• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
já mám příští týden dovču ..ale na další srazík ráda přijdu ... podívat se na ty vaše ratolesti ... při nejhorším si někde nějaký dítě půjčím abych lépe zapadla :grinning:
12. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 blízko Intersparu, na začátku Doubravky a Lobez.
12. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 Vážně no ta plzen je opravdu malá :o))) tak to se někdá určitě sejdem, ale ten rybníček nevím kde je, bydlíme na bolevci jen rok, předtím pět let na slovanech ale jsme ze severních čech tak plzen až tak zatím neznám :sweat_smile:
12. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander já jsme zase z Prahy ale už se začínám orientovat :wink:
To jezírko je když půjde z Majak. pořád nahoru jako je Košutce a narazíš na Lidl, za ním kousek to je.
12. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa.ottovka Ahoj Miso, ty na oplatku pozdravuj v Litvinove:wink: Ja na vysoke chodila s klukem z Mezibori:wink:, takze pro zmenu znam zas Litvinov...
12. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulik super, aspoň někdo :grinning:
12. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
nemám nejmenší tušení, kdy bych to jezírko měla hledat :frowning2:
12. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já se naštěstí v Plzni docela vyznám ... jen na Lochotíně trošku tápu ... většinou najdu správný barák ale vchod kde jsou zvonky je na druhé straně a musím pak obcházet ty megadlouhé baráky
ale jezírko na Košutce znám ...jako malá jsem se tam učila bruslit :slight_smile:
12. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@levander není problém se sejít u Lidlu nebo někde kde to znáš :wink:
12. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ok, tak se tedy pojďme domluvit, navrhuju po-st jak psala tygrous, nám je jedno který den, ale bude asi horší skloubit ty spací časy, my můžeme dopo a pak až po 15 hod (spíš dýl)

@flapi a pro tebe to platí taky, že kdybyste s malým přijeli, tak na vás počkáme někde na zastávce třeba :wink:
12. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my muzeme dopol.tak v 10:30-11.30 a odpol. po 15.h (nebo spis radsi po 15:30)
12. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 tak ju a kdy sraz plánujete? Já mám bohužel ten příští týden dost plný, máme šestitýdenní kontroly kyčliček, sono ledvinek, já jdu k dr. tak máme celé tři dny rozlítané a ejště musím v uterý do práce....tak bych se kdyžtak přidala příště ale určo bych vás ráda s dětičkama viděla
12. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa31 Na zastávce by to bylo fajn, obávám se, že bych se jinak ztratila :grinning: Díky.
A my budem klidně spát v kočáru, jídlo vezmem sebou, takže žádný problém :slight_smile: Jenom nevím jak to vyjde. V pondělí máme očkování (snad to konečně klapne) a další dny můžem pokud nebude mít nějakou přehnanou reakci na to očkování
12. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi My byli na ockovani vcera (2.davka hexy) a vecer to bylo teda desne. Po prvni davce to bylo uplne v pohode, to byl jen jeden den protivny a uplakany, ale vcera ho bolely nozicky (obe, i kdyz injekci dostal jen do jedne), porad plakal a jakmile jsem ho zvedla z postylky, tak brecel jeste vic...navic je zvykly usinat a spat na boku a vcera lezel jak placka na zadech, nohy napnute, no hruza... Ale teplotu nemel... Dnes uz je skoro v pohode, akorat takovy protivnejsi.
12. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik kočky, už mi je lepší, tak to bylo asi jenom takový dvoudenní oslabení tela, akorát me šílene pobolívá v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes jsme byli u dr, malej váží 8,18kg, peknej hubenour :grinning: ale nic neříkala, v tom horku toho moc nenají, hlavne že hodne pije a při jeho pohybu se ani víc spravit nemůže :slight_smile: zoubky budu co nevidet, už se mu prořezávají :slight_smile: jo a meří 75 cm :slight_smile:

já byla na gynde, pak obvolávám nejaký poukážky na vyšetření prsů, me nejak pobolívá už delší dobu a nevím proč, tak chci být jistá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, příští týden bych se za váma rada podívala, skusím zjistit kde to je, nebo me tam Davča hodí, teda až bude mít volno, což má až ve středu, nebo nejak trefim :grinning:
12. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evita_ij já jsem tady ze Slovan, bydlím v Plzenecké :slight_smile: a ze Slovenska aaaažžžž z Humenného z východu :grinning: štreka 12 hodin cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrous nás čeká teprve první - doktorka už to dvakrát odvolala kvůli nezhojený jizvě po tbc. Doufám, že to tentokrát už klapne. A když bude prcek v pohodě tak bych vás všechny ráda poznala :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa v Plzenecké? Tam mám příbuzný a než jsem se přestěhovala na Bory tak jsem bydlela v Guldenerově :slight_smile:
12. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi kdyby ses nepřestěhovala tak jste byly s Verčou sousedky :wink: -
@wwercaa tak klidně to můžeme nechat na středu ....nebo tě někde naberem.....mě se to říká, když to tady znam jak svý boty....takže to necham spíš na vás :unamused:
12. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi ano přesne v Plzenecké nedaleko alberta :slight_smile:

@denisa31 a víš že aj můj mel co delat aby polde tý mapy zjistil kde to je :grinning: tak snad tam nejak ttrefíme, já jsem debil, on nemá volno ve středu ale v uterý no dobrý no :grinning: ale když tak tak se nejak domluvím se sirael a ta me poradí :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi My to taky meli odlozene kvuli hojeni tbc a pak zvetsenym uzlinam - 1.davku dostal az v 6 mesicich. Ja teda nevim, jak pristupujes k homeopatii, ale pokud proti ni nic nemas:wink:, tak zkus homeopatika Thuya occidentalis 9CH. dava se to den pred ockovanim a pak jeste tyden po ockovani (po Priorixu aspon 10dni) vzdy 1x denne 5 kulicek prckovi rozpustit na lzicce vody a dat spolknout tak 10min pred jidlem... my to dvame a fakt teda nemel minule ani ted teplotu. Az na ty nozicky:frowning2:, ale to uz vypada v pohode, plazi se mi tu ted jak o zavod:-d
12. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa to ti věřím, je to tam takový zastrčený, minulý týden tam byla nějaká dětská akce a kámoš taky volal ať ho nasměrujeme, ale je tam hospůdka s teráskou a hned u toho pískoviště, takže super místo kde ukočírujeme všechny děti :wink:
12. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrous : to jg teda náhoda, nu svět je fakt malej!!!
12. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@wwercaa jasně, poradím, Jezírko znám :slight_smile: to je dobře, že už je ti líp, hlavně, aby to vyšetření prsou bylo v pohodě!Dej pak vědět jak sji dopadla.

Tak holky, ms furt nic, a // taky ne :confused:
13. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 Jee, zrovna jsem se te chtela zeptat, jestli sis delala testik:wink: Ale vydrz, treba zitra bude na testiku nejaky maly duch:wink:
13. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja chtela malymu objednat hackovanou cepicku s opickou, na fleru i na mmb je hackovacich maminek spousta...a nakonec jsem vytahla klubko vlny a hacek, nasla na mmb navody a zkousim hackovat sama:grinning: Tak sjem zvedava, co z toho vyleze...jestli to bude mit aspon podobu cepicky... (opicku zatim asi ozelim:grinning:)
13. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@tygrous jsou tam super návod :wink:
y
13. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 Kolikátý den cyklu jseš??
13. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@vycu No myslim, ze delam podle stejnyho navodu:wink: Fakt duper. Ja kdysi hackovala, ale bez toho navodu bych to asi nedala... Asi budu muset vyrazit na nakup vlny, mam tu jen modrou a cervenou. A malymu se libi klubicka, kutali si je po obyvaku:grinning: Da se sehnat i jinde nez v galanterce? Treba globus? Dnes to uz do mesta nestiham, ale aby me o vikendu nesvrbely ruce, ze nemuzu hackovat:grinning:
13. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek