• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
ahoj holky, víkend byl tragédie, umřel nám behem 3 mesíců už druhej pejsek jorkšírek, teda už nám neostávalo nic jinýho než ho nechat uspat, protože jeho zdravotní stav byl fakt hroznej a doktoři s tím už nemohli nic delat :frowning2: me se předevčírem zablokovala páteř, takže v noci musel malýmu dávat dudlíka Davča :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes už je to trošku lepší :slight_smile:

@evita_ij jé, fajn že si to užívate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a vy budete ted na Morave jak dlouho????

@pajmou máme kočárek coneco toledo, vím polská značka,nekdo na nej nadáva, ale aspon nám fakt dobře posloužil, vešel se do výtahu na šířku a to výtah není nic obrovskýho, ten co máme v baráku, a ještě 3 lidi k nemu, malej se tam vešel málem do 7 mesícu, skládal se moc prakticky a jednoduše, a jezdí se s ním taky moc dobře :slight_smile: nemeli jsme na kočárek za 20 tis, protože to, co jsem mela našetřeno, nám sežrala oprava auta :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: příšte si pořídime možná neco jinýho, a tento prodám, protože za 5 let se mi bude líbit zase neco jinýho :grinning:
29. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo, jsme doma, bylo super!!!
foto zde

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Kasperk_29.8.10/

@wwercaa pejska je mi líto, snad to brzy přebolí.... :pensive:
29. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jo, já to celkem unesla, ale tchýne byla na tom hůř, bylo to neco jako její miminko, ale hlavne že tem mu je snad líp....
máš krásný bříško :dizzy_face: na Kašperku jsem byla v tehu taky :slight_smile: fajn prochajda
29. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik :to mi povídej ještě,že u nás se to ještě nezvládlo,jinak bych se taky musela tahat,nic jiného ti asi nezbyde než bez kočáru
29. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mapemo zkusím sehnat kočár co se mi tam vejde... ale bude to boj :angry:
29. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik :držím palce
@pantomima :bříško super,taky bych to brala,ale jen to bříško :slight_smile:
@wwercaa :uvidíš,že i tchýně se s tím vyrovná,znám to tohle jsme měli s dědou a dodnes by chtěl ještě psa,ale už na tom není zdravotně nejlíp a to si chudák uvědomuje,ale u nás Peťas začal taky zkoušet takový ty řeči,že tenhle by se mi líbil,zatím to ustáváme,ale možná až Matěj povyroste,tak uvidíme
kam se podělo sluníčko ???? :frowning2:((
30. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jé, pejska je mi líto, to jste teda měli smutný víkend :frowning2: už je to doma lepší?
A páteř je taky nepříjemná, ještě že máš tak ochotného chlapa :wink:
30. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ahoj, pejska je mi moc líto, ale asi to tak bylo opravdu lepší, než aby se chudáček trápil, za čas to přebolí uvidíš a i tchýně se s tím vyrovná :unamused:
@jajulik muj Firkon je zase blbej na šířku, sice stabilita díky tomu suprová, ale do panelákovýho výtahu to jsou milimetry, dřu na šířku kolečkama o futra výtahu
@pantomima a co ty, máš všechno důležitý schovaný po Terce?
30. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 cože máš za Firkona?
No kor ty paneláky v Plzni, to je děs, nechápu jak se do těch výtahů s kočárkama nalisujete :wink:
30. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jsme z Lochotína a čekáme Tomáška v prosinci.Ráda bych se k Vám přidala do diskuze :slight_smile: Uteče to jako voda a za chvíli budu chodit s malim ven :slight_smile: Nevíte někdo o jiném cvičení pro těhu než v LOch.v bazenu?Pondělky totiž učim zpěv až do 19h,takže mě mrzí,že o to přijdu.Jinak zatím mám doma jen pár věciček pro mimi,ale postylku,pult,kočárek atd.-ty hlavní věci jetě nemám,tak je asi nejvyšší čas,než budu mít veliké bříško a nikam se mi chtít nebude.Výběr kočárku bude asi největší oříšek.Kdyby měl někdo dobrý typ,tak budu ráda,za každou radu.Včera jsme se byli podívat s manželem na porodnici na Loch.Je to tam moc hezké.Sice hodně plno,že nadstandart prý někdy ani nevyjde,ale to se nějak zmákne.JIstě máte s nemocnicí zkušenost,tak mi písněte.Budu moc ráda.Díky a hezky den :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 mám Quatro to je ten starší typ, nevim jak tygrous, ta má ten novější Verano, tam to bude už možná lepší, to je myslim ten co máš v albu...taky záleží jakej výtah, já mám problém s těma původníma historickýma

@terezkamal ahoj vítej, koukám, další budoucí mimčo na lochotíně, to se to tady fakt pěkně rozrůstá :slight_smile: Cvičení mě napadá Tveret v Tylovce jinak nemám zkušeost, já nikam nechodila. Ohledně nadstandardu, tak já jsem byla radši s ostatníma maminama na normál pokoji, než sama na nadstandardu.
30. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 j, kočárek, postýlka, golfky, klokanka, krosna i nějaký oblečení, autosedačka a podobně, všechno po Terce, jetše přemejšlim o lehátku, ale nevim, uvidim, někdo to řeší autosedačkou, mě by se líbilo to s vibracema, no promyslím :wink:
plaším jenom s oblečkama, ale spíš po bazarech a na mmb a mma :grinning:
30. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc děkuju za odpověď na kočárk, myslím, že ani tak nejde o peníze, ale hlavně aby posloužil aspoň dvoum dětičkám.Výtah řešit moc nemusím, žádný v bytovce nemáíme a když to dobře dopadne tak snad i dostavíme baráček.Zatím jsem koukala na kombinaci Cortina a nebo Patron, ale nikdo je nemá :frowning2:.Máte někdo zkušenost s domácím ultrazvukem?Manžel je stále na cestách a já bych mu chtěla dopřát trochu kontaktu s miminkem, když už nemůže jít s náma ani na ultrazvuk.
30. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ty vibrace nám byly úplně k ničemu, ale lehátko jsme maximálně využili, měli jsme ho od Zuzčina 1 měsíce a až teď ho budeme dávat do sklepa, protože z něho slézá.
30. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal ahoj Terez, vítej v diskuzi :wink:Porodnice Lochotín je super volba. Byla jsem na nadstandardu a super, měla jsem totiž často návštěvy a mohly tam být jak dlouho chtěly a nikoho jsme nerušili a nikdo zase nerušil nás, což je na běžném pokoji trošku problém.
Ten Tveret v Tylovce jak říká Denisa je fajn, byla jsem moc spokojená.
Kočárek
@terezkamal @pajmou kočárek můžu doporučit Mutsy s podvozkem Urban Rider. Máme a jsme moc spokojeni.
30. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik díky za tip, jak ho máš dlouho?Ta nastavitelná výška rukojetí je jen vysunout?Je moc hezký
30. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte zkušenost s těhobikem na Lochotíně?Hledám nějaké cvíčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

@terezkamal vítám tě :slight_smile: na Lochotíně jsem taky rodila, nemůžu si stěžovat, rozhodne chci aby se tam narodilo mé druhé mimčo až budu mít, vyhovoval mi porodní sál, hlavne soukromí, na nadstandartu jsem nebyla, jak píše medvik je to pro toho kdo může mít dlouhý celodenní návštěvy, to jsem já nemela, páč byl přítel zrovna pořád v práci a sama bych tam být nechtela, byli jsme tam tři a bylo fajn, když jsem potřebovala do sprchy, mel mi kdo pohlídat mimčo, pomáhaly jsme si navzájem, ale je to na každém, co mu vyhovuje lépe, že :wink:

holky to počasí je fuuuj, malej mel teplou šustákovou soupravu, pod tím triko s dlouhým, bodíčko s krátkým, punčocháče, pak jsem ho přikryla dečkou a ještě nánožník, tchán šel zrovna ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten tveret jsem taky mela absolovat, ale nakonec jsem zjistila, že bez kurzu se to zvládnout nechá :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal Ahoj a vítám tě, bydlíme na stejném sídlišti :wink:
Ono né vždy je nadstandard výhra :wink: Na pokoji kde jsi s jinou maminkou si můžete pohlídat vzájemně děťátko, pokud jdeš třeba na záchod, popovídáte si, můžeš si najít kamarádku a nebudou ti chvíle tolik dlouhé.... :wink: zkus třeba http://www.chmelarova.cz/ tam mají i poradenství a co se kočárku týká, záleží, co od něj čekáš....aby byl lehký, do terénu, do města, aby vydržel do co nejstaršího věku děťátka....atd :wink:
@denisa31 my se snad budeme stejně stěhovat, tak výtah nemá cenu řešit, i když je fakt, že většinou je všude ten prťavý do tří osob....
30. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 pravda pravdoucí, my jsme mely s holkama na pokoji srandu, pořád jsme klábosily, když náhodou detičky spinkali všechny najednou, aj to zŕovna byla teda náhoda :grinning: škoda, že ta super mamča se kterou jsem si rozumela je z Klatov :unamused: a to se nám chlapečkové narodili oba ve stejnej den :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kupovyli kočárek v POMPU, mají fajn výber a super ceny :wink: , chmelaráci fakt umí poradit co se týče výberu, máme od nich golfky :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jé, to je škoda, a byla to mladá maminka?Třeba by jsi ji našla někde na netu....
30. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa přesně tak, a stačí si nechat poradit, koupit můžeš jinde :slight_smile:

Jak se všichni máte, Veru? Ta zima je děsná, to ani nemá cenu se domlouvat někam ven :frowning2: Ale ve čtvrtek jestli se počasí umoudří bych měla dopoledne čas, mohli bysme něco nafotit :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 asi kolem 30 jí bylo, ale myslím, že net by zrovna čas nemela, protože má 11 letýho syna cukrovkáře, musí mu zavádět inzulín, upravenej jídelníček, režim, prostě asi má práce dost...
30. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to tedy jo :frowning2: nu škoda, já taky vždy když se s někým zkamarádím tak je odkudkoli, jen né z Plzně :grinning:
30. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ve čtrvtek zrovna jedeme do Křimic vybírat dlažbu do kuchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: David je před noční tak musíme dopoledne
30. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak máme se moc dobře, krátí se nám to do oslavy Davídkovo roka :slight_smile: akorát me bolí záda, se mi to před dvema dny bloklo, potvora a bolí me :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal vítej mezi náma ... s tou vybavičkou jsem na to podobně ... ale do konce září to chci mít všechno zařízené ...tak uvidíme jestli vše seženu
30. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal koukala jsem jaký máš termín ... možná se v porodnici potkáme :wink:
30. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek