• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@pantomima tatínek tu není a číst to nebude, tak můžu ještě napsat. se mne ptali, jesli i tatínek si někdy nedá z něj (mléka) nějaký ten lok, protože roste též - do šířky. to byli vtípky ještě když jse kojila.
20. pro 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný odpoledne, jsme doma z kyčlí a žádná sláva...jadýrka nejsou, dvě pleny navíc a kontrola v 16.týdnu :frowning2:

vyrážka se zhoršuje, už to má i na bříšku a na ručičkách :angry:
21. pro 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ty kyčle to je v poho, to hodně dětí nemá, my taky až na roční kontrole to bylo o.k. a spravilo se samo - široké balení, ke konci jenom na noc.
21. pro 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek já vim, jense mi nevejde s těma plenama do riflí :angry: , musim koupit o číslo větší :grinning: , Terka s tím problém neměla, teď jsem ho zabalila a vůbec se mu to nelíbí
21. pro 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
abdukční balení máme dvě hodiny..dvě hodiny řve..to bude noc!!!
21. pro 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima syn s tím neměl problém, ale kamarádka říkala, že zvykala postupně, nejprve jednu plenu navíc a po 2dnech dala již 2pleny navíc.
22. pro 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek noc jsme přežili, vzbudil se sice víckrát, ale neplakal, šlo to :dizzy_face:
22. pro 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.marwell.cz/index.htm

snažím se naší dr vnutit tohle, snad to půjde, aby nám to napsala
22. pro 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké svátky všem
23. pro 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všem krásný Vánoce a bohatýho Ježíška!!!!
24. pro 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný první svátek vánoční..

foto v albu....

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. pro 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. pro 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw tak mám něco mín hezké, svátky sedíme doma, kluk nemocný, já taky na antibiotikách, ale koukáme pohádky, kreslíme, čteme,...
28. pro 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek škoda, no ale ono to na ven teď moc stejně není:frowning2: my máme jen rýmu a trchu kašel...
28. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw mne mrzí, že nemůžeme nikam, protože budúce vánoce již v plzni nebudeme, tak jsem chtěla tu atmosferu na náměstí i na mši a tak. velice jsme chtěli i do prahy kouknout, ale ted to nepujde. zítra asi pujdeme k doktorce spátky, protože se kašel u timka nelepší. on teplotu nemá, tak je hodne aktívny a jak radila mudr, že držet v posteli, tak to je přímo nemožné. ono tohle počasí mne aspon toršinku utěšuje, že i kdybychom byli zdravý, tak se stejně moc ven nedá.
28. pro 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní budíček ve 4:51, to měl Oskárek hlad, za půl hodiny přišla Terka, ta se naštěstí ještě nechala přesvědčit....když konečně malej v 6:10 znovu zabral, Terka se probrala a už čumíme na pohádky.....
29. pro 2010 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima to je dobrý, když jen dnes, nebo jenom zřídka, my to máme skoro každý den a někdy i dřív. to timi přez den ani nespí, tedy jen někdy a budíček býva stejný, jen když nespí přez den, tak jde večer spát již kolem 18.30 i dřív. když usne přez den, tak večer jde někdy i kolem 21h a vstáva stejně. přeji hezký den :wink:
29. pro 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek Terka poslední dobou vstává v pět nebo v půl šestý pravidelně.....
29. pro 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek ale už nekojíš :wink: , já to mám po hodině a půl celou noc...
29. pro 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima no to jo, pamatuji, taky tak jsem byla celé noci vzhůru a byl prisáty :unamused:
ted se již vyspíme v noci víc, ješte že dávají ty pohádky ted
29. pro 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima, já kojím od narození do teď po 2-3hodinách. Ani kaše nám nepomohla. Snad se ti to upraví. Taky malej může mít růstovej spurt, to mi pil vždy více...
29. pro 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e v pohodě, malej se najía zase spí, většinou :slight_smile: je zlatej, s Terkou to bylo podstatně horší, ta celý noci jen visela na koze a když nepila, tak řvala, ta snad nespala vůbec...spíš mi ty noci teď štvou, protože mám děsnou rýmu, malej taky trochu, Terku už přešla, začíná tatínek
29. pro 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima, to jsem měla taky, že po najezení vždy spal. Teď se občas stává, že po jídle si začne povídat a je po spaní... Takže hodinu poslouchám táta, teta, ají a další žblekoty... Kdy dítě začíná mluvit? Myslíš si, že když pořád říká táta, že už je to cílené? Nebo to zase zapomene. Takhle už říkal bába, ale to už přestal říkat...
29. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e timi krásně uměl brrrrrrm brrrrrrm říkat na auto a nevím kolik mu bylo 6-8měs. a ted jasně už mluví hodně, ale r neřekne, proste neumí.
29. pro 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek, však na to přijde a r bude říkat. Chce to čas. :slight_smile:
29. pro 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e no ale když to již uměl a pak jak na auto přestal říkat brrrm brrrrm a pojmenoval jej auto, tak r říkat prestal a zapoměl to. to mu nebyl ještě rok a r říkal hezky, tak mne mrzí, že mu to ted nejde i když se snaží.
29. pro 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:34 • agenturaberuska
31. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek