• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@flapi když to jde tak je to dobrý, my máme to cestování po plzni teď náročný, ale doufám, že jí to brzo přejde, je to malá posera :grinning:
30. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkolie Třeba ji to zase přejde. Prckovi to naštěstí nevadí. Asi už je zvyklej :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkolie ne já patřim k tomu lochotínskýmu davu :grinning:
30. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 právě že ne, dnes se jdem juknout na nějaký byt, ale moc šanci mu nedávám ,je to pořád zoufalý, bud za to chtěj hrozný sumy a byt tomu neodpovídá a nebo to má jiný nedostatek-přízemí, umakart,stará okna,krajní byt,nemá balkón...atd.
Koukam že tu třeba vůbec nikdo není ze Skvrňan. A vítám mezi námi @xkolie
Holky, nezamkneme diskuzi pro větší soukromí? A kde je vlastně tygrous, asi na Moravě že?
31. srp 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ahojky, četla jsem, že sháníš byt, kamarádka prodává komplet zrekonstruovaný 2+kk na Skvrňanech, kdybys chtěla odkaz pošlu.
31. srp 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik poslední moje cvičení bylo 2.10. a 12.10. jsem rodila :wink:
31. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 klidně to zamkni. Snad to neodradí eventuální nově příchozí.
31. srp 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou x-lander je oblíbený kočárek, spousta maminek si ho vychvaluje. Ale chce to ten klasický čtyřkolý, ten s malými otočnými kolečky vpředu dost drncá a ve sněhu pojede špatně.
31. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Ty malý taky nechci, přeji jen, když to dobře dopadne se odstěhujem na vesnici :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou a jaká barvička by se Ti líbila?Držím palce, ať to dobře dopadne a odstěhujete se přesně tam, kam chceš :wink:
31. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou děkuju za nabídku, jsi hodná. Má to zrekonstruované říkáš, to se asi zase nevejdeme do ceny. Sháníme tak do 1,4mil, ale odkaz klidně do IP pošli:slight_smile: @medvik založíme novou soukromou, jestli tady budete pro a tuto necháme pro nové zájemce, které pak samozřejmě rády vezmem mezi nás, souhlasíte holky? Zitra se na to vrhnu
31. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jsem pro - všema deseti :wink:
31. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik Je to ta volcano http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=13&r=0&pi=1171
Snad to stihnou postavit, ale když ne, tak se taky svět nezboří :slight_smile:
31. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - já jsem tu taky hodně dlouho nebyla, jsem totiž přeběhlík do dubňátek, i když občas sem nakouknu
čekáme druhého prcka

@aji - na Tebe si pamatuji, že jsi podstupovala různá vyšetření, 14.9. budu držet palečky

@sirael4 - vybrat pěkný byt dá fušku jinak já jsem původně ze zadních Skvrňan a pak jsem bydlela na Borech a teď jsem vesnická :grinning: jinak sokroumou skupinu Vám jen doporučuji, je to příjemnější i se domlouváte na různé srazíky, tak je to lepší

@levander - já jsem byla za nadstandard šťastná
31. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou - a kampak se chcete přestěhovat? copak to je za směr?
31. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. srp 2010 v 10:51 • sirael4
@pajmou to je hezká veselá barvička :wink:
31. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. srp 2010 v 11:30 • levander
@mellini taky moc gratuluju ke druhému sluníčku.
31. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 kolegyně shání už 2 roky ... už se byla podívat na 25 bytů a taky pořád nic ... a to furt slevuje z nároků ... je to boj
my jsem nakonec oželeli balkon, ale mrzí mě to ... ale nás tlačil čas
31. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2010 ve 12:25 • jajulik
my měli štěstí, byli jsme asi na 10 prohlídkách a pak našli to co jsme chtěli:o) ale některé byty to byla fuška, obzvlášt Vinice, šli jsme ze Slovan tak to bylo těžké :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře dobře, soukromou založím:slight_smile:
@jajulik to věřím, my už taky slevujem, bytů jsme viděli snad už 40 a nic,vždy to má háček. Balkón bych chtěla, ale těch bytů s ním je málo, navíc drahé
31. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

koukám, že my jsme měli s bytem velký štěstí :slight_smile: moje mamka ho našla na internetu v nabídce jedný maličký realitky, tak jsme se šli podívat a hned jsme ho vzali :grinning: byl to úplně první byt, na který jsme se šli s manžou podívat :slight_smile:

jinak zítra si dáme s Vojtíkem premiérovou cestu tramvají :slight_smile: musim na náměstí do lékárny vyzvednout kapky a pak pojedem na Bory podat žádost o porodný :slight_smile: úřad je prý z Martinské už přestěhovaný do areálu bývalých kasáren na Borech, radši jsem si to teda telefonicky ověřila přímo u zdroje, abych tam nejela zbytečně... takže zítra (snad nebude pršet) se budu producírovat s kočárem i v Borském parku :wink:
31. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim se zpet v Plzni, vratili jsme se vcera vecer. U babi a dedy bylo super, malej si to tam uzival a hlavne!!! - zacal tam lezt a delat "papa". Takze tatka vcera pekne ziral, co jsem mu dovezla za sikovne dite:grinning:
Koukam, ze jste to toho dost napovidaly, asi to nedoctu cele...

@michamicha Prestehovali UP? No to mam teda radost, v centru mi to maximalne vyhovovalo:frowning2:. no ale nastesti mam uz prispevky vyrizene, tak snad ted nikam nemusim.

@sirael4 Se soukromou skupinou souhlasim:wink: A ve ctvrtek bych teoreticky mohla,ale nevim, jak na tom bude malej, porad pokaslava a ted mu zacala i ryma a tak divne chrapti, takze zitra nejspis vyrazime k Dr. a pak radsi moc ven chodit nebudem, dokud nebude ok a bude tak hnusne, jeste nas ceka 3.davka hexy, tak chci, aby byl brzo zdravy a mel to uz za sebou. Ale kdyby to bylo zitra ok, tak ti pisnu. Kdyztak mi napis tel.do IP:wink:

@denisa31 Kdy jdete na tu anglictinu? My zitra v 17.h, manza jde s nama, je taky zvedavy, jak to do tech deti chteji dostat:grinning:
31. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous mě zase vyhovuje že to bude na těch Borech, v Martinské jsem byla před cca 2 lety se ségrou a byl tam pěkně mrňavej výtah :unamused: navíc jak je teď celá Martinská rozkopaná, tak bych se tam s kočárem asi nedostala :confounded:
31. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mellini Je to jen kousek od Plzně-Myslinka u Kozolup, přesně 10km k autobusáku, takže v poho.Teď bydlíme ve Vejprnicích a budem byt prodávat, tak kdyby jste o někom věděli :slight_smile:Raději provizi někomu známému než realitce...
31. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou jééé, z Myslinky byl jeden kluk, co jsem ho kdysi dávno asi před 12 lety znala :sweat_smile: balil mě na diskotéce v Nýřanech :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous jé já ti zapomněla na to odepsat, promiň, my jdeme až 4.9. v 10 hod, mají to podle věku, jsem pořád nalomená, jestli nebudeme přece jen chodit, kromě cvičení nic nemáme, ale po pravdě tomu moc nevěřim...navíc ta paní říkala, že si tam spíš hrajou a hodně práce děláš doma podle tý kazety, ....určitě zítra písni jaký to bylo :wink:
31. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 my ve čt bohužel nemůžeme, jinak bysme se moc rádi přidali, máme dopo dr. a odpo jdeme přát neteři
31. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek