• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
31. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi jsem včera už zkoušela malej zimní kombinézu, takže my jsme připravený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou - tak to je taky kousek od Plzně
31. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpátky z dovolený. Krásně jsme si to tam užili, celý den jsme byli pryč a vraceli se až večer. Byli jsme v Adršpachu, ZOO Dvůr Králové, Černá hora.... jen Sněžka nám nevyšla, když jsem se vypravili, tak se tam zvedl vítr na 72 km/hod, tak to bylo na nic.....

Je škoda, že jsme se nemohly zúčastnit srazu, snad tedy příště....

Nestíhám vás dočíst, jen jsem si všimla, že tu píšete, že se socka přestěhovala z Martinský na Bory, to jsem nevěděla, jsem tam byla před dovčou pro žádost o rodičák... Paní mi slíbila, že mi to vyjádření přijde co nejdříve, standart do týdne a už je to 14 dní a pořád nic :frowning2: a já ten papír potřebuju co nejdříve, tak jsem si říkala, že tam zajdu, no a hle, šla bych špatně.

Zítra jdeme k doktorce, máme dostat první hexu a Prevenar, konečně, snad nebude zase nějaká změna. Pořád to odkládala kvůli jizvičce na tbc. Tak na nás myslete, ať to dobře zvládneme a nemáme nějakou reakci....
31. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejsa_ Ahoj Leni, kdy se uvidíme, stále vozím ty botky :slight_smile: dnes jsem poprvé slyšela mímo, jsem z toho úplně hotová :slight_smile:
31. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mellini Jj a Gejsa je moje sousedka :grinning: nejlepší možná :grinning:
31. srp 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou ju a jak jsi ho slysela? jsi psala, ze jdes k mudre az za 14 dni. Nebo jsi ho/ji citila jako pohyby???

jak nejlepsi mozna.... To je jasny, ze nejlepsi a jiste :grinning:

Nevim, kdy se uvidime, musime se domluvit, ted je to takovy divoky.... A koukej poradne slavit svatek a Honzik ma dnes narozeniny, tak je skoda, ze nemuzete oslavovat spolu :frowning2:
31. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejsa_ Ne jako ,,možná,, ale celkově nejvíc nejlepší :slight_smile: koupila jsem si domací nastouchátko srdíčka a pohybů, hlavně kvůli Honzíkovi, když s náma chodit nemůže :frowning2: Oslavim ho jedině doma sama :frowning2:
31. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Sháním koš na pleny Diaper, budete ho někdo prodávat???Nový stojí 960,- a to je dost... :confounded:
31. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou ty jo a ten velký 2500,-.......
31. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
teda,jste se rozjeli
@flapi :zítra budu kolem jedné na borech v parku na prvním zvonění,tak kdyby jsi chtěla můžem pokočárkovat,podle počasí a klíďo ještě někdo z Bor
31. srp 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou Jo taaaak, to potom jo :slight_smile: aha, tak o tom jsem taky hodne uvazovala, ale kazdej mi to rozmlouval, ze je to zbytecne drahy a tak, ale ja jsem se pro nej rozhodla, jenze nez jsem se rozhoupala, bylo uz pozde..... Ale zase u nas to taky bylo jiny, ze Ales se mnou chodil na kazdou poradnu a malou videl, coz u vas bohuzel nejde....

Ja nevim, nechci Ti do toho kecat, ale nic moc nekupuj dopredu, ani mozna ten kos, protoze lecos dostanes a navic abys pak treba ten kos vyuzila, my meli latkovky parkrat a ty Popolinky ani jednou a ze jsem jich nakoupila.
31. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mapemo Je, se mate, mi to fakt nedoslo, jsem Ti to odkejvala, ze se sejdeme a pak mi dojde ockovani. Jsem se tesila....

At se zitrejsi Petuv prvni den ve skole vydari :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejsa_ To nevim, kdo by mi co dal :frowning2: máma řekla, že máme od nich věci po Eli a babička dá max.nějakou kačku a to je vše.A nemám na to, abych nakupovala pak vše na ráz, musím každý měsích něco.Ty pleny kupovat nebudu, až jak uvidím, jestli je využiju.Zatím koupím jen základní věci a ty dražší, dokud je nějaká výplata :frowning2: Tak vychytávám slevy, akce a bazoš :slight_smile: budou mít v globusu levnějsí pleny, přišel ti mailík?
31. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mapemo jo ono je vlastně zítra to první zvonění... Pokud nebude pršet tak ráda pokočárkuju :grinning:
31. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tééda vy jste toho nakecaly, ani nestíhám dočítat...
@mellini - jo jo už jsem tady párkrát byla. Máme oběhaný spoustu vyšetření a teďka doktorka tvrdí, že důvodem mého netěhotenství jsou neprůchodné vejcovody, takže proto mi čeká ta laparka. Tobě gratuluju, koukám že jsi čerstvá těhulka :dizzy_face:

@sirael4 - do čerstvých snažilek už bohužel nepatřím :rolling_eyes: Snažíme se o miminko už téměř dva roky a stále nic. Teďka doufám, že po laparce se zadaří a konečně se dočkám :dizzy_face:

Jinak bych taky s váma šla ráda někdy kočárkovat, i když mimíska ještě nemám, ráda se pokochám Vašima drobečkama. Akorát, že já můžu jen odpoledne, po práci.
31. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi :OK dopo se tady ukážu,ve škole by jsme měli být,tak do půl jedenáctý
a kdo by chtěl,tak může jít taky napsala jsem to hlavně pro Borský,aby neřekli,že musí cestovat jen ony
31. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mapemo my budem v parku taky někdy tou dobou, akorát jestli bude pršet, tak z toho úřadu pojedem rovnou domů...
31. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@michamicha :tak se tam můžem sejít,domluva zítra
dobrou noc,snad zaženu toho menšího raubíře do postele a bude spát
31. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou Kamaradi :slight_smile: Taky jsme nakupovali vse postupne a je to rozhodne lepsi.... Pak by to byla najednou desna palka, bleeeee.
Mejlik mi prisel, ale my je nakoupili uz pred dovcou a taky nejaky na dovce, tak ted mame desnou zasobu, tak je nepotrebujeme....
Zaregistrovala jsi se i do toho DM, jak jsem Ti posilala?
31. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
my to zítra do parku nedáme, na nás je to brzo, ale užijte si to :slight_smile:
31. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno!

v půl devátý frčím na ultrazvuk, náběry a podobně, tak jsem zvědavá, co se všechno dozvím

dnes jsem blbě spala, malá mě probudila ve tři a já už pořádně nezabrala, malej kopal až do rána do močáku, tak jsem nemohla najít nějakou vhodnou polohu :angry:
1. zář 2010 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejsa_ Jj všude kam jsi mi řekla :slight_smile: pleny kupovat ještě nebudu, neměla bych je kam dát :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak načínám tu soukromou diskuzi, je to název Plzeň 2010, jako tady :slight_smile:
V seznamu členů jsou:
michamicha, pantomima, wwercaa, evita_ij, aji, mapemo, mellini, tygrous, flapi, gejsa_, pajmou, xkolie, jajulik, medvik, denisa31, sirael4, levander
Kdyby se stalo, že jsme na někoho zapomněla, dejte vědět :slight_smile:
1. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 - děkuji, žes mě tam také dala určitě občas nakouknu
1. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, nestíhám, deláme kuchyni, nemáme moc místa, kopa prádla na žehlení, malej mel ráno zvýšenou teplotu tak snad nic vážného nebude :frowning2:

@sirael4 ahooj, hod pak odkaz aby jsem trefila :grinning:
1. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 také prosím o odkaz:o)
1. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajmou já ten koš měla a prodala jsem ho, teď nedávno. Ono to v něm totiž smrdí úplně stejně jako v obyčejném kyblíku.
1. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@medvik Zrovna jsem byla dnes u kamarádky má ten na 50plen a pry je spokojena,chce to tedy pry vynest ten 4 den,tak nevim.Koupila bys raději ten co plenky balí po kusech nebo žádný?
1. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: to je škoda,že se přesouváte.Doufám,že se mi neztratíte nadobro :slight_smile:kamarádky ještě mimi nemají,takže budu štastná ,jako bleška,když nepovezu kočár sama a od prosince začnu chodit s Vámi ven na Lochotíně.Podzim koukám začal hodně rychle,tak zapněte na LOcháči topení,protože už funguje :slight_smile: Tak se mějte zatím krásně.papapa
1. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek