• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@petulkaw ja mám taky pocit, že mu dávám pořád to stejný a někdy nevím co mu dát. jsem chtěla gottage cheese a to taky nechce. problém je ale i se slovenskom. tady lučinu baští rád, ale na slovensku lučinu vyrábí jiný výrobce a tuhle tam nemůžu sehnat - ne v našem malém městě a ta se mu nelíbí. i jogurty mají tam jiný a tady jiný, tak je to taky loterie.
ale k snídani si zvykl když se vzbudí (dnes v 3.50, již máme po snídani a kreslí si)ještě v posteli láhev mléka a pak trošinku pozděj jogurt, nebo termix a zají to rohlíkem, houskou, vánočkou. jen když jdeme někam na výlet, že nebudeme na oběd doma, tak mu dám k snídani normálně teplý oběd a krémik s rohlíkem má k obědu - třeba když jdeme do zoo.
10. pro 2010 v 05:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek ve 3.50 snídat je trošku z jiné planety, to my snídáme až po 7, doufám, že mě nic takového nečeká, sice se v noci budí, oba, ale pak ještě usnou, musí, i tak jsem nevyspalá :angry:
10. pro 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw jak nespí přez den, tak večer brzo usíná. dnes snad usne po obědě a pujde spát večer až po 20h a to by mohl spát třeba i do půl šesté, snad. jsme již byli na zdravotní prochajdě i nakoupit cestou. celkově málo spáva již od narození. ale prí to neva, řekla mudr. protože prospívá hezky. jenomže nám to vadí :angry:
10. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw usnul ještě dřív, než jsem mu stihla ohřát jídlo a spí pořád - již 3 a půl hodiny. to máme tedy hezký režim dne :frowning2: každý den jinak :angry:
10. pro 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw byl docela čilí,když jsme přijeli domů, ale jak jsem v kuchyni dávala jídlo na talíř, tak se zatím zachumlal do deky a usnul v mžiku na posteli.
10. pro 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek to víš, vstával chudák v noci:slight_smile: :grinning: ... to chce udělat pravidelnost, já na to hrozně dbam a spát jdou oba nejdýl ve 20.30, jo ale to už je extrém, většinou už v osm chci,aby byl klid na tv, nebo alespoň aby už byli v postelích, to bych byla otrok a i oni to potřebujou, samozřejmě mají nějaká "svá období" a třeba se z nevysvětlitelných důvodů v noci budí a tak...., teď kluci oba spí, ale já ale radši nerámusim, mají rýmu a hlavně Bertík chci aby dřímnul déle, aby mi tady kolem šesté nekňoural a nemnul oči:slight_smile:
10. pro 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek já bych ho strkala alespoň odpočinout, no možná, protože to se těžko radí, nic o prťánkovi nevím a sama bych potřebovala někdy radu jak si zachovat kamenou tvář a mít nervy jako provazy:slight_smile:
A já myslim, že spánek a odpočinek pro dítě je mooc důležitý, aby se mozek vyvíjel jak má:slight_smile:
10. pro 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw ale ja ho dávam vždy po obědě spát. když se nají se ho zeptám jestli ještě chce mlíčko. někdy jo, jindy ne. i pohádku mu pustím nebo zaspívám, když si řekne, klidně si k němu lehnu. jenomže on nechce ani ležet, se asi bojí že usne a něco mu ujde :grinning: . to je nejhorší, že ho neumím prinutit si vůbec lehnout, ani sliby, ani úplatek, ani po zadku ho neudrží v leže. před týdnem jsem ho dva dny po sobě uspala v kočáře doma v izbě jsem jezdila jako blázen. usnul, ale na třetí den již do kočáru nechtěl, že spát ne!!!!!! snažím se hezky navodit atmosferu na spaní, někdy i na nej nakričím, at si lehne a nic. třeba 1-2dni v týdnu spí a zbytek ne. v noci věčšinou spí celou noc, ale nikdy nespí díl než do půl šesté a je jedno jestli jde spát v19 večer nebo v půl desáté. rituály u nás fungujou jen k večernímu spaní. proste když je venku světlo, tak spát nechce. i když mu ještě nebyli ani 2roky a venku bylo hezky - sluníčko, tak taky nespával a pokoušeli se ho uspat i moji rodiče i tchýně s tchánem, co nám nevěřili, že on prostě nechce ulehnout. samozřejme se jim to taky nepovedlo. tedy to není problém pár dnů. on usne, jen když sám chce a to je málokdy. vyskoušela jsem snad všechno co jde. již se asi budí, tak jdu kouknout.
10. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw třeba i když je tatínek po noční a chtěl by spát, tak timi za nim přijde - timi nespí, oco nespat a to nám robí aj v noci, ked sa zobudí. :angry:
10. pro 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw již je vzhůru. jen chci napsat "na svoji obhajobu", že jsem skoušela prohodit spaní dopoledne, nebo pozdějc odpoledne, jestli mu nevyhovuje čas, když sní oběd a nepomohlo. jemu proste něvihovuje spaní vůbec :grinning:
jdeme jíst pá
10. pro 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se chci zeptat, jaký tvrdý syr je nejlepší pro 2leté dítě? sol je asi všude, samozrejme neuzený. timi je zvyklí někdy eidam 30%, když jsme na nákupe a než se zbalí nákup, tak mlsá jako odpolední sváču plátky sýru.
10. pro 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek já nic neříkám :slight_smile: některý děti prostě asi nespí, no někdy i třičtvrtě hodiny huláká Tobíša v posteli než usne, ale nejdýl ve dvě odpoledne jde chrnět! musí :grinning: :grinning:
10. pro 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, víte prosím o někom, kdo by prodal xa set xlandra nebo jiný set kočárku?Díky
10. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek Kidiboo je bez soli, ten se může od 8 měs, takový ty tyčinky od Apetita to jsou, to mi malá jedla dřív po kilech, teď už dávám normální Eidam. Teda to spaní máte šílený, mě malá nespí přes den skoro vůbec a vydrží do 21, dřív nezalehne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw já bych taky ráda, ale at se snažím sebevíc, tak když se mu nechce, tak prostě nebude spát ani odechovat. má hodně energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 to spaní je fakt individuální. mne by nevadilo i kdyby nespal vůbec, ale at je to každý den stejný. takhle jednou usne a jindy ne. když zrovínka chci někam s ním jet, tak se rozhone tak, aby to nevyhovovalo podle mích plánu. :confounded:
kidibo jsem mu skoušela již dřív a nechutnalo mu, vyplyvnul to. ale můžu skusit zas.
jsem timiho zaměstnala, trhá papírky na drobounké kousky, budeme dělat vánoční ozdoby pro staré rodiče.
10. pro 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek mě taky nechutná, právě že je bez tý soli, tak je hnusný :confounded:
10. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ;) tak bych se k vam chtela taky pridat, pokud to pujde ;) Jsem z Plzne a mam 7,5 mesicni dceru Natalku. Je to strasny povrislo a uz se snazi tapat kolem nabytku :slight_smile: Rada bych se seznamila s maminkama, s kteryma by jsme mohli chodit na prochazky a nebo si nekam sednout s detickama. Doporucila mi to Petla ;)
10. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa Ahoj, tak jsi to našla.. :slight_smile:
10. pro 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nasla ;)
10. pro 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa Ahoj, vítám tě mezi námi :slight_smile: Koukala jsem na fotky, Natálka je krásná a asi je to pěknej čertík, co? Úplně jí jiskří očička :grinning:
11. pro 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa ahoj Ivčo, vítej:slight_smile:
11. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa taky vítám :slight_smile:
11. pro 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaaa AHOJ :slight_smile:
12. pro 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 tak timi v globusu se vezl na ty dětké lodi a zbaštil i tyčinku kidibo, ale nechtěl ukusovat, jsem mu dávala kousky do pusy. možná se mu zalíbí.
@ivcaaa ahoj :wink:
páčko jedeme se koupat
12. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji za privitani ;) jj, mala je certik.. vleze kam se da a vsechno ji strasne zajima :grinning: ted sla prave spinkat, vzbudila se pred sedmou a ja jsem taky zrala jit do postele. Bylo mi spatne, tak doufam, ze to bylo jen nejakym spatnym jidlem :sweat_smile:
13. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Plzeň! Tak jsme byli celá rodinka v sobotu v Globusu...no to je šílený co tam jezdí lidí :astonished: tak jsme vzali regálek a mazali jsme pryč. A v Olympii to samé. )) Jako každé vánoce :sunglasses:
13. pro 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark já se do globusu vypravím asi zítra, ale dopoledne, tak snad tam tolik lidí nebude :slight_smile:
13. pro 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha já tam byla dnes dopoledne a pohoda, klídek :wink:
13. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima jsem tě viděla jak jsi šla s kočárem po tom chodníku u silnice před lidlem :slight_smile: myslim, že to bylo v pátek odpoledne :slight_smile:
13. pro 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek