• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
ahoj adel. Vítáme novou tvář :wink: Máš nějaké dítě?
7. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik Ahojky,jasně..skoro tříleťačku. Zrovinka jsem tu dočetla řešení školek. Malá je teď nemocná,nevíte zda můžu jít pro potvrzení na přihlášku k dr. bez ní?
7. bře 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání:slight_smile:) :slight_smile:
7. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adeladel ahoj :slight_smile:
Jasně že můžeš pro potvrzení k dr. bez malé.Dr.ti to potvrdí na základě karty,nebude jí dělat žádnou prohlídku :wink:
7. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj plzenacky,
zkusim se pridat, snad to tentokrat vyjde :wink:
7. bře 2010 ve 20:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já se taky přidávám, občas jsem nakukovala do "starý" Plzně, ale tam to nějak umřelo a nový těhule tam nechodily, tak jsem ráda, že tu je nová diskuze, kde to aspoň trošku žije :wink:
7. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím nový tváře, taky jsem ráda, že se to tu trochu zalidňuje. :wink:
Holky, já si ve čt koupila nový golfky, že už bude konečně jaro a ona ta zima snad neskončí!!!
7. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tady je nových lidí :astonished: :dizzy_face: Ahojky všichni.
Denisa: já si objednala sposuty věcí na sporťák, z korby vyndala všechno teplé, vytáhla jarní kabát a boty a teď tohle :confounded: Ale slibují zase hezky. A jaké golfky sis koupila? Abych měla inspiraci.
7. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hloupy dotaz, proc se kupuji golfky, kdyz u kombinace nam slibuji vydrzet do tri let?
7. bře 2010 ve 22:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka: důvodů je několik. Golfky jsou mnohem lehčí a skladnější než sporťák (třeba náš Mutsy má jen podvozek asi 12 kg těžký), obzvláště v dopravních prostředcích to oceníš. Taky někdy sporťáky mívají váhové omezení -do 15 kg dítěte (např. sousedčino dítě mělo v 1 roce 26 kg :astonished: - je to výjimečné, ale může se to stát)
7. bře 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nové maminky. :slight_smile: :slight_smile: Zítra Vás zkusím dočíst,dnes mi strašně blbne net. Každá stránka se načítá 3 min.. :cry: :cry: Jinak už máme 1.mimi na diskuzi:slight_smile:) Ale určitě se pochlubí sama až se vrátí z porodnice:slight_smile:)
8. bře 2010 ve 03:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno všem!

Jsem doma po noční, byl klid, ale stejně si půjdu na chvíli lehnout :slight_smile:
8. bře 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano pantomima,
koukla jsem do alba. To je novinka? Mohu gratulovat?
8. bře 2010 v 07:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka- jj, novinka ze včera :wink: , zítra mažu na krev :wink:
8. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gratuluju!!
8. bře 2010 v 08:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti: tak to je pěkný, doufám, že to doktor potvrdí a bude všechno v pořádku :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panti jé taky gratuluji :slight_smile: a přeji aby bylo vše v pořádku.
8. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak zase tady, koukam že to tu žije. Já fakt nestíham. Nějak nemam čásek pro sebe. A zima už mi taky ubíjí, dneska ráno sme šly v tej největší chumelenici do školky. fuj sníh.
8. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Panti gratuluju, pak dej vědět jak jsi dopadla.
8. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti:taky jsem nakoukla...GRATULACE a určo to vyjde
a nové mimi? že by Flapi?
petraluk:tak víme o koho jde
teda to je hrozný počasí,snad to má prý vydřet,až do 20.3.,ale doufám,že pak,už bude rovnou jaro
8. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé nové miminečko, pantomima, gratulujííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ZDRAVÍM nové holky :slight_smile:

mapemo: to je fajn, že se Péta moc těšil na brášku, kéžby to bylo tak i u nás, asi je radost se dívat, jak si brášku užívá a stará se o něj :slight_smile: a co druhý porod, byl dobrý po 6 letech, já se děsím už ted
8. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
pantomima, velká gratulace!
adel, takže flapi už je mamina :wink: super, těšim se na podrobnosti a fotečky mrňouska
katka, já taky myslela, že vydržim se sporťákem, mám bezvadnej, ale při cestování autem je to fakt nutnost, jsem pořád váhala, jestli mám do nich investovat, ale když pak třikrát denně taháš z auta kočár když si chceš zajít po nákupech, tak je to pakárna. Nemyslim si, že je to o tý váze, jak psala medvik, přece všechny golfky mají podle nějaký normy psanou nosnost jen 15 kg. Jinak na klasický procházky nechávám sporťák, přece jen tam má malá větší pohodlí.
medvik, vybrala jsem Chicco Multiway, jsou nejbytelnější co jsem viděla a hodně si je holky chválí, zatím jsem nadšená
werca, u nás, jestli to ještě vyjde, tak taky kolem těch pěti let, kdybych si mohla vybrat, šla bych do toho dřív,
ale musíme nejdřív pořešit bydlení a pak uvidíme
mapemo, jestli se můžu zepat, u vás byl ten věkový odstup plánovaný?
8. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa:porod teda nic moc,jsme si říkala,že docela vím do čeho jdu,ale malému se nechtělo na svět,tak jak chtěli doktoři,byla jsem týden přopravená rodit,ale stále nic,tak jsem nastoupila do nemocnice ve čt a v ne mi porod vyvolali a hlavně Péťa měl 51cm a 3450g a ten malej zmeťourek měl 54cm a 4118g,takže fakt rozdíl a ještě se mi šprajcnul hlavičkou apřetlačit ho bez kontrakcí byl zážitek
denisa:věkový rozdíl plánovaný úplně nebyl,ale tak nějak jsem si to přála
8. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
denisa: ségra má taky ty multiway a jsou super :wink:
8. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo-malej teda pěknej macík :unamused:
9. bře 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa: my by právě chtěli nový auto, pak někdy určitě naplánovat svatbu, musíme nastřádat nějaký ty finance a daší miminko do toho by jsme prostě neutáhli :frowning2: zrovna ted, když vidím, co všechno dítě obnáší a co všechno potřebuje, věci, které mu prostě koupit musíš,, tak na 2. mimi máme ještě čas, ale co možná budu překvapená, kdyby bylo dřív, nezlobila bych se, určo bych se na něj těšila, prostě plány jsou ale radši nepředbíhám :wink:

mapemo: to byl macek jako klacek :grinning: no to jsem zvědavá na 2. porod, budu se bát určitě, ale jak se říká každý porod je jiný, někdo má 2. porod lepší, někdo si ho zase chválí, můj první byl celkem ok, šlo to, ale bez bolesti žádný není :wink:
9. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa:první porod byl nádhera na tři stahy byl Peťan venku,ale tomu malýmu otesánkovi se asi moc nechtělo,ale všem přeju druhý porod lehký (říká se,že druhý porod je rychlejší :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
UŽ ABY BYLO JARO!!!!!!!!!
9. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mapemo: fáákt, tak to jsi byla štastná prvorodička :dizzy_face: já malýho začla tlačit asi v půl 1, pak ze mě kontrakce opadli, vůbec jsem stahy necítila, museli mi kontrakce vyvolat, nakonec jsem se posnažila a šlo to :slight_smile:

já chci taky jaroo, ta zima je nekonečně dlouhá

Davídek má horečky, sotva se zotavil z rýmy a ted tohle, to všechno to počasí blbý, jednou teplo, pak hned mráz, člověk aby se z toho zbláznil, at ty chřipajzny s tou zimou odšumí nebo se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný ráno všem!

na jaro si asi budem ještě muset počkat- fuj, je tam mráz jen to praští :angry:
10. bře 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti: těhu potvrzené?
10. bře 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek