• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@sirael4 Uz tak brzo, jo? A kde? No povidej...:wink: Tyjo,to je super...:slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to jo, teď co znám vás koníkovky tak mě to taky mrzí, ale tak aspoň uvidíte fotky :wink:
@tygrous jo jo, už tak brzy, v březnu jsme se rozhodli a vzali termínek :slight_smile: máme to v Průhonicích u Prahy na zámku. Pořád mi nedochází že už se to blíží :sweat_smile:
Vy holky máte všechny album na beremese?
17. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 V Pruhonicich je to nadhera...my zvazovali puvodne Kozel, ale nakonec jsme to udelali u nasich na Morave. A stihate to krasne, to my od zadosti o ruku az za 11 mesicu:wink:
17. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 tak já album nemám, protože tehdy jsem ještě žádnýho koníka neznala a dávat to tam zpětně v tom nevidim význam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tygrous venku je fakt podzimní počasí, zítra má být hezky........
17. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij tak všechno nej k piďi narozkám:slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous tak to máte jako my:slight_smile: Kozel se mi taky moc líbil, ale většina hostů je od nás z Prahy tak jsme to zjednodušili:slight_smile: Děláme jen malinkou svatbu, která by se dala asi domluvit za dva měsíce:slight_smile: ale zámek a fotky jsou na termín nejnáročnější.
17. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla, že my ven jdeme
17. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 My pujdem taky, i kdyz normalne bych asi zustala v takovem pocasi doma:grinning: Ale uz me to tu neba:sweat_smile: Ted jsem si uz pripravila merunkove knedliky k veceri, jen to pak hodim uvarit, takze muzem s klidem vyrazit:wink:
17. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 No my to s hosty meli stejne - temer vsichni z Moravy:wink: Kolik mate pozvanych lidi? My meli asi 32 + 2 deticky a bylo to tak akorat. Jee a 18.9.se vlastne vdavala moje nejkamoska (pred 6 lety).
17. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no já bych asi taky normálně zůstala doma...ale tak nějak už s tím celý den počítám a dopo jsme nebyly.

@sirael4 18.9.2010 je pěkné datum
17. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij a co vy? tak já budu čekat 15,10 hod před barákem
17. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčinky moc si srazík užijte i s mrnousama, příšte se určo s Davídkem přidáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Tak jo, tak za hodinu u jezirka. A ja vypinam PC a jdu mrknout, jestli se malej uz budi. Kdyby neco, tak muj tel.mas:wink:
17. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Díky, jj, svatba byla v kostele, však to na těch fotkách je dobře vidět. Jééé děkujem za přání k měsíčninám .-) A ještě jednou se omlouvám, že jsem to dnes nedala, manža si na rychlo udělal čas, vzal nás do Tesca a pak ke krtkovi a máme ty golfky, a představ si ty fialové!!!! Manža schválil, tak je máme :slight_smile: :grinning:
Přijeli jsme před třetí hodinou, a malá vůbec nechtěla spát, byla vzhůru od 10hod, ale nakonec to zalomila 15:30 a já s ní :pensive: proto jsem pak neodepslaa na sms, tak promin/!!!!!!!!
Uvidíme další dny, jak bude. ju? musíme jí prubnout golfky :grinning:

17. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 zkoukla jsem fotečky, no jsi strašná kočka v těch svat.šatech - jsou to ty pravé, co budeš mít?? Nebo ty jsou tajné??? Já mám všechny fotky na rajčeti, tu vejde jen 50 ks, ale na webu mám všechny, jestli chceš, pošlu odkaz. :wink: Co máte za fotografa?
17. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij nic se neděje, jen jsme to zkusily, protože jsme šly kolem :wink: a co v Tesco, ulovila jsi něco na malou,
@tygrous říkala, že jsou slevy, bys nám měla dávat echo z první ruky :slight_smile: možná tam sjedu zítra.... Takže barva měla úspěch, no vidíš....

@tygrous malej je kouzelnej, někdy můžeme zopáknout za příznivějšího počasí, doufám, že jste nakonec nezmokli :confounded:
17. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Mrzí mě že nám to včera nevyšlo, ale už se hlásím jako první zájemce na ten další :grinning:
18. srp 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak rychle rychle, at to stihnete !!!!!!!!! Slevy tesco:
http://www.iletaky.cz/tesco-3684
Něco už tam vůbec nebylo, třeba ta barevná body dl. rukáv 2 ks za 90,- = na Rokycanské nejsou už. Ale měli bílé s dl.rukávem za 50,- / ks a pak 3ks v sadě barevné krásné za 168,-. Pak jsem vzala nějaké ty příkrmy 2+1 zdarma. A i ubrousky na zadeček Tesco, mám vyzkoušené, jsou moc dobré, ne parfemované, netrhají se, jsou uzavírací plastovým víčkem. Fakt dobré.

:grinning:

18. srp 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous tak to jste měli vážně akorát, to je prima počet:slight_smile: my to máme fakt jen s nejbližšími, 15 hostů, takže i ty přípravy jsou o to jednodušší. Trochu mám ale obavy z takových těch věcí co kdy, navíc máme objednaný welcome drink a já teď nevim, pro koho je, jestli jen pro nás dva, nebo všechny hosty-myslim že jen pro nás. A takové ty "detaily",z toho jsem nervózní i tak:slight_smile: @denisa31 no vidíš a to jsme si ho ani nevybrali:slight_smile: hlavně ať je hezky, máme to venku @evita_ij odkaz určitě pošli, budu ráda:slight_smile: bude nás fotit Štěpán Mikuda, má webovky:slight_smile: jsou to ty pravé,jen je teď švadlena zužuje a zkracuje,opravdu? To děkuji moc, úplně se červenám:slight_smile: Jaký byl sraz holky @denisa31 a @tygrous ?
18. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Ahojky. Dík:wink: No nezmokli jsme, ale uplne tesne. V lekarne jsme se chvili zdrzeli a pak zaclo poprchavat, kdyz jsme prichazeli k panelaku. A malej cestou usnul, to jsem se divila, kdyz vlastne celou dobu jen lezel a nemohl se nijak unavit (kdyz jsme doma, tak radi na zemi a nikdy takhle navecer uz neusne)...:sweat_smile:
18. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ahoj. Sraz byl fajn, ale sesly jsme se jen dve:grinning: a pocasi taky stalo za prd, tak to musime zopaknout. Jeste jsme vymyslely, ze nekdy taky muzem vyrazit do ZOO:wink:
Jinak ten welcome drink je asi jen pro vas dva...nas vitali se 2 a v jedne byla slivovice a ve druhe voda...kdo si vybere vodu, bude pod pantoflem...no a ja si vzala tu slivovici...fakt parada - bylo to kolem druhe hod. odpol a ja jedla od rana akorat jeden chlebicek, takze jsem se z toho jednoho panaka paradne opila:grinning: a motala jsem se jeste za dve hodiny pri prvnim manzelskem tanecku:grinning:
18. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij Ahojky, jaké golfky jsi nakonec koupila? Ja se bojim, ze malej bude mit sportak asi brzo uzky (i kdyz teda mame vlastne stejny sporatk jako denisa:wink:, tak se pomalu rozhlizim po necem jinem a taky skladnejsim...
18. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: fajn že jste si sraz užily, sice jen dve ale snad to příšte zopáknem v plném počtu :slight_smile:

se zoo souhlasím, já tam jdu s kamarátkou 28.8 :slight_smile:...tak můžeme taky někdy o víkendu nebo v týdnu to je jedno, hlavně aby bylo fajn počasíčko :slight_smile:

@evita_ij dík za leták, já kupuji ty Huggies premium plínky, a bodíčka se ted chystám nakoupit nejaký ty s dlouhým rukávem, ted jsem nedávno kupovala ty 3 v balení, ale zrovna nemeli slevy, a čekám až budou mít nejaký ty pyžámka, protože jak jsem tam byla, tak nic nemeli a před dvema mesícema meli dve pyžámka v balení za 100,- což je super cena :slight_smile: mají tam fajn vecičky na podzim, svetříky, bundičky atd. tak doufám že neco sleví :stuck_out_tongue_closed_eyes: já tam práve koupila malýmu mikču za 250,- a za mesíc jí meli za 150,- :grinning: takže všechno o 100,- dole tak me málem trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kupovali golfky z chmelařové tady na Slovanech za 3000,- jsou fakt skladné, bomba, prý by je nám vzali i do letadla :slight_smile: kupovali jsme kvuli dovči a vážne nám zbylo hodne místa v kufru, sporták by jsme vzít nemohli, ted by nám zabral celý kufr a už by tam vůbec nešlo nic nacpat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale v Pompu jsem pak zahlídla fúru krásných golfek za fajn ceny :wink:
18. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to je fajn že se srazík povedl, snad se příště s K. také přidáme, asi nás trápí kolika, dnes jdeme k dr. radši na prohlídku tak jsem zvedavá, včera zase hrozně plakal:(
wwercaa kde jsi nakupovala? nestíhám moc dočítat...nám začíná být 56 dosti krátká, nečekala jsem že tak brzo takže se budeme také muset vypravit na nákup, také se chystám na další objednávku nextu do toho jsem blázen.
Sirael kde uvidím fotku v šatičkách? To je krásné! Já bych se také vdávala:o)))
18. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme espiro magic 4 :dizzy_face:
18. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Ahojik, já nejradši v Tescu, co mají ty balíčky, je velký výber akorát co jsem tam byla psoledně tak žádný slevy :frowning2: ale cena 200 za 3 bodíčka je taky suprová :slight_smile:

přes co objednávaš ten Next? máš nejaký odkaz :confused:

18. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij tu debilní clonu si nevšímej, je taková o ničem tak jsme pak pořídili jinou :wink:
18. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no dobrýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a spokojená s ním? já doufám, že jsem vybrala správně, vybírala jsem dlouho :grinning:
18. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek