• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@sirael4 já to pomálu každý měsíc ořvala :pensive: no ale mně už taky bude 30 :wink:
26. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešní noc byla hrozná-spala jsem asi jen dvě hodinky- malá se kolem 1 vzbudily a strašně hořela a střrašně plakala a byla k neutišení... ted už je to lepčí, horečka klesla ale jak je strašně protivná, ještě že jdu za chvilku na gyndu a doma s ní bude tatka a já si chvilku odpočinu od toho knourání
tak ani nevím co nám je jestly na nás něco leze nebo lezou další zoubky,ale doufám že už to bude v pohodě
26. říj 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima proč ne? :wink:
26. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha no aby mi nebylo taky, než se povede :grinning:
@ivetka87 no to je dost nepříjemné, když za chvilinku rodíš.
26. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 měla jsem úplně jiný zájmy,než dítě.....nemyslím si, že bych o něco přišla :wink:
26. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima já si myslím, že s dítětem taky o nic nepřijdu :wink:
26. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 určitě ne :wink: , já se na to prostě necejtila, ve 20, přišlo to na mě těsně před třicítkou, pro mě akorát
:grinning:
26. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima to jo, každá jsme jiná :wink: někdy k tomu život nasměruje.....
26. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 ahoj, to budeš mít honičku ještě větší :grinning: jako já :wink: mám děti 14 měsíců od sebe
26. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 snažte se hned po menstruaci a jsi těhotná hned:slight_smile:
26. říj 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw
no tak to ti moc děkuju za podporu :slight_smile:
26. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak ty máš holčičku už rozumnou :wink: , bude ti určitě pomáhat...
26. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 na mladá žena,maminka mi vyšel stoprocentně výpočet plodných dnů, sama jsem byla překvapená...
26. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 promiň, na mamince to nebylo, tu mám sice oblíbenou, ale tam je jen výpočet porodu...
26. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw díky, Péťo, a nemáš na ten výpočet odkaz? Tak myslíš hned po menzes jo?
27. říj 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 no najdi si kalkulačka plodných dnů a zkus jich víc, no ono to má asi každá žena jiné :wink: Ale já to mám tak. Navíc spermie má schopnost dlouho přežít a tak je lepší dřív :grinning:
27. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 Délka života - životnost - spermie
Životnost spermie v těle ženy je tři až čtyři dny (vyjímečně i pět nebo dokonce šest). Ovšem schopnost oplodnit vajíčko si spermie uchovávají jen cca 48 hodin. Mimo ženské tělo spermie umírají v řádu hodin.

27. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 zhruba v polovině cyklu je ovulace a když to udete dělat pár dní před a pár dní po obden, tak by to mělo vyjít :wink:
27. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 a prý dva dny před vychází holčičky, mi říkala snaživá sousedka, co to má nastudovaný :wink:
27. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí

Holky díky:grinning: @medvik to právě děláme, ale nějak nic z toho:slight_smile: @denisa31 jo,jo, taky jsem to četla:slight_smile: holčičku bychom o trošku raději, ale uvidí se, tohle se špatně trefuje když ani nevim, kdy je ovulka:slight_smile:Holky díky:grinning: @medvik to právě děláme, ale nějak nic z toho:slight_smile: @denisa31 jo,jo, taky jsem to četla:slight_smile: holčičku bychom o trošku raději, ale uvidí se, tohle se špatně trefuje když ani nevim, kdy je ovulka:slight_smile:
27. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 já to slyšela naopak :wink: proto mám kluky :wink:
27. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dneska večer bylo pokračování : od uspání do 4rána knourání a volání z pokojíčku ,,mami,, a ve 4 pláč a teplutka. 1.5hod plakání u mě v postely a pak půl h usínání...
A ráno se vypařila z postele anichž bych si toho všimla a rozpatlala všude jogurt kterej jsme nechaly v obýváku
No ale snad už je všemu konec a dnes nás čeká klidná noc :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4
hele já jednou někde četla diskuzy maminek jak jaký pohlaví - a spousta se schodla na tom že holka ,,vznikla,, ze zadu :slight_smile:
a já mám takový pocit že u nás to bylo taky :grinning: :grinning:
27. říj 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 já si právě myslím, že zhruba v polovině jak u koho:slight_smile: spočti a uvidíš...
27. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ještě je brzy, máte čas :wink: petulkaw má pravdu, ovulace je cca v polovině cyklu.
27. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co děláte holky, já dala prát prádlo, vyluxovala a vytřela- jdu uvařit a pak mi čeká nádobý :frowning2: :frowning2:
Už aby byla nějaká korunky navíc a mohly jsme koupit myčku
27. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 tak přijď ještě uklidit k nám:slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw
no vzhledem k stavu jsem ráda že udělám něco doma, přítel pořád slibuje jak bude pomáhat a prd. vše je na mě :frowning2: :frowning2:
27. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 myčku bych taky brala, ale do kuchyně se nám bohužel nevejde :frowning2:
27. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když co se myčky týče, tak jsem právě dostala nápad a hned se podívám jak by šel realizovat :wink:
27. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek