• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@sirael4 bolí mě od toho pak palec :wink:
23. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 Ahoj :slight_smile:
Do práce jsem po prvním rodičáku chodila ale ve třetím měsíci jsem pal ležela v nemocnici protože jsem krvácela tak jsem od té doby doma.Tak jsem pracovala jen 3 měsíce,trošku jsem se odreagovala ze stereotipu :grinning: No a za dva týdny nastupuju na mateřskou tak to fakt uteklo :slight_smile:
23. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@cermonca ty jo, tak to jsi tam moc nepobyla, a do toho pobyt v nemocnici, asi nic příjemného, že..... :confused: To věřím, že to uteklo, pohlaví je v utajení? :wink:
23. lis 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Plzeň.
Chci se optat...je tady někdo,koho se týká vítání občánků pro Plzeň 3?
26. lis 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme Plzeň 1 :wink:
26. lis 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark My jsme Plzeň 3, ale vítání už máme dávno za sebou :wink:
26. lis 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi a jak jste se k tomu dostali? to vám dali vědět?
26. lis 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark když šel manža pro rodný list tak mu dali takovej papír s tím, že když budem na vítání chtít ať to vyplníme a asi do měsíce donesem a pak kolem 3.měsíce přišla pozvánka
26. lis 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@flapi ten papír už jsem vypsala,ale nevim na co ted vlastně čekám :grinning: snad se ozvou :sunglasses:
26. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám paír vypsanej tady na poličce.
- musíme ho tam odnést příští týden :slight_smile:
26. lis 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark Taky jsem byla nervozní kdy to přijde, jestli na nás nezapomněli... Ale všechny ty děti tam byly v podobným věku, tak čekej až kolem toho 3 měsíce. Přišlo to cca 14 dní před tím.
Jinak krásný fotky. Moc mu to v tom kyblíčku sluší :wink:
26. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark kamarádka byla na vítání až v 10tém měsíci syna (ne Plzeň)
26. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
my měli jít na vítání v úterý, ale Vojtík byl ještě nemocnej, tak jsme nešli :frowning2:
26. lis 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@michamicha ono si o moc extra nepřišla. Pokec, kulturní vložka, pak nám dali pamětní list a mohli jsem si vybrat plyšáka - toť vše... Jo a fotograf úplně příšernej - horší fotky jsem v životě neviděla :confounded:
26. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJJJJJJ, už máme net! Musím vás dočíst.... Mě se stýskalo :wink:
26. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJJJJJJ, už máme net! Musím vás dočíst.... Mě se stýskalo :wink:
26. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný zasněžený ráno!

jak to u vás vypadá? manža mi naštěstí ometl auto, tak až pojedu s malou do školky, tak to budu mít jednodušší :wink: , ale docela mě vystrašil, protože jsem ho viděla ometat ho před barákem a teď tam to auto nestojí.....fuj..přeparkoval ho na druhou stranu, abych nemusela vyjíždět namrzlej kopec.... :grinning:
29. lis 2010 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petla ty jsi tady? v pátek bude nějakej sraz, nevím tedy kde :wink:
29. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme byli bobovat, teda ale brodit se tím sněhem s kočárem a ještě malou s bobama, opravdu zážitek...ještě, že s námi byl děda
29. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,:slight_smile:..Ja by sem se chtela zeptat,jak dlouho ste venku v zime na prochazce s mimiskem??Ja mam 5mes.sem s ni tak hodku,,,ale nikdy si myslim ze je to malo,,co vy na to hm???? :sweat_smile:
1. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkný zasněžený ráno!

to je mazec venku, co?jdeme s malou na mikulášskou, máme to sice kousek od baráku, ale než se tam dobrodím s kočárem a dotáhnu tam Terku, tak aby jsme vyšli o hodinu dřív :grinning:
2. pro 2010 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=9Z6WgIANJUE

včerejší ohňostroj, jen jsem to blbě natočila a je to o 45°, tak kdyby jste někdo věděl, co s tím, tak poraďte :sunglasses: :angry: :confounded:
3. pro 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj Plzen. To je zima. Já mam takovou chut jít ven s mimoušem a on je takovej mráz. Ve středu je na městě Coca Cola kamion,tak se možná pojedem mrknout.
4. pro 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark kde bude stát?
4. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem to našla :wink:
4. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulkaw ahojky byli jste se již kouknout někdo v domě pohádek?
my včera byli zas na námestí kouknout oslíka i s tatínkem. chtěli jsme i na mši, ale timi měl jiné plány :grinning:
ja jsem pořád schcíplá, ale manža má ve středu noční, tak pujde(me) kouknout kamion coca cola.
6. pro 2010 v 06:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlobilek ahoj. Já to mám dost daleko amalej je ještě malej :sunglasses: Ale jednou se tam chci podívat,i když pan majitel Paul...Kečup moc nemusím :grinning: :grinning:
6. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark kamion jsem chtěla taky vidět, bohužel budu v práci :frowning2:
6. pro 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlobilek zatím ne:slight_smile:
6. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek