• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
:wink: tak snad tě taky zapíšou
1. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal tak už můžeš vstoupit :dizzy_face:
1. zář 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak ještě 2 měsíce a pujdu na mateřskou.v prosinci čekáme našeho drobečka,tak se nemužem dočkat.V září už ale chci nastoupit na částečny uvazek do práce-třeba na 2 dny,tak se uvidí,jestli se to uskuteční,nebo bdu ráda,že budu doma.Od začátku si říkám,že budu ráda,alespon na den dva ,když se dostanu na jiné myšlenky a pujdu mezi lidi.Mzslím,že je to pro tu maminku prospěšné nebýt stále doma s mimi.Jenže až se malý narodí,třeba změním názor a nikam chtít nebudu.Myslím,že zapojit tatku a babičku na 2 dny nebude takový problém.-snad.Třeba si to představuji moc růžově,ale to se časem podá.Vy asi nikdo na částečny uvazek nechodí že....tak mi schválně písněte,co si o tom myslíte.......Přeji krásný den, :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Ahojky.ráda bych Vás našla na diskuzy a někdy šla na procházku na Lochotíně. :slight_smile: Potřebuju plno rad,tak budu štastná,jako bleška :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi Já chci taky do soukromé skupiny, pomooooooc :grinning:
2. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou žádný:slight_smile: My kdybychom ho nechali 4 dny, tak padneme smrady. Nevím, jestli máme tak smrduté dítě nebo co, ale dělali jsme to tak, jak se má. Teď máme plastovou popelničku a funguje úplně stejně, stála ale 50 Kč :grinning:
2. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik No už je koupenej :slight_smile: stál mě 200, tak snad poslouží :slight_smile:
2. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulik Ahojky :slight_smile: tak to se možná v porodnici opravdu uvidíme.V prodnici na Lochotíně je to moc hezké.Už jsem se tam byla podívat.Je to tam krásné.Je vidět,že je to nej porodnice.Jinak vybavička stále nic.Trošku jsme rozfufrovaly penízky za spotřebiče a výbavu bytu.Od května bydlíme u Severky na Loch v Turistické,tak už musíme začít střádat,aby bylo na vybavičku,která už docela hoří s termínem.Nechci měsíc před zařizovat uplně vše ...hezky den :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Ahojky.tak snad to bez kurzu také zvládnu. :slight_smile: ted bych stejně nic nezvládla.začala škola,tak musim učit a cvíčo by muselo byt dopol stejně.....papa a heky den :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezkamal taky bydlím v Turistické!!!! :grinning: 6 :wink:
3. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medvik řikáš plastovou popelničku? asi jí taky koupíme, teď máme košík bez víka a vynášim každý den, ale je to strašnej smrad :grinning: původně jsem na ty plenko-balící koše taky koukala, ale přijde mi to strašně drahý a zbytečný, stejně odpadky vynášíme denně, tak vzít jeden sáček s plenkama navíc nás nezabije :wink:
3. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vždycky měli jednu obyč igelitku v předsíni u dveří a když se šlo ven, tak se to vyneslo... :wink:
3. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima fáááááááááákt?tak to je kousíček.My v Turistické 14 :slight_smile: Tak to můžem být pak s dětičkama za baráčkem :grinning:
3. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš na to šílený pískoviště? já tam nechodím, je to tam špinavý :confounded: :frowning2: , chodím s malou raději k ice parku, projdu se se psem a malá taky, tady je to samej vajgl od puberťáků, bohužel, byla jsem ta´m jen párkrát
6. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem z plzně a mám 3 měsíčního chlapečka . Na pleny mám klasický odpadkový koš, žádnej speciál.
13. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, klidně můžeš :grinning:
14. zář 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že jste z Lochotína. Já jsem původem z Bolevce, ale teď kupujeme byt u Družby, tak budeme "sousedit".
14. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu nová diskuze- Plzeňačky- pokračování, je tedy zamčená, ale už jsem psala, že by jste chtěly dovnitř, tak snad to vyjde :wink:
17. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pantomima/album/prvni-den-v-masince/

Terka byla dnes první den v kroužku Mašinka, super!
20. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomina hezké fotky, kam chodíte do toho ktoužku? :slight_smile: My se včera vrátili z prodlouženého víkendu, tak konečně nakukuju.
27. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, vypadá to zajímavě... kdyby jsme nabyli malinký, tak tam asi taky jdeme... my chodíme na cvičení
27. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, doporučuji návštěvu Dinoparku, je to tam fajn:slight_smile: Děti jsou nadšený:slight_smile: Tedy ty starší :wink:
30. zář 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw v Dinoparku jsem byla jednou a přijde mi to předražený. Ale věřím, že dětem se tam musí líbit :slight_smile:
1. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vstup stojí za to a jinak jsme si tam daly jen kafe:slight_smile: A dinosauří vejce mě nadchlo, to oceníš až bude tvuj smíšek větší.
1. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw jo to je pravda, ten si to asi dost užije :grinning:
Ty jsi mi psala že jsme se potkali u doktorky. Já si to neuvědomuju, ale je to možný :slight_smile: Ty jsi borská že chodíš k Pospíšilový?
1. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ulice U Trati:slight_smile: U doktorky mi připadal malej povědomej...:slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že jsem prošvihla ten váš srazík, já měla počítač v ložnici a moc jsem k němu nemohla, trošku jsme rekonstruovali obytný prostor:slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek