• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
my bydlíme na doubravce a auto nemáme, proto všude jazdíme pmdp a taky je to daleko, hlavně jak je hnusné počasí. ale si říkám, když nám není daleko do zoo, tak dům pohádek je hned u toho. ale jak je sníh, tak jsme nebyli ani v zoo. klukovi ted stačí, když dostane koště a lítá kolem baráku, nebo zajedeme na náměstí. my chodíme skoro všude s tatínkem, protože se mi samotné s klukem nechce. ale to počasí je děsné.
6. pro 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw no nevím, jestli tam mi pujdeme ještě letos, protože za chvíli (v lednu) pujdeme zas pryč, tak možná až někdy v březnu, dubnu, když se vrátíme spátky. jsem měla ambice i někam na cvičení, ale již toho nechám. možná se sejdeme u kamionu, ale vůbec nevím kdy tam pujdeme, protože timi si nejak rozházel spaní a někdy chce spát a jindy ne, tak je to každý den jiný.
6. pro 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 ...myslím že o nic nepřijdeš,zas tam bude lidí jak much. Asi taky nepujdem,motat se tam s kočárem....uvidíme :angry:
6. pro 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek ja bydlim nově v Černicích a myslim že uplně všude je daleko :grinning:kromě Olympie a v MHD jsem ještě s kočárem nejela,nevim jak to zvládnu,lidi jsou dost bezohledný. :confounded:
6. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark no je fakt, že každá akce je přeplněná lidma, takže aspoň jsi mě uklidnila, díky :grinning:
Teda černice, no tak to máte fakt všude dost daleko ale my budem bydlet kousek před :sweat_smile: S tím MHD máš bohužel pravdu, slidmi je to hrůza :confounded:
6. pro 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 kde budete bydlet?
6. pro 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark na Světovaru :wink:
6. pro 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 :slight_smile: tak to budem jezdit stejným MHD)) :slight_smile: jestli budem jezdit... :grinning:
6. pro 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark no to asi jo, tak snad tě poznám, až se k tomu někdy odhodláte :grinning:
6. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark mne jezdí 30 a 28 a trošinku dál mám 16. ted již s kočárem jezdím minimálne, ale vždy jsem si na netu koukla jestli mi jede nízkopodlažní a pak jsem jela s kočárkem i sama. když jela vysoká, tak jsem raděj počkala na další, to jsem raděj o víkendu nejazdila, protože vtedy jich jezdí mín, ve větších intervalech. jinak když jsme jeli s manželem, tak jsme v klidu zvedli i do vysokého busu. bez kočáre je to již líp, jenom zas tohle počasí, se mi nikam nechce, jen tady poblíž baraku. nejsem typ, že bych si řekla o pomoc a nikdo se sam nenabídne - čest výjimkám.
6. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě nikdy jsem si neštípala lístky, jsem nemusela koukat, jak zakoupit jízdenku, mám předplacenou celoroční za půlku ceny, jako na MD a RD. když vidím jak některé maminky v buse zaparkujou a musej hledat strojek na štípnutí lístku a to je někdy dál od kočárku a je třeba zákruta, tak je to někdy na pováženou.
6. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark a ještě jestli máš tříkolku, nebo čtyři kola na kočárku. s některými se nastupuje hůř, ale skus to, určo to pujde.
6. pro 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek jé, to má tvůj manžel flexibilní zaměstnání:slight_smile: tak na jaře zajdeme do zoo:slight_smile:
6. pro 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw flexibilní, no možná až príliž, jenomže flexibilní musí byt on. dělá strojvedoucího a pred hodkou měl být doma, jenomže zas padali stromy i troleje a volal že uvázl někde daleko mimo plzen a neví jak dlouho bude spožděný, tak asi tak. a plánovat něco na víc jak 1-2dni neni možné. ale ve středu by měl jít na noční až kolem 21h. no má to svoje klady i zápory. již jsme si zvykli za těch pár let.
6. pro 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw my když se synem budeme u mích rodičů, tak tatínek bude hezky chodit do práce, ale samozrejme bude za náma jezdit jak to jen pujde.
6. pro 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw do zoo jasně :slight_smile:
6. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek aha:slight_smile: tak to musíš být flexibilní i ty :wink: hooodně, no a to vlastně skoro každá ženská...
6. pro 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek bez tatínka nikam nechodíte? ty jo, tak to my bysme asi nevytahly celý týden paty z baráku :grinning: :grinning: :grinning: strojvedoucí mi nepřijde tak špatný, přece ty kalamity nejsou každej den.....ale zase máte vláček zadarmo, to je dobrý, ne?
6. pro 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný ráno!!!

tedy, potřebuju do krámu a odpoledne s malou na plavání...tak nějak nevim, jak se tam dobrodim, na krám i na bazén koukám z okna, ale s kočárem a malou za ruku nevim, jak ty závěje
7. pro 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jasně že jdu i sama s timim, ale raděj ve trojce, když je to možný. mám hodně problémy s páteři a obě kičle, to je taky jeden z důvodu, proč s klukem nechci daleko courat sama. ani nevím kolik má ted, ale před měsícem měl timi 18kg jen ve spodním prádle a je to hodně zátěž, když jej zvedám (teple navlečeného), nebo za ním utíkat. kdybych byla ok, tak samozrejme chodíme všude i sami. tak to na vysvětlení.
7. pro 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 jasně kalamity ne, ale nemá pravidelnou pracovní dobu ani rozpis směn neví napřed. když končí jednu směnu, tak se zeptá, kdy má přijít znovu a to mu můžou třeba zavolat,že to neplatí a má přijít jinak, dřív. takhle je hodně strojvedoucích - letmo. :confounded: ale již jsem si zvykla, co jiného mi zbývá. jo jezdíme na režijky.
7. pro 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek to jej pěkně na prd ty směny teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... ono v tomhle počasí se to ani daleko nedá...
7. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek jé, strejda je taky mašinfíra - ale je svobodný, bezdětný :slight_smile:
7. pro 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme tu z nákupu, děs, běs a hrůza, ani k Lidlu jsme se nemohli dostat a to nám stojí vedle baráku...nemumíte někdo z kočárku udělat saně??
7. pro 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima my byli ve městě na nákupu, ale s taťkou a jsme měli kočár, at kluk není hned mokrý v první velký louži. ale s kočárem to byl děs. stejně jsme ho vyndali a v kočáre se vezl nákup. :grinning:
7. pro 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima nemáš klokanku/babyvak? by byl možná lepší, než kočár.
7. pro 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek mám, klokanku...v zapadaným autě před barákem :grinning: :angry:
7. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tam ti asi službu neudělá :wink: , ale snad se to počasí brzi zlepší
7. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek jo to je kousek:slight_smile: náš malej má necelých 15 oblečenej a už ho poponesu jen kus :wink:
7. pro 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima alespoň mu v klokance není zima:slight_smile: vy to tam na tom Locháči máte nějaký zanedbaný :unamused: sestřenka taky úpí :wink:
7. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek