• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@michamicha jinam než do kuchyně:slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha
a jakej nápad ??? my máme kuchyn velikou tak se nám tam vejde, jen ty penízky :frowning2: :frowning2:
27. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 bude porodné, ne? já mam myčku, ale vše se tam nacpat nedá,pořád tady něco čeká na umytí...
27. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87 no napadlo mě vyřešit to jako jsem to viděla v jednom albu na střeše :slight_smile: zrušila by se jedna spodní skříňka ve které jsou hrnce, místo ní by přišla myčka a v rohu kde teď máme zády ke stoupačkám od topení lednici, tak tam by se udělala úzká vysoká skříňka na ty hrnce a vedle by stála lednice... bohužel s nadšením jsem se u manžela nesetkala, tak myčka nebude :rolling_eyes: holt si počkám min. 6 let až do baráčku, teda jestli se ho kdy vůbec dočkáme... chjo, mam zase depku, radši se půjdu pustit do toho nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
27. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha neměj depku, kdybys viděla mojí piďi kuchyňku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myčku bych taky brala všema deseti, ale taky si říkám, že v novým se snad dočkám
27. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 tak to já bych brala rovnou uklízečku :grinning:
27. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw
no porodný bude ale já bych chtěla toliká věcí :slight_smile: :slight_smile:
@michamicha
no vidíš, dobrej nápad
@denisa31
jj, to já taky :grinning:
27. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw no tak to by ses nedoplatila, nám uklízí jen chodbu a je to pěkná pálka, ale sousedům se nechce uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 ještě uklízet chodbu, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petla no ten je asi přesnej :wink:
28. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Vánoce se blíží, tak vám sem hodím odkaz na náš e-shop - myslím si, že pokud někdo neví, co koupit kamarádce, ségře, kolegyni atd., tak se bude hodit. Jedná se o háčky na kabelku a ručím za kvalitu:slight_smile:))
http://www.hackynakabelku.cz/ nebo http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=333631
Mimochodem, v Plzni je možné osobní převzetí, pokud by měla některá z vás zájem, můžem se spolu domluvit:slight_smile:
Mějte se krásně.
Jo, a kdyby někdo měl tip na originální vánoční dárek pro chlapa, tak sem s ním:slight_smile: Vůbec nevím, co!
3. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kicnerka
ahoj, co nějakej nezapomenutelnej zážitek :wink: :wink:
4. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetka87
Díky za tip, ale to už u nás jednou bylo a paragliding propadl:slight_smile: Škoda peněz:slight_smile:
4. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kicnerka
tak co nějaká masage???
4. lis 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kicnerka díky za tip, mě to teda bohužel neoslovilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty to používáš? :grinning:
4. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31
jj, používám, tam kde není kam pověsit kabelka, je to super - máš ji hned u sebe a nidke se ti neválí. A hlavně super dárek pro kámošky:slight_smile: Ale asi ne každého to osloví...
4. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31
mě to taky nijak neoslovuje denis :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nabízím náš byteček k prodeji, tak kdyby jste o někom věděly.Díky
http://www.sreality.cz/detail/prodej/byt/2+kk/vejprnice-vejprnice-jizni-svahy/1269191772
8. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou teda, byt je strašně krásný, tyhle bytovky se mi tam líbí, akorát teda budu držet palce, abyste ho za ty peníze prodali, cena je to jak v Praze, ale vím, že ty plzeňské novostavby tak stojí a máte to tam fakt moc hezké. A vy tam teď bydlíte?
8. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kicnerka taky mě to zrovna neoslovilo, nápad dobrý, ale asi bych v kabelce nelovila háček, je prostě jednodušší si ji někam položit :grinning:
8. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jj zatím bydlíme, myslím, že dle okolí cena jde, necháme tu vybavení, ale pokud ne, cena půjde o to dolů a nebo domluvou, když někdo nabídne nějakou cenu, je to o domluvě :slight_smile: jinak díky
8. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou to chápu, tak každý prodejce chce optimální cenu, my si ji taky nastavili :slight_smile:
ale myslím, že kupce snad najdete. Takže pak půjdete asi do baráčku ne?
8. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jj do většího, aby jsme se vešli :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou to je správné a tenhle byt by vám byl myslíš malý?
8. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajmou byt moc hezkej, ale taky mi to přijde drahý, ale chápu, že to zkoušíte, zlevnit můžeš vždycky, taky bych si nastavila cenu dle svých představ...kolikrát vidim uplný ruiny za nechutný prachy, to ten váš byteček je luxusní.....ale pro mě je to pořád vesnice...třebaže okolí krásný.....třeba naši sousedi prodávali 75 m za 2,7 a nakonec prodali za 2,3 a byli rádi :stuck_out_tongue_closed_eyes: na Locháči.. Ale budu držet palce, aby se vám brzy poštěstilo jako sirael :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to je pravda, i když okolí pěkné, pořád vesnice, i když už je hodně blizoučko. Ale to bych tam radši pořídila dům, mít na to, pochopitelně :sweat_smile:
9. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Další plzeňačka s 1/2 ročním plzeňákem je tu!
9. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohunka85 čau Bohunko :grinning:
9. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek