• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@wwercaa tak pak bych mohla asi příští týden, co ty?Však si napíšem do IP
A byla jsi s tím u doktora?
30. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik a chodilas do té tylovky i na přednášky nebo jen cvičit?
30. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 však jo, pak se dohodneme :wink: moje dokorka delá až od středy, zatím to vypadá, že se to zlepšuje, tak zatím počkám, ale až se to nezlepší budu muset na injekce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jé, tak snad se to zlepší, to bys nemohla za Davídkem běhat vid
30. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal vítám novou mamču :wink: Proč se taky nepřihlásí nikdo z Bor :cry: :cry:

@wwercaa pejska je mi líto :frowning2: Nebudeš mít ta záda z toho? Nervy?

Ohledně srazů...prosím mimo čtvrtky. Začínáme chodit na plavčo :slight_smile: Jo a od 13.9. máme každý pondělí cvičení. Ale to je od 9, takže když nebude moc utahanej a protivnej, tak by to odpoledne snad šlo... :confused:
30. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám novou těhulku. Já na nadstandartu byla dva dny, ty první dva dny na třílužáku pro mě byly utrpení vzhledem ke spolubydlícím- 30ti letá paní, inteligencí dost nízko- ani nevěděla že je těhotná, její věčné návštěvy děti co lezly všude no fakt jsem měla dost a s někým tkaovým sdílet sprchu a wc a jeden přebalovací pult to fakt ne :sweat_smile:
nadstandart byl pohoda!
Tak my byli ve čt. večer zase ve FN naštěstí vše dobré, zatím výsledky vypadají dobře, ještě čekáme zítra na výsledky ze stolice, snad tam nic nebude...hodně se ted zlepsil i spinká a daleko méně pláče, asi se mu uvolnilo bříško co nedostává atb a jen tz čípky...
Kdypak chzstáte srazík? Chdoíte s kočárkama sednout nebo jezdit? já nevím co vše my můžeme a co ne...:(
Měli jsme začít chodit na masážičky sem na locháči v bazéně tak neví m jestli tam mezi ty miminka může, máte s tím zkušenost?
30. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha a ze Slovan je vůbec nekdo :grinning: :frowning2: :pensive: :confused:

@flapi asi ne, spíš přetažené od malýho, pořád ho nosím, nebo tahám od nečeho, mela jsem to takhle jednou i se zápestím...dnes byla tchýne doplatit veterinárovi ještě neco za jeho léky a on jí říkal, jestli nechce malý štěnátko, jorkšíra prý nejaká paní má, tchýne už neche aspon prozatím, jí to vzalo víc než me :pensive:
30. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, není moc času :unamused:

@wwercaa já jsem ze Slovan :wink: :grinning: ale mimíska zatím nemáme :cry: .
14. 9. mě čeká laparka vejcovodů u Mulačů. Nebyla jste tam některá, nebo nerodil jste tam někdo???
30. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@levander a tys čekala až se uvolní, nebo jsi se tam pak nechala převelet?
Protože to jsi zrovna asi chytla děsnou ženskou :sweat_smile: ale když je tam člověk chvilku, tak je pozitivní aspoň to že to není na dýl :grinning: no tak jedině počkat, co to bude zač a případně jít na nadstandard....
@wwercaa neboj, on se tu někdo ze Slovan objeví :grinning: třeba nakonec ze Slovan budem my, podle toho kde seženem dobrý byt :grinning: jééé, už aby to bylo, s bytama je to pořád nouze, takové strašné nabídky...
@aji vy jste taky ve snažení?Vůbec jsem tě tu nepostřehla :confused:
30. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak holčiny, kdo by měl čas ve čtvrtek dopoledne, jsem vám k dispozici :sweat_smile:
30. srp 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirael já čekala až se uvolní, po porodu byly všechnz plné....tak už malý zlobí musím jít koupat. tak písnete kdy se sejdeme, snad budeme moct :wink:
30. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
jsme se před hodinou vrátili z procházky kolem Šídlováku a Kameňáku, ještě štěstí, že jsem měla sebou pláštěnku na kočár, protože jinak by tam měl Vojtík uvnitř bazének :grinning: no ale já byla úplně mokrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když se pak vzbudil u Orlíku a začal brečet, tak jsem mu zkusila dát dudlíka a on si ho v tej pusině nechal a dudlal :slight_smile: jindy ho plive a nechce :sweat_smile:
škoda jen, že je takový hnusný počasí :frowning2:

@pajmou ségra má kočárek Patron Bohemia a je to dobrej kočár :wink: a na těhobik jsem chtěla chodit, ale nakonec jsem nechodila, protože mi pár holek řeklo, že to je spíš cvičení pro ty, který chodily třeba na aerobik před těhu, no a já před těhu necvičila vůbec, tak jsem tam radši ani nešla :sweat_smile: vystačila jsem si doma s balonem :slight_smile:
30. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chodím sem už dlouho, ale teprve dneska jsem si všimla kolonky Plzeň :sweat_smile: Jsem z Bor a koukám, že borských je tu nedostatek :grinning:
30. srp 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nemáme problém sednout na 4 a dojet na Bory :grinning:
30. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to mi povídej, o zádech. Po šestinedělí jsem musela chodit na RHC a obstřiky a teď to taky není ono, přeci jen má Zuzi 9,5 kg a ráda se nosí. A pejska je mi moc líto :cry:
30. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou máme ho z druhé ruky. Kupovaný je v únoru 2008, byl po 1 dítěti, sedačka málo používaná. My ho používáme od října 2009, sporťák od dubna 2010, nakonec jsem koupila novou sportovní nástavbu, protože se mi ta původní okoukala. Rukojeť jen jednoduše vytáhneš, to je super, protože máme menší babičky. Máme vlastně 2 podvozky, 3Rider a Urban Rider, ten 3Rider byl původní, je dobrý, ale na naši extrémní turistiku (př.Ještěd po modré značce) jsme si pořídili ten UR, bude se lépe hodit i do sněhu.
30. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
michamicha mi to cestování MHD máme teď docela adrenalinový, potože malá se v tramvaji začala bát
30. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik chodila jsem jen cvičit, přednášky jsem nepotřebovala vzhledem k zaměstnání:slight_smile: Měla jsem 10 cvičebních hodin za 1500 Kč. A pojišťovna mi proplatila 1000 Kč na těhu cvičení a 500 Kč na jiné cvičení, takže jsem to měla zadarmo. :sunglasses: A cvičení bylo moc příjemné a přístup Slávky z Tveretu taky, je skvělá. Taky tam mají gravidjógu a pilates pro těhule, to není v rámci kurzu, platí se zvlášť.
30. srp 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 takže už se něco ohledně bytečku rýsuje? Já ten kočár taky neřešila, výtah máme obří, zjistila jsem to až u kamarádky, když jsem se tam málem šprajcla... :unamused:
@wwercaa já taky na kurz nechodila, stačily mi moudra z MK :grinning: :grinning: :grinning: a na cvičení jsem stejně neměla náladu :confounded:
30. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha To jsi dobrá, já se doma nedonutim.Cvičila jsem před tím, tak uvidim, jak mi to bude vyhovovat.Zatím dělám jen 2x týdně bazén.
30. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Jsi moc hodná, žes mi odepsala.Dnes jsem koukala na xlander, moc se mi libi vzhled :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik ještě malý dotaz ... do kolikátého měsíce jsi cvičila?
30. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkolie já jsem z Bor ale kočárkovat budu až od ledna :wink:
30. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkolie teda koukám že vy už nekočárkujete ale běháte co :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulik - ale jo, kočárkujeme, ale už málo, protože nás občas bolí nožičky :grinning:. No kdybys chtěla natrénovat tlačení kočárku, tak klidně :grinning: :grinning:
30. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajulik: mimochodem, vidím na tý fotce to, co si myslím že tam vidím?? :grinning:
30. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Slávka je moje sousedka, moc sympatická paní :slight_smile:
@xkolie ahoj, jé konečně nějaká parťačka na pískoviště :wink: malá mi taky do MHD moc nechce a teď navíc ještě nevydrží v kočáru, takže jsou to boje
...no vidíte kolik je vás tu z bor, to bude mít flapi radost :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aji já rodila u Mulačů
@xkolie hurá, konečně někdo z Bor :grinning:
30. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 , to znám, občas vyrazíme bez kočárku, ale to nás bolí nožičky a když ho máme, tak běháme o 106 :grinning:. ty jsi taky z Bor?
@flapi já na borech nikoho s prckem neznám, tak jsem ráda, že aspoň tady někdo je :sweat_smile:
30. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkolie já právě taky ne, tady je to samej Lochotín :frowning2: Ale naštěstí i tam jsme tramvají za chvilku :slight_smile:
30. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek