• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@vycu děkuji za tip, my ted dáváme ty sab sim. ale nemyslím že zabírají :(tak týden počkáme a koupím je.. v lékárně??
28. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

včera jsme byli na výletě, foto zde

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Vylet_Praha_ZOO_27.7.10/#

jinak dnes jsem byla v poradně, vše OK :dizzy_face:
28. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima vypadá to že jste si výlet užili
29. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima parádní výlet!:o)
29. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander v lékárně dáš 600 Kč, na netu mnohem míň, ale zase ty probiotika cestou dost trpí....a teď ty vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: co zkusit ještě baby calm?
29. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda, že stojí 600,-, ale 10ml, já ještě kupovala za 600 5ml, takže by to mělo vydržet dva měsíce. Navíc u Mulačů probíhá studie, na základě které došli k závěru, že podávání probiotik pomáhá např. i proti vzniku alrgií :wink:
30. črc 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Ahoj díky za info, zajdu do lékárny, nebo zkusím ten baby calm ale na ten je ještě malinký že? počkám aspon do ukončeného 3 týdne........
Tak proti alergiím? to je fajn :wink:
30. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no ty probiotika+prebiotika maji byt prevenci alergii, ale jen tam, kde nejake riziko alergie uz je (rodice, sourizenci). U nas v rodine zadna alergie neni, ja ty probio jedla, malej mel Probitocke kapky a stejne ma ekzem a alergii na kravskou bilkovinu a doufam, ze uz na nic jineho. Minuly tyden jsem videla na netu prednasku Dr. Fuchse, ktery je imunolog a zabyva se alergiema a ten rikal, ze u deti, u kterych neni v rodine alergicka zatez, se vznik alergie neda ovlivnit, ze tam proste je 15% pravdepodobnost, ze ji bude mit, i kdybyste delaly cokoliv proti (to bude asi nas pripad:frowning2:
Ale jinak ty Probioticke kapky urcite doporucuju:wink:
30. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Tak to u nás určitě alergie je, já mám atop. ekzem a alergie téměř na vše, takže kdyby to pomohlo byla bych moc ráda....a můžou se už ted ve 2 týdnech?
30. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander V letaku je napsano od ukonceneho 1.mesice, ale kdyz si proctes otazky a odpovedi na www.probiotickekapky.cz, tak tam to doporucuji klidne uz driv... Ja je zacala davat nekdy na konci 1.mesice a davali jsme je 2 mesice a stejne se mu v te dobe rozjel ten ekzem:frowning2:
30. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, tak konečně snad v pondělí vyrazíme do Plzně, tatínek se nám vrací dnes v noci skoro po 4 týdnech :frowning2:

Chci se zeptat na nějakou dobrou dětskou doktorku v Plzni, nejlépe Severní Předměstí, klidně do IP pošlete kontakt a adresu, děkuji moc. Musím na tu dobu, co budem v Plzni (asi rok) si tam najít dětskou pro malou. Děkuji.
30. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já se na týden loučím, zítra jedem do Kamenice nad Lipou, tak se tu mějte pěkně
30. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij A v jaké části plzne budete bydlet?
31. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander máme byt na Aleji Svobody :wink:
1. srp 2010 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij Tak my chod9me k dr. Nov0 je v Kaznejovsk0 a jsme moooc spokojeni :wink:
1. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za rady, tady i v IP :wink: jste hodné. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký den všem. Dnesk jsme byli na utz a vypadá to že čekáme holčičku :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik to je krasne, kam na utz chodite?
3. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj doktor má utz v ordinaci dělal i ten NT screening, ale dneska měl dovču a byla tam paní doktorka - byla taková strohá a moc jsem si to neužila, ani toho nebylo moc vidět - byl tam i mažel a moc z toho neměl
3. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se chci objednat na 3D ultrazvuk abychom měli DVD na památku
3. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik gratuluju k holčičce. Já byla přesvědčená, že budeme mít holku, ale pak doktor řekl že vidí varlata a penis :grinning:
3. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi já doufám že nám pan doktor příště nic takového nepoví :grinning:
4. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik gratuluji k princezně :wink:
4. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu děkuju
teď jsem se objednala na 3D ultrazvuk tak doufám že bude princezna spolupracovat
4. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jsou všichni? Asi dovolenkujou
6. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo, jsme doma z dovolený :grinning:
6. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsem tu pěknou dobu nebyla - dovolená, bylo to super, kdyby člověk nemusel vydělávat, uměla bych se zabavit :sweat_smile: jak jste se měly všechny? Asi nenajdu energii vše dočíst :unamused:
7. srp 2010 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ahoj sirael, neboj, brzo prijde materska a doma si to uzijes azaz a budes se nekdy i zase tesit do prace:grinning:
7. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
venku hnusně, tak koukám, co je novýho....
@evita_ij jak jste zvládli přesun?
@sirael4 jo jak píše tygrouš, brzy budeš mít o zábavu postaráno!
7. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek