• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@petulkaw no právě my jsme museli dát pryč postílku, když měl 18měs. protože vylézal a nechtěl tam. ted spáva s náma, máme 3postele vedle sebe v rohu mistnosti a on je přímo v rohu a my vedle. pytel si uměl sám sundat. si říkám, že ještě vydržet 2-3týdny, než bude manža schopen cestovat a u starých rodičů si oddechnu a snad se nám podaří nastolit pořádek. a taky to souvisí s tým, že někdy chce počkat na tatínka, musí mu něco důležité říct nebo ukázat obrázek a než přijede z práce, to je různe nepravidelní. jasně, že nechci ustoupit, že musí spát a tatínek přijede pozdě, ale to bych mu asi musela zalepit oči sekundákem a nejsem si jista, jestli by to pomohlo. u mich rodičů je děda doma a babi chodí do práce pravidelne ráno a odpoledne domů, tak asi to s tím souvisí, když tak na tím promýšlím.
pro něj je spánek zbytečná stráta času
6. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw sekundákem zalepit oči, to je vteřinové lepidlo - jen na vysvětlení
6. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw timi normálně ted usnul, já si jdu k němu lehnout taky. nechtěl obědvat, jsem myslela, že mu nechutná. vypítal jsi mléko, požádal pohádku a poručil zatáhnou závěs, tak jsem skusila a mléko vybumbal a za chvíli usnul. zázrak :wink: tak dobrú noc, jdu se natáhnout :slight_smile:
když chce sám, tak usne, ale to je ted možná 3x za měsíc, nebo zas začneme spát přez den???
6. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw vyleze z postýlky, jo? No to je mazec, malá občas přehodí nohu, ale naštěstí to moc nezkouší....
@zlobilek souhlas s petulkaw, taky bych ho vzbudila, ale ono se to těžko řekne když je takovej spáč...no a dala spát holt později, než aby mi usnul v šest a budil se tak brzo ráno....malá usíná kolem 21 a vstává v 8, takže pohoda, výjimečně usne i v 22, se kolikrát divim kolik tak malý dítě vydrží, ale jak není unavená, tak nezalehne
6. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek no vidíš, jak to jde, dobrou :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no teď v penzionu už přelezl cestovní :slight_smile: naučil se to doma na ohrádce kam leze pro hračky a k Bertíkovi...
a malá je teda mladší, ne:slight_smile: to ona dožene:slight_smile:
6. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31
@zlobilek tak Bertík spí 30 minut přes den :wink: s tím to bude taky asi horší... Tobíša naštěstí zalehnul a tak mám chvíli jen jedno děťátko, což je pohoda:slight_smile:
6. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw no...o 2 měsíce... :confounded: ale na jaře stejně chci začít koukat po velké posteli
6. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 já kvůli kolečkám ještě s postýlkama vydržím:slight_smile: my je různě v noci převážíme po bytě :grinning: :grinning: podle toho kterou místnost kdo chce mít:slight_smile:
6. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw @denisa31 timi spal 1 a 1/2hodiny a vzbudil se sam, ale nemá dobrou náladu, tak nevím, jestli se dobře nevyspal? hráme se spolu, chce abych s ním stavěla, ale at udělám cokoliv, tak se mu nic nelíbí :confounded:
jsem se těšila jak se vzbudí dobře naladění a ne
já už málem usnula a vzbudil mne manžel telefonem, netušil, že bychom mohli být v posteli.
6. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek to je teda pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se mi stávalo dříve běžně a teď už nespím tak se mi to nemůže stát:slight_smile:
6. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova Ahoj, máte pěkný koťátka:slight_smile:, ve které části Plzně bydlíš?
6. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw ahoj děkuji ty měla moje mamka ale už je rozdali :slight_smile: bydlím na lochotíně :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokám že tady řešíte spání tak mě daník chodí spát kolem osmí a vstává v osm ráno :grinning: ale filípek se budí ještě dvakrát za noc ale usíná taky kolem osmé večer ale včera strašil do desíti ale naštěstí vstává taky kolem osmí budí se mi kluci nastejno což je fajn :slight_smile: Daník ten mi přes odpoledne nespí od roka a půl tak doufám že fída bude trochu větší spáč.Dan když mi kolem toho roka a půl usnul na půl hodky jen tak pak byl vzhůru do desíti tak jsem mu odpolední spaní odbourala protože jsem ho musela uspávat tak půl hodiny a půl hodky vydržel spát to bylo šílený :frowning2:
7. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova do osmi to se nám stane jen někdy :slight_smile: a mimi když se ti budí jen dvakrát za noc, tak to jde:slight_smile: na tak malé mimi:slight_smile:
náš Bertík někdy hrozně řve než usne, to si člověk není jistej, jestli je dobře, že ho dává spát, ale teď v penzionu usínal za plného provozu kolem něj, jen pobrekával, točil se dokola v postýlce a nakonec vytuhnul než jsem uložila toho staršího a pak vzhůru do hospody:slight_smile: přesněji dolů do hospody:slight_smile:
7. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerievackova ty jo tady na koníkovi jsou snad všichni z Lochotína :grinning: :grinning: :grinning: tak vidim,ž e nejenom Jolanka je nespavec, tak to už jsem v klidu :wink:
7. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw
@denisa31 nějak nemám čas na koníka, již máme doma tatínka. tak zatím, někdy příště. :wink:
9. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 no já doufám že Filípek toho naspí víc :slight_smile:
9. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw no čekalam jsem že když jsem přestala kojit že bude spát dýl no ale pořád to jde jo a Filípek usíná sám v postýlce a jsem na to pyšná že jsme to dokázali ho to naučit Danika jsem uspávala v náručí do roka to bylo šílené až potom nastalo čtení pohádek a zpívání :slight_smile:
9. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Plzen!
Tak nám jsou tři měsíce. Čekala jsem že ty koliky odejdou a nic))) aspon že slezl ten sníh. :angry: Je tady někdo odjinud než z Lochotína ženský?
10. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark blahopřeju ke čtvrtroku :wink: Podle koně to vypadá, že celá Plzeň bydlí na Lochotíně, co? :grinning:
10. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi já už skoro ne ale musím říct, že Lochotínských je nejvíc (no, taky je to největší sídlák) :wink:
@spark my :grinning:
10. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark gratuluji ke třem měsícům miminka:slight_smile: já jsem jižní předměstí :wink: koliky dokud nezačal náš malej sedět v židličce, tak při jídle měl pořád :wink:
@valerievackova super, to je dobře, že usíná sám:slight_smile:
10. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark a odkud jsi ty??? :slight_smile:
10. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z konce světa! :grinning: Od Olympie!
10. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark tam jezdíme jako na odpolední výlet :grinning:
10. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hlásím se po delší době :slight_smile:
Jdu vám nahlásit že naše mimi vykouklo na svět 25.12. je to holčička Zuzanka.Je narozená o měsíc dřív ale naštěstí v pořádku,nevím co jí to napadlo se drát ven tak brzy :grinning:
Přes den je zla´toučká ale v noci to někdy stojí za to.
V albu mám fotky z porodnice a časem přidám další.
tak papa
11. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca Gratuluju!!to si tedy pospíšila!!!Tak hodně štěstí!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima na nákupy? :slight_smile: Nic tady nemaj!
@cermonca gratuluji!
@flapi @petulkaw Děkujem za gratulace! :dizzy_face:
11. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca taky gratuluju, máš krásný holky:slight_smile: Z Nikolky už je velká slečna :wink:
11. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek