• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@cermonca gratuluju k další holčičce, to je paráda, hned jdu zkouknout album!
@spark no to je tedy konec světa, ale mě jsi to vlastně už psala :slight_smile:
11. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 ůů nová fotečka, schválně jak dlouho :grinning:
11. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca gratulace! Zuzanka je holka chytrá, řekla si že když si pospíší, dostane porodný :grinning:
11. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem díky za gratulace a chválu fotek :slight_smile:
@flapi No asi jo,a nebo se ještě chtěla podívat na vánoční stromek :grinning: Štědrý večer jsme si užili a fakt by mi ani nenapadlo že ráno budu držet v náručí ten malej uzlíček.Fakt neuvěřitelné a tak trochu divné,však jsem teď ještě měla být dva týdny těhu a přitom Zuzanka v sobotu bude mít 3 týdny.
11. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno!

dneska razíme na očkování, snad bude vše ok, malá nikdy na nic neměla reakci, tak snad oskar bude taky OK
12. led 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@cermonca, fotečky jsou moc hezké. Jste krásná rodina. :slight_smile: Jak Nikolka reaguje na Zuzanku?

@pantomima, my jsme naštěstí byly vždy po očkování bez reakce, tak snad budete i vy. Jen napoprvé byl malej více plačtivější...
12. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e Luci moc díky :slight_smile: Nikolka má Zuzanku zatím ráda i jí něžně hladí a dává pusinku na dobrou noc.prostě zatím pomáhá :slight_smile:
Jen jí mám te´d doma a nedávám jí do školky a už se nudí,je doma už dlouho jak se to ještě spojilo s prázdninama :unamused:
Už jsem jí tam chtěla poslat protože se tam těší ale prý včera do školky volala jedna maminka že mají neštovice.Proto mám strach jí tam dát ale to by zase musema být doma ještě 3 týdny protože těm nakaženým dětem se to projeví až pak.No fakt nevím jak to vyřešit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pantomima tak snad očkování zvládne Oskárek dobře.
12. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca, musí to být krásné, když vidíš jak ti pomáhá :slight_smile: Užívej si to... Už se těším až někdy budeme mít druhé. Chápu tě, že máš obavy. Taky bych malou nechala doma, pokud jsou ve školce neštovice. Malej začal už lézt, tak už mám oči i na zadku :grinning: Všude vleze a všechno strká do pusy. :slight_smile:
12. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca nejdřív jsem skoukla fotečky a ted gratuluji. skuste udělat foto, že dát nikolke do detského kočárku živou bábiku zuzanku jako ke hraní :dizzy_face:
12. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca tak to jsi to asi měla docela rychlý, viď?
12. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oskárek je naočkovaný, no, řve jako tur a chce jen chovat :grinning: , má 5545g a 59cm :dizzy_face:
12. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima, poprvé jsme to měli úplně stejné. Dneska ještě bude trošku nevrlejší... Krásně rostete.
13. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! :wink:
My jdem zítra k doktorce. Dostanem druhý díl Rotarixu a jsem vážně zvědavá kolik bude vážit! :slight_smile: A jaký očkování nás ještě čeká ve třetím měsíci? :confused:
13. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlobilek to bych jí teda neukazovala, nikdy nevíš co ty prcky pak napadne :unamused:
13. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 já to viděla na foto u kámošky, že starší ségra jako má v kočárku novorozeně - mladšího bráchu. to jsme koukali starší alba a nikdo z prítomných neuhodl, jakou bábiku to v kočárku má a všichni jsme se hezky pobavili. když jsme to koukali tak tomu chlapečkovi v dětském kočárku bylo 5let. tak mne to jen tak napadlo.
13. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Jj rychlý to teda bylo.O půlnoci praskla voda a nic mi nebylo,v porodce jsem byla o půl druhé to už mi nepatrně tvrdlo břicho ale nic bolavého.Kolen 4 jsem usnula do 6 a pak už mi nebylo pohodlné ležet tak jsem posedávala a čekala až vykape kapačka s ATB.V 7.45 jsem volala manžovi jak s Nikčou a že až si jí brácha odveze tak že přijede.Následovala sprcha kde se to rozjelo,pak vyšetření od asistentky.To jsem hned volala manžovi že má jet hned.No a pak jsem už jen vyloženě čekala abych nerodila dřív než přijde.Byl tam v půl deváté a Zuzanka se narodila n 9:10 :grinning: Jsem se ani nestihla rozkoukat. :grinning:

To dětského kočárku bych jí taky raději nedávala,no ale Nikolku už to napadlo samo jako že si jí tam povozí.Má zákaz tak jí musím hlídat aby jí nikam netahala.
13. led 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca tak to byl fofr, to závidím :slight_smile:

dneska byl krásnej den, úplný jaro..vložila jsem pár fotek :wink:
16. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prodáváme byt, kdyby jste prosím o někom věděli, posílám odkaz.
http://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/110104-nabidka-prodej-bytu-jizni-svahy-vejprnice/
17. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera se prcek fotil pod vodou a ty fotky jsou teda ukrutný. Kdybych nepoznala svoje plavky tak ho vůbec nepoznám. Ve čtvrtek jdeme na vlastní kurz tak to asi zkusíme znova, protože platit za takovou hrůzu se mi nechce :frowning2:
18. led 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi ahoj. Kam chodíte plavat? A od kdy jste začali?
18. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark chodíme do Radbuzy a berou děti od půl roku
18. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi :astonished: co je Radbuza?
18. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark bazén u chodskýho náměstí
18. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme oficiálního občánka- foto v albu :wink:
18. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima hezke fotky,,,a mi sme jeste porad nemneli vitani obcanku ,,jak to s tym choddi?hmm,,poradte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikulienkaaa my museli hned po narození na matriku, tam jsme dostali papír, jestli chceme vítání a s tím jsme šli na ÚMO a teď nám přišla pozvánka
19. led 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flapi díky za info!
A k vítání občánků UMO 3 budeme vítat začátkem dubna! Přes zimu se nevítalo :sunglasses: ""
19. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima ,,no jo jenomze sme byli na matrike a nic nam nedali,,a to uz mame 7 mesicu :unamused: ...asi na nas zapomneli :frowning2:
19. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikulienkaaa a kde v Plzni ty bydíš?
19. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek