• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@vycu moc pěkný..a bude hůř :grinning:
19. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima To je mi jasný a dost mě to děsí :grinning:
19. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu Ty jo, Agatce to jde krasne... Honzik dela neco podobneho, ale smerem dozadu:grinning:
19. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij bů, mi to nejde, to je asi znamení, že mám jít něco dělat :grinning:
19. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij To je zajímavý styl píďalení. Honzík se pohybuje dozadu a začíná to vetsinou napnutím celých nohou do kliku ... a dela mi to už i ve vane:wink: video bohužel nemám.
19. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij taky hezký :slight_smile: My zatím píďalkujem jen po posteli stylem, že zaboří hlavu do matrace a rozhodí ruce :grinning: ale i tak to dokáže za chvilku zdolat. Až bude dělat i tohle to už ho neuhlídám :sweat_smile:
19. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
přišla jsme se na vás po víkendu na chalupě zase mrknout, jak se máte?
19. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa já jsem ho ze začátku taky v plánu neměla ale malej je ted už docela velikej a došlo mi že jestli má mit sourozence tak aby si spolu rozuměli a aby mezi sebou neměli velký věkový rozdíl :slight_smile: já jsem se segrou o necelý tři roky a když jsme byli malý tak jsme si spolu hráli, v pubertě chodili na pivo a diskotéky a ted za mnou chodí na kafe a pokecáme o chlapech a o životě což si neumím představit kdybych tedka ségru měla nejakou pubertačku :wink:
19. črc 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu :grinning: :grinning: nevím, jak to že Ti to nejde, holkám to šlo

@tygrous jooo každé dítko má svůj vlastní styl a je sranda si to prohlížet, prostě každé je originál :sweat_smile: :sweat_smile:

@flapi jak se začnou pohybovat, tak je konec srandy :slight_smile:

@sirael4 ahoooj, hlásím se jako nová skoroPlzeňačka :wink: Už jsem viděla fotky jak jste měli srazík s Verčou a Davídkem, moooc Vám to spolu slušelo!!!! :wink:
19. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima mě právě ta fontána přišla super loni, když jsem jen chodila s kočárem okolo, , letos když jsem viděla zblízka tu špínu na dně, tak jsem si říkala, že asi radši ne, ale koupou se tam i fakt malý mimča.....každopádně díky za info, radši nedomýšlet co se tam děje večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@valerievackova ono se říká,že tři až čtyři roky jsou ideální, ale já myslim, že je to spíš ideální pro nás rodiče, že to se tak dá zvládnout, my jsme s bráchou o rok a to je na dnešní dobu maso, na druhou stranu za deset let už bych se k plenkám taky vracet nechtěla :unamused: Ale pokud si sourozenci nemají rozumět, takmůžou být dvojčata...a smůla. Takže asi navázat rovnou na druhou mateřskou je takovej kompromis, a vám to pěkně vyšlo, což je super

jinak holky hezký videa, počkejte až se vám rozchodí :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa tak to si teď budete pořádně užívat taťku co? a plánujete nějakou dovču? my to máme se šichtama podobný, akorát že dělá celý týden šestnáctky, a dovolenou nemají už pár let žádnou, protože není záskok, hlídací babičky nemáme, takže jsem se ze začátku pěkně otáčela, ale čím je malá starší, tak tím víc si užíváme ty dny volna
@vycu se budu muset taky naučit vkládat videa, jsem na tohle hroznej antitalent
@evita_ij a tvůj manžel má nějakou práci, že pendlujete po republice, nebo je to dočasný a až bude mít třeba nějakou praxi tady na tý vyšší pozici, tak se vrátíte zase k vám domů? Jsem netušila, že Plzeň je taková lukrativní na práci... :confused:
19. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Manžel pracuje v TESCO :wink: A Plzeň je jeho už čtvrtá štace :grinning: oni ty manažery tak posouvají po republice, jak potřebují. Nejdřív byl v Ústí n.L., pak v Uničově, pak tady u nás ve vedlejším městě a teď zas Čechy - Plzeň. V rámci postupu no. Chce se šplhat co nejvýš, tak si moc vybírat a odmítat nemůže. Ty předešlé dvě místa - tam byl vždy sám, to jsme ještě nebyli svoji, a jezdil domů 1x za 2 týdny. To poslední místo bylo nejlepší, měl to kousek a byl s náma doma. Tam začal měsíc před svatbou až do půl června teď. Na každém tom místě byl plus minus 1 rok. Ted jsme se rozhodli společně, že do toho jdeme, já mu slíbila, že dokud je malá takto malinká,tak můžem cestovat s ním. Pak jak bude mít 6 let, tak už musíme někde zakotvit kvůli škole.
19. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 asi máš pravdu ale člověk je na tý mateřský zaběhlej na určitej režim tak aspon mi mimčo nedá tak zabrat když stoho nevypadnu.nechtelo by se mi znova někde v práci začínat a pak se vracet z žehlení plenek takhle mi to vyhovuje :slight_smile: a malej se na miminko hrozně těší tak jsem ráda že to takhle vzal ještě neumí nijak moc žárlit nebo tak :wink:
19. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ahoooj, děkujeme moc, hezky jsme si to užili:slight_smile: to jsi obětavá manželka, že takhle cestujete kvůli práci manžela:slight_smile: ale někdy to musí být náročné ne?
20. črc 2010 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij On se mi zpomalil net a pak to padlo :grinning: Super videa :grinning:
20. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jdu dočítat, od str.39 nejsem v obraze:sweat_smile:

@wwercaa jé, ty jsi milááá :wink: děkuju. A jsi taky moc příjemná a krásná holka, ani jsem nečekala že takhle hezky pokecáme. To máš pravdu, na pokecání by to chtělo celý den, no musíme ještě něco podniknout až se vrátíte ze SR.
Jak jste na tom s pejskem, nějaké novinky?

@evita_ij to si myslí každý, že vypadám ještě mladší, občas někde na vstup projdu jako dítě do 15ti let :grinning: ale poslední dobou už ne.....ještě jsem ve věku, kdy to spíše vadí, ale časem to bude spíš lichotka. A s Verunkou jsme se viděli poprvé, potkali jsme se na nějaké diskuzi a později zjistily že jsme obě ze stejného města, ale v Plzni jsme přibližně stejně dlouho :wink:
20. črc 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova máš krásnej termín porodu. Samé dsítky :grinning:
20. črc 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova no vážně, takové pěkné datum, třeba to vyjde přesně :wink:
a nová mladá mamča, prima :wink:
20. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa máš krásný fotečky ... si mě úplně navnadila že bych snad taky začla fotit... budu se to muset do porodu naučit - "válí" se nám doma nepoužívaná D350, tak budu muset začít trénovat
20. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova jj máš pravdu já jsem s jednou ségrou o 4 roky a s tou si skvěle rozumím a druhá je o 9 let a tam ta komunikace docela "skřípe"
20. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ahoj mě to příjde hezký když jsme mladé maminky a vzdy mi udělá radost když mě někdo osloví slečno a někdo mi nevěří že je malej můj syn :wink: vždycky jsem chtěla být mladá maminka a povedlo se to.No ten termín by se mi taky líbil tak uvidíme kdy se Filípek rozhodne přijít na svět :wink:
20. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik líbí se mi když sourozenci vyrůstají spolu sice to bude záhul dva kluky ale strašně se těším :wink:
20. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 To víš, že je to náročné, hlavně teď, manža už je pryč skoro měsíc, z toho byl 2 dny doma, takže je to na prd.... malá teď dělá takové pokroky ve všem a on u toho není......... mám strach,aby toho pak nezalitoval..... teď nedávno začala říkat MAMA, už docela dobře sedí a dnes se už dost staví na nožky (za ruce) a drží hezky a tak je mi z toho krásně a smutno zároveň, je to záhul na palici....... Už chci, abychom byli spolu, není to takto správné.

@valerievackova to zvládneš, já jsem se starším bráchou o 11 měsíců :slight_smile: takže mamka to měla teda pěkně perné :slight_smile: ale říkala, že to bylo v pohodě. Že brácha byl lenoch a kliďas a všechny vylomeniny jsem ho naučila až já :grinning: :grinning: jako lozit po kolenou a šplhat se na věci, no sranda to teď poslouchat. :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavky maminky :slight_smile:

@valerievackova jj chápu, to :slight_smile: ale já práve nechci hned dve detičky po sobe, nejdřív si chci vychutnat tech 5 let při jednom díteti, všechno s ním prožívat, jak roste, na me je ještě druhý moc brzo, teda aspon se na to necítím :grinning: :wink: ale to je každýho názor, já te moc chápu, my jsme se sourozencama taky malej rozídl a bylo to supeeer :dizzy_face: taky jsem furt tahala ségru na diskotéky :grinning: ........já práve nechci hned dve deti po sobe a pak za 5 let budu koukat po maminkách s kočárkama a říkat si, že bych chtela znovu :grinning: proto si chci dát pauzu, trošku odpočnout od materský a pak nanovo, ale ty třeba říkáš, že jsi zabehnutá, tak jdeš do toho, to je taky dobrý nápad, ale každý to chce jinak :wink: já jsem si práve říkala, že mám díte ve 20 a pak na další nemusím chvátat, nebo mít obavy že na díte jsem stará :wink: ale jinak moc držím palečky, mocinky te obdivuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik určite začni fotit, pak si budeš říkat proč si toho nevyužila :slight_smile: to je Canon to co máš, já do tech čísel moc nerozumim :grinning: ........já se snažím fotit furt, je to až nezdravý, takovej drogovej koníček na materský, snad ze me za 10 let neco bude :grinning: :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Adélko :dizzy_face: ..............pejsek, no čekáme, byl na odberech krve ve středu čekáme výsledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ćo doktor, to jiný názor, byl u jínýho a ten řekl, že prý by ho klidne operoval, kdyby to bylo nutný :unamused: ale fakt, uvidíme zítra, co ukážou výsledky :wink:
20. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jo, moc se těším, no jedeme na Slovensko, to je taková jako dovolená, protože jsem mela rizikový, tak jsem nemohla jít babičky navštívit, tak ted jim půjdu konečne ukázat malýho, mám tam velkou rodinu, mysleeli jsme že půjdeme stanovat k vodní nádrži Šírave, aspon na 2 dny, ale prd, protože když si představim jak budu obcházet rodinu všude možne tak za ten týden tu stanovačku nestihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale což o to, my si to vynahradíme, známí s roční holčičkou nás taky tahají pod stan, tak se nekam aspon na 2 dny vyberem, tady v Čechách :slight_smile: loni jsme koupili od Huskyho stan za 4000,- suprovní pro 5 lidí, i postavit se tam můžu, brali jsme ho kvuli postýlce, je i s předstíní nebo-li altánkem, tak si to snad užijem teda když vyjde počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ...............jak to, babky nechtejí hlídat a co tak na společnou dovču nekam na víkend :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jj canon... no já mám na focení manžela, jenže ten je přes den v práci takže až budeme mít mimčo tak mu spoustu "nej" okamžiků uteče ... tak mu budu muset říct aby mě rychle něco naučil
20. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no u nás už jeden tomu koníčku nezdravě propadl tak já se budu snažit zachovat si zdravý rozum .... přece jen foťák za mě neuvaří ani nevypere :grinning:
20. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek