Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

TAK KDO JE Z PLZNĚ, KDO SE SEM PŘIDÁ??
zlobilek
6. pro 2010
my bydlíme na doubravce a auto nemáme, proto všude jazdíme pmdp a taky je to daleko, hlavně jak je hnusné počasí. ale si říkám, když nám není daleko do zoo, tak dům pohádek je hned u toho. ale jak je sníh, tak jsme nebyli ani v zoo. klukovi ted stačí, když dostane koště a lítá kolem baráku, nebo zajedeme na náměstí. my chodíme skoro všude s tatínkem, protože se mi samotné s klukem nechce. ale to počasí je děsné.
zlobilek
6. pro 2010
@petulkaw no nevím, jestli tam mi pujdeme ještě letos, protože za chvíli (v lednu) pujdeme zas pryč, tak možná až někdy v březnu, dubnu, když se vrátíme spátky. jsem měla ambice i někam na cvičení, ale již toho nechám. možná se sejdeme u kamionu, ale vůbec nevím kdy tam pujdeme, protože timi si nejak rozházel spaní a někdy chce spát a jindy ne, tak je to každý den jiný.
spark
6. pro 2010
@sirael4 ...myslím že o nic nepřijdeš,zas tam bude lidí jak much. Asi taky nepujdem,motat se tam s kočárem....uvidíme ]-(
spark
6. pro 2010
@zlobilek ja bydlim nově v Černicích a myslim že uplně všude je daleko 😃kromě Olympie a v MHD jsem ještě s kočárem nejela,nevim jak to zvládnu,lidi jsou dost bezohledný. :-S
sirael4
6. pro 2010
@spark no je fakt, že každá akce je přeplněná lidma, takže aspoň jsi mě uklidnila, díky 😃
Teda černice, no tak to máte fakt všude dost daleko ale my budem bydlet kousek před :-N S tím MHD máš bohužel pravdu, slidmi je to hrůza :-S
spark
6. pro 2010
@sirael4 kde budete bydlet?
sirael4
6. pro 2010
@spark na Světovaru 😉
spark
6. pro 2010
@sirael4 🙂 tak to budem jezdit stejným MHD)) 🙂 jestli budem jezdit... 😃
sirael4
6. pro 2010
@spark no to asi jo, tak snad tě poznám, až se k tomu někdy odhodláte 😃
zlobilek
6. pro 2010
@spark mne jezdí 30 a 28 a trošinku dál mám 16. ted již s kočárem jezdím minimálne, ale vždy jsem si na netu koukla jestli mi jede nízkopodlažní a pak jsem jela s kočárkem i sama. když jela vysoká, tak jsem raděj počkala na další, to jsem raděj o víkendu nejazdila, protože vtedy jich jezdí mín, ve větších intervalech. jinak když jsme jeli s manželem, tak jsme v klidu zvedli i do vysokého busu. bez kočáre je to již líp, jenom zas tohle počasí, se mi nikam nechce, jen tady poblíž baraku. nejsem typ, že bych si řekla o pomoc a nikdo se sam nenabídne - čest výjimkám.
zlobilek
6. pro 2010
a ještě nikdy jsem si neštípala lístky, jsem nemusela koukat, jak zakoupit jízdenku, mám předplacenou celoroční za půlku ceny, jako na MD a RD. když vidím jak některé maminky v buse zaparkujou a musej hledat strojek na štípnutí lístku a to je někdy dál od kočárku a je třeba zákruta, tak je to někdy na pováženou.
zlobilek
6. pro 2010
@spark a ještě jestli máš tříkolku, nebo čtyři kola na kočárku. s některými se nastupuje hůř, ale skus to, určo to pujde.
petulkaw
6. pro 2010
@zlobilek jé, to má tvůj manžel flexibilní zaměstnání🙂 tak na jaře zajdeme do zoo:-)
zlobilek
6. pro 2010
@petulkaw flexibilní, no možná až príliž, jenomže flexibilní musí byt on. dělá strojvedoucího a pred hodkou měl být doma, jenomže zas padali stromy i troleje a volal že uvázl někde daleko mimo plzen a neví jak dlouho bude spožděný, tak asi tak. a plánovat něco na víc jak 1-2dni neni možné. ale ve středu by měl jít na noční až kolem 21h. no má to svoje klady i zápory. již jsme si zvykli za těch pár let.
zlobilek
6. pro 2010
@petulkaw my když se synem budeme u mích rodičů, tak tatínek bude hezky chodit do práce, ale samozrejme bude za náma jezdit jak to jen pujde.
zlobilek
6. pro 2010
@petulkaw do zoo jasně 🙂
petulkaw
6. pro 2010
@zlobilek aha🙂 tak to musíš být flexibilní i ty 😉 hooodně, no a to vlastně skoro každá ženská...
denisa31
6. pro 2010
@zlobilek bez tatínka nikam nechodíte? ty jo, tak to my bysme asi nevytahly celý týden paty z baráku 😃 😃 😃 strojvedoucí mi nepřijde tak špatný, přece ty kalamity nejsou každej den.....ale zase máte vláček zadarmo, to je dobrý, ne?
pantomima
7. pro 2010
pěkný ráno!!!

tedy, potřebuju do krámu a odpoledne s malou na plavání...tak nějak nevim, jak se tam dobrodim, na krám i na bazén koukám z okna, ale s kočárem a malou za ruku nevim, jak ty závěje
zlobilek
7. pro 2010
@denisa31 jasně že jdu i sama s timim, ale raděj ve trojce, když je to možný. mám hodně problémy s páteři a obě kičle, to je taky jeden z důvodu, proč s klukem nechci daleko courat sama. ani nevím kolik má ted, ale před měsícem měl timi 18kg jen ve spodním prádle a je to hodně zátěž, když jej zvedám (teple navlečeného), nebo za ním utíkat. kdybych byla ok, tak samozrejme chodíme všude i sami. tak to na vysvětlení.
zlobilek
7. pro 2010
@denisa31 jasně kalamity ne, ale nemá pravidelnou pracovní dobu ani rozpis směn neví napřed. když končí jednu směnu, tak se zeptá, kdy má přijít znovu a to mu můžou třeba zavolat,že to neplatí a má přijít jinak, dřív. takhle je hodně strojvedoucích - letmo. :-S ale již jsem si zvykla, co jiného mi zbývá. jo jezdíme na režijky.
denisa31
7. pro 2010
@zlobilek to jej pěkně na prd ty směny teda :-p :-p :-p .... ono v tomhle počasí se to ani daleko nedá...
sirael4
7. pro 2010
@zlobilek jé, strejda je taky mašinfíra - ale je svobodný, bezdětný 🙂
pantomima
7. pro 2010
jsme tu z nákupu, děs, běs a hrůza, ani k Lidlu jsme se nemohli dostat a to nám stojí vedle baráku...nemumíte někdo z kočárku udělat saně??
zlobilek
7. pro 2010
@pantomima my byli ve městě na nákupu, ale s taťkou a jsme měli kočár, at kluk není hned mokrý v první velký louži. ale s kočárem to byl děs. stejně jsme ho vyndali a v kočáre se vezl nákup. 😃
zlobilek
7. pro 2010
@pantomima nemáš klokanku/babyvak? by byl možná lepší, než kočár.
pantomima
7. pro 2010
@zlobilek mám, klokanku...v zapadaným autě před barákem 😃 ]-(
zlobilek
7. pro 2010
@pantomima tam ti asi službu neudělá 😉 , ale snad se to počasí brzi zlepší
petulkaw
7. pro 2010
@zlobilek jo to je kousek🙂 náš malej má necelých 15 oblečenej a už ho poponesu jen kus 😉
petulkaw
7. pro 2010
@pantomima alespoň mu v klokance není zima🙂 vy to tam na tom Locháči máte nějaký zanedbaný :-| sestřenka taky úpí 😉