• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
@kufnerkam My tam byli po vánocích, je to tam moc pěkné, děti si to tam užívají. Akorát mi přišlo, že je to spíš pro starší děti, tak od tří let.
1. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jsem od Plzně 11km.Můžu k vám?
1. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Taky se tam někdy musíme jít mrknout,měla jsem to v plánu ještě jako těho ale nějak se nezadařilo.

Dnes jsme byli na kontrole na neonatologii kvůli tomu jak je Zuzanka nedonošená.Vše je v pořádku pěkně se nám vyvíjí a i jí pochválili že je šikovná.Nabrali jí krev na jaterní testy tak snad i to bude v pořádku,pokud ano už tam nemusíme.Jinak už váží 3900g,no fakt to je něco za 10 dnů 400g
1. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminajanina Ahoj,určitě můžeš :slight_smile:
1. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mám takový pocit, že můj gynekolog za moc nestojí. Vůbec se mě neptá na rodinnou anamnézu, jen jestli v rodině někdo nemá cukrovku. Trochu mě to zaráží, protože jsem si myslela, že v těhotenství by se na to asi měl zeptat, možná jsem i já udělala nějakou chybu, nevím. Třeba jsem se měla ptát? Nevím. Jak jste to měly vy? Vyptával se vás váš lékař?
1. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam a ke komu chodíš jestli se můžu zeptat?
1. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha Zdeněk Svoboda na Americké.
2. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,taky se ráda přidám :slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca ahoj, super, že malá krásně roste :slight_smile:
@kufnerkam jo mě se ptal, už nevim přesně kdy, ale asi když vypisoval průkazku kolem toho 12. týdne, na nemoci, vrozené vady, si pamatuju jak ještě říkal, jestli třeba někomu v příbuzenstvu nechybí ucho atd....to pak dělají další vyšetření, ....no asi spoléhá na to, že bys mu to sama nahlásila
2. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, krásně se tu rozrůstáme :wink:
2. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam ano, myslím, že je období pro OGTT test :slight_smile: na anamnézu se musí ptát hned jak vyplňuje těhotenský průkaz, je v něm na to dotazník:slight_smile:
3. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam chodím K MUDr.Švecovi a to je profesionál :wink:
3. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam rodinná anamnéza ho musí zajímat kvůli vrozeným vadám dítěte a takové otázky jsou důležité, nevím, kdy přesně se mě ptal, ale určitě se ptal na věk otce!!
3. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw tak nevím jestli je to moje chyba, že jsem s ním o těch věcech nemluvila.Ani věk otce nezjišťoval.
3. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam záleží i na věku matky, od určitého věku je povinná genetika :wink:
3. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam myslím, že jsem už měla dvě screeningové vyšetření a vyšetření projasnění šíje za sebou, jedno jsem si platila v prvním trimestru a to druhé hradí pojišťovna, k tomu se určitě rodinná anamnéza přidává...
3. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam chce to poradit se s nějakýma těhulkama :grinning:
3. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulkaw s tou genetikou mi doktor řekl, že teď posílají všechny.Nevím co je na tom pravdy. Ale jsem ráda, že jsme tam šli. Aspoň jsme viděli našeho prcka. :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
genetika je povinná u matek nad 35 let :wink:
3. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca : ahojky, pamatuješ si mě odsud ještě? Přihlásila jsem se skoro po 3 letech :grinning: Koukam, že máte čerstvě druhé miminko :slight_smile: gratuluji :slight_smile:
4. únor 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminajanina ahoj, a odkud jsi?
4. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kufnerkam všechny automaticky ne, to ti kecal, na vše mají tabulky podle věku, genetika nad 35, cukrovka nad 25 atd. Ale tak jestli tě tam poslal preventivně, tak buď jen ráda. A kolik ti je?
4. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michalaj Ahoj no jako nick mi něco říká vím že jsi na plzeň chodila.Jinak se osobně asi neznáme,viď.Tak určitě přij´d častěji :wink: Díky za gratulaci,já zase gratuluji k mimču v bříšku :wink:
4. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z M.Touškova
4. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca osobně se neznáme.. jen z koníka.. taky díky za gratulaci.. budu chodit častěji.. když bude časík, tak určitě. :slight_smile:
4. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 mě je 30. Jsem ráda, že jsme tam byli.
5. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem

lehli jsme s nějakou střevní chřipkou, či co to je, já v pátek a manža teď

byli jsme v zoo, foto v albu :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, není tu někdo z Doubravky a okolí? :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Ja chodim s malym do kozinovky.
11. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek