• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@levander nevím, kočko, i mě malá dopo spí, a vařím..... takže ty dopo jsou takové blbé pro nás..... Malá mi v kočáře taky blbě spí, ale pokud jsi tady ze sever.předměstí, tak to někdy můžem zkusit a snad mi usne :grinning: a můžem se vidět,ju?
16. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander souhlasím s @evita_ij, máme to k sobě kousek, tak můžeme zkusit naplánovat i to dopo, kdyžtak aspoň mini akcičku
16. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4
@vycu
@wwercaa
@jajulik
@medvik holky a co vy na srazík v úterý v 15,30 na Košuteckém jezírku?
16. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima přidáte se s Terkou k nám miminům?
16. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
My nedorazíme, já pro malou potřebuju nějaký vrstevníky, ne-li starší dítka, abych od ní měla chvíli klid, chce si hrát a už jsem se na zítra domluvila s jednou maminou zase na písek :wink: , až se narodí prnďa, tak snad budem zase kočárkovat po okolí :grinning:
16. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, ted nejak Mk nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ten srazík jsem chtela přijít, odvezl by me přítel, pak by mne musel nekdo navigovat na 30 autobus, protože to je pro me ideální spoj :slight_smile:
jenže nevím holky, jestli jít, protože jsem byla nemocná, ješte me pobolívá v krku a mám afty v puse asi od vnitřní teploty, nerada bych nakazila vaše detičky, Davídek to nechytnul, protože byl na antibiotikach, takže by možná bylo lepší abych radši nechodila, a uvidím vás ažž budu fakticky zdravá :wink: co vy na to?
16. srp 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcek ještě neleze, zatím jen se o to pokouší :grinning:
@denisa31 jj, kde je Lidl vím
16. srp 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to jsi hodná, že jsi takto ohleduplná, rozhodnutí určitě je na Tobě, pokud se cítíš nedoléčená nebo nemocná, tak bych já asi zůstala doma, tak uvidíš no. A jakto, že měl Davča antibiotika??Co mu bylo?
16. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij Davídek dostal na dovolence horečky, bylo to od zubů, ale jak si všechno cpe do pusinky, tak se mu tam zanesla infekce a mel trošku zapálený hrdlo, tak mu napsala antibiotika, tak dneska je dobral, takže byl možná i torčku imunitní voči mý nemoci :wink: me bolí v krku pořád, já radši zůstanu doma a stretnu se s váma až budu fakt zdravá, vždyt to není poslední srazík ne :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa moc rády bysme tě všechny viděly, ale myslim, už kvůli malýmu, že bude lepší zůstat doma pěkně v klídku, když teprve dobral antibiotika, není to poslední akce....

@flapi tak kolem těch 15,30 na zastávce u Lidlu, na jezírko je to odtamtud tři minuty
16. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 já dám ještě zítra vědět. Záleží jak Kubula zareaguje na to dnešní očkování. Pokud bude OK tak určitě dozrazíme. Jak s poznáme? Mám oranžovej kočár a budu se hodně rozhlížet :grinning:
16. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi my budem dvě maminy s holčičkama - jeden kočár černý s černobílýma kytkama a druhý asi černočervený.. :wink:
16. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij super, snad se nebudu hlásit k někomu jinýmu :grinning: Teď jen aby ten prcek byl v pohodě. Zatím to ale vypadá ok :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 holky, taky nedorazím, budu v práci:frowning2:
17. srp 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ahojky, no to je skoda, tak priste:wink: A co //, uz tam jsou? :wink: Nebo dorazila MS?
17. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no už dorazila ms:frowning2: a jak jsem si užila...takové bolesti. Tak doufám že dala zabrat kvůli tomu že je poslední:slight_smile: všechny na srazu pozdravuj:slight_smile:
17. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY, tak jak je venku? chladno, ale neprší, co?
Takže budem jen čtyři?
Nebo to necháme na jiný den? jak chcete, má se zase oteplovat od zítřka...

@sirael4 škoda, že Ti to nevyjde, a s tou MS máš pravdu, třebas je to poslední, tak aby sis ji zapamatovala :grinning: Ono se to napoprvé málo komu podaří, tak to ber jak to je :wink:

17. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já to dneska musím zrušit :frowning2: Prcek je extrémně ukňouranej, chvilkama se mi zdá že trošku topí, nerada bych to riskovala aby se to rozjelo mimo domov. Ale příště jdeme určitě :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij My se navlikneme (ze by Honzik otestoval tu cepici?:grinning:) a sli bychom, pokud teda nezacne prset...:wink: Ja muzu na dalsi srazik pak az v zari, ve ctvrtek totiz jedeme k nasim na Moravu a ja tam s prckem zustanu do konce srpna.

@flapi My taky meli ten druhy den hodne uknourany. Ja po ocko radsi nikam nechodim tak ty tri dny...

@sirael4 Urcite je to posledni MS:wink:
17. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij myslíš? No abych byla upřímná, spíš mám kolem sebe maminy co se jim zadařilo hned po HA tak jsem trochu doufala. Ale je fakt že teď bude víc příležitostí a navíc oznámit to manželovi o svatební noci, to by byla paráda:slight_smile: tak třeba si tu ms zapamatuju:grinning: Snad mi příští sraz vyjde, ale asi budu jediná nemaminka:slight_smile:
17. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 počkeeeej, vdáváš se???????????
17. srp 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous děkuju:slight_smile: @evita_ij už je to tak:slight_smile:
17. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Tož to Tě jdu prolustroval na beremese...... :sweat_smile:
17. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jeee, gratulace! a kdy? jdu taky mrknout na beremko:wink:
17. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi tak to je škoda, tak příště, ale všechny naprosto chápeme tvé důvody, je důležitější, aby byl malej v pohodě

@tygrous
@evita_ij no a my? tak já jdu s Jolankou ven tak jako tak, pokud tedy nebude pršet nebo extrémně foukat, tak bysme mohli dát společně kolečko, stejně bysme tu někde kroužily kolem sebe, co vy na to a pořádný sraz necháme až se umoudří počasí
17. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jéééj, na brms nic není!!!! :slight_smile: tak povídej, kdy to bude??? Takže plánuješ a chystáš svatbu!!!! Teď někdy??? To je super........ ráda vzpomínám na tu naši (25.4.2009), byl to nejkrásnější den nás dvou. Samozřejme den, kdy se Johani narodila byl ze všech dnů nejúžasnější, ale svatba byla tak jinak vyjímečná, krásná. Johanka byla vlastně už s náma, asi 11 týdnů v bříšku :wink:
17. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 asi joooooooo, ještě písnu, za chvíli se chystáme do Tesco s tatkou, prijede si pro nás, pak půjde malá spát a nějako kolem třetí snad bude už vzhůru,m taky půjdem ven, co dělat furt doma.......Však jo, navlečeme je..... Vypadá to fakt na kosu, ještě jsem nevystrčila nos ani na balkon.
No uděláme jiný sraz. Já akorát řeším, jestli taky nepojedem za babičkama do Rožnova v pátek, kámoška s rodinou jedou poblíž, že by nás vzali zpět s sebou..... tatka na nas nemá čas a bude ted do konce srpna jen a jen v práci........ :frowning2: tak bysme si užili babičky a ony nás.....

A my máme dnes 9 měsíců!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Tak jo, obkrouzime aspon Jezirko:wink:

@evita_ij Uzasne svatebni fotky:wink:
17. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky máme to za měsíc a den:slight_smile: těším se:slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij tak mi to nedalo taky nakouknout a fakt super fotky, měli jste to v kostele?
@sirael4 škoda že to nemáte blíž, bysme s holkama šly šmírovat :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek