• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@pantomima no já vím :sweat_smile: ale fakt mi to přijde jako okap, to ať se na mě nikdo nezlobí :grinning:
19. srp 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě kašny nijak nenadchly :unamused:
19. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte zkušenosti s fyziot. na FN? Budeme tam chodit na rehabilitace...
Koukám řešíte kašny, priznám se že jsem na námestí ještě pořádně nebyla :frowning2:
Jé rodící se miminko:o) prý dlouho:o)... ale kolem mě všichni roděj 3 hodiny, jen já 15 :grinning: Moje kolegzně ráno také proodila holčičku Emu...To jméno se mi hrozně líbí měla jsem ho v záloze pro holčičku spolu s Natálkou a Charlottkou:o)
19. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na náměstí taky nebyla, takže nevím o žádných kašnách :grinning:

@levander Emu jsme měli taky jako druhé jméno, ale vyhrála Johanka (my teda chtěli Emmu, s dvěma M).
Bud klidná, já taky rodila 11 hodin :wink:
Zkušenosti bohužel nemám s FN, nejsme místní. A co budete rehabilitovat?
Odkud vlastně jsi, zajdem někdy na tu procházku?
19. srp 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už jsem teda, švagrovou poslali domů a pak to večer málem nestihli, rodila hodinku!
19. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to se někdo má!!!!!!!! takže MOnička ja na světě? vše ok?
19. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij dokonalej porod, hodinu na sále i s příjmem :wink: 2,90 kg a 48 cm, takže ani mamince nedala až tak moc zabrat. já jim nechtěla psát, abych nestresovala a oni byli zpátky doma...no a pak měli co dělat to stihnout

a náš dnešní výlet na Křivokllád super, akorát jsme to teda šíleně protáhli, nějak jsme to neodhadli a malá se teprve koupe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně je hezky. Už jsme s prckem zvládli i prochajdu :slight_smile:
Holky, kdy spácháme další pokus o sraz? My můžem klidně hned příští týden - teda krom úterý...
20. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi já můžu krom středy taky kdykoli :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi
@evita_ij ahoj holky, my se rády přidáme, příští týden nic nemáme :wink:

@evita_ij máte už nějaký plány na dnešní odpo?
20. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 nemáme žádné plány, chcem jít ven! co podniknem?
20. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij mě právě malá akorát usnula, takže dneska to vypadá nadějně, že se i vyhrabem snad brzo a ne jako jindy. To bysme mohli okouknout vaší novou káru :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 @evita_ij to je tak super že se máte tak blízko. Já tu nikoho neznám :cry: :frowning2:
20. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi tak prijed za námi - odkud že jsi?
20. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no malá půjde ještě spát, tak doufám, že brzy, dám vědět jak usne a kdyz zhruba bude moct jít
20. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi jasně flapi a nechceš přiject rovnou dneska odpoledne?

holky možná přihlásim malou na angličtinu...teda podle toho kolik to bude stát, nemůžu to najít, ale každopádně se přihlásíme na tu ukázkovou hodinu zdarma, pak budeme moudřejší...ať nesedíme jen doma
http://www.helendoron.cz/index.php?stred=centra.php&oblast=44

@evita_ij jasně, máme na sebe kdyžtak mobil....teda mě ten muj malá včera hodila na zem, rozletěl se na kusy a teď drží pohromadě jen silou vůle...to mám za to, že jí ho pučuju
20. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij @denisa31 Díky moc holky, ale dneska to už nestihnu, ale v týdnu se ráda přidám :sweat_smile: . Jsem z Bor, takže sednu na 4 a celkem snadno se dostanu do vašich končin :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi v pohodě, je to narychlo, to mě jen tak napadlo, kdybys nevěděla co s pátečním odpolednem :wink:
20. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi no jasně, nebo můžem přijet my, ráda se projedu s malou poprvé v tramvaji :slight_smile: deniska dohlídne, at nezabloudíme :grinning:
20. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij jolanka teda pro změnu tramvaje vůbec nemusí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže já jedu jen když fakt neni zbytí, jinak většinou všude lítám pěšky nebo se vozim autem
20. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 třeba se Johanka bude taky bát :unamused: já nevím, uvidíme. Tak půjdem pěšky někdy do centra, a kdyžtak bysme se nahoru pak vyvezly :wink: třeba děcka usnou :sweat_smile:
20. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Ahojky, osobni zkusenost s rehabkou ve FN nemame, ale chodime do mater.centra na civceni miminek a vede to fyzioterapeutka prave z FN. A podle toho, co nam tam rika, tak si myslim, ze bude hodne dobra. Pise i clanky o pohyb.vyvoji deti (jeden z nich: http://www.balveda.net/?p=103 ), ma 30-ti letou praxi... Jo a jmenuje se Jana Skalova, tak kdyztak se hlaste k ni, jestli to je takhle mozne si vybirat. A co mate za problem?
20. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Super rychly porod:wink: Ja byla na sale ani ne 2hod a to jsem si myslela, ze to bylo rychle:grinning: Ale teda kamosce zacaly bolesti v pul treti rano, v pul ctvrte se vypravili do porodky, tam dojeli presne ve 4hod a malej se narodil 4:08 snad v behu chodbou na sal:grinning: Prej uz v aute citila hlavicku a trceli na semaforech....
20. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jinak vas teda zdravim ze slunecne severni Moravy:wink:
20. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Tak jsem se prihlasila taky na tu ukazkovou hodinu anglictiny:wink: Jsem docela zvedava, jak to chteji hustit do 8-mesicniho mrnouse:sweat_smile:
20. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Tak Kubulovi MHD nevadí - je zvyklej. Autem jezdím minimálně, než bych ho v sedačce do toho auta donesla, zapásovala a tak, tak to raději vezmu kočár a aspoň se projdu :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous tak ta hodina prý bude až se na ní přihlásí dostatečný počet dětí našeho věku....tak snad do Vánoc :unamused: jinak zdravíme Moravu :slight_smile:
20. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Ahojky,
jak se vede na Moravě? My máme teď v Praze krásně, až moc velká vedra skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co vy ostatní, jak se vede?
Jdete někdo na Pilsner fest?
21. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 já bych chtěla jít, ale s prckem to neklapne :unamused:
21. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, musím vás dočíst :wink: Srazík byl? A fotky??
Agi si začala stoupat a já nevím, kam dřív skočit :sweat_smile: Takže nestíhám absolutně nic.

@sirael4 Co mrška, už dorazila???
21. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek