• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@jajulik jen abych tě nevystrašila, že je to tam blbý, pak jsem tam nešla z jinýho důvodu, a to, že jsme to nakonec nechtěli vědět :slight_smile:
24. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik kolik trvá samotný utz nevím, chodila jsem tam na normální ultrazvuky, ale jednou jsem tam čekala i víc jak hodinu přestože jsem byla objednaná :unamused:
25. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já doufám že moc čekat nebudem .. zvláště když si to budu platit že
25. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jé to zní zajímavě, no nedivím se že to je tak drahé :slight_smile:

Holky, já nemůžu, ve čtvrtek přijedu až v 20.00 hod :frowning2:
25. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik já tam byla 2x protože poprvý malej nechtěl spolupracovat :unamused: poprvý jsem čekala asi půl hodiny a podruhý jsem šla na UTZ hned po příchodu :wink: samotný UTZ trval tak 20-30 minut :wink:

jinak ahoj všem :slight_smile:
chtěla jsem se zeptat jak je to na locháči s vítáním občánků, manža byl v pondělí vyzvednout malýmu rodný list a dostal tam hned nějaký formulář, tak jsem ho vyplnila a dneska až půjdem s malym na prochajdu ho odnesu na ÚMO, ale nevim za jak dlouho to vítání občánků bude? po jaké době jste šli vy?
25. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha -ahoj malej je v listopadu a byli jsme v únoru,ale na každém UMU je to možná jinak
@jajulik -byli jsme v Černicích a trvalo to cca 20minut za 1000,. natočeno asi deset minut a pět fotek
25. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik -jo a čekali jsme max pět minut
25. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 díky, gulášek se povedl, akorát ho manža nejedl, zas přišel po půlnoci :angry: takža snaha marná.
No dá si ho dnes večer chtě nechtě :grinning: a já mám oběd a večeři :wink: Díky!

25. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha asi po 3 měsících...
25. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mapemo dik ... to jsem potřebovala vědět
25. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem

vítání bylo asi ve třech měsících, nebo tak nějak :wink:

byla jsem v poradně, vše OK :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnes jsem byla na chirurgii na konečnej Košutky a zpátky jsme se zajeli podívat, kde vlastně ta zastávka je, tak žu to vím, pojedu třicítkou a vystoupím na Severka BUS :slight_smile:

a co holky, kolik nás jede??? prý hlásí slunečno, aspon můj to říkal, tak by to melo klapnout ne :wink:
25. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa MY JDEM! :wink:
25. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij supeeeer :slight_smile: teším se, a beru foták :grinning:
25. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky jedem - tramvají :grinning: V kolik teda?
25. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uzijte si srazik, my se k vam pridame priste. Ale my jdem taky zitra na sraz:wink: - s myma spoluzackama z gymplu - maminama a jejich detickama:wink: Jinak Honzik uz uz skoro leze, nebo teda se o to snazi, uz dava jednu rucicku dopredu, obcas se mu povede pridat i tu druhou nebo znova tu samou:grinning: a nohama se zhoupne a prisoupne a padne na brisko:grinning: Ale myslim, ze do Plzne ho za tyden dovezu uz lezouciho. Manzovi je lito, ze to nevidi:frowning2:

@michamicha My meli vitani presne ve 3 mesicich. Delaji to tam vzdy tak 1x za mesic,az se jim sejde vic deti, nas tam bylo 3x6deti, zacinalo se v 16.h a trvalo to zhruba pul hodiny:wink:
25. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa tak super :slight_smile: jéééé, ty přeci bez foťáku nedáš ani ránu!!! :grinning: jůůů, uděláš nám hezkou fotečkůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@flapi tak v těch 15:30? my ve tři vyrazíme od nás s @denisa31 a tak nějak budem tam na kopci :slight_smile:
25. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij ok, vystoupím teda z tramvaje v zastávce Severka. Až tam uvidíte kohosi bloumajícího s kočárem tak jsem to já :grinning:
25. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi máš kdyžtak na někoho z nás mobil? kdyžtak pošlu do IP :wink:
25. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij to víš že udelám :dizzy_face:

souhlasím, tak nastoupím kolem 3 na třicítku a budu tam :wink:
25. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous děkujuuu :slight_smile:
jsme byli u dr. a venku teda pěkně fičí :angry:
25. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij mám telefon na denisku :wink:
25. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha ahoj - jé koukám, že malej už je na světě, krásnej drobeček. A ty jsi taky z Lochotína? Jinak vše jak píše tygrous, a jen doplním, že tak týden před ti přijde oficiální pozvánka poštou :grinning:

holky, zítra by to mělo klapnout, počasí určitě, akorát budu muset Jolanku nějak přemluvit na spaní, dneska to šlo, tak snad se mi zítra taky zadaří
25. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij a jak se domluvíme my? já musim určitě vyrazit před 15 hod, abysme to stihly, když malá zase nebude chtít kočár, no kdyžtak použiju násilí, protože dneska jsme to do zoo šly skoro hodinu, všechno jsme cestou prozkoumaly....
25. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi myslim, že oranžovej kočár nepřehlídneme :slight_smile:
@wwercaa koukám, že nenecháváš nic náhodě :wink: ale aspoň víš kde vystoupit, což je super :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Denisa, my práve byli na chirurgii na Košutce a já říkala příteli at me tam odveze at mám přehled :grinning: jinak bych tam nejela :wink:
25. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 a mě taky ne :grinning: Jsem jaksi dost prostorově výraznější :sweat_smile: :zipper_mouth:
25. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 tak já nevím, jak se domluvíme, já malou hodím do golfek a fičíme, tak jestli chcete vyjít před třetí a my půjdem po třetí a doženem vás někde na kopci u toho Lidlu? půjdete kolem hlavní,jo?
25. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita_ij jak znám ty naše výpravy, tak budu taky ráda, když vyjedeme ve tři...nacpu malou do kočáru násilim, takže až uslyšíš řev, tak vyrážíme :grinning: :grinning: :grinning: a půjdeme vnitřkem- sídlištěm podél té silnice co je pod vaším balkonem pořád nahoru, je souběžná s tou hlavní a vylezeme akorát u té křižovatky jak budou holky vystupovat :wink:
25. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 ok, tak my vás doženem :wink:
25. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek