• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Od rána řežem, vrtáme, ničíme a vztekáme se..a pořád nejsme hotový....doděláváme podlahy, poličky, obrázky...no děs
18. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima děláte pokojíček, nebo předělávate celej byt :confused: :slight_smile:
18. črc 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa něco v pokojíčku, něco v celým bytě, malou jsme včera odvezli ke tchánům, večer pro ní pojedem, vloni jsme koupili byt a postupně zjišťujeme, co všechno je nutno dodělat, přdedělat, něco už se rozpaslo, pak jsem si vymyslela nový poličky, starý dát jinam a podobně..... :grinning:
18. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJKY,my byly na víkend u našich, v bytě bysme se už unudily (stále bez tatínka - přijede až v pátek) a taky upekly :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Zítra nás čeká 8m poradna, tak jsem zvědavá na váhy, doma jsem navážila 10 kg!!!!! JSME MACÍCI! :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak hlavně, že je zdravá a spokojená :slight_smile:

@denisa31 Ahoj a díky za přivítání, jsi hodná :dizzy_face: Tak sousedky jo??? To je super :slight_smile: Tak to nám s Jolankou pak ukážete, kde je nějaké fajné hřiště poblíž :wink:
Přidávám nějaké fotky z víkendu.
18. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme měli poprvé něco jinýho než mlíko - brambor. Vypadal spokojeně takže mu asi chutnalo :grinning:
18. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 ahoj, teda neber si to prosim špatně, ale musim říct, že jsem ráda, že je na tom někdo stejně jako my. kolem mě všem děti usínají tak v 19 max. 20 hodin. ale máš pravdu. nenaděláme nic. ale já jsem optimista. jednou se to taky naučí :slight_smile:
18. črc 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa tak u nás o 5 stupňů . já normálně chrochtam blahem :grinning: . ale ještě by to chtělo. jenže jak je všechno prohřátý tak to jde pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . hlavní je, že je vidět jak se malýmu hnedle líp spí.
18. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima mě tohle hrozně bavilo a baví. taky jsme se když jsme dělali byt děsně vztekali, ale stálo to za to. je super dívat se jak se to všechno mění. ještě by to ale chtělo ty prašule na dodělání a dovybavení, který jaksi schází :frowning2:
18. črc 2010 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij malá je super macík :grinning:
18. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi vy už baštíte příkrmy ? jak to ? malej ja na um ?
18. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij jasně, rády vás provedeme, hřiště tu je dobrý i další aktivity, pantomima může potvrdit :wink: Malá je teda krásnej buclíček, kam se Jolanka hrabe, my budeme mít těch 10 kg v 18 měs, možná ani to ne, vypadám jak krkavčí matka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@flapi už brambor? už má hlad? Já myslela, že kojíš....ale ten bryndáček mě fakt dostal, ten nemá chybu, dokonalej, akorát bych se do budoucna trochu bála o ten koberec... :grinning:
@wwercaa příští rok se budeš pro změnu kochat malým mimčem, co?
18. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajsbirka ahoj, malá taky původně usínala ve 20 hod, jenže pak se šoupnul čas a malá prostě není robot, aby přecvakla, tak jsem jí to nechala, v říjnu zase přepneme zpátky, mě to přijde normální, jsem zvyklá, ale taky pořád slyším, jak my chodili spát po večerníčku, no aby taky ne, když nás hned narvali do jeslí a budíček byl v šest :stuck_out_tongue_closed_eyes: já zatím nemám důvod malej dělat nějaký striktní režim, ale s tím usínáním u prsa zkus něco dělat, nechci tě strašit, ale já takhle bohužel uspávám dodnes, a to už mi teda vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 Díky - těšíme se :slight_smile: No já nevím, kde ty kila pořád bere, já už jsem celá vycuclá :grinning:. Já ani manžel jsme takoví puclíci jako děcka nebyli, tak fakt nevím... Každopádně manža se narodil o 2 měsíce dříve, ale pak to dohnal a celou ZŠ byl největší ve třídě ,takže to má asi od něj. Já naopak byla vždy nejmenší a teď mám 160cm a jsem o 7 kg lehčí než jsem byla před těhotenstvím.
18. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima ahoj, chtěla jsem se tě zeptat, jestli necháváš malou koupat ve fontáně? Loni jsem si říkala, jak to bude super mít brouzdálko kousek od baráku,ale teď se mi to zdá nějaký špinavý, tak nevim.....
18. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij teda o 7 kg lehčí to je slušný! Starat se o prcka je dobrá hubnoucí kůra :unamused:
18. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky můžu se k vám přidat jsem taky z Plzně :slight_smile:
18. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@valerievackova ahoj, jasně, že váháš :slight_smile: koukám, že ty jsi taky pěkně mladá mamina jako holky, no klobouk dolů před váma :astonished:
18. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@valerievackova ahoj, já jsem tu taky čerstvá, teprve do Plzně pojedem na nějakou dobu pobýt :slight_smile: a už teď hledám kamarádky :wink: No téééda, fakt že joooo, další MLADICE!!!!! :grinning: A Daneček, se dívám, celý tatínek co? :sweat_smile: :sweat_smile: Jak zvládáš to těhu v těch horkách? Nezávidím :slight_smile:
18. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajsbirka @denisa31 kojit se snažím, ale bohužel na UM jsme už skoro 2 měsíce:frowning2:
19. črc 2010 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno!!!

@denisa31 v žádným případě malou do fontány nepustím, maximálně se tam osvěží náš pes :wink: , je to hnus a špinavý a to tady nebudu vyprávět, co se tam děje v noci, když chodí domů lidi z hospody...bydleli jsme hned v tom baráku u bazénu a měli to v přímým přenosu...někomu to ale nevysvětlím a ani nehodlám, je to každýho věc..malá sice není sterilní miminko, už v necelým roce se kouopala normálně v rybnících, ale do tý fontánky fakt ne, není to oficielní brouzdaliště, koupaliště :confused: :confounded: :zipper_mouth:

po včerejšku mě bolí celý tělo
19. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij ahoj no jo mladá maminka :slight_smile: alýho jsdem měla před svojema 2O narozkama :slight_smile: :slight_smile: jo zatím to nějak snáším malýho jsem taky nosila přes léto takže už to mám trochu nacvičený :wink:
19. črc 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik holky :slight_smile: tak máme v pokji 25 stupnu, paráda, malej spal krásne, nemusela jsem k nemu do 5 rána :slight_smile: konečen klidná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pantomima super, aspn budte mít hezký bydlení :dizzy_face: my tady v parku ve Chvojkových lomech máme tu fontánu, lidi tam koupu psi no hnussss :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupaliště to jistí, i v Hracholuskach jsem už malýho vykoupala :grinning: :slight_smile:

@valerievackova ahoj, víteeeeej :dizzy_face: já taky rodila v 19, v září se prcek narodil a v prosinci jsem slavila 20, no hustý :grinning: taky mi horko s bříškem nevadilo, dokonce jsem byla ráda, jezdili jsme hodne po výletech :slight_smile: ani jsem se loni nevykoupala a přežila jsem to až do září :slight_smile: tak už jste vlítly na další mimi jo, máš můj obdiv a krásnýho klučíka :dizzy_face:

@denisa31 jj těším se, já už budu mít velkýho kluka a pak an nebudu věřit, že byl tak maličkej, když uvidím Adálky mimčo :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij moc pekný fotečky, sluší vám to :dizzy_face: :slight_smile: jste kočky :slight_smile:

@flapi malej vypadá spokojene :slight_smile: pohodář :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu žehlit, uvařit malýmu a pak se uvidí co s odpolednem, přítel má 3 týdny volna hurááááá :sweat_smile: mají totiž celozávodní dovču, delá 4 dny dvanástky a 4 dny volno, ted mu ještě vycházelo na 2 noční do práce, tak si vzal dovču, takže dokopy bude doma 3 týdny, teda až nebude muset za kolegu do práce, protože ty mají v červenci ted rodit :grinning: :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa no malej se taky narodil v záři a v prosinci mi bylo 2O :slight_smile: Chtěli jsme aby Daneček měl sourozence aby si spolu hráli atd a idealní je mezi nimi rozdíl tří až čtyř let tak budou o tři roky :wink: vy nechcete druhý?
19. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@valerievackova faaaakt, já jsem 28.12. :slight_smile: zatím mimčo v plánu nemáme, tak za 5 let stačí :grinning: :wink:
19. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, teda clovek tu par dni nenakoukne a uz nestiham docitat a pritom jednim okem koukat na malyho, jak se mi vedle v pokoji plazi...

@evita_ij Ahoooj:wink: Koukam, ze se stehujes do Plzne a z daleka:wink: Ja se pristehovala za manzou pred 3 lety z Ceskeho Tesina a nas Honzik je skoro presne o mesic mladsi nez tva Johanka (hezke jmeno:wink:) Jo a v Aleji svobody pracuju:wink:, jinak jsem z Vinic, ale casto chodim na prochazky smer Lochotin...

19. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
19. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@vycu to je bomba. A máte krásný plínky :slight_smile:
19. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi děkuju, teď konečně na chvíli usnula, jinak pořád krouží po bytě :grinning: No však to sama brzo poznáš :wink:
Tak já jdu debordelizovat byt :slight_smile:
19. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek