Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
xkolie
30. srp 2010
@flapi když to jde tak je to dobrý, my máme to cestování po plzni teď náročný, ale doufám, že jí to brzo přejde, je to malá posera 😃
flapi
30. srp 2010
@xkolie Třeba ji to zase přejde. Prckovi to naštěstí nevadí. Asi už je zvyklej 🙂
denisa31
30. srp 2010
@xkolie ne já patřim k tomu lochotínskýmu davu 😃
sirael4
31. srp 2010
@denisa31 právě že ne, dnes se jdem juknout na nějaký byt, ale moc šanci mu nedávám ,je to pořád zoufalý, bud za to chtěj hrozný sumy a byt tomu neodpovídá a nebo to má jiný nedostatek-přízemí, umakart,stará okna,krajní byt,nemá balkón...atd.
Koukam že tu třeba vůbec nikdo není ze Skvrňan. A vítám mezi námi @xkolie
Holky, nezamkneme diskuzi pro větší soukromí? A kde je vlastně tygrous, asi na Moravě že?
pajmou
31. srp 2010
@sirael4 Ahojky, četla jsem, že sháníš byt, kamarádka prodává komplet zrekonstruovaný 2+kk na Skvrňanech, kdybys chtěla odkaz pošlu.
medvik
31. srp 2010
@jajulik poslední moje cvičení bylo 2.10. a 12.10. jsem rodila 😉
medvik
31. srp 2010
@sirael4 klidně to zamkni. Snad to neodradí eventuální nově příchozí.
medvik
31. srp 2010
@pajmou x-lander je oblíbený kočárek, spousta maminek si ho vychvaluje. Ale chce to ten klasický čtyřkolý, ten s malými otočnými kolečky vpředu dost drncá a ve sněhu pojede špatně.
pajmou
31. srp 2010
@medvik Ty malý taky nechci, přeji jen, když to dobře dopadne se odstěhujem na vesnici 🙂
medvik
31. srp 2010
@pajmou a jaká barvička by se Ti líbila?Držím palce, ať to dobře dopadne a odstěhujete se přesně tam, kam chceš 😉
sirael4
31. srp 2010
@pajmou děkuju za nabídku, jsi hodná. Má to zrekonstruované říkáš, to se asi zase nevejdeme do ceny. Sháníme tak do 1,4mil, ale odkaz klidně do IP pošli🙂 @medvik založíme novou soukromou, jestli tady budete pro a tuto necháme pro nové zájemce, které pak samozřejmě rády vezmem mezi nás, souhlasíte holky? Zitra se na to vrhnu
denisa31
31. srp 2010
@sirael4 jsem pro - všema deseti 😉
pajmou
31. srp 2010
@medvik Je to ta volcano http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=...
Snad to stihnou postavit, ale když ne, tak se taky svět nezboří 🙂
mellini
31. srp 2010
ahoj - já jsem tu taky hodně dlouho nebyla, jsem totiž přeběhlík do dubňátek, i když občas sem nakouknu
čekáme druhého prcka

@aji - na Tebe si pamatuji, že jsi podstupovala různá vyšetření, 14.9. budu držet palečky

@sirael4 - vybrat pěkný byt dá fušku jinak já jsem původně ze zadních Skvrňan a pak jsem bydlela na Borech a teď jsem vesnická 😃 jinak sokroumou skupinu Vám jen doporučuji, je to příjemnější i se domlouváte na různé srazíky, tak je to lepší

@levander - já jsem byla za nadstandard šťastná
mellini
31. srp 2010
@pajmou - a kampak se chcete přestěhovat? copak to je za směr?
sirael4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
medvik
31. srp 2010
@pajmou to je hezká veselá barvička 😉
levander
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
medvik
31. srp 2010
@mellini taky moc gratuluju ke druhému sluníčku.
jajulik
31. srp 2010
@sirael4 kolegyně shání už 2 roky ... už se byla podívat na 25 bytů a taky pořád nic ... a to furt slevuje z nároků ... je to boj
my jsem nakonec oželeli balkon, ale mrzí mě to ... ale nás tlačil čas
jajulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
levander
31. srp 2010
my měli štěstí, byli jsme asi na 10 prohlídkách a pak našli to co jsme chtěli:o) ale některé byty to byla fuška, obzvlášt Vinice, šli jsme ze Slovan tak to bylo těžké :-N
sirael4
31. srp 2010
Dobře dobře, soukromou založím🙂
@jajulik to věřím, my už taky slevujem, bytů jsme viděli snad už 40 a nic,vždy to má háček. Balkón bych chtěla, ale těch bytů s ním je málo, navíc drahé
michamicha
31. srp 2010
ahoj 🙂

koukám, že my jsme měli s bytem velký štěstí 🙂 moje mamka ho našla na internetu v nabídce jedný maličký realitky, tak jsme se šli podívat a hned jsme ho vzali 😃 byl to úplně první byt, na který jsme se šli s manžou podívat 🙂

jinak zítra si dáme s Vojtíkem premiérovou cestu tramvají 🙂 musim na náměstí do lékárny vyzvednout kapky a pak pojedem na Bory podat žádost o porodný 🙂 úřad je prý z Martinské už přestěhovaný do areálu bývalých kasáren na Borech, radši jsem si to teda telefonicky ověřila přímo u zdroje, abych tam nejela zbytečně... takže zítra (snad nebude pršet) se budu producírovat s kočárem i v Borském parku 😉
tygrous
31. srp 2010
Ahoj holky, hlasim se zpet v Plzni, vratili jsme se vcera vecer. U babi a dedy bylo super, malej si to tam uzival a hlavne!!! - zacal tam lezt a delat "papa". Takze tatka vcera pekne ziral, co jsem mu dovezla za sikovne dite😃
Koukam, ze jste to toho dost napovidaly, asi to nedoctu cele...

@michamicha Prestehovali UP? No to mam teda radost, v centru mi to maximalne vyhovovalo😞. no ale nastesti mam uz prispevky vyrizene, tak snad ted nikam nemusim.

@sirael4 Se soukromou skupinou souhlasim😉 A ve ctvrtek bych teoreticky mohla,ale nevim, jak na tom bude malej, porad pokaslava a ted mu zacala i ryma a tak divne chrapti, takze zitra nejspis vyrazime k Dr. a pak radsi moc ven chodit nebudem, dokud nebude ok a bude tak hnusne, jeste nas ceka 3.davka hexy, tak chci, aby byl brzo zdravy a mel to uz za sebou. Ale kdyby to bylo zitra ok, tak ti pisnu. Kdyztak mi napis tel.do IP😉

@denisa31 Kdy jdete na tu anglictinu? My zitra v 17.h, manza jde s nama, je taky zvedavy, jak to do tech deti chteji dostat😃
michamicha
31. srp 2010
@tygrous mě zase vyhovuje že to bude na těch Borech, v Martinské jsem byla před cca 2 lety se ségrou a byl tam pěkně mrňavej výtah :-| navíc jak je teď celá Martinská rozkopaná, tak bych se tam s kočárem asi nedostala :-S
pajmou
31. srp 2010
@mellini Je to jen kousek od Plzně-Myslinka u Kozolup, přesně 10km k autobusáku, takže v poho.Teď bydlíme ve Vejprnicích a budem byt prodávat, tak kdyby jste o někom věděli 🙂Raději provizi někomu známému než realitce...
michamicha
31. srp 2010
@pajmou jééé, z Myslinky byl jeden kluk, co jsem ho kdysi dávno asi před 12 lety znala :-N balil mě na diskotéce v Nýřanech 😃 😃 😃
denisa31
31. srp 2010
@tygrous jé já ti zapomněla na to odepsat, promiň, my jdeme až 4.9. v 10 hod, mají to podle věku, jsem pořád nalomená, jestli nebudeme přece jen chodit, kromě cvičení nic nemáme, ale po pravdě tomu moc nevěřim...navíc ta paní říkala, že si tam spíš hrajou a hodně práce děláš doma podle tý kazety, ....určitě zítra písni jaký to bylo 😉
denisa31
31. srp 2010
@sirael4 my ve čt bohužel nemůžeme, jinak bysme se moc rádi přidali, máme dopo dr. a odpo jdeme přát neteři