• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@sirael4 Chystáme, ale ještě nevíme na co :grinning: Na celý den to neklapne, chtěla bych vzít malou s sebou do šátku, takže to zabalím k večeru a nechám tam manžela :grinning:
21. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander Copa že budete rehabilitovat?? :confused:

Mně se kašny líbí :slight_smile: škoda, že lidi jsou takový prasata a už je poničili.
21. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu jej, dávno a o to bolestivější a otravnější, tak snad byla naposled :grinning:
21. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu no my taky určitě ne na celej den :wink:
21. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 To jsem tady nebyla tak dlouho ? :confused:
21. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po dovolené
docela se nám to vydařilo ... pršelo nám jen 2 dny jinak pohoda
bolí mě nožičky, mám spálený nos a jsem totálně přejedená hub
Jinak mi připadá že Eli nějak moc roste ... ale co jsem měla dělat když měla pořád hlad :wink:
21. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahuj holky,absolťně nezvládám,my už měsíc lezeme a sedáme si a taky chodíme kolem nábytku no hrozný,jsem zvědavá jak to budu zvládat od září s tím starším a jeho školou
jajulik:ahojky Jani
dnes jsme byli poprvé v bazénu a hned na tři hodiny,bylo to super já se cachtala s malým ve výřivce a v brouzdališti,protože malý bazén opravují a manžel se starším jezdili na tobogánu a pak jsem jela i já,no jako malý,ale jezdil tam i dědeček.....Mates po hodině dostal hlad takže jsem nakojila a on to pěkně zalomil na půl hoďky a pak jsme šli zase řádit
21. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak krtiny se nam vydarily, uzasne pocasi, odpol.grilovani...akorat teda v kostele se Honzik rozpovidal a rozezpival a vyskal hrozne vysoko a Lucince (od me sestrenky, je o 2 mesice starsi a krtily jsme spolecne) se to vubec nelibilo a pri kazdem jeho pisknuti se rozervala na cele kolo:sweat_smile: a jemu se to snad libilo, ze ji tim tak popouzi a piskal furt dokola...
21. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evita_ij Zrovna koukam, ze Johanka ma dnes svatek:wink:, tak my s Honzikem prejeme vsechno nej!:slight_smile:
21. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij my se taky dodatečně přidáváme ke gratulaci :wink: Doufám, že jste si to užili, pokud možno i s tatínkem :slight_smile:
@tygrous tak to je fajn, že jste si to užili :slight_smile:
22. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!!

Tak včra na houbách a na nákupech a dnes se jedem vyvalit na chatu k bazénu, vyhrožujou, že končí léto, tak toho využijem!Pěknou neděli všem!!! :grinning:
22. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vycu no asi nějak 14.tého:slight_smile:
22. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous To je fajn, že se křtiny vydařily!!! KDe vlastně na Sev.Moravě jste?? No to musel byt koncert :grinning: jak spustili oba dva :slight_smile: haha.
Děkujem za práníčko!!!! I Tobě @denisa31 !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:Tatínek překvapil a přišl o půl třetí odpo z práce a strávil s náma odpoledne, tak super. :wink:

22. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij jé tak to je bezva, že jste si užili hezké odpoledne, a ten první svátek pořádně oslavili :wink: My byli na Radyni, byla tam nějaká akce, lidí ani moc ne, ale vos šíleně, tak jsme museli oželet i klobásku, protože by nás sežrali, se nějak přemnožili nebo co... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5.9. má být v parku pod Plazou nějaká celodenní akce pro děti, nevíte někdo něco bližšího? Jsem o tom slyšela, ale nedaří se mi najít podrobnosti :unamused:

holky, a co se pokusit teda příští týden o ten srazík? Podle toho jak jste psaly ty volný dny, tak co teda čtvrtek?
22. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Joooo, měli jsme se fáááájn :slight_smile:

5.9.nevím, ale 1.9. je tu Miro Šmajda pro školáky, viděla jsem plakát

Čtvrtek - může být!!!!
22. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 fotečky z naší společné prochajdy
Johanka se vezla v Jolančiném kočárku, Jolanka s mamkou tlačily kočárek :slight_smile:
22. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij taky dodatečně přeju vše nej :slight_smile:
Myslím, že čtvrtek je fajn :slight_smile:
22. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij jé to jsou ale krásné holčičky :slight_smile:
22. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jsou,že? :wink: :grinning:
23. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, o víkendu jsme byli na davidovho bráchy oslave narozenin, takže jsem včera byla totál nevládna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jé holky, vy jste si teda prochajdu užily, holčičkám to moc sluší :slight_smile: Denisa ty jsi teda fakt kočka hubená :dizzy_face:

23. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se taky pokusila o čepičku. No na první pokus.... Zkusím další :grinning:
23. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi šikovná holka :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ten srazík!!!!!!!!!! čtvrtek 15:30 jezírko - pokud nebude lít :wink:
23. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata.
Potřebovala bych poradit.
Hledám hlídání pro 7 měsíční mimčo, na cca 2 dny v týdnu od 7 do 14, nemáte nějaký tip na agenturu, jesle nebo maminu na hlídání?
Díky moc, Pavla
23. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi krásná čepička, jestli je to první výtvor, tak na to máš přirozený talent :wink:
@evita_ij krásné, musely jste si procházku užít
23. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi fakt krásná čepička, to snad ani není možný jak vám to háčkování všem jde :wink: akorát bych jí udělala malýmu víc přes uši
@pavlici bohužel s hlídáním zatím zkušenost nemám
23. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak my už jsme přihlášený na tu angličtinu, ukázkovou hodinu máme příští týden, ale chodit tam nebudeme, jen to omrkneme, protože to na rok i s materiálama vyjde skoro na 10 tis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 ty jsi ale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen to omrkni a pak řekneš :wink:
23. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Ahojky, deni, kdy jdete presne na tu anglictinu? My 1.9. v 17h:wink: Dnes mi pani volala... Manza chce jit taky s nami...no jsem fakt zvedava, ale teda 10tis.je dost :unamused:
23. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi Super cepicka:wink: Ja dnes zacinam dalsi, tentokrat s pejskem:wink:
23. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek