• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@wwercaa tak šup do tesca ted, než to všechno vyprodají :wink:
18. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij jj jsem spokojená, sice nemá moc velkej košík, ale je to kočárek do mesta tak nemůžu mít velké nároky že jo :grinning: je fajn, jezdí se s ním super, je lehkej, snadno ho vynesu i s malým do schodů, což je se sportákem pro me problém kvůli kolenu :slight_smile: poradili nám ho v krámu at ho bereme protože v léte už nebude a líbí se mi že jsme koupili v modrým, protože sporták máme oranžovej, tak příjemná zmena :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ja tam take nakupuju naposledy bodycka s medpu puuu kojim tak mam preklepy.
objednavam na mmb pres jednu pani poslu ti do mailu jeji informacni mail jestli chces, ty vecicky jsou super kvalitou i cena dobra oproti cr
18. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij no tak to se musím vybrat :slight_smile: akorát loni o Vámocívh meli v akci ty vánočné oblečky pro prcky, na Rokycanské vyprodáno a přišla jsem po Vánocích do malýho Tesca na Americké ješte všechno meli, tak příšte budu vědet :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander ti pošlu svůj mail do IP :wink:
18. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
v malem tescu maji i obleceni?
18. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander jo já to taky neveděla ale musíš výtahem a ted si nejsem jistá jestli dole nebo anhoře, tam to asi píšou :wink:
18. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@levander jo mají i oblečení dokonce jak byla ta první vlna letních slev, tak byl před malým Tescem velký stan a tam totální výprodej dětskýho a člověk ani nemusel s kočárem dovnitř,ale jak teď nevim...
@wwercaa taky máte parádní barvičku golfek, ta clona je asi fakt blbá, taky jsem jí nejdřív chtěla, ale když jsem to pak viděla v reálu, tak jsme radši zůstali u slunečníku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evita_ij tak to já taky dneska odpo vyrazím do Tesca, stejně tam musím do sportu vyzkoušet bundu manželovi k Vánocům, pleny taky potřebujeme, tak třeba budu mít štěstí. A zítra máme v plánu výlet na Křivoklát, tak snad nám bude přát počasí, pak bude zase manžel 14 dní v práci, tak ať si malou užije.
Ten tvůj taky maká pořád, co?
18. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jo to byla od Emitexu tková na hov... :grinning: máme slunečník ale ten náš malej pořád tahal a mlátil s ním ze strany na stranu, tak mi kámoška dala odkaz na jednu paní na MMB a objednala jsem skvelou za super peníze asi za 270,- :wink:
18. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa my už teď nemáme ani ten slunečník, dvakrát mi prasknul, tak jsem ho reklamovala, pak ho na tý prodejně ztratily a po měsíci a půl mi konečně včera přišly zpátky peníze a už nebudu kupovat nic, malá už je velká
18. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 neco mi říkej, za slunečník jsme dala 400,- protože se mi to na kočárku moc líbilo a pak jsem to nastavovala bez toho aby jsem mačkala ten čudlík a pekne tím zkazila :grinning: štvalo me, že se to pořád hýbalo a pořád jsem to musela preštelovávat tak jsem se na to vybodla :grinning:
18. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vaše golfky vypadají dobře:wink: Zvládnou i výlet do lesa? Já teda pořád doufám, že letošní zimu zvládnem ve sporťáku od našeho kočáru...

18. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla konečně na náměstí a viděla ty nové kašny. A teda čekala jsem větší hrůzu, jak to všichni kritizují, ale zas tak děsné mi to nepřišlo, jen se to tam moc nehodí:sweat_smile:
18. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous no kdyby to bylo třeba před Olympií nebo v nějaký moderní čtvrti, tak budiž, ale do historickýho centra fakt ne, a to jsem je ještě neviděla naživo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my máme multiway, ten má fakt velký kola, takže zvládne i les, ale zase není tak skladnej jako co mají holky
18. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous tak hlavně že jste si to užili, počasí je fakt podzim, děs....
Zoo bych brala, od novinek jsem tam ještě nebyla....
Jé, musela to být super svatba....no už se těším až prohlídnu album...

@evita_ij a @wwercaa krásné golfky! Dokonce jsem někde četla že jsou designově vyjímečné, asi kvůli podvozku :slight_smile:
18. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous kašny se moc nehodí, ale docela se mi taky líbí. Materiál-plech mi přijde sice jak nový okap a ani tenhle matroš nemám ráda, ale vany jsou pěkné a anděl i chrt se mi celkem líbí....ty oblé tvary. Horší je to s velbloudem, ten mi přijde strašnej, jak samopal.....
18. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ono to zorazuje zvirata? Aha:sweat_smile: A ja si rikala, co mi to pripomina:grinning: A s timsamopalem docela trefa:grinning:
18. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous jojo, anděl je naproti sloupu, velbloud ta hrůza a poslední chrt,....jsou to snad symboly, které jsou na Plzeňském znaku či erbu nebo tak něco :wink: Tak chytrá nejsem já, to vím od přítele :sweat_smile:
18. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já to ještě na tom námestí ani neviděla...

@sirael4 o golfkách vím jenom to, že jsou fakt supr skladné a vemou je prý i do letadla, tak nevím letět nikam nechystám, jaké jsou tam pro létání s kočárkem podmínky :astonished: nejsou do terénu plzenské zoo, proto jsem neprodávala sporták a česko zimu by taky nezvládly ale na cesty do kufru ideál :slight_smile:
18. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

no, mě kašny nijak nenadchly, vůbec se mi nelíbí, ty nádrže u nich bych tam snad nechala samotný a z nich, aby triskala voda, ale ty plechový monstra jsou děsivý
:frowning2:
18. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Tak co, nakoupili jste v tescu? bylo tam co? Doufám, že vám zítra vyjde počasí, ale hlásí oteplování, tak snad už bude konečně zas na chvíli léto, než nastane podzim....... My dneska prubly golfky a super. Byly jsme se zhoupnout na hřišti a taky jsme byli u té MUD.Sýkorové a vzala nás,tak jsem ráda, je to v baráku, takže pohoda :grinning:
18. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 to neni plech, ale jsou opravdu pozlacený!

a jinak jsme dneska vyrazili na rodinný nákup na Borská pole a nechala jsem tam klasicky zase majlant, protože měli skoro všechno! Takže mám body s dlouhým, pleny, příkrmy, sušenky.....zase na nějakou dobu vystaráno :wink:
18. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jůůů nová fotečká, kráááásnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ahoj, tak to jsme vás asi zahlídli když jste šly od ní, co? A jinak jak jsem psala, nákup se opravdu vydařil. :grinning:
Oteplovat se mělo začít už dneska a teda žádná sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jj, to jsme šly od ní, pak nahoru pro kočár a ještě jsme šly ven, nebylo tak hrozně. I když malá měla pak úplně ledové ruce, tak snad se nenachladila z toho..... měla jsem ji oblečenou dost myslim. Ale i tak.
18. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij oproti včerejšku bylo fakt krásně :unamused:
jo a já jsem dneska ještě ulovila 5pack krásných barevných body s příšerkama za 203 Kč! A měli docela i výběr v naší velikosti , to se moc nevidí....
A musim se pochlubit, budeme mít brzo sestřenku, švagrová už je v porodnici :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jéééééé, tak pak napiš, jestli budeš ještě online!!!!! Si spolu připijem!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: No tak super úlovky!!!! Já jsem se dívala na tvoje inzeráty, možná něco vemu :wink:
18. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on už říkal brácha v 11 dopo, že jí odvez, nevim,...nějak to trvá
18. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 je to je super. My budem mít taky nového bratránka či sestřenku, ale až v lednu a až v Mostě :frowning2:
18. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij jé to by bylo fajn :wink:
@flapi u nás ro bude Monika, takže žádný překvápko, ale od rána si říkám, že 18.8. je krásný, tak snad tam nebude 20 hodin a stihnou to....
18. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek