• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@levander to si říkáš teď volný průběh, ale pak až budeš chtít, tak budeš vyšilovat stejně :unamused: , já znám zase spoustu párů co měli první dítě neplánovaně a druhý když pak cíleně plánovali, tak to nešlo , takže je fakt lepší to nehrotit
13. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co teda ten srazík, tak třeba úterý po 15,30? Samozřejmě pokud klapne počasí, uvidíme dopo.....
13. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 termín a čas souhlas :wink:
13. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 takové taky znám :wink:
13. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde teda srazik? mě by se víc hodilo dopo ale uvidim treba se stihnu pripojit k vam:slight_smile:
13. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Mohla bych poprosit na odkaz na ten návod na čepičky i s opičkou? Nemůžu to najít. Díky
13. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja s terminem i casem souhlasim:wink:
14. srp 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous díky moc :slight_smile:
14. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!!
celý víkend jsme byli na Šumavě..bolí mi celý tělo, ale bylo krásně, houby mám úplně všude, suším, přecpanej mrazák a dneska budu celý odpoledne smažit řízky :grinning:
16. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Tyjo, ty houby vam zavidim:wink:
16. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem dohackovala...mrknete, myslim, ze se to povedlo:wink:
16. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous teda na první pokus naprosto super, i s opičkou :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Dik:wink: A uz docela chapu, proc za to na mmb chteji 200,- Ja bych si za to vzala i vic:grinning: Opicka byla docela patlacka, ale super navod na mmb. Ted se pustim do neceho dalsiho, docela me to bavilo:grinning: A v galanterii jsem nechala skoro 600,- za ruzne barvy vlny...
16. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous ty jo, jsi šikovná, vypadá krásně. Taky to chci zkusit - jen musím nakoupit propriety :oD
16. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcek se rozhodl, že ležení je pro mimina a že to chce nasadit něco akčnějšího, tak se během víkendu rozpohyboval a řekl si, že musí namáknout to lezení. A taky má novou zábavu - cucá si spodní ret :grinning:
16. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi ten je perfektní, to ani není možný jak to letí :wink:
16. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jj, letí to fakt strašně :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous teda ta je parádní!!! TO vás obdivuju, já bych to nedala, asi bych nemela ani čas:( jak to stíháte?
Je teda pravda že já pořád na částečný uvazek pracuju a ted mi chybí jedna zkouška v srpnu ale i tak....Fakt nádherná opička jsi šikula!
@flapi krásné, je neuvěřitelné ty pokroky ze dne na den....
Já vidím každý den něco nového, Kryštůfek už začal štouchat do kravičky co mu visí na košíčku a fascinovaně ji pozoruje:o)
16. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi no téééda, v 5 měsících lezete?????????? My se zatím plazíme, na kolínka jí to klouže :slight_smile: ale už si sedá, vstává u nábytku nebo za ruce, a taky dělá pidi krůčky........ zítra máme 9m :wink:

@tygrous no čepička boží!!!!!!!!!!!!!!!! se s tou svojí můžu jít zahrabat!!!!! dělalas to podle toho návodu se zelenou čepičkou z MMB? a jakou používáš vlnu a kolikátku háček? já právě háčkovala z letní příze, tak asi proto se mi to nedaří...... budu muset koupit tu zimnější a možná i větší háček :wink:
16. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK CO TEN SRAZÍK ZÍTRA?????????
KDO MŮŽE???????
Předběžně teda zítra, tj. úterý, 15:30 u Jezírka?
16. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij Cepicku jsem delala presne podle toho navodu se zelenou cepickou:wink:. Vlnu mam teplejsi (aby to mel na podzim), koupila jsem ji v galanterii v tescu na rokycanske a je to myslim merino hit za 35,- (jeste jsem pokukovala po te same, jen baby, byla uzasne jemnoucka, ale stoji 75,-...mozna ji taky koupim na zimni cepici. Na tuhle cepicku jsem spotrebovala skoro cele klubko) A hacek mam 2,5, ale silnejsi by mozna byl lepsi. Opicku jsem delala cely sobotni vecer (asi 3hod) a cepici behem vcerejska a hlavne vecer u telky a dnes rano posledni radu + jsem zmakla i ten raci sloupek, ktery mi prisel nejdriv neuhackovatelny:grinning: Manza se me asi 10x ptal, jestli me to bavi:grinning: Tak jsem mu rekla, ze jo a ze jsem usetrila 200,-:grinning: a jestli chce taky cepici:grinning:

@flapi Vy uz lezete??? Tyyyjoooo, sikula Kubik. Tak to my jsme o hodne pozadu. v 8 mesicich (budou mu v patek) se plazi a houpe na kolinkach a obcas si na ta kolinka i sedne.

@levander Kdyz mel Honzik mesic, tak jsem mela pocit, ze jen kojim a nic nestiham. Ted jak krasne spi dopoledne+po obede a vecer taky relativne dobre a brzo usne, tak mam pro zmenu pocit, ze mam hafo casu:grinning:
16. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda u me zitrek plati, v 15:30 jsme tam:wink:
16. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous ještě ten srazík zítra potvrdíme, kvůli počasí :slight_smile:

No tééda, tak musím nakoupit tu vlnu, i ten háček, mám jakousi jedničku, tj. asi moc malinký. Uvidíme. Chci už taky začít dělat nějakou zimní nebo podzimní a pak chci taky zkusit i nějaký ten baret, jsou krááásné. Ta tvoje je super, ta opice je bomba :grinning: Tak mi budeš radit příště!!!! Jj, taky jsem na tu mou první dělala račí zakončení a super. Jj,pak jak budem profíci, tak budem taky prodávat :grinning:
16. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
vy jste šikulky, my budeme v zimě nosit tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36264046&tab=2

ohledně srazu, taky s tím počítám, snad malá usne nějak rozumě
@levander já myslim, že dopo je to blbý pro ostaní, kterým spí děti ještě 2x denně doma, co holky? A pak bysme hnali domů na oběd. Budeme moc rády, když se stavíte aspoň nás pozdravit letecky, když vám to s malým vyjde :wink:

Ale měly bysme teda už začít s tou domluvou :unamused:

@tygrous
@levander
@flapi pošlu vám teda na sebe mobil ju? Flapi víš kde je na Lochotíně Lidl, zastávka Sokolovská, prostě jak se vystupuje k Loch. bazénu nebo vůbec netušíš?
16. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 S tim spanim jsi to trefila, my mame dopolko vzdy spaci a hraci a varime svacinku a obed..., takze odpol.je fakt lepsi. NAvic mi malej uz moc nechce spat venku v kocaru, chce koukat, tak jsem radsi, kdyz se poradne prospi doma....
Ok, posli mobil. Ja dorazim z opacne strany, tak snad vas tam najdu:grinning: (sraz kocarkarek asi nepujde prehlidnout:grinning:)

@evita_ij Jo, ja si rikala, ze az budu v duchodu, tak bych mohla hackovat a prodavat... Ze ja na to neprisla driv, treba na nocnich sluzbach bych toho nahackovala:wink:
16. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous neříkej, že děláš v tý non-stop lékárně tady, to už jsme se možná viděly, kdysi :wink:
16. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Jojo, v te lekarne na UMO1:grinning:
16. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já to zítra odpo asi ndám, myslíte že se domluvíme někdy na dopolendne?
16. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek