• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
Ahoj holky, zase nakukuju jestli tu už neni nějaký mimčo :slight_smile:

Gejsa nebo kdo se ptal na to plavčo, jsem hlava děravá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky je plavání na Borech na bazénu. Finančně podobný jako na Lochotíně a do konce o něco delší. Na Locháči se plave půl hodiny a tam je to půl hodina s plavčicí a 15min můžeš být s prckem sama ve vodě. Chodí tam kámoška a moc to chválí :wink:
24. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem taky z Plzně :slight_smile:

sirael4: To si zvykneš, taky jsem si neuměla představit že se nevyspím a pak budu ještě schopní fungovat, ale když máš doma ten uzlíček štěstí tak ti to ani nepřijde. Ještě teď vstáváme několikrát za noc buď na mlíko nebo aspoň čaj.
24. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to bylo včera nádherně, že? Jsme se šli hezky projít kolem boleváku a pak na Košutku, do lesa, no bylo to super.... Az jsem se divila, kolik jsme toho utapali :slight_smile:

petraluk: Na Borech na bazénu, to je ten Hobit? tam jsem koukala, že to stojí 275,- a na Locháči první lekce za 200 a další za 100,-
26. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejsa ne, Hobit je o hodně dražší. Myslim toto, lepší odkaz jsem nenašla http://www.koupani.marota.cz/?p=productsMore&iProduct=1146&sName=KRYTY-BAZEN-PLZEN--BORY-,-SK-RADBUZA
26. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: Tedy to obdivuju, a chodíš kvůli penězům, nebo dobrovolně? :grinning:

bulinka: A "odkudpa" z Plzně jsi?Jen se přidej, čím nás bude víc, tím líp :wink: Já vím, že si člověk asi zvykne, ale představy mám takové, že sotva budu při vědomí :grinning: že sice obstarám dítko, ale pak budu zralá na zhroucení, z toho že nespím.Potřebuju spánek k životu a to poměrně dlouhý :grinning:

gejsa_ : Tak to je pravda, bylo fakt krásně, že by se na nás už usmívalo jaro?
26. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: Ty jo, diky moc, ani nevim, ze tam nejakej bazen je. Tak tam jdu hned zavolat a jsem zvedava co mi reknou, fakt diky moc....

sirael: snad uz jo, bylo by na case, zima je dlouha... a kdy Ty cekas ditko? Nemas to v nastaveni, tak nic nevim :slight_smile: Taky si rikam, ze az obstaram ditko, tak padnu za vlast a nic jineho uz nezvladnu :grinning:

bulinka: to jsem zvedava, jak to zvladnu a zvyknu si na novy zpusob zivota s tim nasim uzlickem :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
my se taky nacházíme ted v plzni, ale nejsme tady pořád, protože jezdíme často k starým rodičům a tam se taky zdržíme nějaký ten týden/měsíc
timino stále spí, tak mám chvíli a objevila jsem tuhle diskuzi
ješte jsem neprečetla všechny vaše příspěvky, tak du na to, pokavat se nevzbudí
27. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a můžu se zeptat jak to plavčo a cvičení a jiné přesně časovo zadané aktivity stíháte
jezdíte autem, nebo busem? my auto nemáme
timimu je 19 měsíců a spí 1x denne, jenomže se mu hodně darí bojkotovat čas spaní
někdy spí 12.20 - 14.30, jindy ještě kolem 13.00 je vzhůru a ne a ne usnout a pak se spánek protáhne i do 16.15 a to je už takhle v zime venku chladno a brzo tma někam jít
dnes jsme chtěli jet na maškarní s klukem - začátek v 15.00, ale ještě pořád spí a vzbudit ho nechci, pak je hodne rozmrzelej
i kostímek vodníka jsem mu sama udělala, mě to mrzí
jen upresním to spaní, že večer de spát 19.45 a ráno vstáva taky různe někdy kolem páté, jindy i v půl sedmé
jsem ted naštvaná kvůli tomu kostímku, proto se tak rozepisuji
ale chodíme taky za kulturou, třeba jsme byli kouknout výstavu doba ledová-giganti v ZČM a se nám líbilo moc, nebo jenom tak na procházku
chtěla bych taky do zoo, ale jak se spánkem, když v kočári neusne, nebo čekat než odroste
s menším to bylo lepší, když usnul také v kočárku :wink:
27. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sem hledala původní téma Plzeň, a koukala jsem že je zamčený. Tak jsem poté našla tohle nový. Tak jestli mi mezi sebe vezmete... nebudu sem ale chodit každej den, protože musim dodělat resty ze školy. Celou zimu sem na to prděla, zjistila jsem že kvuli počasí, protože teď když se udělalo hezčejc, tak se mi tak nějak do všeho líp chce. Tak to musim nějak spláchnout. Neni toho moc, ale přece jen to nějakej čas zabere :slight_smile: Jinak fotky teď taky nějak nefotíme, ale musíme začít. aby sme na toho naše prcky měli taky nějakou památku.

A taky zdravim tvářičky který jsem ještě nikdy nepotkala.
28. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
patraR- zdravím :wink:

malá má kašel, rýmu, teploty....tak nevim, uvidím jak dnešní noc a kdyžtak vyrazíme k dr, se mi ale moc nechce, no, nevim, fakt počkám na ráno

dneska po noční, zítra na odpolední, jsem nějaká pracovně vytížená :grinning:
28. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirael4: Já jsem ze Slovan a kde bylíš ty? Kdy čekáš miminko?

Gejsa_: Na tu Radbuzu chodim plavat s malou a je to tam docela pěkný. Ale zacaly jsme tam chodit až v půl roce do malého bazénku. Ty chceš chodit i na vaničky?

Malá je strašnej maman a nesmím jít ani na záchod, ale asi si za to m§žu sama. Teď jsem chodila dva měsíce do práce, tak se asi bojí že budu zase mizet. Tak se to snad brzo zlepší.
28. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
sirael, děti jsem ještě "nedělala" nějak teď nebyl čas, makám na fotkách z narozek, ale pak sem určitě hodim vzorek co mi prográmek vytvoří.
bublinka, ty taky makáš jako pantomima a máš holčičku jště mladší než já, já bych to asi zatím nezvládla....
pantomima, chci se zeptat, máš malou naočkovanou proti neštovicím? by mě zajímalo, co si o tom myslíš, když jsi ta sestřička :wink: Se nějak nemůžu rozhodnout. Jo a hlídací babičky teda můžu jen závidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gejsa, to jsou teda túry, mamino, bych se bála, že porodim v přírodě :grinning:
1. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa31- malá je očkovaná proti všemu, máme i Prorix Tetra a Prevenar, o tom bylo rozhodnuto vždycky s jasným výsledkem :wink:

dnes jdem pro přihlášky do školky..tý jo, to to letí :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spinkáme :grinning: , to je pohodička.

Dneska mi malá po dlouhé době blinkala, tak doufám že to nic nebude.

denisa31: Já jsem do práce chodila jen ty dva měsíce. Ještě jako těhu jsem slíbila holčině, která mě zastupuje, že to za ní vezmu, protože jezdí každej rok na dva měsíce do Thajska. Ale jsem ráda, že to mám za sebou. Dost mi malá chyběla. Hlídala mi ségra.
1. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky spinká :wink:
pantomima -takže jsi neváhala, jo.., já po tom co čtu na netu docela tápu jestli jí to mám dát.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bulinka - ono když je hlídání, navíc někdo z rodiny komu důvěřuješ, tak proč ne
1. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se k vám občas taky přidám,ju :slight_smile: Jsem dřív chodila do staré Plzeňské diskuze :wink:

Denisa31 koukala jsem že Jolanka už oslavila 1. narozeniny,tak jí dodatečně gratuluji :wink:

PetroR.-Na jak doluho máš ještě tu školu?To musí být záhul se třema dětma.

Panti držím palce aby vás vzali do MŠ bez problému :wink:
1. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
denis: já jsem malou také nechala očkovat proti neštovicím, dr. mi to doporučila, co jsem slyšela od dvou známých, tak kdyby věděli jaký průběh budou mít jejich prckové, tak by s očkováním neváhali
je to těžký se rozhodnout, když někdo je pro a někdo proti a každý si myslí, že udělal dobře
jinak malá prevenar nemá

my jdeme do školky 17.3., to bude od září změna a slziček..
1. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bulinka: no já nevím, zda i na ty vaničky, ale je to asi dobré. Alespoň si zvykne na vodu a tak... Nevíš, jak je to tam s obsazeností, jestli tam je narváno a nebo tak.... a dělají vůbec ty vaničky?

denisa31: To bychom měli lesní dítko :grinning: Ale taky bych se divila, kdyby to tam na mě někde přišlo :grinning: njn, chci toho využít, dokud mi je dobře :slight_smile: O víkendu, v sobotu, když bylo tak krásně, tak jsme vyrazili na Gutštějn, Konstantinovy lázně - tam jsme se prošli parkem. Když jsme jeli, tak jsem říkala, kam by mě manže vezl do porodnice, kdyby to na mě přišlo :grinning: Ale jsme takovy "turisti", že jsme říkali, jak se už těšíme, až takhle budeme jezdit na výlety s prckem :slight_smile:

Ty jo, hlídání vám závidím, my takovou výhodu nemáme a mít nebudeme. Jelikož jsme v Plzni taková ta "naplavenina" tak to máme na obě strany dost daleko. Já pocházím ze Šumavy, tak mám rodiče na Jihu a manžel má zase v Berouně, takže u mě práce nepřipadá v úvahu, jen něco na doma a to se těžko hledá, bohužel :frowning2:
1. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejsa_: To bohužel netušim, my tam chodily až od půl roku. Zkus si tam zavolat.

Hlídání je super věc, my máme hlídací babičku a dědu,a taky ségru. Ale u tý bych byla radši, kdyby nemohla hlídat, shání už třičtvrtě roku práci a nemůže nic sehnat a to má maturitu :frowning2:

Dneska byla malá ukňouraná a teď večer měla tepltu, tak doufám že to nic nebude a vyspí se z toho.
1. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se k vám přidat?Jsem také z Plzně. bydlela jsem na Doubravce a teď už rok a půl bydlíme v zadních Skvrňanech. Neni tady někdo ze Skvrňan :slight_smile: ?Abych se ještě představila, tak jsem Lucka a mám 9 měsíčního chlapečka Kubíka :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Zdravim staré známé tváře :slight_smile:

Moni jak NIky, už se těší do školky? My byli taky včera pro přihlášku a dneska jdeme pro druhou, mají tam i den otevřených dveří tak se tam i porozhlídnem :slight_smile:

JInak já mam Lukyho naočkovanýho na neštovice i prevenar. Prevenar protože já co by malá měl avěčně píchaný uši a do teď mě to občas chytá, jinak bych ho nedala. A neštovice u holčiček bych taky nenechala, měl abych strach, že je pak chytne v těhotenství, protože to očkování neni 100%. Ale ot je každýho věc.
2. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucko.
Flapi, tak zítra máš ten termín, viď? Kéž by to vyšlo :wink: :dizzy_face: Držím palce.
2. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bulinka: OK, díky za info. A kolik stojí potom to od půl roka? Jen pro představu....
2. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Flapi už přenáší :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: První termín byl v sobotu a pořád nic :frowning2: Zítra kontrola tak uvidíme. Pořád doufám že se to dneska ještě nějak rozjede a klapne to na toho 3.3. ale přestávám doufat...
2. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, flapi, ještě žádné mimčo tam nezůstalo :wink: A u prvních dětí se to stává často, že se jim nechce ven.
2. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky muzete mi dat tip na pekny hotel nebo penzion v centru Plzne?diky
2. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavik holky :slight_smile:

flapi: hlavně se neboj a těš se, že za chvilku ho už budeš mít v náručí, to zvládneš, bude teplíčko za chvilku už budeš kočárkovat :wink: :slight_smile: DRŽÍM VŠECHNY PRSTY, DRŽ SE :wink: :slight_smile:

ZDRAVÍM nové holčiny :slight_smile:

denisa: vše nej Jolance k prvnímu ročku at ti přináší nadále jen radost :wink: , my už tuten měsíc slavíme půl roku,, bože to to utíká, normálně tomu neveřím, vždyt porod mám před očima jakoby byl včera :dizzy_face:

bulinka: já jsem taky ze Slovan :wink:
2. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejsa: koukám, že ty to už máš taky za pár :slight_smile:

alterna: s hotelem neumím poradit :wink:
2. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
alterna: docela hezký je třeba hotel Gondola.
2. bře 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek