• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@jajulik no možno to tak vypadá, ale já to až tak nepřeháním :grinning: dnes jsem dve hodiny stála u žehličky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a pravdu říct, od narození malýho jsem se focení aaaaž takhle jako ted moc nevenovala, jooo mám ho nafocenýho, ale on byl hrozne ořvaný díte a proste se to moc stíhat při nem nedalo, teeed už taky dost obtížne protože leze, ale aspon, když leze já fotím, mám ho pod dozorem :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@valerievaneckova přesně tak,je to super,mladým maminkám fandím:slight_smile: takže malý byl plánované mimčo? Já taky vzdy chtěla byt mladá maminka,tak se to doufám splní.
@evita_ij to chápu, to by mi taky trápilo, ale je fakt,že nějak ti manželové vydělávat musí. Ale třeba kdyby tak neusiloval o vyšší post,mohl by byt více s malou a s tebou.
@wwercaa takže dnes uvidíte, tak snad vam doktor řekne dobré zprávy:slight_smile:
21. črc 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij ahoj no malej už je docela dost samotatnej až mě to občas mrzí že chce všechno dělat sám :wink: tak si myslím že to takový záhul nebude a malej je taky klidnej tak uvidím jakou povahu bude mít Fílípek :wink:
21. črc 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 Daneček až tak plánovanej nebyl prostě se to stalo.ale ted druhý už plánováný bylo :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa jasný každý se cítí na něco jiného a chce si jinak zařídit život to já chápu a je pravda že když malýmu nebyl ještě ani rok nak jsem si taky neuměla představit mít hned druhý ale po tom druhým roce se to změnilo malej vyrostl a přestal byt takové to mimčo prostě vyrostl až moc rychle :wink:
21. črc 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 a držím palečky at se miminko povede :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dala jsem pár nových foteček do alba:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evita_ij/album/johanka-od-8-mesice/
Máme 10kg!!!!!!! v 8 měsících :slight_smile: :wink:
21. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@valerievackova jo přesne tak, možná se názor po roce dvou zmení, to fakt nevím, možná si budu hned přát druhý, to je pravda :wink: ale zatím teda rozhodne neplánuju :grinning: :slight_smile: a jsem ráda, že nejsem sama mega mladá mamina :wink:

@sirael4 jupííí, volal veterinář, prý jsou výsledky docela dobrý, na operaci to není, tak ted s ním šli k DR a dostane prý nejaký prášky na posilnení játer, aspon že tak :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@evita_ij ty brdoooo :astonished: jééé, krásná váha, to my když nahrabeme přes 8,5 kg tak budu štastna, ale Davídek se nemohl moc spravit, když řádí po zemi :grinning: skouknu fotky :wink:
21. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa fotky krásnýýý :dizzy_face: a koukala jsem na videa, jsem ti včera zapomela napsat, malá se tak krásne plazí, je videt že se moc snažííííí :dizzy_face:
21. črc 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dopoledne utřela prach, vyvoskovala podlahu, uklidila, zatím co byl přítel s prckem nakoupit, malej tedka snedl banán a půl, tak usnul, připravím veci a pálime na zahradu k známým :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa manžel rodiče nemá a naši o malou nejeví zájem, za ten rok a půl nám jednou hlídala švagrová, jinak se střídáme spolu nebo tahám malou všude s sebou, ale je to celkem v klidu.Letos dovča nebude, protože potřebujeme pořešit spoustu jiných věcí, ale příští rok bych chtěla naplánovat nějakou společnou, abychom si vzájemně pohlídali a víc si to užili.
@evita_ij s tou prací a časem je to na prd, ale kdyby dělal někde 8 hod denně u vás ve městě, tak by zase měl půl platu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tím se teda aspoň uklidňuju já, a taky že jsou na tom ženský i hůř, že kolikrát chlapi jezdí domů jen na víkendy....až se přesunete za ním do Plzně, tak už to bude v klídku
21. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí

@denisa31 Jojo, přesně tak, on má svou práci hrozně rád, na to, že je mu 27, tak se hrozně vyšvihl už a chce být stále lepší a lepší a šplhat až bůhvíkam. :slight_smile:A má v tom mou podporu. ALe tak já si zanadávám, ale živí nás, tak musím spoustu věcí prostě vydržet. To jen teď je to napnuté, ale jak říkáš, až se za ním přesunem, bude to super. I když bude v práci, tak s náma bude každé ráno, každý večer plus občas má volno, tak už se nemůžem dočkat, myslím, že všichni tři :dizzy_face:
@wwercaa díky :slight_smile: užijte si hezké odpoledne!
21. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 jak to že vaši nemají zájem :frowning2: :frowning2: to je teda smutné. Naši malou zbožňujou a druhá babi taky (manželův otec je mimo, nestýkají se). Takže si nemůžu stěžovat. Dnes ráno jsem byla u zubaře, mamka mi pohlídala. Protože kojím, tak to na dlouhou dobu nejde, ale jinak takové chvilkové hlídání v pohodě a když jsme u našich v domku se zahradou, tak super, si odpočinu, paráda....
21. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij občas se přijedou podívat jak malá vyrostla a hrozně se diví, že řve a k nim vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jak má manžel ty týdenní šichty tak si prostě domlouvám zubaře atd když je zrovna doma a taky to jde
21. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 jasný, nic vám letos neuteče, je spousta důležitejších vecí, než dovolená :wink: příští rok si to užijete :wink: já musím za rodinou, protože se to patří aspon jednou za rok, mam starý babičky 70 a 80 let a kdo ví, kdybych tam nešla tak příští rok už je mít nemusim :unamused:
21. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa no to určitě - rodinu máte na Slovensku? Pocházíš z tama?
21. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij jj jsem tady dva a půl roka a s přítelem jsme dva roky a malýmu bude rok, láska nebeská :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
21. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa no to téééééda jo, tak to máš už ale super češtinu!!!!!
Manža se narodil v Čadci a žili tam na dědině do jeho 4 let, pak přišli sem (mamka Slovenka, tata Čech). A měli jsme tam donedávna jeho babičku, strašně rádi jsme tam jezdili, i když dům bez ústředního topení, suchý záchod, ale bylo to SUPER! :slight_smile: Už je špatná na nohy, tak je u jedné tety tady poblíž nás, domek prodala (teda půldomek - byl to dvojdomek s její sestrou napůl a byly tam nějaké problémy komunikační, tak se to nehodilo ani koupit jako třeba bysme měli chatu)
21. črc 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa jé tak to mám radost, že je pejsek v pohodě, vidíš, nakonec to dobře dopadlo:slight_smile: Na zahradě si to užijte, doufám že budou fotky:slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa no uvidíš až ti to mrně povyroste :wink: já se ted hrozně těším zase na malinké miminko a znám hodně mladých maminek jedna známá má ve 26 letech už třetí dítě a začala taky v 19 :wink: ale zase takovej blázen já nejsem.Zastávam názor že jedno je málo a dvě jsou moc ale jedno a půl mít nemůžeš :slight_smile:
21. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno!

mladý maminky, to já vás tedy obdivuju, já si ani v 25 nedokázala představit, že bych měla bejt máma, nemyslím si, že jsem něco promeškala, studovala jsem, pracovala, prožila si pár životních krizí :wink: ...no a teď to konečně vypadá na pohodovej rodinnej život :grinning:

po obědě razíme ke tchánům na chatu, aby jsme si ještě užili sluníčka a bazénu, než se to tu zkazí a večer jedem do Kiky pro novou sedačku, první nám z Aska vydržela půl roku, tak snad tahle bude trvanlivější :angry:
22. črc 2010 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Jojo, souhlasim s pantomimou, ja taky nejak nelituju, ze sjem si pockala do 30. Skola hotova, uzila jsem si, prace jista, vlastni byt, neco nasetreno:wink: Proste si ted mimi uzivam bez dalsich stresu:wink:
22. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevite, kolik si tak berou nebo kolik se plati chuvam na hlidani? Myslim takove to obcasne pohlidani treba vecer, kdyz vyrazime tancovat nebo do divadla...babicky jsou daleko na to, aby prijely na rychlo nebo na dve hodky...
22. črc 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@valerievackova jeden a půl mimča, to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrous taky už jsem o tom lehce uvažovala, v Plzni je pár organizací, které nabízí hlídání, i některé soukromé mateřské školky mají v programu večerní hlídání cca 120 Kč na hodinu, (na sbazaru najdeš i hodně soukromých nabídek tohohle typu, bývalé au-pairky, studentky atd, ale přijde mi lepší se domluvit na občasné vzájemné výpomoci třeba s nějakou kamarádkou než dávat někomu pětikilo, abych si mohla jít na véču.
22. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 Ja tady bohuzel nemam takovou kamaradku, ktere bych sverila dite (vetsinou jsou zatim bezdetne nebo nejsou primo v PL). Ale mame znamou, co pracuje ve skolce, takze s detmi ma zkusenost a navic ji manza zna. Jen nevime, kolik ji nabidnout. Nekdo bere 50-60,-/hod, nekdo 100,-
22. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.tak když jsem dneska uspávala malýho tak se mě ptal jestli miminko kope tak jsem mu řekla že ne že asi spinka a Daneček se mě zeptal a má deku a polštářek? :slight_smile: co na to říct :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kecalky, vubec vas nestiham :frowning2: Kacka ma ted nejaky divny obdobi v noci. Usina kolem 10, coz je standart, ale vcera se budila kazdou hodinu a desne brecela, takhle to bylo do 1 a pak konecne zabrala a vzbudila se v 5 a uz vubec nezabrala, pres den taky ne :frowning2: a vytuhla dneska v 9...

Chci se vas zeptat, zda nemate nekdo zkusenosti s pichanim, nebo nastrelovanim, nevim jak to tam delaji v Remusu, doporucila nam to tam detska.... no a taky se chci zeptat, kdy jste nechavali pichat beruskam nausnicky.

Diky moc za rady :slight_smile:
22. črc 2010 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
A tady dam nejakou fotecku :slight_smile:

Takhle si drzela sprchu, pak si ji dala k puse a polykala vodu, pak se desne zakuckala :slight_smile:

No a ta druha, to neni co dodat, ja ji proste miluju :slight_smile:
22. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek