• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@petulkaw je to tu děsný, od začátku není prohráblej jedinej chodník
:angry: :angry: :angry: :angry:
7. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw ja mam problemi s páteři již od střední školy a náš "drobec" mi to neulehčuje. výdrž má pořádnou, to běhá hezky sam, jen když se nám názory kam jít rozcházejí, tak je to problém. :confounded:
7. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek no jo ale zase je to pořádnej kus chlapa :wink: uvidim já za tři měsíce:slight_smile: a ty asi dobře vaříš,viď, možná bys mi mohla dát tip, po čem se tak pěkně prospívá a sílí:slight_smile: co dáváš ke sváčám?
7. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tady na Chodským jezdí i malej bagřík :slight_smile: ale já to s kočárkem brázdila předloni a nepřišlo mi to tak hrozný a od února loni s tím naším kolosem pro 2 a dobrý:slight_smile: v létě jsem sice musela už na rehabilitaci se zády:grinning:
7. pro 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw no práve již pár týdnů je jeho nejoblíbenější jídlo NIC. se zeptám, čo bys chtěl a on NIC. nejhorší je dostat do nej první sousto a pak ochutná a nabaští se. náš jídelní lístek ráno kolem 5 vstává tak láhev 200-230ml polotučné mléko. sunar jsem vysadila jen před 2měsíci, že se od něj víc pribívá na váze. pak snídane jogurt nově pouze čokoládový - termix, milko, selský holandia, nebo vanilkový s grankem a zajíst rohlíkem. sváča ovoce. obed nejraděj maso a to je jedno jaké, jen rybu ne, s bramborem, nebo testovinu ale sní dost velkou porci. někdy si řekne o mléko 250ml a jde spát, když usne. odpolene je to různe, jestli spal a také když nejsme doma. třeba ovoce, polívku hustější, nebo chléb s lučinou a paprika. má rád vejce omeletu i chléb obalovaný ve vejci, to si řekne vejce a nic jiné do ust nedá, musím mu to udělat. má rád totoládu - čokoládu, ale to jen někdy mu dám, když je moc hodný malou kinder čokoladku. je dost vybíravý a nesní lecos, ale když mu udělám k vůli, tak se nabaští pořádně. ješte tak půl hodky před spaním 250ml mléká, pořád z láhve, protože z hrníčku mléko nechce. čaj pije z porcelánového hrníčku, hipp i náš ovocný. a miluje salamu suchou masnou salamu s chlebem, no to mu dám fakt jen někdy.
7. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak u nás právě protáhli chodníky, se vyspali......

@zlobilek Timi je hezký jméno, jak se jmenuje,krátce Tim?

7. pro 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw vím, že to neni zdravé, ale také má rád paštiku, no má rád i špenát. on si věčšinou řekne ke sváči, že co chce. domáce zdravější pomazánky mu nechutnají :frowning2: ale paštiku tak max. 1x za týden nebo 10dnů a salámu, jen když najde tatínka když ji právě baští a to si dáva pozor, at ho neobjeví. on rád masíčko skoro každý den i 2xdenne. třeba sní 4mandarinky najednou a pak mu musím říct, že již nemáme, protože knourá další. tak zádné dobré tipy jsem ti nedala. nejvíc přibívá na váze, když jsem u mích rodičů, protože tam baští s každým a nejvíc s dědou a to dostane i kousek slaniny někdy a má rozhodně víc čokolády, než když jsme tady v plzni.
7. pro 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 timotej se jmenuje, to tady v kalendáři není. jsme v plzni již několik let, ale my jsme s manželem slováci a rodila jsem na slovensku. timotej má v našem kalendári svátek no? 24. nebo 26. ledna, fakt ted nevím. skráceně timi, timko, timino a když zlobí timo.
7. pro 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw sestřenka na nás na dikuzi nějak zanevřela :wink:
@zlobilek zvláštní, hezké jméno :wink: je v SR časté?
7. pro 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 no právě ja chtěla nějaké jméno, co nebudou mít všichni, když zakričím jménem, že hned bude vědět, kto má přijít. ale minulo se účinku, protože nevím proč, ale ted nějak víc kluků má to jméno. znám asi další dva. já jsem martina a ve tříde jsme byli 3, tak když učitelka řekla to jméno, tak jsme byli v pozore všechny tři. :slight_smile:
7. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sousedka starší paní si neumí zapamatovat to jméno, protože je pro ni zvláštní, tak je timko pro ni tobík. :grinning: jemu je to celkem jedno
7. pro 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek Timino se mi líbí :grinning: Tobiáše si zase pletou s Tadeášem :angry:
7. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek Martina bylo jeden čas fakt hodně časté jméno :wink: taky se mi nechce dávat nějaké časté. Ale máte výhodu, že jste v ČR, moc Timíků tu asi nebude.
8. pro 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek Nádherné jméno)) :slight_smile:
8. pro 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jenomže my se hned po RD chceme vrátit domů na slovač. ale já to s jménem neřeším, neovlivním to. se mi líbil jakub, ale naštěstí jsem si to rozmyslela, protože u nas na vesnici - na slovensku jak se narodili po timkovi další dva chlapečkové, tak jim dali jméno jakub. :sweat_smile:
8. pro 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek a z jakého důvodu se chcete vracet?
8. pro 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 to jsme tak plánovali již mnohem dřív, že do školky půjde již na slovensku. neumím si představit jak jít do práce, když mi skončí RD. školky nechctěj moc brát hned od tří let, sjou dost plné a i kdyby, tak je těžké sehnat práci, co by mi časovo vyhovovala, že malýho ráno zanest do školky, pak do práce a zas odpoledne pro něj. nemáme tady vůbec nikoho, kdo by timka pohlídal. i k zubaři můžu jen když má manža volno. zrovínka zítra pujdu k zubaři, jak bude po noční a já tam moc nerada, tak držte mi palečky, se mi štíplo ze zubu.
8. pro 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek no je fakt, že maminky to nemají s prací vůbec lehké, je strašně málo možností.
Držím palce u zubaře!!!! p.s. Píšeš krásně česky.
8. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 dík za tu češtinu, ale právě já mám školu, bych mohla třeba dělat někde v kanclíku, co by časově vyhovovalo, ale jak je moje gramatika na urovni šestiletého dítěte, tak na to mohu zapomenout. z jednoho platu platit podnájem tady vplzni(ani nikde jinde) neni lehké a u nás na slovensku můžeme bydlet u mých rodičů, než si něco najdeme. jestli bude potřeba, budou dělat chůvu. :grinning:
8. pro 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek mě přijde, že gramatiku máš dobrou, z toho co jsi tu zatím napsala :wink:
8. pro 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 no možná takhle, když vím, že to bude ok, když udělám hrubku, nebo tak. dělala jsem prodavačku a když jsem měla vypsat třeba reklamační formulář, tak jsem vždycky stuhla - jak napsat tohle a co tohle, jen aby to bylo dobře. tady se nesoustředim na gramatiku, píšu jak mi to přijde. mám v živé paměti, jak mne zákaznice nemile upozornila na hrubku, jsem se styděla.
8. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pujdete někdo kouknout kamion na náměstí? my bychom rádi, ale timi ještě pořád neusnul, tak nevím kdy vyrazíme.
@petulkaw jedí ti děti domácí pomazánky, nebo nejraděj suchý rohlík jak timi?
8. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek je to sice od tří, ale loni byl v Rokycanech a přijel o hodinu později, takže to dáte :wink: my nejdem, malá má rýmu a já taky, škoda
8. pro 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 tak ja už spaní vzdala. nespáva každý den, ale když přez den nespí, tak to zalomí o v 16.30. je vzhůru od 5h rano. :angry:
zápasíme se spaním, protože i když je na něm vidět, že by potřeboval spát i přez den, tak on prostě nezabere. vypil i láhev mléka, rozprávka, tatínek se snažil, no nic, ale to neni poprvé :unamused:
pujdeme dřív a když ne kamion, tak koukneme oslíka :sweat_smile:
8. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme, viděli jsme něco málo a prišli jsme domů promočený :unamused:
čekám na léto :sunglasses:
8. pro 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak jsme kolem kamionu profrčeli v autě do Kauflandu ,uděali jsme jéé jůů a bylo konec výletu. :grinning:
9. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to máte s tím kamionem? taková komerce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@zlobilek já nevím jakou bych mu pomazánku udělala:slight_smile: malej nesmí vejce, tak mu dávám někdy Lučinu nebo žervé...
9. pro 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek čekám na jaro :sunglasses: :grinning:
9. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw kluk je na auta a čim věčší tím lépe, tak se na kamion těšil, jenomže si to moc neužil, když pršelo :frowning2:
timi nesní ani žervé, jenom tu lučinu má rád a paštiku. ani džem ani med, někdy máslo a syrokrém. on si řekne, že rohlík ale čistý, věčšinou. má rád i corn flakes, ale jen tak čisté křupat. ted měl těstoviny se sýrem a ještě mléko a pujde do hajan. někdy mu na večeři uvařím čisté brambory, ne když byli k obědu.
počasí nám asi nevyhoví nik. když neni sníh, tak jej chceme. když je hodně mínus, tak čekáme na oblevu ......... :dizzy_face:
9. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek tak já se snažím, aby malej snídal med a chleba:slight_smile: jinak mám na to jídlo prd fantazii----
9. pro 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek