• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
ahojky holky ráda bych se k vám přidala do diskuze jsem z plzně a mám 3 letého kluka a 10.10.2010 se nám narodil druhý chlapeček :slight_smile:
2. led 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova vítej mezi námi!

2. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem a síce pozdě, ale vše dobré v novém roce

@valerievackova ahojky
3. led 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ráno!
hurá, zase normální tejden, vezu malou do Mašinky, mám před sebou tři hodiny volna..když ony vždycky tak strašně rychle utečou...

všem krásný den :slight_smile:
3. led 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova :slight_smile: My se narodili 9.10.2010 :slight_smile:
3. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děkiuji za přivítání :slight_smile:
@spark jé tak to máme stejně staré děti a jak malej je hodnej?náš Filípek si začíná vyžadovat víc pozornosti ale krásně se směje a povídá :slight_smile:
3. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark kdepak si rodila?já ve fakultce na locháči
3. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima ahojky tak koukám že máš taky dvě dítka a skoro stejně stará jako já jakpak si zvykla malá na brášku?náš Daneček Filípka přijal užasně hodně mi pomáhá a malýho miluje a můžu říct že vůbec nežárlí a toho jsem se bála nejvíc :slight_smile:
3. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova u nás je to taky v pohodě, jen Terka je děsnej rapl s hodně divoká, tak ji musím krotit, aby to s tou péčí o malýho nepřeháněla :wink:
3. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima tak to je fajn no malej začíná taky jančit tak ho krotím nejhorší je že je strašně hlučnej a budí mi Fídu :frowning2:
3. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek to je mazlík:slight_smile:
3. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw je zatažený na mc queena, tak v novom tričku aj spal
3. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tatínek již jel na "dovolenou" a my budeme doma několik dní sami, tak snad to v zdraví zvládneme.
4. led 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted telefonoval, že operaci kolene mu budou dělat až zítra, tak nechápu proč musel do nemocnice nastoupit již dnes ráno. vždyt všechny předoperační vyšetření má za sebou a my mysleli, že to bude mít již dnes za sebou. :angry:
jsem zvědavá kdy ho pustí domů.
4. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima nejvíc se mi líbí fotky, když jsou spolu. terezka je hezká velká ségra. a oskárek? sladoučké mimčo. :wink:
4. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek ono před každou operací je nástup den předem, pokud se jedná o zákrok pod narkózou, tak si ve špitále rádi ohlídají jestli dotyčný dodržuje jejich nařízení, např. nejíst a nepít těsně před zákrokem apod. :wink:
4. led 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha no jo, ale to bude jen meniskus a laparoskopicky a nechce se nechat uspat, jenom umrtvit. můj táta (55let) byl loni na operaci kýli a pod narkozou. tedy bylo to na slovensku, ale on se hlásil na príjem den předem ale v15h a hned druhý den byl první na operaci. manža se hlásil včera 7.30 a operace dnes jako třetí v pořadí. včera když jsem byla kouknout za ním, tak běhal v riflích a prí mu nic nedělali, jen vypsali papíri a přidělili pokoj. on včera ani doma nesnídal, co jsem si fakt mysleli, že to hned v den nástupu mu budou dělat. no co, aspon se vyspal, protože timi v noci hodně zle spáva a přez den vůbec, no hrůza s tím spaním.
5. led 2011 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak již má po operaci, poslouchal rádio, když mu to dělali.
5. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznáte nějaké nové figli, abych víc spal? vždyt to není normální, aby 2 a půl leté díte spalo 10h denně, někdy dá i 10 a půl, ale jindy zas ani 10h. přez den nechce spát vůbec, se posteli vyhýba obloukem. chvíli na nej platilo uspat v kočáře, ale asi po 3-4dnech, jak si uvědomil, že kočár znamená spaní, tak již do kočáru nechtěl. on je aktivní celý den a vůbec na něm není videt nedostatek spánku. mne tolik spánku nestačí. tedy když usne, tak mám ješte práci a jdu spát pozděj nez on. a někdy ještě usne u raního mléka (pár dnů již ve 3h), to já již nezaberu. utahat jej, to není rada pro nás, protože to on utahá nás a ne my jeho. mne se již rozmazávají písmenka, jak se mi chce spát a to v kuchyni binec, co jsem přez den nestíhala a mladej běhá tady na motorce. doktorka říkala, že je to v pořádku, roste hezky a celkově prospívá a potřeba spánku je individuální.
5. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek přeji pevné nervy:slight_smile: nejlepší je o tom s někým pokecat, no a pak doufat, že to je jen takové období, určitě taky vypozoroval, že ti na tom záleží a tak asi naschvál :unamused: tak se obrň a dělej, že ti je to fuk, v kolik ho dáváš večer spát? sestřenky holky taky nějak málo spí, třeba bys s ní mohla poklábosit...
5. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek jo a ve tři v noci, to já usnu ještě jako poleno, to já usnu i v sedm :grinning: jestli to nemá po tobě tu nespavost:slight_smile:
5. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek naší malej ještě ani dva nejsou a taky už nějakou dobu přes den vůbec nespí, max v autě když jedeme někam dál, je to fakt individuální, ale oproti tobě mi spí krásně v noci, kdyby vstávala ve 4, tak se asi picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw já bych usnula i pak, jenomže to aby usnul po mléku, tak musím spívat ukolébavku a doslova ho pevně držet, protože by vystřelil hned na koberec se hrát. jak mám problémy s páteří, tak mne bolej záda z toho "zápasu", aby zůstal ležet a to již si nemůžu najít polohu na ležení a musím vzhůru se procházet. tedy to není moji nespavostí, ale moji páteři :confounded: to mne natolik probere, že pak již neusnu.
6. led 2011 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 já se těším k rodičům, snad koncem ledne (kvůli manželovu kolenu musíme cestu odložit), tam na vesnici spával líp. snad i ted bude. to s dědou usnul i přez den. když jsme na něj dva s manželem, tak se to dá, se střídame, ale ted jak je v nemocnici a když se vráti, tak stejně mi moc nepomůže, tak již melu z posledního.
6. led 2011 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw spát chodí různě, někdy usne i o 17.30 - to jen zřídka. věčšinou kolem 19h a stane se, že i po 20h ho tahám at si jde lehnout. vstává taky různě kolem 3h nebo stane se, že spí i do 5h, výjimečne do půl šesté. když se vzbudí hodně brzo, tak je asi hodku vzhůru a pak ještě asi hodku si zdřímne.
a tu fotku s plyšákmi, tak to musí povinně do každé ruky něco dostat, protože si do pusy cpe ruky.
jak si psala, že vstáva brzo, jak dělá naschvál, tak já nedávam před ním najevo emoce, jen mu řeknu, že je ještě venku tma a třeba ještě spát, že ještě všichni spí i já chci a začnu vyjmenovávat kdo ještě spí a že když bude hodně spát, tak bude veliký a dostane na jaře kolo a tak se mu v klidu snažím vysvětlit. kdybych na nej nakričela, nebo jinak jej rozrušila, tak to by již neusnul určitě.
6. led 2011 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 v kolik chodíte spát a kdy se ráno budí?
6. led 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek já dávám kluky nekompromisně spát pravidelně po koupání a to mezi 7 a 8, nejdýl půl devátou, myslím, že ta pravidelnost je důležitá, i ten mladší ačkoli toho moc přes den nenaspí, tak v noci spí pěkně, budí se na jednou na mléko, což by už dávno neměl, ale snad ho to pustí...v půl šesté mi usnout, tak za půl hodky ho budím a zas bych ho dala až večer kolem osmé...
6. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw to se řekne pravidelně. taky jsem měla hezky pravidelne, když spával přez den, tak po obědě usnul asi 12.30 a večer kolem půl deváte. ale jak přez den jednou spal, jindy ne - i když jsem se snažila sebevíc, tak se to spaní hrozně rozházelo a ted mu neumím poručit v spaní. ani po dobrém ani po zlém :angry: ani sliby ani zákazy v tomhle na něj neplatí a bitku jsem skusila a to taky nepomohlo. on řekne, né timi spat ne a nelehne si ani náhodou, to bych ho musela v posteli uvázat a stejne by se vysmekl. :angry: a vzbudit když usnul a chce spát to je přímo nemožné. usnul v kočáře, když jsem se zdrželi ve měste a doma pri velkém světle jsme ho převlékli do pyžama a on spal pořád, jen mrnčel, že jej rušíme, ale nevzbudil se. to mu můžu klidne dát zvonícího mobila k uchu a bude brečet, ale nevzbudí se.
6. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek je to s nima boj neustálej, my máme zase jiný starosti :wink: Tobíša už vyleze z postýlky, proto má pytel, aby to nedělal, je hodnej:slight_smile:
6. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek