• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Já neháčkovala nikdy. Hele v Tesku na Rokycanské je galanterie a mají tam velký výběr.
13. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu dik za tip:wink:
13. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si to háčkování užijte, já na malou taky dělala čepičky, ale dokud byla malá a hodná...teď už to prostě nestíhám, raději ji koupím :grinning: ,
13. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky učím, zatím mám jednu, ale není zdaleka dokonalá, nějak mám špičatý vršek.... Dělám druhou, tak uvidím.
13. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou je super :wink: Asi jsi špatně přidávala, já to měla na první čapce taky do špičky :sunglasses:
No nic jedeme do Křimic na grilovačku, tak snad nebude pršet :slight_smile:
13. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my jsme zpět z kontroly máme 4 týdnz a 4444 g ! Pěkně nám baští:o) Holkz nechávaly jste očkovat proti rotavirům?
13. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander gratulace!!!!!! Rotaviry jsme nedávali, ale nakonec jsem i trochu zalitovala, vzpomela jsem si, az bylo pozde. Byli jsme v nemocnici v 6 mesicich, ale byla to viroza, mala strasne zvracela. Rotaviry to nebyly nastesti, ale pak nam tam na pokoj dali asi 6leteho kluka, u ktereho pak po 3 dnech rotaviry zjistiili, tak nas tam zbytecne dlouho drzeli, jestli jsme to nechytli, no nastesti nechytli...... U toho kluka to melo hrozny prubeh, nekolik kapacek a furt to nezabiralo, zvracel, kadil, no hruza, musel mit plinku..... takze pak jsem to hned zjistovala, ale uz bylo pozde no. Dava se to do urciteho veku. Takze tak. Ale rozhodnuti je na tobe :wink:
13. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no teď tam duch nebyl ani náhodou, ale po ms ani stopa...Ale pravda je, že se uvidí...protože nevím jak dlouhý mám po HA cyklus. Pak se pochlub na fotce výsledkem, určitě se ti něco povede, mě háčkování dřív moc nešlo a ted jsem to dlouho nedělala, ale zvládla jsem tak jedině šálu :sweat_smile:
@vycu jsem 29DC :confused:
13. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij krásná čepka :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima No prave, musime si to uzit ejste ted. docela chapu, ze nestihas...a bude hur:wink:
Na holcicky jsou nadherne cepicky...to na kluky je rozhodne mensi vyber...s autem, opici, pejskem a dinosaurem...ale az mi to pujde, tak budu obdarovavat vsechny ty princeznicky okolo nas...anebo si je nahackuju do zasoby casem pro Elisku:grinning:

@levander My jsme proti rotavirum neockovali a ani jsem o tom neuvazovala. Ja se s nikym, kdo by je mel, nikdy nesetkala, tak me to fakt vubec nenapadlo, a dr.mi to taky nenabizela.Ja ani nejsem zastancem nejakeho ockovani proti kdecemu, max.necham dat malymu jednou klistovku, protoze budeme casto vyrazet do lesa apod.
13. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Vydrz:wink: A nejake priznaky tehu nemas? Me asi 25.DC, jeste nez jsem vubec mela dostat ms a nez jsem testla, tak mi desne zacal vadit dotek na bradavky (a to pak vydrzelo cele tehu). A pak si jeste vzpominam, ze jsem par dni mela zvysene slineni, to jsem nekde nasla taky jako priznak tehu:wink:, ale to mi doslo az zpetne.
No nic, holky jdu zas hackovat, zatim to docela jde a malej zrovna usnul, tak se s nim nebudu muset prat o klubicko:grinning:
13. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no ani ne, ale už asi 7.den mě pobolívá břicho jako před ms, poslední dva dny výrazněji, ale furt je to hodně slabé...jinak přemýšlím ale nic jsem nezaznamenala, trochu mi přišlo že mám nafouklé břicho a nadýmám se...ale to mohlo být jídlem. Každopádně prsa nic a to má většina těhulek. Já to teda nemívám ani před ms, a to jsem četla že taky někdo jo :wink:
13. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 díky
Tak držíme palečky. Já to taky poznala více méně před testem, byla jsem z malé námahy strašlivě unavená, tak, že jsem si musela lehnout!! A pak taky: poznala jsem to na sobě v zrcadle, měla jsem prostě něco v oku, nějakou jiskru, faaaakt nekecáááám, prostě jsem byla jiná a hned mě napadlo, jestli nejsem těhu...........a byla jsem :wink:
13. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jsem se taky akorát chtěla zeptat jak jsi na tom :wink: uvidíš, vypadá to nadějně, moc bych ti to přála, ale na druhou stranu můžeš mít jen rozhozený cyklus z toho vysazení....
@levander taky jsme neočkovali ani mi to doktorka nenabízela, dala jsem jen synflorix a neštovice a ještě asi dám později meningokoka, to už bude až dost, ale kamarádka byla taky s rotavirama v necelým roce s malou v nemocnici, protože se to přenáší vzduchem, takže taková banalita to zase neni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky vy jste šikovný, já na tohle nějak nemám čas ani ruce :unamused:
13. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij no mě třeba říkala máma, že to taky poznala, že měla prostě hned břicho :grinning: (ale jako nafouknuté) a já nemám nic krom toho pobolívání. Unavená jsem i normálně, ale většinou bývám zimomřivá a teď mi přijde že je mi furt vedro. A děkuju :wink:
13. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij tak to máš pravdu, já taky přišla z práce a byla jsem tuhá na gauči
13. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no prááávě :wink: a děkuji moc, jste všechny tak milé jak fandíte!
No já někdy na podzim na půl roku vysazovala HA a nevšimla jsme si žádné výrazné odchylky v cyklu. Pak jsem začla zase brát, ale samozřejmě to teď může být jinak....
13. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 No jasen, ze ti fandime a drzime palce, vsechny to mame v zive pameti, ze holky?:wink:

Holky, ja nasla na tom mmb navod i na tu opicku a pejska ala next, a nevypada to tak slozite..takze musim co nejdriv na velky nakup do galanterie a hura na to... A taky uplne bozi male capacky jako balerinky s prezkou pro mimi, to udelam kamosce, ceka mimi v rijnu...

13. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jsem vam chtela ukazat, co jsem koupila na fleru pro rocni holcicku od sestrenky - obleceni kupovat nechci, nevim, co se jim libi a na co si potrpi a tak, hracek ma urcite taky hafo, takze tenhle polstarek mi prisel uplne suprovy. A ve skutecnosti je jeste lepsi:wink:
13. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous ten je suprovej, fler neznám, ale určo mrknu :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous asi největší výběr bude v Domě látek, si myslím, pokud tam teda mají vlny :wink: Polštářek je senzační, kdo ho tam prodává?
13. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky díky za názory já rávě na očkování také moc nejsem, ale asi ho necháme dát!
Sirael držím palečky aby se dušák objevil, já to poznala teda testem, měla jsem asi 60 denní cyklus kdy v půlce při normálně napočítané OVu jsem měla dušáka, ten zmizel a dr. mi řekla že to bylo zamlklé těhu, dala mi vyvolávačku a at čekám do 14 dní nic, tak jsem si řekla že půjdu na druhou a pro jistotu ráno udělala test a tam jak vymalované // takže už nevěřím na počítání dní, přesné polohy a vše co doporučijí protože já otěhotněla v dvouovulačním testu a bez všech vychytávek které jsem předtím dodržovala....je to osud a mimčo si k tobě cestu najde kdy chce...tak držím palečky!!!
Tak to jsem tě asi viděla ty ručníky sbírat - v přízemí vid? :grinning:
13. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Tenhle posltarek ma Kajina08. Ja minuly tyden cely fler prosmejdila a nakoupila tam darky pro deticky (svoje a okolni) na pristi pulrok dopredu:grinning: Chudak postacka, nosila k nam balicky kazdy den, jak to chodilo postupne:grinning:
13. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Mrkni a propadnes tomu, je tam spousta krasnych veci, lidicky sikovni a s dobrymi napady:wink:
13. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous na fler nakupuje čím dál víc lidí, musím to také zkusit, mají tam boží věci. já koukala po povlečení malému na postýlku ale to byly takové ceny :cry:
13. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander no je to první patro, hned balkon nad vchodem, takže asi viděla :grinning:
a docela jsi mi udělala radost že i takhle se dá "dojít" k miminku, protože někdo to nějak moc zarytě sleduje a div se nemilují jen při ovulaci :confused: a jak je vidno, nemá cenu to sledovat, každý tělo je originál....

@tygrous a tam to všichni vyrábí sami že?
13. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Přesně tak, já při druhém už tomu dám volný průběh! Kupovala jsem ovu testz, měřila teploty, naháněla manžu v termínech-vyšiloval ze mě...a pak se povedlo v době kdy jsme to vůbec nečekali - a bez nohou ve vzduchu a podobných šíleností :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ja myslim, ze jo, ze je to vsechno original rucni vyroba kazdeho toho prodavajiciho... staci mit dobry napad...jako treba ten postarek snek:wink: Ja teda prosmedila jen veci pro deti, ale az se budou blizit neci narozky, tak tam jdu zas :slight_smile:
@levander je fakt, ze nekdy ty ceny jsou vysoke, ale verim, ze to odpovida kvalite a narokum na praci...
13. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander a nohy ve vzduchu byly taky? :grinning: a podařilo se na kolikátý pokud tedy?
Tak to je dobře, že tomu necháte volný průběh....
@tygrous, já se tam byla jednou kouknout, ale asin stránky prošmejdím zas...je pravda, že na dárky to je šikovné....akorát něco je tam dost drahé
13. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek