• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@evita_ij ok :slight_smile:
....tak snad nám vyjde lepší počasí než minule :unamused:
25. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 určitě!!! Zítra je objednáno krásné počasí! :wink: Já právě dovytírala celý byt. Přes den se to absolutně nedá s tím mým raráškem!!!!! :angry: Jde po koštěti, hadře, i kyblíku, to by tu byla hned potopa :grinning: Tak dobrou noc všem!
25. srp 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jj, bydlíme v Kralovické :slight_smile:
25. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha tak to se k nám taky někdy můžeš přidat :wink: V Kralovické jsem taky kdysi bydlela....
@evita_ij tak to já vytírám x krát denně, tady pořád něco lítá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 xkrat denně? já akorát furt zametám, vytíram občas. Furt všude moje vlasy, blééééé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hezky si sraz dneska užijte, má být krásně, nejlépe z celého týdne.
Mrzí mě, že zas budu trčet v práci a nemůžu mezi vás :unamused: Pak poreferujte a koukejte sem dát fotečky!
26. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám další srazík, bohužel ho nedáme-my se vrtili ve středu z nemocnice, v pátek jsme měli výsledky z té moči a měl tam nějaké bakterie, tak nás naše dr. poslala hned do ambulance na Fn. Tam si nás po dvou hodinách čekání na další výsledky nechali...maličký je na atb. a dalších šest týdnů bude, pak nás čeká hospitalizace zase a nějaké vyšetření ledvinky kdy ho budou uspávat :frowning2: ..měl infekci močových cest, je to částečně způsobené tou dilatací...No není nic horšího než ho vidět na hadičkách nebo slyšet z dálky jak mu dávají sondičku do bříška a on křičí a vy u něj ani nemůžete být:(
Tak ted ho pořád hlídáme pozorujeme, kdyby cokoliv tak hned musíme zase zpátky:(

Tak si srayík krásně užijte a pozdravujte dětičky!
Jinak díky za tip na nákupy v tescu vyrazil tam manžel pro pyžámka do nemocnice a přinesl obří plnou tašku bodýček a všeho možného fakt krásné a levné kousky, včera jsem do 10 večer žehlila:slight_smile:
26. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander držím palce ať je brzo v pořádku. Je to šílený, takový prtě a už musí být v nemocnici :frowning2:
26. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander taky držím palečky, at se brzy uzdraví :frowning2: bojovníček je to už odtedka...
26. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkujeme! Vážně štěstí že jsme tady v plzni, neumím si přestavit takovou péči u nás- jsem ze severních čech. FN je prý v léčbě močových infekcí nejlepší v evropě tak to mě uklidnuje...snad bude brzy v pořádku dorbeček můj!
26. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander jéééj, myslíme na vás!!!! Hlavně, že jste doma!!!! A víš co, znám přesně ten pocit, jak píšeš..... taky jsem byla s malou jednou v nemocnici na 4 dny, strašně zvracela, a když si ji odvedli na odběry a aby jí zavedli infuzi, tak malá tam půl hodiny řvala z plných plic, i když byla úplně vyčerpaná, vyblinkaná z podoby, a já k ním nemohla!!! Řvala jsem na chodbě a na pokoji, bylo ji slyšet až tam..... nejhorší okamžiky mého života snad...... A ironií je, že jí tu infuzi stejně nezavedli, kvůli těm našim faldíčkům, takže jí týrali úplně zbytečně. Nakonec stačilo nasadit jednodenní popíjení iontového nápoje a byla zdravoučká, takže ta infuze by byla úplně zbytečná. ..... ach joooo. Takže na hadičkách nebyla, ale byla úplně hadrová, domordovaná, takže vím, jak hrozně Ti muselo být. Ale už to bude lepší, to zvladnete už!!! Drííme palečky!!!
26. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 určitě se k vám někdy rádi přidáme :wink: teď je malej teda trochu nastydlej, má rýmu, ale dle dr. nic strašnýho :unamused:

Ať se vám dnešní srazík vydaří :wink:
26. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha až teď mi došlo - my od tebe kupovali vývazky na svatbu :grinning:
26. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha jj, pořád jsem přemýšlela odkud znám tvůj nick a teď mi to došlo :grinning: Svět je malej :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi no to jo :grinning:
26. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander i já přeju malýmu brzké uzdravení, chudáček malinkej, s takovou bolístkou se musí už poprat, ale brzo bude líp, uvidíš. Důležitý je že vás hlídají, aspoň máš jistotu, že se nic nezanedbá.

holky, ještě k tomu Tescu, tak info pro vás co máte malý mrňata, na Rokycanské mají v akci hračky Lamaze za 249,- a pak nějaký Fisher price za 129,- a ještě jsem k nákupu nad 1000,- dostala slevu 100,- na další nákup, akorát jsem se teda zapomněla informovat, jestli to je taky nad tisíc, abych na těch slevách spíš nezbankrotovala... :unamused:

@evita_ij to mi povídej, moje vlasy jsou taky všude, akorát dobrý, že už je malá nestrká do pusy, ale když nějakej vlas najde, tak volá ......las las las

u nás dnešek platí :wink:
26. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to já vlasy vyndavám prckovi z pusy pořád - takhle mi v životě napadaly :unamused: A on mi je ještě k tomu trhá i rovnou z hlavy :grinning:
U nás dnešek taky platí :wink:
26. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi no já taky kvůli tomu přemýšlím o změně image až přestanu kojit, ale problém je v tom, že mi sluší dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jo já už to trochu zkrátila a nic moc. Chtěa bych něco v čem bych vypadala dobře, ale nějak se nevede :unamused:
26. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi my ti něco poradíme :wink:

já se loučim, jdeme se před cestou najíst a ještě musim pověsit vypraný záclony, protože tam ráno přistál jogurt :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby něco jsem na mobilu
26. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander jé, chudáček, to je mi líto....snad se malej brzy a nadobro uzdraví!
Takhle malinkej a už je nemocnej....
@denisa31 to znám , poslední dobou mám pocit, že mám mizerné vlasy, nejradši bych švihla nějaké mikádo, ale problém je že já jsme vyloženě typ na dlouhé, a i se v nich cítím nejlépe :frowning2:

Holky, tak jakejpak byl srazík (ještě tam asi jste) ?
26. srp 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander tak držíme palce ať je drobek brzo zdravej
26. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem dnes na tom 3D ultrazvuku - malá se nám hezky předvedla :slight_smile:
26. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak bylo na srazíku?
26. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik tak to je fajn že se nestyděla a pořádně se ukázala :grinning:

Sraz byl mooc fajn :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
srazík byl super, doufám, že ho brzy zopákneme :slight_smile: ráda jsem vás poznala osobně :slight_smile:

dojeli jsme v pohode, malýho zase zaujala jízda autobusem :grinning: už spinká a já se pohrála s fotkama, tak neco sem hodím aby jste mely zítra na co koukat :grinning: albíčko udelám pak :wink:

@jajulik jééé, to muselo být fajn :slight_smile: můj malej se taky předvedl, špáral si v nocu na 3D :grinning:
26. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to malá měla taky pořád prsty v nose ... ale tohle nám ukázala hned na úvod- pan doktor se docela nasmál
26. srp 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik no to je ale sprosťačka

@wwercaa ráda jsem vás poznala, jste oba super, Davídek i Ty! :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi i Vás dva jsme rády s Johankou poznaly!!!! Snad se zase uvidíme všichni!
26. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek