Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
vycu
21. srp 2010
@sirael4 Chystáme, ale ještě nevíme na co 😃 Na celý den to neklapne, chtěla bych vzít malou s sebou do šátku, takže to zabalím k večeru a nechám tam manžela 😃
vycu
21. srp 2010
@levander Copa že budete rehabilitovat?? =-)

Mně se kašny líbí 🙂 škoda, že lidi jsou takový prasata a už je poničili.
sirael4
21. srp 2010
@vycu jej, dávno a o to bolestivější a otravnější, tak snad byla naposled 😃
sirael4
21. srp 2010
@vycu no my taky určitě ne na celej den 😉
vycu
21. srp 2010
@sirael4 To jsem tady nebyla tak dlouho ? =-)
jajulik
21. srp 2010
zdravím po dovolené
docela se nám to vydařilo ... pršelo nám jen 2 dny jinak pohoda
bolí mě nožičky, mám spálený nos a jsem totálně přejedená hub
Jinak mi připadá že Eli nějak moc roste ... ale co jsem měla dělat když měla pořád hlad 😉
mapemo
21. srp 2010
ahuj holky,absolťně nezvládám,my už měsíc lezeme a sedáme si a taky chodíme kolem nábytku no hrozný,jsem zvědavá jak to budu zvládat od září s tím starším a jeho školou
jajulik:ahojky Jani
dnes jsme byli poprvé v bazénu a hned na tři hodiny,bylo to super já se cachtala s malým ve výřivce a v brouzdališti,protože malý bazén opravují a manžel se starším jezdili na tobogánu a pak jsem jela i já,no jako malý,ale jezdil tam i dědeček.....Mates po hodině dostal hlad takže jsem nakojila a on to pěkně zalomil na půl hoďky a pak jsme šli zase řádit
tygrous
21. srp 2010
Ahoj holky, tak krtiny se nam vydarily, uzasne pocasi, odpol.grilovani...akorat teda v kostele se Honzik rozpovidal a rozezpival a vyskal hrozne vysoko a Lucince (od me sestrenky, je o 2 mesice starsi a krtily jsme spolecne) se to vubec nelibilo a pri kazdem jeho pisknuti se rozervala na cele kolo:-N a jemu se to snad libilo, ze ji tim tak popouzi a piskal furt dokola...
tygrous
21. srp 2010
evita_ij Zrovna koukam, ze Johanka ma dnes svatek😉, tak my s Honzikem prejeme vsechno nej!🙂
denisa31
22. srp 2010
@evita_ij my se taky dodatečně přidáváme ke gratulaci 😉 Doufám, že jste si to užili, pokud možno i s tatínkem 🙂
@tygrous tak to je fajn, že jste si to užili 🙂
pantomima
22. srp 2010
Pěkné ráno!!!

Tak včra na houbách a na nákupech a dnes se jedem vyvalit na chatu k bazénu, vyhrožujou, že končí léto, tak toho využijem!Pěknou neděli všem!!! 😃
sirael4
22. srp 2010
@vycu no asi nějak 14.tého:-)
evita_ij
22. srp 2010
@tygrous To je fajn, že se křtiny vydařily!!! KDe vlastně na Sev.Moravě jste?? No to musel byt koncert 😃 jak spustili oba dva 🙂 haha.
Děkujem za práníčko!!!! I Tobě @denisa31 !!! x-) x-) x-)Tatínek překvapil a přišl o půl třetí odpo z práce a strávil s náma odpoledne, tak super. 😉

denisa31
22. srp 2010
@evita_ij jé tak to je bezva, že jste si užili hezké odpoledne, a ten první svátek pořádně oslavili 😉 My byli na Radyni, byla tam nějaká akce, lidí ani moc ne, ale vos šíleně, tak jsme museli oželet i klobásku, protože by nás sežrali, se nějak přemnožili nebo co... :-p

5.9. má být v parku pod Plazou nějaká celodenní akce pro děti, nevíte někdo něco bližšího? Jsem o tom slyšela, ale nedaří se mi najít podrobnosti :-|

holky, a co se pokusit teda příští týden o ten srazík? Podle toho jak jste psaly ty volný dny, tak co teda čtvrtek?
evita_ij
22. srp 2010
@denisa31 Joooo, měli jsme se fáááájn 🙂

5.9.nevím, ale 1.9. je tu Miro Šmajda pro školáky, viděla jsem plakát

Čtvrtek - může být!!!!
evita_ij
22. srp 2010
@denisa31 fotečky z naší společné prochajdy
Johanka se vezla v Jolančiném kočárku, Jolanka s mamkou tlačily kočárek 🙂
flapi
22. srp 2010
@evita_ij taky dodatečně přeju vše nej 🙂
Myslím, že čtvrtek je fajn 🙂
denisa31
22. srp 2010
@evita_ij jé to jsou ale krásné holčičky 🙂
evita_ij
23. srp 2010
@denisa31 jsou,že? 😉 😃
wwercaa
23. srp 2010
ahoj holky, o víkendu jsme byli na davidovho bráchy oslave narozenin, takže jsem včera byla totál nevládna :-p 😃

jé holky, vy jste si teda prochajdu užily, holčičkám to moc sluší 🙂 Denisa ty jsi teda fakt kočka hubená x-)

flapi
23. srp 2010
Tak jsem se taky pokusila o čepičku. No na první pokus.... Zkusím další 😃
wwercaa
23. srp 2010
@flapi šikovná holka 🙂
evita_ij
23. srp 2010
Tak co ten srazík!!!!!!!!!! čtvrtek 15:30 jezírko - pokud nebude lít 😉
pavlici
23. srp 2010
Ahoj děvčata.
Potřebovala bych poradit.
Hledám hlídání pro 7 měsíční mimčo, na cca 2 dny v týdnu od 7 do 14, nemáte nějaký tip na agenturu, jesle nebo maminu na hlídání?
Díky moc, Pavla
sirael4
23. srp 2010
@flapi krásná čepička, jestli je to první výtvor, tak na to máš přirozený talent 😉
@evita_ij krásné, musely jste si procházku užít
denisa31
23. srp 2010
@flapi fakt krásná čepička, to snad ani není možný jak vám to háčkování všem jde 😉 akorát bych jí udělala malýmu víc přes uši
@pavlici bohužel s hlídáním zatím zkušenost nemám
denisa31
23. srp 2010
a jinak my už jsme přihlášený na tu angličtinu, ukázkovou hodinu máme příští týden, ale chodit tam nebudeme, jen to omrkneme, protože to na rok i s materiálama vyjde skoro na 10 tis :-p
evita_ij
23. srp 2010
@denisa31 ty jsi ale 😃 😃 😃 😃 jen to omrkni a pak řekneš 😉
tygrous
23. srp 2010
@denisa31 Ahojky, deni, kdy jdete presne na tu anglictinu? My 1.9. v 17h😉 Dnes mi pani volala... Manza chce jit taky s nami...no jsem fakt zvedava, ale teda 10tis.je dost :-|
tygrous
23. srp 2010
@flapi Super cepicka😉 Ja dnes zacinam dalsi, tentokrat s pejskem😉

Začni psát odpověď...

Odešli