• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@wwercaa fotky fotky!!!! :zipper_mouth: :dizzy_face: :wink: :grinning: já nespím, čekám, a furt nic........... Haha, dělám si srandu, podívám se ráno :wink:
26. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik xixix :grinning:

@evita_ij me ten kůn nejak pomalu maká, zkusím to nahrat ještě jednou, ale nedávám tomu velkou naději, když tak to nahraju zítra :slight_smile:
26. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa i mě se kun nejak divne načítá
asi zase neco upravujou
tak uvidis, kdyztak zitra no
tak diky předem a dobrou noc!
26. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady je výber, ale není to všechno, mám toho víc :grinning: jééé a pálím do postele :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
26. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ještě jedna vec, ted práve koukám, možná se zdají být fotky rozmazané, ale ve skuteční velikosti nejsou, delá to zmenšenina tady na MK :angry: :wink:
26. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůůůůů krásnééééééééééééééééé
@wwercaa jsi šikula!!!!!!!!! těšíme se na albíčku a pak nám i pošli na mail v plném rozlišení, prosím, písnu do IP :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!!

Tedy holky, krásný fotky..je vidět, že jste si srazík užily!!!No, máte proti té mojí cácorce ještě mrňata, moc by si s nima nevyhrála a já bych trnula, aby jim něco neprovedla :wink: , dopoledne jezdila na kole a odpoledne jsme byli s kamarádkou v dětským koutku v Kice a v Olympii, kámoška má 4 děti, nejmladší ve věku Terky, tak to byl hukot :grinning:
27. srp 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: moc povedený fotky a koukám, že jste byly na lochotíně u ice parku :slight_smile: jsem si to včera myslela správně, že jste to vy, míjeli jsme se s kočárkama u bazénu :wink: řikala jsem si, že vidím povědomé tváře (wwercaa a flapi) :grinning: my byli s manžou na procházce a konečně jsem dala na ÚMO tu přihlášku na vítání občánků :sunglasses:
27. srp 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa krásný fotky. Teda prcek v tý čepici vypadá jak debílek no a já... my jsme teda rodinka :grinning: :zipper_mouth: Musím mu najít tu kšiltovku :slight_smile:
27. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa :to jsi nedělala nic jiného než jen fotila,co? :slight_smile:.............krásné fotky
tak počasíčko se včera vydařilo a užili jste si to,my se k vám přidáme snad příště...snad bude dobré počasí,prý začíná podzim,to zase bude hnus,hlavně to oblíkání
27. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mape :slight_smile: můžu se přidat k maminkám?Zatím jen nastávající.Jak se máš, co kluci?
27. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjooo, super fotky, fakt! My chceme taky:wink: tak příště:wink: My jsme si včera srazík taky užili a dnes je už hnusně:frowning2:

Já přidávám fotky z křtin:wink:
27. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi prosím napsat jaké máte kočárky a jak jste spokojené?Není nad praktické informace, v krámu toho napovídají.Moc díky
27. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou :ahooooooooooooooooj,tak vítám,zrovna jsem koukala na fc a myslela jsem na tebe a jen tak jsem chtěla napsat jestli,už náhodou a hle byla jsi rychlejší :slight_smile:)))............až dorazí Lenča,tak se srazíme
a na další srazík nás bude o něco víc
27. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou :my máme tako jumperX řadu srdce ajsme s ním moc spokojeni :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jsem ráda, že se fotky líbí :slight_smile:

@mapemo no fotila, zatím co malej půl hodinky spal, tak jsem fotila a kecala najednou, asi tak :grinning: :wink:

@flapi podle me vám to moc sluší a malej je úúúžasneeej :dizzy_face: :dizzy_face:

@michamicha já si te nevšimla :grinning:
27. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa teda ty jsi fakt kouzelnice, ty fotky jsou nádherný, příště bereš fo´ták povinně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda jen, že se tam Jolanka ani na jedný nesměje...

@pantomima no asi tak, už i Jolanka tam byla chvílema jaksi navíc, hned mě odtáhla na písek, takže jsem nestihla s holkama ani moc pokecat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@flapi malýmu to náhodou moc sluší, je vysmátej :slight_smile:
@michamicha jsem si tě taky nevšimla, hlavně každej pak vypadá v reálu stejně jinak... :wink: ale my jsme byly jako kolona určitě nepřehlídnutelný :grinning: :grinning: :grinning:

@pajmou ahoj, já mám Firkon Quatro čtyřkolku, ale ty tady v plzni moc k vidění nejsou, jsem taky moc spokojená, hlavně hlubokou korbu mají fakt mega oproti jiným
@mapemo to počasí už je hnus teď, vždycky tahnu miliion věcí na oblečení s sebou kdyby náhodou...ale včera se to fakt vydařilo, lepší počasí než když jsme byly s
@tygrous fajn, že jste si užili křtiny :wink:
27. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa škoda že nás nenapadlo udělat společnou, potenciálních fotografů tam byla fůra :confounded:
27. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 :firkon jsem měla mezi zájemcema
k Ice parku chodíme taky a včera jsem přemýslela,že by jsme šli,ale nakonec jsme byli jen na prochajdě,jinak by jsme se k vám tam přidali :slight_smile:........já sebou tahám toho šesti letého a ten na drbárnu není zvědavej (chlap),tak když bude někde poblíž nějaká ta prolejzka tak super
27. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jo, to je pravda, společná by byla fajn. Tak příště a možná i v hojněším počtu :wink:
27. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jj, nepřehlídnutelná kolona :grinning: šli jsme s hnědym kočárkem proti vám do kopečka od bazénu :wink: jste zrovna odbočovaly směrem k tomu dětskýmu hřišti :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou my máme roan marita :wink:
27. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, úúúplná závist, vypadá to, že jste si srazík vážně moc užily !!!
A zase musím pochválit @wwercaa za prvotřídní fotky!
Jůůůů chci mimčo a chodit se střetávat :grinning:
27. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno!

Malá ještě spinká, až se probere, dáme snídani a vyrazíme do Sušice pro tatínka a budeme pokračovat na kašperk, se mooooc těšim, snad nebudu muset šlapat nějakej velikej kopec..mi to začíná nějak obtěžovat :grinning: .....malej je stále usídlenej vpravo, hlavičkou pod žebrama a zadkem v pánvi, takže dloube do žeber a kope do močáku :grinning:
29. srp 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mapemo a vejdeš se s tím kočárkem do výtahu?
29. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je zase počasí :angry:
29. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí hnus velebnosti
@jajulik : vejdu,docela v pohodě,musím sklopit rukojeť a vejdeme se tam všichni....nesmí to být ten nový výtah s druhými dveřmi,to se asi nevejde
29. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mapemo no právě ten nový malý blbý výtah máme ... nesnáším EU a jejich normy, do starýho výtahu bych se taky vešla
já snad to naše dítě budu muset nosit v ruce nebo co
29. srp 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ Plzeňačky, zdravím krátce z Moravy od našich, užíváme si babi a dědy, Johance se tu mooooc líbí. Cestu zvládla krásně, šikulka, i když byla moc dlouhá. Tady jí to prospívá, dnes začla dělat JAK JE VELIKA ručičkama, tak zase něco nového do deníčku :slight_smile: zítra se stěhujem do našeho bytečku, tak tam nemám internet, tak se nebudu ozývat, až zase někdy od našich. Mějte se krásně papa :slight_smile:
29. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek