• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
ta jízdenka, ted je čas promyslet jestli nebute chtít celoročnou. když na pmdp donesete potvrzení, že jste na materské nebo rodičovské dovolené, tak si můžete predplatit plzenskukartu celoročnu/polročnu a len za polovičnú cenu. to platí aj ked cestujete sama bez dítete a nemusíte pořád razit lístek. promyslete to, je to fakt výhodné. víc info osobně na pmdp. nerada bych vám dala nepresné info, ale já to mám taky a spokojená jsem moc.
15. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
maminky já jsem taky z plzně doubravka, ale objevila jsem vás až ted. poradíte mi, mám syna timi 2r. a 4měs. poradíte mi nejaký klubík, kde bych mohla zajít, protože synovi chybí kolektiv dětí, když ted nechodíme ani moc na dětské hřistě. ale něco neorganizované, že nemusím chodit pravidelně a neco poblíž doubravky, protože nemáme auto. dík za typy.
15. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
15. lis 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dík našla jsem na netu
ale já bych chtěla něco, kde bych mohla chodit přez zimu a prcek si trochu zahraje.
jenomže ne si predplatit pouze v určitú hodinu a vždy určený den v týdnu
kde bych mohla přijít kdy budu chctít a zaplatím si třeba hotově za 1hodinu hraní a jeden týden budu chodit každý den a když se mi nebude chtít, tak i 2týdny nepujdeme
já hodně jezdím na delší dobu mimo plzen. třeba měsíc jsem tady a pak na 5týdnu tu nejsem, proto mi to organizované předplatnénevyhovuje
nevíte, najde se něco i pro nás?
nevím jak trávit čas přes zimu, když tu syn nemá žádneho kamaráda a jemu detská společnost chybí. chodíme často do zoo a i dnes se doslova prilepil k jedné mamči se synem asi v jeho věku a chtěl si s ním hrát. :grinning:
15. lis 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já se mezi Vás opět přidám,občas jsem sem dřív psala :wink:
@zlobilek Já jsem bydlela na Doubravce a chodila jsem tam s malou na cvíčo do Sokola,je to od 2 let tak už by to pro malého bylo.Víš kde je tam ta Sokolovna?Dřív se tam cvičilo každý pátek od 10.15 tak se tam zajdi v ten čas mrknout jestli by se Vám tam líbilo.Cvičí se tam ve velké tělocvičně tak mají děti prostor se prolítat :wink:

Do Dklubu jsme nechodili ale mám pocit že je to tam vše až pro starší až tam od 3 let.

Jinak s kočárkem se MHD jezdí opravdu za 6 korun,celé 3 roky jsem tak jezdila a revizorů jsem za tu dobu měla dost :D Jinak předplatné se fakt vyplatí když jezdíe častěji,hlavně když pak jede maminka sama tak dost ušetří. :slight_smile:
15. lis 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
v létě mi plně vyhovovalo se sejít s dětma na dětském hřišti, ale již je na písek i šuchajdy zima :frowning2:
15. lis 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
cermonca nevím kde je sokol, někde pri penny? ale ja mám hodně špatné záda, mohl by na to cvičení chodit syn s tatínkem? byl tam nejaký tatínek? manžel by klído jel i když budou samé mamči, ale jestli jim to nebude vadit? nevíš?
15. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca tak již vím, kde ten sokol je. jen prosím napiš, jestli tam chodili i tatínkové. děkuji
15. lis 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikulienkaaa určitě 6 kaček:slight_smile:
15. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlobilek my chodíme na Locháč každé pondělí jukni na CEDR :wink: A taťkové tam určitě smí:slight_smile: Ale je to jet třicítkou a pak dojít s kočárkem, ale je to tam fajn a není tam předplatné :slight_smile:
15. lis 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlobilek jo a já můžu vzít někdy kluky a jít s váma do Zoo :wink:
15. lis 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlobilek Tatínkové tam určitě můžou,manža tam také někdy chodil.Jinak jestli by se to malému zalíbilo tak by časem cvičil skoro sám,není to že bys ho celou hodinu tahala.Spíš tam běhají a hrají různé hry.Je to teda na předplatné a možná že se dá domluvit i jednotivé placení to fakt nevím.
15. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca jsem našla pátek 10.15 až 11.15 a jsem se domluvila s manželem, že se půjdeme kouknout všechni tři a zeptáme se, také budeme vidět, jak to tam je. dík za tip
15. lis 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno

tak dnešní noc docela šla, malej se budil cca po 2-3 hodinách, najedl se a hned zase usnul, ale má děsnou hnusnou hustou rýmu :frowning2: , tak odsávám a kapu
až se probere, musíme zpátky dop porodky, včera mi volali z neonatologie, že mu neudělali vyšetření očiček na zelenej zákal, tak že se máme přijet ukázat, tak tam s nima hned tu rýmu zkonzultuju
16. lis 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca jsem chtěla se zítra tam kouknout, ale syn dostal rýmu, tak to musíme odložit. :confounded:
18. lis 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Oskárek má za sebou první poradnu- 3650g a 52cm, takže přibral půl kila, což je reálný, ale že by vyrostl o 4cm???prý ho v porodce špatně natáhli :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca zdravím tě :slight_smile: , prosím kolik stojí ta permice na MHD, normálně půlku jako studentská? A to je jen roční nebo i normálně měsíční?
20. lis 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlobilek Tak to mi mrzí že malý má rýmu,přeji rychlé uzdravení :wink: Na cvičení se podíváte příště :wink: pak napiš jak se Vám líbilo.

@denisa31 je to normálně poloviční jako mají studenti,Můžeš mít i měsíční a nebo roční.tak je to jen na tobě jak si vybereš.

@pantomima tak to je dobře že Oskárkovi chutná a pěkně roste.Snad i té rýmy se brzy zbavíte,chudáček takhle malý :frowning2: Jinak nemůžu ti vynachválit to jméno,fakt né moc obvyklé ale o to hezčí :slight_smile:
20. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca Díky Moni, malej už je lepší, ale ještě tak dvakrát za den a noc ho musím odsávat :frowning2: , no, vyžral si to pěkně.. :confounded:
20. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ráno!

Hlásím klidnou noc..byla jsem vzhůru jen třikrát :grinning: , sice pokaždý na hodinu, ale je to úspěch, jsem se i vyspala :grinning: :dizzy_face:
21. lis 2010 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivetka87
ahoj, děkuji za tip s tou masáží, ale nakonec jsem zvolila úplně z jinéhou soudku a koupím k Vánocům kávovar od Tchiba:slight_smile:
22. lis 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca tak to já bych tu legitku nevyužila, protože od porodu jsem v MHD projezdila max. 200,-Kč :sweat_smile: takže si radši dobiju plzeňskou kartu kreditem :wink:
22. lis 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@michamicha To je jasný když moc nejezdíš mhd.Já jsem povětšinou taky měla nabytou jen peněženku až ten poslední rok jsem to měla celoroční protože jsem hodně i cestovala sama a to by strašně naskákalo.Te´d až bude mimčo tak taky moc mhd nenajezdím.
22. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca ahoj, my se ještě neznáme :wink:
Koukám, že máš tříletou holčičku a čekáš další miminko, gratuluju. Chodíš do práce, nebo navážeš na MD?
23. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
čekám tu na sestřenku:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
23. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 no prý se tu odpoledne ukáže, ale mooc tomu nevěřim:slight_smile:
23. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulkaw jako v téhle diskuzi?
23. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 no, že bych jí nemusela pořád smolit ty sms, mě to neba :grinning:
23. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulkaw to věřím, mě taky ne :rolling_eyes:
23. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí