• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
pěkný ráno!

tý jo, já už si nepamatuju, kdy jsme malý nechali píchat uši...byla ještě malinká a bylo to už po nějakým očkování....byly jsme na železniční poliklinice
23. črc 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Všechny zdravím dlouho jsem tu nebyla teťko se doma nudím Maty je s babi na dovče vrátí se až za týden :slight_smile:
Někde u Nábřeží naušničky na ORL nastřelují prý je to lepší než píchání :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: @gejsa_ jak píšou holky, na nábřeží, do Remusu, nebo třeba do Fakultky na ORL (Bory), tam jsme byli my - píchali jsme přesně v pěti měsících, tak to šlo, ale starší už se perou, od 8 měs doporučujou radši nastřelit, to nám říkala i doktorka
@tygrous myslim, že těch 100 Kč bude tak standard, pokud je to navíc známá, tak to bude v pohodě, dítě mladší jednoho roku bych se bála svěřit někomu cizímu, já budu trnout i až bude ve školce
23. črc 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wwercaa, ono už to není kotě,už ho mám asi tři roky :slight_smile: díky za odpověď :slight_smile:
23. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli na nastřelení u dr. Kastnerové na Denisově nábřeží a naprostá spokojenost.
23. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak vy už máte asi ochlazeno v Plzni, my tady na Moravě zatím horko :slight_smile: ale už fouká, tak snad to přinese taky úlevu a déšť :wink: :wink: My se dnes ještě cachtali v bazénku a Johanka nadšená :grinning: :grinning: :grinning: ve vodě je úúúplne nejspokojenější, je to krása. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My máme taky nastřelené náušničky, a v pohodě. Ale byli jsme už ve 4 měsících. Píchat jsem nechtěla, malá by se uřvala, takto sice brečela, ale bylo to tak rychlé, že bylo za pár vteřin po všem a malá se za chvíli usmívala a nic nevěděla.

23. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky.....včera nám zemrel 14-letej pejsek, mel nemocný srdíčko, přišli jsme od prababi a našli jsme ho mrtvého, bohužeeeel :cry: :frowning2: ješte máme toho jorkšíra s nemocnýma játrama, tak aspon toho at nejak udržíme pár let, snad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ještě asi ze stredy fotečky, fotila jsem Davida s Davídkem, pak on me, nejak to dopadlo, tak kouknete na fotečky začinajícího amatera :grinning: :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/wwercaa/album/davidek-focenicko-doma-/
23. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij neboj, ono na Morave má být taky ochlazení :wink: malýmu se v bazénu také moc líbí :slight_smile:
23. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přidám pár foteček :slight_smile:
S kamarádem Adámkem (o 1m starší!) a jak nám chutná přesnídávka s jogurtem :grinning:
23. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa To je mi moc líto s pejskem :cry: :cry: :cry: držte se
No fotky JAKO VŽDY moc kráááásnéééééé - prostě profík!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ta je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my vypadáme po jídle ještě hůř :grinning: Davídek má ted takový zvyk, že si to z pusinky rozmydlí po celém obličeji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ........tak nejak s pejskem prebolí a zvyknem si :pensive: ....profík rozhodne neeeeee :grinning: :wink:
23. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwerca to je mi líto s pejskem, už měl holt na to věk, brzo bude líp, o štěňátku neuvažujete? že by ten jorkšír při něm omládl a dostal chuť do života
24. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa krásný fotečky
25. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Jak tak koukám na ty úžasné fotečky říkám si jesli jsme tě nepotkali s kočárkem v sobotu na bolevci??? Viděla jsem chlapečka se stejnýma kukadlama :grinning:
26. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa nádherný fotky
26. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander ahoj ...tak se přiznej, zabral úplněk, bouřka a nebo hamilton :grinning: ? a je to tedy kryštůfek ?
26. črc 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Gratulace k čerstvému miminečku, Kryštůfek je krááásnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Smaž si v nastavení, že nejsi těhotná, máš tam 43.tt :wink: Nebo chceš rodit ještě jednou?? :grinning:
Jinak zdravím ostatní, já jsem tady nová u vás :slight_smile: do Plzně se teprve přesunem (snad během tohoto týdne), jinak jsem z Valašska. Do Plzně míříme na rok kvůli práci manžela. :wink:
26. črc 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky asi nezabralo nic z plánovaného:o)) prostě se rozhodl, praskla voda a jelo se.

@evita_ij ráda bych to smazala ale nějak tam nemůžu přijít na to jak nejde mi to :sweat_smile:
Já jsem tu také přistěhovalec, manža je tu 10 let já asi jen 6 ...
26. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander ahoj jé taky moc gratulujeme ke Kryštůfkovi :grinning: :grinning: :grinning:
@wwercaa fakt suprové fotky :grinning:
26. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander gratulace!!!!
26. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem byla týden slaměná vdova, v sobotu jsem byla "zapařit" na Švihově :slight_smile: No a do včera má Agi děsnou rýmu, takže noc děsná a nechce si nechat nastříkat do nosu, to je vždycky děsný souboj :confounded:

@levander Ještě jednou gratuluji :slight_smile:
Holky, super fotečky :wink:
26. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne do včera, ale od včera :grinning:
26. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander gratululuju ke Kryštůfkovi
26. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa s pejskem mě to moc mrzí, tak o to víc přeju zdravíčko jorkšírovi. Fotečky z bazénu nádherné, jsi holka šikovná :sweat_smile:

@levander moc gratuluju k miminku. Jdu mrknout na foto, jestli máš :wink:

Holky odjíždím cca na 14 dní na dovču, tak sem budu jen jukat :slight_smile:
27. črc 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander taky gratuluju, je krásnej :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ahoj, nebyla jsi dneska v pizzerie v martinskej? seděla tam slečna a byla ti strašně moc podobná :wink:
27. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc dekuji za gratulace. Malý je zlatoučký, jen to bříško nás pořád trápí:(
28. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Kup probiotika :wink: Jsou napsané od měsíce, ale dávají se dřív, my začali určitě kolem tří týdnů. Dávali jsem Biogaia, teď dáváme laktobacílky, ty vyjdou levněji.
28. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Koukala jsem na fotky, Kryštůfek je nááádhernej :wink:
28. črc 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek