• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@tygrous to máš pravdu, nedávno jsme si tam byli sednout na Kofolu a pivo:slight_smile: je to tam moc hezký. A jak se ti cestuje s miminkem plzeňskou mhd?
10. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 v Turistickké prodávají 3+1 za 1 890 000 tis, chceš? jsem to vyděla na nástěnce před ÚMO. Hlavně tyhle paneláky jsou mladší a na dobrým místě, taky by se mi to líbilo :wink:

@tygrous to bysme se mohly sejít všechny z okolí příští týden na jezírku třeba na tu kofolu co vy na to?

10. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 tři jedna by bylo ideální, ale tak za 1,6 mil:grinning: Až zlevní, dej vědět :grinning: Jinak pokud nebudu v práci, stavím se taky
10. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super napad s tim setkanim, to jezirko me pred chvili cestou z obchodu napadlo taky:grinning: Tak ja se hlasim:wink: a je mi celkem jedno, jestli to bude po, ut nebo st:wink:

@sirael4 No ty jo, vis, ze jsem zatim s prckem mhd nejela? :sweat_smile: Bud pesky (na Lochac nebo i do centra) anebo autem (FN, Slovany...)
10. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, jezírko už jsem na mapě viděla :slight_smile: a je to blizoučko, tak platí :slight_smile: my můžem takřka kdykoli.
Sranda - jsme zjistily s denisa31, že bydlíme ve stejném baráku :grinning: :grinning: :grinning: takže bysme šly spolu, že Denisko? :wink:
10. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij Svet je maly, co?:wink:
10. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij A jeste mate skoro stejna jmena hocicek:grinning:

Jeste by tu mohl byt taky nekdo z Vinic, kazdy den na hriste k vam Lochac se mi asi nebude chtit behat:sweat_smile: No ale treba se Honzik zamiluje a holt budem chodit randit na Lochac:grinning:
10. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous my už jsme velký holky můžeme chodit randit i na vinice... :wink:

Plzeň je fakt vesnice :grinning:

@evita_ij jasně vyrazíme společně
10. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak se asi zítra uvidíme na hřišti :wink:
10. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, všichni jste si tak blízko a z Bor nikdo :cry:
10. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 tak se ke mě přihlaš :wink:
10. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no já myslím, že jsi o nic nepřišla :wink: Autem je to lepší a pěšky? Nejlepší.

JInak že je Plzeň vesnice, je fakt. V pondělí jsme byli v kině a polovina kina se mezi sebou zdravili :sweat_smile:
11. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj plzenačky :slight_smile: nestíhám, to šidílko me dává zabrat a do toho jsem ted neco chytla, bolí me v krku, hlava, záda, neco na me leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to do pátku bude ok :slight_smile:

holky, já bych vás taky ráda videla i detičky akorát na Locháči znám max. kde se nachází porodnice :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ahojik Verčo,t ak snad budeš brzy fit, to smrdí chřipkou, co..... když Tě bolí celé tělo.....
tak se uzdravuj!!!! papa
11. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to ja se take pridam bydlim majakovskeho :grinning: jezirko u bazenu?
11. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste všechny z Locháče :astonished: No to je pro nás daleko :frowning2:

@wwercaa Já jsem byla celý týden taky marná, bolelo mě v krku a teď mám děsný kašel, tak ať je líp
Agi se začala stavět, takže nejen že jí musím mít furt na očích, ale teď jí musím stát za zadkem, protože už byl dvakrát pěkný karambol :frowning2:

11. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu ta je perfektní, ještě nám při tom mává :grinning: :grinning:
@evita_ij @pantomima máte obě krásný holky, Johanka je malej smíšek a Terezka už taková rozumbrada, ta ti asi bude pěkně radit co a jak s Oskárkem :grinning:
@levander myslíme Košutecké jezírko, ten zatopenej lom nad Lidlem. Bydlíš teda taky dost blízko, moc ráda bych viděla měsíční mimi :wink:
@wwercaa brzo se uzdrav a někdy vyrazíme i za váma na Slovany, třeba až tam bude nějaká akce pro děti
11. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 taky jsme vás rády poznaly, Jolanka je taky úžasná holčička, těšíme se na vás zase někdy, snad zítra!!!!! dobrou!
11. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 doufám, že už MS zítra nebude :wink:
Klidně se s vámi taky někde sejdeme, nám je to jedno kde, jezdíme autem i MHD bez problémů.
11. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 doufám, že už MS zítra nebude :wink:
Klidně se s vámi taky někde sejdeme, nám je to jedno kde, jezdíme autem i MHD bez problémů.
11. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Plzeňačky. Jsem rodačka z Plzně, posledních 5 let bydlím v Litvínově ale po Plzni se mi stále stýská, obzvlášt když tady skoro nikoho neznám, ani nějakou maminu s miminkem. Jsem původem z Bolevce tak tam pozdravujte:slight_smile:
11. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 taky budu držet palce aby mrcha už nepřišla :sunglasses:
@medvik jasně přivez nám ukázat Zuzanku, jo a všechno nejlepší malej:slight_smile: a kde že to přesně bydlíš?
11. srp 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa a odkud přesně jsi, Veru?
12. srp 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no ,malý už je dost, je děsnej živel a už není žádný malý miminko....tedy jen když se jí to hodí, tak tvrdíí, že je malinká :grinning: , evita, ty jsi tam byla taky??? :confused: , dnes asi zase dorazíme, pro mě je nejlepší, když tam jsou přibližně stejně starý děcka, jako Terka, v tu ránu je zlatá, hraje si s nima a já o ní ani nevím, tak si tam alespoň na chvíli odfrknu...jen ta cesta domů je pak děs, nechce se jí a dává to patřičně najevo :angry: , bez řevu a vzteku se to nikdy neobejde :grinning:
12. srp 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Tak tohle je nedaleko, kdyžtak cestu poradím!
@levander nepovídej, my taky bydlíme v této ulici :sweat_smile:
@medvik tak dnes zatím nic, ale jsem po HA tak možná bude cyklus delší, anebo ještě přijde dnes...má na to celý den ostatně :sweat_smile: a děkuju!
@misa.ottovka ahoj, já jsem zase "docela" krátce v Plzni, takže taky moc lidí zatím neznám, ale líbí se mi tu!
@denisa31 díky díky moc, jinak viz. medvik
12. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Tak ty už tak jo :slight_smile: :slight_smile: Tak taky držím palce, ať už mrška nepřijde, já jí naopak čekám poprvé od porodu každým dnem, minulý týden jsem si dělala test :grinning: Naštěstí bílo :sunglasses:
12. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima To se máme s dětičkama na co těšit :grinning: Koukám jak to letí, ty už jsi skoro ve 30tt :confused:
12. srp 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu jé, to znám jednu maminu které se nestihl ani dostavit a byla znova těhu asi po 6. měs od porodu :sweat_smile:
Už je to tak. Vyčkávám.
12. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima nene, na hřišti jsme nebyly, ale s Deniskou a Jolankou jsme byly předtím chvíli, bydlíme ve stejném domě :dizzy_face: Na hřiště přijdem dneska, asi taky s Deni a Joli :dizzy_face: Tak se uvidíme. No s naší Johani si Terka moc nepohraje,zatím nechodíme, jen se usmíváme, nosíme, houpeme na houpačce haha :dizzy_face: :grinning:

tak pojdme se domluvit na tom srazíku u jezirka příští týden, my můžem kdykoliv!!!!! :wink: Vypadá to, že se nás tam sejde celá hromada!!!!! I malé mimi, super :sweat_smile: taky si ráda připomenu, co tak rychle uteklo :sweat_smile:
12. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij :grinning: snad tam bude i někdo starší, chhodí tam jeden cca 4-5 letý chlapeček a ten má Terku rád a ona ho asi miluje, spolu si klidně hodinu hrajou, to je pak zlatá :grinning: , vás taky rádi uvidíme
12. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi neboj já jsem taky z Bor ... ale kočárkovat budu až tak od ledna :wink:
12. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek