• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@michamicha to jed ost možný, vedle lidlu bydlíme
:wink:
14. pro 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek jaký bylo koupání?
14. pro 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw ahojky jsem skapatá jak pes. nemám kdy to vyležet a pořád se to vrací. rýma, kašel, škrábe mě v krku a to jdu odpoledne zas k zubaři, dělá mi korunky, tak mne čeká další obroušení pod injekcii a zítra tam jdu zas. se bojim že pšíknu, když bude mít vrtačku v puse. již ve čtvrtek něco začal a chci to mít hotovo do polky ledna, abychom mohli na slovač.
tatínek jel s timim nakoupit, já čekám až dopere pračka.
timi se rád koupe, tedy i sprchuje. na plavání do bazénu nemůžeme, protože má problém se suchou kůži, proto i doma věčšinou jen rychlá sprcha, protože voda vysušuje ještě víc.
14. pro 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark tleskám za odvahu....Globus a Olympie :confused: Konkrétně Olympie mi přijde přelidněná i mimo svátky :grinning:
14. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po dlouhé době:slight_smile:
Já dnes vyrazila do Olympie po 20 hod večer a nááádhera...krámy mají do devíti, tak jsem je rychle prošla, pak do Alberta a tam jsem byla skoro jediná, tak jsem si tam v klídku nakoupila a pořídila ještě nějaké dárky. Takže doporučuji do hypermarketů až večer, až všichni odjedou:slight_smile:
Jinak Vám chci ještě doporučit super stránky: http://www.fajnslevy.cz/plzen/ - teď ty slevové kupony jsou fakt super!!!
16. pro 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ PLZEŇ.
@sirael4 já bydlím vedle Olympie,tak tam chodim pro rohlíky,ale to je za trest,ted pred svátkama))
16. pro 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY taky nič nestíháte? timi pije mléko a ja kafe, snad usne.
i když chci nakoupit pouze mléko a rohlíky, tak si musím všude vystát dlouhou frontu :angry: venku zima uvnitř horko, svlékat, oblékat, .....
škoda, že se i takové základné potraviny nedají objednat přez net a poslat až domů zásilkovou službou :grinning:
17. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli chcete být krásné tak objednávejte:slight_smile: mě se teda melír za 350 Kč vyplatí:slight_smile:
http://www.slevomat.cz/cs/doporuc-ziskej/1c21c2b0a6/plzen?c=119cc5
17. pro 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31
Ale v tom balíčku melír nebude, je tam jen sřih, mytí vlasů a foukaná.
17. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kicnerka jsem se ptala a můžu si vybrat i melír, viz diskuse
17. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek také jsem to navrhovala:slight_smile: nebo poslíčka:slight_smile: někdy nemá člověk doma co po psu hodit :grinning: No nějakou nakupovací službu si můžeme zřídit :grinning:
holky, jdu dělat perníčky, tedy zdobit, mam jich plno i přesto, že jsem spálila prve kvůli tomu recidivistovi co ho tady zpacifikovali policajti jeden plech...
@denisa31 já bych chtěla účes na zítra na maturák bráchovi, to už ale nestihnu :sunglasses: , ale zase něco zajímavého přidej, když bude:slight_smile:
Ty jo, obě děti u babičky celou noc budu mít jen pro sebe a manžela :dizzy_face:
17. pro 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw hezkou zábavu!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
17. pro 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw to ja neznám, abych dala syna k babičke a byla s manželem sama :frowning2:
tedy timko spáva se starými rodičmi, ale ja (nebo i manža, když přijde za náma na slovač) spíme v obýváku hned vedle, takže to se neráta.
tchýně by si timka nechala na pár dnů, ale on není na ni zvyklí, i když bydlí jenom 13km od mích rodičů, tedy když jsme přechodně(měsíc i dva)u mích rodičů, tak by si mohla najít čas se sním víc vidět. ale ona má vnučku přímo v domě, tak se realizuje tam a všechno kolem timka jsou jenom prázdne tlachy. :unamused:
moje máma chodí do práce i cez víkendy někdy, tak tam ho nechat nemůžu.
ůprimně ti závidím, nic ve zlém, ale někdy bych si potřebovala od syna oddechnout :wink:
manža je ted pořád v práci, ja schcíplá a doma neni vidět, že nějaké vánoce jdou :sweat_smile: ani na net nemám čas. timkovi jdou zuby - ješte mu 4chybí, tak nespí ani v noci dobře, no nevyspalá padám na hubu a jak je nevrlí - v noci mu dávam i ibalgin sirup, když brečí- tak se mu musím víc věnovat. taky začíná pšíkat,ale energii mu to neubírá, ted si kreslí chvíli.
18. pro 2010 v 05:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw vyspala ses líp, když byli děti u babičky ? :grinning:
18. pro 2010 v 05:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek to ti řeknu zítra, jestli to přežiju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi se mi bude stýskat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw já myslela, že to tuhle noc, co byla
a chci se pochlubit, že dnes k nám přijel poslíček z tesca - manžel nakoupil cestou z práce a přijel jak ježíšek, ani dveře mu nešli otevřít, tolik tašek v rukou, nemusím do krámu ani zítra :wink:
18. pro 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek chudáci manžílci :wink: ten můj chodí i třikrát do třetího patra, než vynese Mattonky, kojenecké vody a všechno to jídlo a drogerii...do Tesca si chci zajít ale jen tak sama, okouknout co kde mají, nejvíc mě baví oblečení:astonished: a hračky :grinning:
18. pro 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, pořiďte si děti 2 :wink: to vás vyléčí a nebudete unavené :wink: já mít 1 dítě, mam nohy nahoře:slight_smile:
18. pro 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw já si taky myslím, že si to zasloužíš při dvou dětech...ale @zlobilek ma pravdu, že někdy by to bodlo i s jednim prckem, ale zase zlobilek nezoufej, že je manža pořád v práci, některý ženský jsou na to úplně samy a taky to zvládnou :slight_smile: Jo a vodu dávám od roka z kohoutku :wink:
18. pro 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 já se bojim, že se z trubek vylučuje olovo a navíc je to pro mě praktičtější, mám vodu neustále při ruce...
18. pro 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 náš tatínek je s prckem celkem dost, si nemůžu stěžovat, ale právě ted, když jsem nemocná a potřebovala bych i do postele zalézt, ted je pořád v práci, domů chodí se jenom najíst, sprcha a vyspat. ja at se mi chce nebo ne musím i s timkom ven, navařit,..... :confounded:
18. pro 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek holky, my zvládneme všechno:slight_smile: to se tě teda drží ta nemoc dlouho, jez hodně česnek :wink:
18. pro 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw dík, česnek i cibuli jím skoro každý den, taky hodně vitamínu ovoce a zeleninu
právě jak to nemám kdy vyležet, v noci se nevyspím, musím ven na vycházky a nákupy, již po třetí jsem vykoupila lekáren, ale u doktorky jsem nebila, že to projde samo a ted již má dovolenou a taky neni kdy. chvíli mi bylo líp, tak jsem trajdala ve městě po obchodech a všude jen chvíli nakoukla a uvnitř protopeno, venku zima, tak mne to dostalo spátky. :frowning2:
ale jasně, že zvládneme, vždyt musíme, nenechám timka hladového, nebo špinavého. :wink:
18. pro 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!

tak dnes konec šestinedělí!!! s prckem na kontrolu a očkování...to to letí!!! :slight_smile:
20. pro 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koupím autosedačku vajíčko maxi cosi, cybex nebo xlandr víte o někom kdo by prodával?Díky
20. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
55cm a 4850g, očkování jsme nedostali, že prej mu ještě není šest neděl, co na tom, že před půlnocí bude....máme přijít příští pondělí

na vyrážku nová olejová koupel a mazat suchý místa Lipobází :angry: , to jsem zvědavá na efekt :angry:
20. pro 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak zase v pondělí máš o program postaráno :unamused:
to mu tu injekci asi mohli dát, takhle se tahat s malým prckem k doktorovi, i když koukám čísla, tak zas takový prcek již není :wink:
20. pro 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek no, roste jako z vody :grinning: , asi mám kvalitní mlíko :grinning:
20. pro 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no jo mlíčko, spánek a láska kterou dětem dáváme :wink:
20. pro 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ted jsem si vzpoměla, že když mne řekli, že roste jak z vody, tak já odpověděla - ne z vody, z mého mlíčka roste :grinning:
20. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek