• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@petulkaw U Trati? Tak to je poměrně kousek :slight_smile: Konečně je tu někdo kdo není přes celý město :slight_smile: Tak můžem někdy vyrazit ven spolu když budeš chtít :wink:
1. říj 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to už napsala pětkrát, ale zlobí net...kam vy obvykle chodíte s Kubulou? K řece nebo Borský park? Jen tak ulicema?
My jsme pomalejší a cílem bývá obvykle menší hřiště:slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw Většinou do parku, ale rádi poznáme i jiná místa :slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petla ahoj, taky bydlíme u Družby :grinning:
5. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa ahoj, tak to je super, by jsme pak mohly občas spolu zajít ven, my tam budeme doufám už od 1.11.
5. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to patřilo tobě, přehlédla jsem číslo, promiň.
5. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sháním levný skate ke kočárku:slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,můžu se přidat? jsem z Plzně Locháče, jste tu taky nějaká z Locháče nebo Bolevce :o)
12. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně se přidej, ale moc sem nikdo nechodí, ostatní si založily soukromou diskusi....

já jsem z Lochotína :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 zatim ještě jo, ale budem se stěhovat
12. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ta sarik přesuň k nám :wink:
12. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 a odkud jsi ty přesně? máš děti nebo jak?já už budu mít druhý za pár :grinning:
12. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak se napřed musíme zeptat holek v diskuzi :wink:
12. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jasan, takže sarik, až nám o sobě něco řekneš, rádi tě v diskuzi přivítáme :slight_smile:
12. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 já jsem z Bolevce, ale za chvilku už z Locháče, myslím si že je tady hodně holek z Lochotína, ale chodí do soukromé diskuze...
12. říj 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 já jsem z košutky :wink:
12. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha ale v občance máš Bolevec, hihi :grinning:
taky jsem z Lochotína
@sarik27 jj, napiš něco o sobě, jinak tě vítám v diskusi :slight_smile:
12. říj 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, díky za hezké přivítání, jsem z Bolevce ( tedy v občance to mam :o) ), ale je fakt že spíš odpovídam častěji že jsem z Lochotína , tak nevim kde co končí a kde začíná :o)
Jinak mam prcka, kterému začátkem ledna budou tři roky.
13. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem holky, máte moc hezké dětičky. My máme zatím jednoho,ale určitě za nějaký čas bysme se rádi rozrostli ještě o jednoho človíčka, aby nebylo Petříkovi smutno..
13. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 ahojky, no my už druhý čekáme, dáš si foto do profilu?kam chodíte ven?
13. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ahojky, tak to je hezké, taky se těšim až budu zase těhule. Jasně, foto určo dam. Chodíme tak nějak různě, máme to kousek do parku k bazénu na Locháči, u Impulsu. Jinak tak nějak pořád něco vymýšlíme abysme se nenudili. Taky na hřiště na Sokolovku blbnout. Do bazénu, do cukrárny občas, jsem pro každou srandu, aby nebyl stereotyp :o) a co vy?
13. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 já do toho pARku chodím skoro denně :wink: odpoledne kolem třetí
13. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak to se budeme podle vidění určo znát :o) my tam chodíme spíš až tak kolem půl 5, ale někdy taky dřív. Já tady nemam žádnou fotku kde bych byla já, tak dám zatím prcka.
13. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 jo já se tomu taky směju, přesto, že jsem místní, tak v tom mám pěknej guláš
taky chodíme na stejný hřiště, kam taky jinam v týhle lokalitě. Ty jsi doma nebo už chodíš do práce?
14. říj 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 Předně tě zdravím, to máš pravdu s tím hříštěm, moc nic jiného tady není poblíž. Já už chodím do práce, špunta mě hlídá tchýně. Dělam na šest hodin denně tak to jde, ještě si stihnu Petříka užít. Ale v březnu chceme jít na zápis do školky.
A teď ti napíšu největší gól :grinning: to je opravdu sranda. Víš, že my dvě se známe ? :dizzy_face: kupovala jsem od tebe tu poukázku do Takka :grinning: :grinning: :grinning: Koukala jsem na fota, tak jsem se hned musela smát jaká je to zase náhoda :sweat_smile:
15. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 no já jsem si to myslela, s tou prací jsem sondovala jestli to nebudeš ty :grinning: :grinning: :grinning: hihi, to je fakt náhoda :grinning:
15. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 To jo, to je opravdu náhodička :slight_smile: :slight_smile: A pak že je Lochotín velkej :sweat_smile: A co ty? ty pracuješ? Jak dlouho bydlíte tady v Aleji? A jsi tady spokojená? Z venku to vypadá moc hezky.
15. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 nene, malá je ještě drobek a nikoho na hlídání bohužel nemáme, takže budu doma asi ještě dlooouho. Ale zatím si nestěžuju, i když časem by to chtělo už mezi "normální lidi", ale sama víš jaký je to tady se školkama. Bydlení super, dobrý místo, všechno mám blízko, ale výhledově chceme stejně do většího. Vy jste asi taky tady v ulici, ne?
Tak mě už prve skoro porazilo, jak jsi psala, že děláš tady u nás....
15. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek