• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
a o jakoupak angličtinu se jedná?
23. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takhle si deda uziva Honzika a Honzik je uplne na vetvi z trakturku:grinning:
23. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous mě by se taky líbilo jezdit na traktůrku a to nejsem dítě :wink:
23. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla dnes na kontrole a máme potvrzenou holčičku jinak vše ok
23. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik :wink: Jinak gratuluji k potvrezene holcicce Elisce:wink: Kamoska ma termin v rijnu a konecne se taky rozhodli pro jmeno - Eliska:wink: A ja doufam, ze nam ta Eliska vyjde za rok....to bude preeliskovano:grinning:
23. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous jj v plzeňském kraji je to asi 3. nejčastější jméno
23. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik jůůů, gratulace k holčičce!!!!!!!!!!! krása!!!!! A Eliška je krásné jméno, moje mamka je Eliška :slight_smile: takže u nás asi nebude, i když jsme jednu dobu o tom uvažovali :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik jé tak moc gratuluju k holčičce, to vám závidím :slight_smile: a kde jsi se dočetla o té četnosti jmen v kraji?

Já mám holky Elišku ségru a pořád se mi to jméno "nepřejedlo" :slight_smile:

@tygrous už za rok bude snaha o Elišku?
23. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za chválení čepičky :grinning:
@tygrous taky se chystám hned na další, jen nevím co na ní za aplikaci, všude jsou jenom kytky a to je moc holčičí :unamused:

@jajulik gratulace k potvzené Elišce, moc hezké jméno

Holky, já už to dítě skoro neuhlídám. Musím koupit ohrádku, protože se vždycky někam dopíďalkuje a tam se praští do hlavy :unamused: Zkusila jsem zdokumentovat jeho pohyb, ale je to lump, jakmile na něj zamíří foťák tak se přestane předvádět :grinning:
http://www.stream.cz/video/507523-kubula
23. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem nafotila malýho tak se s váma podělím :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/wwercaa/album/foceni-v-kosicku/
23. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa no nááádhera!!!!!!
Jak se cítíš? už jsi fit? a malý taky? přijdete v ten čtvrtek?? :wink:

@flapi hihi, on dělá breakdance? :grinning: :grinning:
To mi něco povídej, že ho neudržíš, mrkni na nás:
http://www.youtube.com/vladimirhladil#p/a/u/0/ld4jkM-vnsU
Celý den jen říkám NECHEJ, NENE, NESMÍŠ, DEJ TO SEM............ Ty bláho, jsem z toho úplně vyšťavená dnes....
23. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa nádherný fotky! Máš talent :slight_smile:

@evita_ij krásně leze a taky jí nic nesmí přijít pod ruce, co?
23. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

@flapi jé, no to je sranda :grinning: jak se odráží a posouvá pořád dopředu, šikula :slight_smile:

@evita_ij to má doma taky :grinning: jak na to rychle ty děti příjdou jak se k něčemu dostat co nejrychleji :slight_smile: co se týče čtvrtka, přijela bych, jenom nevím kde to je, a jakým prostředkem, tchýne říká že třicítkou, no nevím kde vystoupit a kudy se tam dostanu, vůbec to tam neznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ahojj, tak se na jezírko vykašleme, můžeš ject třicítkou a vystoupíš v zastávce Severka, tam se křižuje i tram, může tam vystoupit i
@flapi - (je to hned další zastávka za Lidlem) a půjdeme se někam projít, co?

@wwercaa večer ti to kdyžtak vysvětlim kde vystoupit, teď už musim letět....
24. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jsem pro, co říkáte holky?
@wwercaa
@flapi ???

A kdo se ještě přidá??
24. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij holky souhlas, takže zastávka Severka :slight_smile: jenom řekněte v kolik hodin, doufám že se to počasí povede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pro? Sednu na tramvaj a jsem tam :grinning: čas je mi víceméně fuk, spát bude v kočáře, jídlo vezmem sebou... už jenom to počasí :unamused:
24. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi práve, zbalím skleničku a je to, což o to, akurát aby nepršelo, protože to počasí, fakt apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu, malá usnula před půl hodinou....je to čím dál horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@wwercaa můžeš ject tedy busem30 směr Košutka-Krašovská, je to zastávka Severka BUS, je to asi až předposlední zastávka před konečnou, vyjede se hodně velký kopec, jedna zastávka je v půlce toho kopce, pak je hodně rušná křižovatka, kde jezdí tram4 a těsně za tou křižovatkou je zastávka.
Nebo tram1 od vás směr Bolevec, na sadech pětatřicátníků přestoupit na tram4 směr Košutka a dojedeš taky do zastávky Severka, nevim, který spoj máš blíž, ale řekla bych možná tou tram, když jsi psala, že bydlíš u Alberta.

Doufám, že jsem to vysvětila srozumitelně, kdyžtak mě holky opravte :unamused:

Můžeme se projít třeba směr Majakovského a vidět se i s ostatníma :slight_smile:
@sirael4 jedná se o kurz angličtiny pro kojence od 3 měsíců, odkaz je asi o dvě str. zpátky, jsme se s holkama přihlásily na ukázkovou hodinu a jsme zvědavé, co se z toho vyvrbí
@evita_ij teda ty jsi to napsala jako kdybych schválně obrážela lekce zdarma :grinning: :grinning: :grinning: ale tak tam mají napsat rovnou kolik to stojí, jsem si říkala, že tak do 150 Kč by to šlo, ale abych jim dávala skoro dvě kila za 30 minutovou lekci a ještě přes dva tisíce za učebnice to fakt v roce a půl nejsem blázen
24. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa už to vidim, že jsem to pomotala, ten přestup mezi tram je lepší až zastávku za náměstím - Pod Záhorskem (u benzinky), abys nemusela přebíhat na vedlejší zastávku.... :unamused:
24. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij jolanka je šikulka :wink: , ale lepší než mít takový to dítě "mouchy snězte si mě"
24. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdy si budu udělat čas a vyrazit za váma na srazík ... teď bohužel budu chodit ještě chvíli do práce ale na konci září za váma určitě přijedu ... doufám že neva že mám Elí zatím v bříšku :wink:
24. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik vůbec nevadí :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik jasně, že nevadí :slight_smile: my si s Elí pokecáme i přes břišní stěnu :grinning: :grinning: :grinning:
Mírná oprava - já mám JOHANKU a denisa31 má JOLANKU, to abyste se je mohly plést :grinning: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij promiň za chybu Johanka - já si to časem zapamatuju :wink:
24. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik až nás poznáš, tak určitě, holčičky jsou totiž úplně, ale úplně jiné :grinning: že Denisko? :grinning: Teda váží skoro stejně, ale je mezi nima 3/4 roku rozdíl haha
24. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij to jsem viděla na fotkách :grinning: , vždyť vypadají jak ségry
24. srp 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byly jste některá na 3D ultrazvuku na Genetice na Bručné ? Nevíte jak dlouho tam to trvá?
24. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik když jsem se tam chtěla objednat, tak říkala sestřička asi 20 min, ale nevím jaká je realita, nakonec jsem tam nešla :confounded: Rádi tě uvidíme i 2v1, to je jasný!

:grinning: to je sranda s těma holkama, se nám ty jména sešly :grinning:

@evita_ij povedl se ti gulášek?
24. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek