• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@tygrous ahojky, no do té mojí asi ne, protože mi prac. poměr zanikne více méně hned, jakmile odejdu :sweat_smile: a navíc mě to vůbec nenaplňuje, ale uvidíme.... Momentálně si myslím, že si MD budu užívat :sweat_smile:
@denisa31 doufám, doufám, 12.8. čekám MS tak držte palce, ať už je od ní na 9 měs. pokoj :wink:
7. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous ahojky, no do té mojí asi ne, protože mi prac. poměr zanikne více méně hned, jakmile odejdu :sweat_smile: a navíc mě to vůbec nenaplňuje, ale uvidíme.... Momentálně si myslím, že si MD budu užívat :sweat_smile:
@denisa31 doufám, doufám, 12.8. čekám MS tak držte palce, ať už je od ní na 9 měs. pokoj :wink:
7. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 však my si taky MD užíváme, jen je někdy fajn zavítat i mezi dospělé :wink:
7. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to věřím :sweat_smile: ale zaměstnání to zrovna být nemusí :grinning:
8. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 mě taky práce nechybí, ani nejsem ten typ co chodí ukazovat prcka kolegům atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jo to já teda taky ne :sweat_smile: těším se až se tam po mě zavře voda :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 já myslela že máš dobrou práci, když tě to stojí za to dojíždění....ale člověk z něčeho žít musí co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 asi tak :wink: v Plzni jsem nic nesehnala a zpočátku mě to bavilo ale po roce a něc práce s lidmi už mě t štve a hlavně mi to nenaplňuje :-/ a co jsi dělala ty?
8. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 já dělala marketing, práce zajímavá, ale od rána do večera v práci, to si už teď nebudu moct dovolit. mě by teda to dojíždění asi zabilo....to půjdeš na neschopenku, ne :wink:
8. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim až bude prcek
8. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no tak trochu plánuju, že v raném těhotenství na neschopenku půjdu. Počítala jsem, že při dlouhodobé nemoci mi seberou o tisícovku méně peněz než projedu :sweat_smile: Ale napřed budeme muset vyřešit bydlení.
Je pravda že od rána do večera v práci bych asi nevydržela, potřebuju být s protějškem :wink: a s dětmi máš pravdu že to nepůjde....
8. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 nemyslela jsem doslova dovečera, ale odcházela jsem 17-18 hod a to je s prckem pozdě, každou chvíli nějaké propagační akce mimo město.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no je fakt že s manželem se teď vidíme o dost víc než když jsem byla v práci :grinning:
nedivim se ti -ještě ta ranní cesta busem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no právě a t když mám směnu od rána tak vstávám v pět a to je mi špatně od žaludku i netěhu :wink:
A čím by jsi se potom chtěla živit, aby bylo více času?
8. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

byli jsme na houbách, dělá se guláš a smaženice.Jsem pěkně uťapaná a jsem ráda, že mám nohy na stole :grinning:
8. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 čímkoli co mě aspoň trochu zaujme, už jsem dělala hodně profesí, ale asi skončim u nějaký nudy v kanclu a budu ráda :unamused:
8. srp 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, soutěžíme na "Baby roku", tak jestli chcete, tak mrkněte a pošlete hlas:wink: Dík:slight_smile:
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=6&p=13352
9. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my přišli nedávno z dovči, bylo moc fajn, akorát stihnout oblítat rodinu behem 5 dnů celkem zabiják :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...přišli nám do toho ještě zuby, malýmu se začali tlačit skoro všechny nahoře najednou, dostal tam horečky, pak návšteva dr a antibiotika to spravili, už je ok, akorát znáte to, zoubky jsou nadohled a noci neklidné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

jinak co vy tady novýho, už jste nekdo byli v zoo??? já se tam teším :slight_smile:

@pantomima jsi správna tehule, pohyb je neeej :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous krásná fotka - máš tam hlas :wink:
9. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa my už v ZOO byli, je to tam pěkný
9. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi dík:wink:
vcera jsme byli na vylete ve Stenovicich (okouknout pozemky...) Ale moc se nam tam nelibilo a hlavne je to "daleko" do mesta. Chteli bychom byt v prirode a zaroven na skok do mesta, neco jako ted na Sylvanu:sweat_smile:
9. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous já ti dám hlas ve stredu, jestli to ještě bude aktuální, teď koukam přes mobil! Tuhle jsme se bavili s přítelem a pokud bude kluk, tak bude taky Honza:slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Jeee, Honzík, to je moc hezké:slight_smile: Jinak to hlasovani je na cely srpen:wink:
9. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prosím o radu, scháním nejaký zdravý botičky pro malýho, jeno obyč. na doma na stoupání, malej ještě sám nechodí, byla jsem dneska v krámu tady na Slovanech a prodavačka mi dávala takový ty klasický bílý botičky ještě za nás za 500,- :slight_smile: nevzala jsem je, kde jste kupovaly vy, předse tady máte i věčší detičky, fakt jenom zdravý botičky a by mel malej pevnou nožičku, vím, že je spousta krámků, nevím do čeho se pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Ahojky, ja mam v planu koupit boticky od Sante, mivaji je v lekarnach nebo jsem je videla u nas na Vinicich v obchudku s vecma (obleceni, postylky, kocarky, hracky...) pro deti. Mrkni na jejich stranky: http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/10/detska-obuv/
9. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak se hlásím z Plzně!!!!! :grinning:
Už jsme se tu trochu zabydleli a ode dneška máme konečně internet!!!!
Takže se můžem domluvit na nějakém srazíku, co říkáte???? :slight_smile:
My jsme na Sev.Předměstí, na Aleji Svobody a kousek odsud je hezké hřišťátko, na mapě jsem tu viděla napsáno Centrální park, ale jako park mi to moc nepřišlo :grinning:
Jinak zatím jsme si neosvojily tramvajky a ostatní MHD, taťku máme s autem skoro furt v práci,takže preferuju srazík tady :slight_smile: :slight_smile: Co říkáte? :wink:
9. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!

@evita_ij vítej v Plzni, do centrálního parku chodím s malou na písek skoro denně...dnes se asi nedostanu, ale zítra odpol tam asi budem :grinning: , bydleli jsme v Sokolovský hned za bazénem a teď jsme v Turistický, což je tady nad Lidlem..směrem k Jezírku..no, časem se tu zorientuješ :wink:

jinak včera večer skoro za tmy jsem viděla ty hrůzy na náměstí..ktere :wink: j magor tohle vymyslel a hlavně schválil, to musel být blb..je to děsný :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij taky tě vítám v Plzni. Já to znám zase jenom tady u nás v těch končinách co se vyskytuješ ty vůbec :frowning2:
10. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ahoj my měli první bačkůrky Pegres, kupovala jsem je nový ve Stonožce (pod divadlem JKT) za 150 Kč. Na doma budou myslim pro začátek dobrý, stejně ti to malej bude pořád sundavat než si zvykne. Ale pak mu určitě kup na chození ty klasický capáčky co ti nabízely, kotníkový, šněrovací a ty pod 500 neseženeš. My teď nosíme na léto sandálky Essi doma i venku, protože malá vytáčela nožičku, a ty stály jedny 580 Kč, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na botách se nevyplatí šetřit
10. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ahoj vítej v Plzni:slight_smile:
předpokládám, že v tom parku na hřišti zítra odpo budeme taky, pokud bude hezky :slight_smile:

v zoo už jsme byli taky, narodily se tam teď malý prasátka
10. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima teda Turistickou ti docela závidím, nevim proč ale to místo se mi hrozně líbí:grinning: My bydlíme od Aleje kousek. Ale na tram č.1
10. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij Ahojky, vitam te v Plzni:wink: Dnes to uz nestihame a zitra jdem na ockovani, takze tento tyden radsi nic moc nikam vyrazet nebudeme, ale pristi tyden od pondeli do stredy urcite muzeme prijit kamkoliv na Lochaci:wink:

@sirael4 jojo, vid, ta Turisticka je super (a celkove okoli jezirka je super:wink:
10. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek