolovala pusinku a nejdnou tuk :grinning: zatím nevidím, aby lezli další, tak uvidím, možná zase překvapí, nebylo to na nem moc poznat, byl docela hodnoučkej :slight_smile: Johanka ty zoubky vzala hopem :grinning: :wink: kámoškin malej se nepřetáčel, nic, prostě takovej línější a je mu stejne jako Davídkovi a nejednou šup, začal šplhat :grinning: ona na to příjde a pak jí nezastavíš, šikulka :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij
@wwercaa holky, tak jsem tam pár fotek rychle hodila. ať tady nejsem tak inkognito :slight_smile:. nebuďte zmatený, že vás to pravděpodobně odkáže na slovenský stránky. já čech jak poleno, jsem se totiž nevim proč registrovala na slovenských a hnedle následně zjistila, že jsou i český. no jo no ... :sweat_smile:
16. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij děkuju za pochvalu fotek, jsem ráda, že se líbí :sweat_smile: u nás věčšinou fotím já, můj jen, když ho přinutim :grinning:
16. črc 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij tak my se snažili prcka taky uspávat brzo, ale byla to hrůza děs. malej uřvanej, vzteklej, vystresovanej. tak na to kašleme, protože on prostě dřív unavenej neni. tak ho necháme, on si vyhraje, vyblebne se, pak si nacpe bříško , u toho usne a je to :slight_smile:. akorát se děsim, jak ho jednou budu učit neusínat u prsa. ale na to rači teď ani nemyslim...
16. črc 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka jéééé, malej je úplne sladoučkej, ta pusinka, kukadílka, nádherneeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty jsi hezká mamča, moc ti to sluší :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa mě jedině napadá, zkusit když tak zajít i jinam na veterinu. on je taky veterinář a "veterinář" . i s tím mam bohužel zkušenost.
16. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa óó děkuji :slight_smile:. akorát si díky tomu jak mě tady prohání, jak jsem nevyspalá a tak v poslední době spíš připadam jak 70 babča :grinning:
16. črc 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajsbirka no jasne, práve skušenost s tím starým psem, všude nám dávaj pro nej jiný prášky a všude říkají neco jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hoolky jdu spát, tak se zatím mejte kočky, přeju hezký víkend, snad se tady zítra stavim :slight_smile: dobrou :slight_smile:
16. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu spát DOBROU NOC!!!!!

@ajsbirka Denis je kráááááááásnýýýýýýýýýý a Ty jsi kočka!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno!

V pět ráno byla tedy krásná bouřka, koukali jsme na ní s manžou z okna a po hodině zase zalehli :grinning:
17. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pěkně jste si to užili :wink:

@pantomima já jsem v pět ráno lítala po balkoně jenom v tílku (bez kalhotek) a zachraňovala kytky a prádlo a do osmi nám nešel proud :rolling_eyes:
17. črc 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tygrous: ahoj, chudinka sestřenky malá!!! fuj, brrr.
17. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak chutná na čerstvém vzduchu... :slight_smile:
17. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdybyste některá věděla o někom, kdo by chtěl vykastrovaného docela pěknýho kocoura, napište mi, malej má sice kocoura moc rád, ale jako prevence astmatu kočka v bytě moc nefunguje...
17. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ahoj, vítej mezi nás, mimochodem tak to jsme teď sousedky :wink:
@ajsbirka malá taky usíná hrozně pozdě, co naděláme :unamused:
@wwercaa krásný fotky, tak jsi našla chůvu né?? A taky už vím čí je ten krásnej klouček, kterýho by sirael brala domů :wink: :grinning:
malou ta bouřka ráno asi vzbudila a už nezabrala, takže super..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no tak aspoň jsme se zchladili :confounded:
17. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 chůva bude mít snad za rok svý mimčo, když se povede, což já veřím, držím já palce :grinning: :slight_smile:

tak dneska pršelo skoro celou noc, ochladilo se u nás o 3 stupne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale noc byla samozřejme bez knourání, ochlazení udelalo svý :slight_smile:

@petulkaw jú, ted jsme bráškovi scháněli kocourka, a už ho dostal, tak nic :wink:
18. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek