Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
flapi
31. srp 2010
to je šílený, srpen a už padá sníh :-|
http://www.novinky.cz/domaci/210124-v-krusnych-...
denisa31
31. srp 2010
@flapi jsem včera už zkoušela malej zimní kombinézu, takže my jsme připravený :-p
mellini
31. srp 2010
@pajmou - tak to je taky kousek od Plzně
gejsa_
31. srp 2010
Ahoj holky, tak jsme zpátky z dovolený. Krásně jsme si to tam užili, celý den jsme byli pryč a vraceli se až večer. Byli jsme v Adršpachu, ZOO Dvůr Králové, Černá hora.... jen Sněžka nám nevyšla, když jsem se vypravili, tak se tam zvedl vítr na 72 km/hod, tak to bylo na nic.....

Je škoda, že jsme se nemohly zúčastnit srazu, snad tedy příště....

Nestíhám vás dočíst, jen jsem si všimla, že tu píšete, že se socka přestěhovala z Martinský na Bory, to jsem nevěděla, jsem tam byla před dovčou pro žádost o rodičák... Paní mi slíbila, že mi to vyjádření přijde co nejdříve, standart do týdne a už je to 14 dní a pořád nic 😞 a já ten papír potřebuju co nejdříve, tak jsem si říkala, že tam zajdu, no a hle, šla bych špatně.

Zítra jdeme k doktorce, máme dostat první hexu a Prevenar, konečně, snad nebude zase nějaká změna. Pořád to odkládala kvůli jizvičce na tbc. Tak na nás myslete, ať to dobře zvládneme a nemáme nějakou reakci....
pajmou
31. srp 2010
@gejsa_ Ahoj Leni, kdy se uvidíme, stále vozím ty botky 🙂 dnes jsem poprvé slyšela mímo, jsem z toho úplně hotová 🙂
pajmou
31. srp 2010
@mellini Jj a Gejsa je moje sousedka 😃 nejlepší možná 😃
gejsa_
31. srp 2010
@pajmou ju a jak jsi ho slysela? jsi psala, ze jdes k mudre az za 14 dni. Nebo jsi ho/ji citila jako pohyby???

jak nejlepsi mozna.... To je jasny, ze nejlepsi a jiste 😃

Nevim, kdy se uvidime, musime se domluvit, ted je to takovy divoky.... A koukej poradne slavit svatek a Honzik ma dnes narozeniny, tak je skoda, ze nemuzete oslavovat spolu 😞
pajmou
31. srp 2010
@gejsa_ Ne jako ,,možná,, ale celkově nejvíc nejlepší 🙂 koupila jsem si domací nastouchátko srdíčka a pohybů, hlavně kvůli Honzíkovi, když s náma chodit nemůže 😞 Oslavim ho jedině doma sama 😞
pajmou
31. srp 2010
Sháním koš na pleny Diaper, budete ho někdo prodávat???Nový stojí 960,- a to je dost... :-S
pajmou
31. srp 2010
@pajmou ty jo a ten velký 2500,-.......
mapemo
31. srp 2010
teda,jste se rozjeli
@flapi :zítra budu kolem jedné na borech v parku na prvním zvonění,tak kdyby jsi chtěla můžem pokočárkovat,podle počasí a klíďo ještě někdo z Bor
gejsa_
31. srp 2010
@pajmou Jo taaaak, to potom jo 🙂 aha, tak o tom jsem taky hodne uvazovala, ale kazdej mi to rozmlouval, ze je to zbytecne drahy a tak, ale ja jsem se pro nej rozhodla, jenze nez jsem se rozhoupala, bylo uz pozde..... Ale zase u nas to taky bylo jiny, ze Ales se mnou chodil na kazdou poradnu a malou videl, coz u vas bohuzel nejde....

Ja nevim, nechci Ti do toho kecat, ale nic moc nekupuj dopredu, ani mozna ten kos, protoze lecos dostanes a navic abys pak treba ten kos vyuzila, my meli latkovky parkrat a ty Popolinky ani jednou a ze jsem jich nakoupila.
gejsa_
31. srp 2010
@mapemo Je, se mate, mi to fakt nedoslo, jsem Ti to odkejvala, ze se sejdeme a pak mi dojde ockovani. Jsem se tesila....

At se zitrejsi Petuv prvni den ve skole vydari 🙂
pajmou
31. srp 2010
@gejsa_ To nevim, kdo by mi co dal 😞 máma řekla, že máme od nich věci po Eli a babička dá max.nějakou kačku a to je vše.A nemám na to, abych nakupovala pak vše na ráz, musím každý měsích něco.Ty pleny kupovat nebudu, až jak uvidím, jestli je využiju.Zatím koupím jen základní věci a ty dražší, dokud je nějaká výplata 😞 Tak vychytávám slevy, akce a bazoš 🙂 budou mít v globusu levnějsí pleny, přišel ti mailík?
flapi
31. srp 2010
@mapemo jo ono je vlastně zítra to první zvonění... Pokud nebude pršet tak ráda pokočárkuju 😃
aji
31. srp 2010
Ahojky,
tééda vy jste toho nakecaly, ani nestíhám dočítat...
@mellini - jo jo už jsem tady párkrát byla. Máme oběhaný spoustu vyšetření a teďka doktorka tvrdí, že důvodem mého netěhotenství jsou neprůchodné vejcovody, takže proto mi čeká ta laparka. Tobě gratuluju, koukám že jsi čerstvá těhulka x-)

@sirael4 - do čerstvých snažilek už bohužel nepatřím 8-( Snažíme se o miminko už téměř dva roky a stále nic. Teďka doufám, že po laparce se zadaří a konečně se dočkám x-)

Jinak bych taky s váma šla ráda někdy kočárkovat, i když mimíska ještě nemám, ráda se pokochám Vašima drobečkama. Akorát, že já můžu jen odpoledne, po práci.
mapemo
31. srp 2010
@flapi 😮K dopo se tady ukážu,ve škole by jsme měli být,tak do půl jedenáctý
a kdo by chtěl,tak může jít taky napsala jsem to hlavně pro Borský,aby neřekli,že musí cestovat jen ony
michamicha
31. srp 2010
@mapemo my budem v parku taky někdy tou dobou, akorát jestli bude pršet, tak z toho úřadu pojedem rovnou domů...
mapemo
31. srp 2010
@michamicha :tak se tam můžem sejít,domluva zítra
dobrou noc,snad zaženu toho menšího raubíře do postele a bude spát
gejsa_
31. srp 2010
@pajmou Kamaradi 🙂 Taky jsme nakupovali vse postupne a je to rozhodne lepsi.... Pak by to byla najednou desna palka, bleeeee.
Mejlik mi prisel, ale my je nakoupili uz pred dovcou a taky nejaky na dovce, tak ted mame desnou zasobu, tak je nepotrebujeme....
Zaregistrovala jsi se i do toho DM, jak jsem Ti posilala?
denisa31
31. srp 2010
my to zítra do parku nedáme, na nás je to brzo, ale užijte si to 🙂
pantomima
1. zář 2010
pěkné ráno!

v půl devátý frčím na ultrazvuk, náběry a podobně, tak jsem zvědavá, co se všechno dozvím

dnes jsem blbě spala, malá mě probudila ve tři a já už pořádně nezabrala, malej kopal až do rána do močáku, tak jsem nemohla najít nějakou vhodnou polohu ]-(
pajmou
1. zář 2010
@gejsa_ Jj všude kam jsi mi řekla 🙂 pleny kupovat ještě nebudu, neměla bych je kam dát 🙂
sirael4
1. zář 2010
Ahoj holky,
tak načínám tu soukromou diskuzi, je to název Plzeň 2010, jako tady 🙂
V seznamu členů jsou:
michamicha, pantomima, wwercaa, evita_ij, aji, mapemo, mellini, tygrous, flapi, gejsa_, pajmou, xkolie, jajulik, medvik, denisa31, sirael4, levander
Kdyby se stalo, že jsme na někoho zapomněla, dejte vědět 🙂
mellini
1. zář 2010
@sirael4 - děkuji, žes mě tam také dala určitě občas nakouknu
wwercaa
1. zář 2010
ahoj holky, nestíhám, deláme kuchyni, nemáme moc místa, kopa prádla na žehlení, malej mel ráno zvýšenou teplotu tak snad nic vážného nebude 😞

@sirael4 ahooj, hod pak odkaz aby jsem trefila 😃
levander
1. zář 2010
@sirael4 také prosím o odkaz:o)
medvik
1. zář 2010
@pajmou já ten koš měla a prodala jsem ho, teď nedávno. Ono to v něm totiž smrdí úplně stejně jako v obyčejném kyblíku.
pajmou
1. zář 2010
@medvik Zrovna jsem byla dnes u kamarádky má ten na 50plen a pry je spokojena,chce to tedy pry vynest ten 4 den,tak nevim.Koupila bys raději ten co plenky balí po kusech nebo žádný?
terezkamal
1. zář 2010
Ahojky holky 🙂 to je škoda,že se přesouváte.Doufám,že se mi neztratíte nadobro 🙂kamarádky ještě mimi nemají,takže budu štastná ,jako bleška,když nepovezu kočár sama a od prosince začnu chodit s Vámi ven na Lochotíně.Podzim koukám začal hodně rychle,tak zapněte na LOcháči topení,protože už funguje 🙂 Tak se mějte zatím krásně.papapa

Začni psát odpověď...

Odešli