• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Plzeň 2010. Kdo se přidá?

25. března 2013 
mell- jj, potvrzeno, včera HCG 1825, na utz vidět gestační váček, za 14 dní utz se srdíčkem a těhu průkajda :wink:
10. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
panti, tak to je paráda, gratulovat se nemá, tak Ti (Vám) přeju ať je vše v pořádku a prcek se narodí, tak jak má
to se na té veselce moc neodvážeš :grinning:
10. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
patomima- at to vyjde, hlavně at všechny testy dopadnou dobře a at to máte zdravý :slight_smile: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pantomima: tak moc držím palce :wink:
10. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam že je tady diskuze z Plzně :slight_smile: .Tak se taky přidávam jestli můžu :grinning:
10. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj markétko :slight_smile: vítej mezi náma
koukám, že jsi si toho hodně prožila během těhotěnství, ale je super, že už je všechno ok a dětičky jsou zdravé :dizzy_face: měla jsi pořádně veliký bříško jak koukám
10. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání. No tohle těhu fakt stálo za to :frowning2: , ale naštěstí to malej vše přežil ve zdraví a bříško bylo velký vi´d, prostě žádná garsonka ale 3+1 a obr bazén :grinning:
10. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, to byl teda bazén :grinning: já měla taky pořádny, ale na tebe teda nemam :slight_smile:
hlavně že to už máte za sebou i s Tomíčkem :wink:
10. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Panti velká gratulace, přeji bezproblémový těhu a prckovi hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vítám všechny nové tváře, nějak poslední dobou nestíham. Jezdim po všech čertech a navíc se mi nask veytla super brigáda ve svým oboru, tak aspoň budou nějaký penízky, těch neni nikdy dost :grinning:
10. bře 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: to máš jasný, každá korunka dobrá :wink:

medvik: koukala jsem do albíčka, koukám, že už ppapkáte ve velkým, Zuzanka je pěkná holčička, moc jí to slušelo na vítání :dizzy_face: , nás příkrmy ještě jenom čekají,,, co Zuzanka, baští ti dobře?
10. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dela/la z vas nekdo řidičak v tehotenstvi?ja ho delam a uz sem u konce nekdy vv dubnu mam skousky,,mam z toho velky nervy..jestli to udelam nebo ne...moc se stresuji,,chci to uz mit za sebou,,,Jake ste mneli pocity vy? :confused:
11. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikulii: já ho začala dělat před Vánocema, to malýmu byly asi 3 měsíce, 26.2. jsem měla skouškyy, ty nervy co jsem měla :unamused: při malým to byla celkem honička :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele mě jízdy vůbec nešli, ještě den před skouškama jsem všechno kazila, nemohla jsem spát, a bum jízdu jsem nakonec udělala, testy super 100%, technika taky, já se bála víc než porodu a nakonec brnkačkas, hlavně nesmíš být nervozní, když budeš v pohodě, tak to zvláááádnešš neboj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

a kam chodíš do autoškoly, já chodila k Synkovi na Světovar, bylo tam fakt super :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
markét: Tomášek je ale vlasatej :wink: :dizzy_face:
wwercaa: Zuzi jí dobře, teda z lahve. Na kojení je trochu líná, kojíme jen částečně. Příkrmy dáváme proto, že děti snáší lepek nejlépe mezi 6.-8.měsícem, tak jsme už začali se zeleninkou. Mrkev jí chutná, mrkev s bramborem taky, ale dnes jsme zkusily dýni s bramborem a to se jí zvedal žaludek. No mně to taky nejede :wink: :grinning:
kikuli: neboj se, zkoušky uděláš. Jen jeď opatrně, až povezeš policajta :wink:
11. bře 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: a Davídek je náramný fešák. A ty oči :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikulienkaaa to zvládneš neboj :wink: Já se bála hlavně techniky, nevěděla jsem skoro nic a ještě jsme chytli toho největšího blba v Plzni, který si svoje mindráky léčil na žácích :rolling_eyes: Vyhodil z techniky prodavače aut, docela sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dopadlo to výborně, nemusela jsem si otázky tahat, před jízdou se mi zeptal jinej komisař na povinnou výbavu a bylo po zkoušce z techniky :grinning:
11. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvik: my už máme dneska za sebou taky první lžyčky mrkve, chutnala mu naštěstí, takže možná to bude bez problému :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vaříš nebo kupuješ? :confused:
11. bře 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
wwercaa: zatím kupuju, protože se mi zelenina v obchodech nelíbí.Ale v létě ze zahrady a z trhu, to bude něco. A to ovoce :dizzy_face:
12. bře 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petraluk: my měli tak suprovýho instruktora, bylo mu kolem 30 let, pěkně nám vše vysvětlil, kde nedělat chyby, naco si dávat pozor, docela uklidnil, bych řekla, to jsme měli fakt štěstí :slight_smile:

techniky jsem se bála jak čerta nakonec jsem dostala popsat úkony kontroly vozidla před jízdou- to bylo asi to nejjednoduchší oproti těm věcem, které jsem se biflila :slight_smile:

medvik: no jo ono v létě je toho fakt dost a ještě k tomu levnější, já se chystám vařit, včera dostal kupovanoiu a moc mu chutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: moc gratuluju ke Kubíčkovi :wink: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj plzeňandy, taky se k vám přidám, jestli můžu:slight_smile:))
A hned dávám dotaz...neporadíte mi některá fotografa, který by mi udělal "profi" fotky malého a pak malého s námi rodiči? Kubíkovi byl rok a chtěla bych nějaké profi fotky na památku. Nechali jste se někdo fotit v ateliéru, nebo třeba venku? A jaké jsou ceny?
Díky moc za tipy:slight_smile:
13. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi:veliká gratulace ke Kubíkovi a uvidíš,že se otřepeš a budete chtít další :wink:
14. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kicnerka: mas kontakt v IP. Opravdu mohu doporucit. Sam ma triletou holcicku, tak vi, jak na previty :slight_smile:
14. bře 2010 v 10:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
kicnerka: my se fotili tady:http://www.cernyfoto.cz/fotogalerie/detska-fotografie/

cena 15 fotek 2000Kč,+ DVD- 30 fotek , nevim jaký jsou ceny jinde :wink:

jinak naše fotky :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=570395
14. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkattkka, wwercaa: holky, moc díky za tipy, popřemýšlím, kterého vybrat a objednáme se. Už se moc těším, i když se strašně nerada fotím:slight_smile:
wwercaa: máš strašně krásný fotky!!! A na tom DVD je 30 jiných fotek, než těch 15 co dostaneš?
14. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kicnerka: díkkky :slight_smile:
na DVD jsou 15 fotek original-barevných a 15 je těch upravených černobílych co mám v albíčku :wink:
15. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wwwerca..ahojky,,ja chodim k I.Brabcovi..to je na klatovskej,, snad to neak preziju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ahoj
15. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jaký byl víkend :wink: . Já jsem byla v pátek u doktora a hned mě dal atb, zase jako v těhu mam zánět nosohltanu :unamused: . teď se spíš bojim aby tom nechytil malej, přece jenom v 6tt by to nebylo nejlepší. zatim se drží tak snad to zvládne bez nemoci. Ve středu mu bude 6tt takže o víkendu už začnou chodit i návštěvy :wink: .
15. bře 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny.
Moc času a hlavně síly na to sem chodit teď nemám, ale budu se snažit :slight_smile: Kubula je otesánek, pořád by chtěl jíst a přijdu si, že i vysává i mozek :unamused: To kojení je celkem peklo, docela s tím bojujem. Nevěděl byste někdo o dobrý laktační poradkyni?
15. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi: GRATULUJÍÍÍ MOC ke Kubíčkovi, snad to kojení nějak překonáte, hlavně ušetříš na UM :wink:
Já taky bojovala, záněty, popraskaný bradavky, měla jsem hodně mlíka a najednou pak málo, no hold to tvaroh rozehnal :frowning2:

jakej byl porod??

držím palce, o laktační poradkyni nevim, možná holky poradí víc :wink:

tak se držte oba dva, hlavně at ste zdraví :dizzy_face:
15. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
flapi:telefon který jsem dostala přo odchodu z porodnice na laktační linku 377 105 216 nebo 377 105 248
A OPATRUJTE SE
16. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek