• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@denisa31 Já měla mateřskou jen na dva roky, takže jsem se musela vrátit do práce takhle brzy, tak ještě že se mi nabídla tchýně že si malého vezme. Ale hned bych šla na mateřskou znova, to byla pohoda :slight_smile: :slight_smile: Ale v práci je to taky ok, tchýni s petíkem mam hned přes ulici, tak jen vyběhnu a jsem u něho. Jinak já nebydlím tady, bydlíme kousek pod Impulsem, jak je Sokolovna jestli víš, tak pod ní.
15. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 takže druhý se vám nějak posunulo.. :unamused: tak hlavně že máš možnost toho hlídání
15. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 posunulo úmyslně :slight_smile: my jsme ještě v té době druhé nechtěli ani moc. Ještě nebyl ten správný pocit na druhé dítě. Chtěli jsme si pořádně užít jedno nejdřív a až bude trošku větší tak druhé. Třeba teď už si to dokážu představit co je Petík větší. Už se uklidnil, je samostatnější a rozumnější. Tak myslim, že už by to nebyl takový stres. Takže možná až nastoupí do školky, tak už bysme možná chtěli, uvidíme..ono to přijde, nejsme s manžou moc plánovací typy..ono to přijde spontálně až bude vhodná chvíle. Tím že se tchýně nabídla že bude hlídat jsem měla na výběr jinak bysme asi do druhého ši hned.
15. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 a jak vy? plánujete druhý?
15. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 za nějaký čas asi jo, teď určitě ne
15. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jj, záleží na každém jak to cítí a jak se to hodí, mám kamarádky co mají třeba po dvou, třech letech. Ale naopak kamarádky co mají i po osmi , každé má své..
A co jinak pořád děláte když nejste v parku?
15. říj 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik27 ale všichni se shodnou, že jedno dítě = žádný dítě a asi na tom něco bude :wink:
15. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomina krásné fotky, je to princezna :slight_smile: ,dodatečně přejeme maličké vše nejlepší k svátku
16. říj 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše štěstí....
16. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petla pěkný štístko:slight_smile:
17. říj 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to má š pravdu, jedno je málo, myslim, že je lepší když má dítko sourozence..
18. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 děkuji... :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!

včera nám vykradli sklep a manžílkovi ukradli kolo...přesně po roce :angry: , dopol jede na policajty sepsat protokol a pak musíme zjistit, jak je to tady v baráku s pojištěním sklepů nebo co vlastně máme ve smlouvě o pojištění domácnosti my :frowning2:

no a já jsem už docela KO, druhou noc po sobě jsem od tří nespala a když už konečně v šest zaberu, tak se budí malá...
19. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima... to je síla :angry: ..........jé, ty už máš kousek do termínu :slight_smile:
19. říj 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petla ahoj, nechcete se přidat v pátek dopo na procházku kolem Boleváku?
20. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 ahoj, klidně :slight_smile: Kde je sraz a v kolik?
20. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petla na zastávce busu 30, u kempu Ostende, v 11 hodin, bude nás asi pět, snad nezmrznem :wink:
21. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa ahoj,myslíš zastávku směrem na bory?
21. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to bylo pro tebe, opět jsem nedala číslo za tvé jméno... snad vás poznám :grinning:
21. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petla ty tam ten nick píšeš ručně? mět o právě pak nikdy nezmodrá, tak jsem si zrovna říkala, jak je to nedomáklý, že bych potřebovala nějakej adresář
když jedeš z Locháče tak je to ta první zastávka u Boleváku, myslim, že se to jmenuje Malý Bolevec, podle mě jsou tam v obou směrech naproti sobě, tak se nebudeme nikde nahánět
21. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jojo, píšu. :sweat_smile: Ta druhá je dál. Tak já počkám tedy u té směrem z Locháče... teplé oblečení sebou :grinning:
21. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petla se tam někde najdeme, já pojedu taky z Locháče, možná se i kousek projdu podle počasí. Taky všechny osobně neznám, takže pohoda :wink:
21. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem na Aukru vyhrála fusak. Už se zimy nemusíme bát :grinning:
21. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky z plzně a mám 18měs. holčičku a 23.11. termín porodu Tomáška. Právě jsme se přestěhovaly do bolevce a nemám tady žádné známe - nechcete se nás někdo ujmout :grinning: :grinning: :grinning:
Můj přítel dělá od nevidím do nevidím a my jsme pořád sami doma.. Iveta
21. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 ahojky vítám :dizzy_face: :dizzy_face: rády se te ujmeme :grinning: :wink:
21. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 nechceš zítra s náma?? deláme srazík u Boleváku??? :wink:
21. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, díky ale zítra musíme ject na polokliniku k doktorum-dopoledne.. :frowning2: :frowning2:
ale ráda se přidám jindy
21. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 určite to nebude poslední srazík, my jsme se s nima poslední dobou nějak rozběhly :grinning:
21. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek