Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
levander
28. črc 2010
@vycu děkuji za tip, my ted dáváme ty sab sim. ale nemyslím že zabírají 😞tak týden počkáme a koupím je.. v lékárně??
pantomima
28. črc 2010
Ahojky

včera jsme byli na výletě, foto zde

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Vylet_Praha_ZOO...

jinak dnes jsem byla v poradně, vše OK x-)
jajulik
29. črc 2010
@pantomima vypadá to že jste si výlet užili
levander
29. črc 2010
@pantomima parádní výlet!:o)
denisa31
29. črc 2010
@levander v lékárně dáš 600 Kč, na netu mnohem míň, ale zase ty probiotika cestou dost trpí....a teď ty vedra :-p :-p :-p co zkusit ještě baby calm?
vycu
30. črc 2010
To je pravda, že stojí 600,-, ale 10ml, já ještě kupovala za 600 5ml, takže by to mělo vydržet dva měsíce. Navíc u Mulačů probíhá studie, na základě které došli k závěru, že podávání probiotik pomáhá např. i proti vzniku alrgií 😉
levander
30. črc 2010
@denisa31 Ahoj díky za info, zajdu do lékárny, nebo zkusím ten baby calm ale na ten je ještě malinký že? počkám aspon do ukončeného 3 týdne........
Tak proti alergiím? to je fajn 😉
tygrous
30. črc 2010
Ahoj holky, no ty probiotika+prebiotika maji byt prevenci alergii, ale jen tam, kde nejake riziko alergie uz je (rodice, sourizenci). U nas v rodine zadna alergie neni, ja ty probio jedla, malej mel Probitocke kapky a stejne ma ekzem a alergii na kravskou bilkovinu a doufam, ze uz na nic jineho. Minuly tyden jsem videla na netu prednasku Dr. Fuchse, ktery je imunolog a zabyva se alergiema a ten rikal, ze u deti, u kterych neni v rodine alergicka zatez, se vznik alergie neda ovlivnit, ze tam proste je 15% pravdepodobnost, ze ji bude mit, i kdybyste delaly cokoliv proti (to bude asi nas pripad:-(
Ale jinak ty Probioticke kapky urcite doporucuju😉
levander
30. črc 2010
@tygrous Tak to u nás určitě alergie je, já mám atop. ekzem a alergie téměř na vše, takže kdyby to pomohlo byla bych moc ráda....a můžou se už ted ve 2 týdnech?
tygrous
30. črc 2010
@levander V letaku je napsano od ukonceneho 1.mesice, ale kdyz si proctes otazky a odpovedi na www.probiotickekapky.cz, tak tam to doporucuji klidne uz driv... Ja je zacala davat nekdy na konci 1.mesice a davali jsme je 2 mesice a stejne se mu v te dobe rozjel ten ekzem😞
evita_ij
30. črc 2010
Ahojky, holky, tak konečně snad v pondělí vyrazíme do Plzně, tatínek se nám vrací dnes v noci skoro po 4 týdnech 😞

Chci se zeptat na nějakou dobrou dětskou doktorku v Plzni, nejlépe Severní Předměstí, klidně do IP pošlete kontakt a adresu, děkuji moc. Musím na tu dobu, co budem v Plzni (asi rok) si tam najít dětskou pro malou. Děkuji.
pantomima
30. črc 2010
tak holky, já se na týden loučím, zítra jedem do Kamenice nad Lipou, tak se tu mějte pěkně
levander
31. črc 2010
@evita_ij A v jaké části plzne budete bydlet?
evita_ij
1. srp 2010
@levander máme byt na Aleji Svobody 😉
levander
1. srp 2010
@evita_ij Tak my chod9me k dr. Nov0 je v Kaznejovsk0 a jsme moooc spokojeni 😉
evita_ij
1. srp 2010
Děkuji za rady, tady i v IP 😉 jste hodné. x-) x-)
jajulik
3. srp 2010
Přeji hezký den všem. Dnesk jsme byli na utz a vypadá to že čekáme holčičku 🙂
levander
3. srp 2010
@jajulik to je krasne, kam na utz chodite?
jajulik
3. srp 2010
můj doktor má utz v ordinaci dělal i ten NT screening, ale dneska měl dovču a byla tam paní doktorka - byla taková strohá a moc jsem si to neužila, ani toho nebylo moc vidět - byl tam i mažel a moc z toho neměl
jajulik
3. srp 2010
tak se chci objednat na 3D ultrazvuk abychom měli DVD na památku
flapi
3. srp 2010
@jajulik gratuluju k holčičce. Já byla přesvědčená, že budeme mít holku, ale pak doktor řekl že vidí varlata a penis 😃
jajulik
4. srp 2010
@flapi já doufám že nám pan doktor příště nic takového nepoví 😃
vycu
4. srp 2010
@jajulik gratuluji k princezně 😉
jajulik
4. srp 2010
@vycu děkuju
teď jsem se objednala na 3D ultrazvuk tak doufám že bude princezna spolupracovat
jajulik
6. srp 2010
kde jsou všichni? Asi dovolenkujou
pantomima
6. srp 2010
Halo halo, jsme doma z dovolený 😃
sirael4
6. srp 2010
Ahoj holky, teď jsem tu pěknou dobu nebyla - dovolená, bylo to super, kdyby člověk nemusel vydělávat, uměla bych se zabavit :-N jak jste se měly všechny? Asi nenajdu energii vše dočíst :-|
tygrous
7. srp 2010
@sirael4 Ahoj sirael, neboj, brzo prijde materska a doma si to uzijes azaz a budes se nekdy i zase tesit do prace😃
denisa31
7. srp 2010
ahoj holky,
venku hnusně, tak koukám, co je novýho....
@evita_ij jak jste zvládli přesun?
@sirael4 jo jak píše tygrouš, brzy budeš mít o zábavu postaráno!